Oslabená imunita - Diskuze | E15.cz
Zpět na výpis diskuze

Oslabená imunita

Diskuze

lukin.jun
| 23. 3. 2016 22:17
Dobrý večer, už 2 měsíce mám vlastně v kuse rýmu a kašel, pobolívá mě v krku, můžete mi prosím dát nějaký tip, co Vám pomáhá pro posílení imunity? Berete nějaké multivitamíny nebo co? Děkuji za odpovědi
Uivatel_5440031
| 4. 6. 2020 22:46
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
slana.evka
| 26. 2. 2016 13:16
Ahoj co takhle poradite na podporu imunity v této sychravě době?
m.kolk
| 22. 2. 2016 21:12
Byl jsem teď delší dobu nemocný, mám hodně oslabenou imunitu. Poraďte mi jaké vitaminy nebo něco co funguje pro posílení imunity.
micur
| 21. 10. 2015 07:24
Pro imunitu je nejlepší vyhýbat se stresu, který ničí těla. Jako prevenci doporučuji užívat echinaceu a/nebo rakytník. Nemusíte je užívat stále, stačí například měsíc a pak zase vysadit. V tomto období začít už je docela pozdě, ideální je září, ale rozhodně nic nezkazíte a budete připravené na listopad a prosinec
klarik78
| 14. 10. 2015 08:39
A zkoušeli jste pro ty naše prcky Jacka Hlívaka? Nám ho doporučila kamarádka a jsem moc ráda. Mám obě děti ve škole, takže nebyl by nějaký měsíc, kdy by domů něco nepřinesly.. teď jsou oba v pohodě a já za ně moc ráda! Navíc soutěžíme o tablet, takže jsme obrázek už posílali :).
anonym
| 31. 3. 2015 16:35
Moje děti byly často nemocné a tak jsme hledali nějaké vitamíny na posílení imunity. Na doporučení kamarádky jsme koupili imunilky. Zatím to vypadá, že jsme nával nachlazení přežili ve zdraví. :)
hadatkolen...
| 20. 10. 2015 13:25
TO Gabina: Nejsem si úplně jistá, jestli zásluhu mohu skutečně přisoudit právě imunilkám, nebo jsme se tak nějak rozhodlli se více zaměřit na posílení imunity, ale opravdu už netrpíme na žádná protivná nachlazení a tohle období plné viróz zvládáme plně zdraví.
lenkahanlo...
| 16. 11. 2015 12:05
TO Gabina: A jak dlouho je zapotřebí ty imunilky brát než začnou působit? Děkujiza odpověd
lenkahanlo...
| 16. 11. 2015 12:19
TO lenkahanlova66@seznam.cz: A ještě kde se dají sehnat? Normálně v lékárně a kolik stojí, děkuji
anonym
| 28. 11. 2014 14:38
Jaké máte potíže Radku? lenkaskri@seznam.cz
anonym
| 26. 11. 2014 11:29
Zkusím to i zde, hledám jeden lék, bohužel neznám ani jeho výrobce ani název, slyšel jsme jen o jeho pozitivních účincích díky složení. Má obsahovat enzym serapeptíza a výtažek z kurkumy a měď. Měl by pomáhat při rekonvalescenci, právě na imunitu a nějaké další nemoci. zaslechl jsme rozhovor páru v autobuse a bylo mi blbé se jich doptávat. Neví někdo? Děkuji.
anonym
| 18. 11. 2014 14:06
Já také nedám dopustit na hlívu, ale kupuji echinaceové kapky s hlívou a ženšenem. Cítím se po kapkách i více vitálnější a hlavně já nemám ráda tablety, proto jsem hledala alternativu.
anonym
| 16. 10. 2014 07:41
Jo s hlívou mám taky dobré zkušenosti, na posílení imunity vždycky pomůže. Akorát já užívám tu Hlívu 800mg s rakytníkem a echinaceou, dostala jsem ji jako dárek a jsem nadšená, i od oparů mám klid.
anonym
| 15. 10. 2014 08:27
Já jsem si na imunitu hodně oblíbila Hlívu ústřičnou, teď je nějaká novinka Hlíva s tradičníma českýma bylinkama a ta je úplně nejlepší. Zatím nikdy nezklamala, bereme ji doma pravidelně a nemoci se nám vyhýbají obloukem, už tolik nesmrkáme a nejsme ani nemocní. Navíc tahle "novinka" je dobrá i na trávení, cévy a pročištění těla.
anonym
| 6. 10. 2014 09:37
Já jsem si oblíbila žampion brazilský. Je dobrý zejména na posílení imunity, ale např. i na regulaci cukru v těle a podporu trávení. Samozřejmě, že důležitá je i životospráva.
anonym
| 3. 9. 2014 22:07
Zdravíčko, nikdy jsem nebývala často nemocná. Pak jsem byla a myslím, že antibiotika mě odrovnala a teď mám fakt problém s imunitou. Cítím, že ji mám úplně oslabenou. Prý by pomohl nějaký nový přípravek, který obsahuje serapeptáze a že prý tenhle enzym je hotový zázrak. Nevíte v čem bych ho našla? Jsou to čaje? Doplněk stravy nebo tak?
anonym
| 23. 6. 2014 20:10
Oslabená imunita je špatná, i když mám dojem, že v dnešní době nic zvláštního, ono to totiž hodně odpovídá tomu dnešnímu životnímu stylu – všechno je hrozně uspěchané, lidi si nedovolují marodit, radši si na všechno nechají napsat antibiotika, aby byli brzy zase ok, neodpočívají, a tohle všechno nemůže lidský organismus unést bez následků. Jediné pozitivum vidím v tom, že už se dneska aspoň hodně mluví o probiotikách, takže lidi si uvědomují, k čemu jsou dobrá, já sama si nedovedu představit, jak bych fungovala bez biopronu, na druhou stranu pokud se nezmění přístup k životu, probiotika sama za sebe nedokážu všechno zachránit.
anonym
| 24. 6. 2014 10:36
TO Anonym:
Na tomto názoru je velký kus pravdy, je to také dané dnešní stravou, ovzduším, to všechno se na nás podepisuje a my se musíme o své tělo starat. Ale stále více lidí se obrací k přírodním produktům, k bylinkám a to mě těší. Já sama jsem měla nemalé zdravotní potíže a pomohly mě právě bylinné produkty, začala jsem proto pomáhat ostatním lidem zlepšit jejich zdraví a mám vždycky velkou radost za každého človíčka který se o to své zdravíčko začne starat víc a sám na sobě pak cítí ty výsledky. Stojí to za to.
anonym
| 2. 5. 2014 21:25
Ahoj, poslední dobou jsem více nemocná. Antibiotika jsme 10 let neměla, najednou poslední 2 roky je mám skoro pořád, přemýšlela jsem o návštěvě imunologa. Nevíte, jak probíhá vyšetření a případně kdyby mi daly nějaké léky, přibírá se po nich? Díky
lenkaskri
| 2. 5. 2014 22:26
TO Jitka:
Milá Jitko, svému tělu můžeš pomoct sama napiš mi na e-mail : lenkaskri@seznam.cz a já Ti poradím jak si zvýšit imunitu bez léků přírodní cestou.
anonym
| 28. 4. 2014 14:56
foto Martina Rypal.: Udělala jsem si krásnou reklamu ve školce!V pondělí jsem došla pro malou do školky, paní učitelka měla zavázaný krk a sotva mluvila, nabídla jsem jí na zkoušku OK Alfa + FB Kids, KIDS jsem měla sebou tak jsem jí odsypala asi 12 tobolek… a řekla jsem jí ať bere po 2 hodinách 2 ks .. v úterý jí Dominička nesla OK Alfu …. a co se nestalo? Nejenom, že je paní učitelce lépe, ale napsala mi ať jí dnes donesu oba produkty, že si je odemne koupí!
www.okg-fit.cz/prevence
anonym
| 13. 4. 2014 19:41
Zdravím, s NUTRILITE mám hodně zkušeností po dlouhodobých problémech a hledání řešení jsem přešel k této značce a nemůžu si naprosto stěžovat,problémy mi ustali a cítím se v mnoha věcech mnohem líp než kdy dřív, doporučil jsem to známím, které si z jejich široké nabídky našli to ideální pro každého z nich, ať sportovci tak straší lidé a nakonec jsme u toho skončili celá rodina.Rozhodl jsem se objednávat i pro ostatní. Tím to nabízím komu koliv, kdo by měl zájem, objednávku (i s něakou tou slevou) i vyřešení případných dotazů nebo konzultaci. LadraMii@seznam.cz
anonym
| 12. 3. 2014 11:39
Taky přidám své zkušenosti.....
Alveo užívala dlouhodobě moje maminka,žádná pozitiva,ani negativa nebyla vidět......ale infarktu nezabránil,bohužel........
Wobenzym jsem tři kritické měsíce po operaci na zahojení polykala já,po půl roce jsem spadla,wobenzin zřejmě nezahojil a jeho zázračným účinkům už nevěřím........
Co se týče Citrovitalu,tak zkušenost s ním mám už šest let a ještě mě nezklamal.Jeho použití je všestranné,na imunitu ideální a jeho cena na rozdíl od Alvea a Wobenzymu sakra velká.
anonym
| 12. 3. 2014 10:39
mně na imunitu pomáhají kapky Citrovital - pravidelně užívám, cítím se po nich líp a opravdu mám pocit, že se mi zdraví zlepšilo (letošní zimu jsem ještě nemarodila, což je vítaná změna :)
anonym
| 25. 2. 2014 07:27
To se tady někdo pořádně vyřádil:) člověk než se dostane ke starším příspěvkům, tak skoro aby ztratil trpělivost! Já posiluji imunitu Wobenzymem. Ze všech doplňků a léků mi vyhovuje nejvíce. Obvykle mi stačí jedna tří měsíční kůra ročně a z chřipkového období vyjdu maximálně tak s rýmou. Pak je dozajista nejdůležitější vyvážená strava, pohyb a veselá nálada. Psychika tvoří určitě 30% našeho zdraví.
anonym
| 6. 2. 2014 13:18
S imunitou je to problém. Mě se osvědčil produkt Alveo, je to čistě přírodní, bylinné harmonizační tonikum a řeší spoustu problémů právě tím, že si dáte do pořádku imunitu. Nedám na něj dopustit. Pokud Vás to zajímá, můžu Vám dát víc informací
anonym
| 17. 1. 2014 19:43
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
anonym
| 17. 1. 2014 19:43
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
22. 1. 2021 06:51
7835
novacka11
21. 1. 2021 20:11
25
Lenana
21. 1. 2021 19:53
25
Valenka2
20. 1. 2021 08:13
273
Remi - Mirka
22. 1. 2021 06:25
45745
JitkaM
17. 1. 2021 22:44
52
Uživatel_5382441
17. 1. 2021 21:27
50
ivuse24
17. 1. 2021 21:13
35
Gachna
13. 3. 2008 17:17
12
Marceluska
14. 2. 2014 13:00
6
bbaron
4. 1. 2021 15:49
134
Uživatel_5389634
19. 12. 2020 21:21
67
Lenana
12. 12. 2020 19:54
49
Strni
15. 3. 2020 16:40
170
Uživatel_5389634
29. 6. 2020 21:14
50
bobinka222
11. 8. 2016 11:09
80
Uivatel_5492201
30. 11. 2020 12:32
893
Uivatel_5491705
27. 11. 2020 02:21
16740

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!