Oslabená imunita - Diskuze | E15.cz
Zpět na výpis diskuze

Oslabená imunita

Diskuze

anonym
| 9. 5. 2012 10:47
Ahoj , kdyby tu byla nějaká mamina a potřebovala pro svéje mimčo něco na posílení imunty, tak doporučuji jedine Biopron Junior, to je jediné co našemu malému pomohlo. Taky jsem nevěděla už co zkusit, ale todle zabralo perfektně.
dominicka2...
| 10. 4. 2012 14:45
Ahoj. Moje 2 roční dcera ma docela dost oslabenou imunitu. Kdo jste co dávali dětem na imunitu ? Nejlépe, kdyby to bylo přírodní. Nechci do ní "cpát" hned nějaké zbytečnosti.
anonym
| 17. 4. 2012 12:47
TO dominicka20@email.cz:
Ahoj. Tak zkus Biopron Junior. Nám moc pomohl. Dává se dětem od 1 měsíce a je opravdu super. Tak snad pomůže i vám.
dominicka2...
| 23. 4. 2012 13:51
TO Pavlina:
Vážně? No tak to zkusíme. Už jsme zkoušeli spoustu věcí, tak kež by to uz zabralo. Hned zítra skočim do lékarny. Díky za radu ;)
anonym
| 2. 5. 2012 14:07
TO dominicka20@email.cz:
Ano vážně je super. Tak doufám, že pomůže Vašemu malému také. Pak dejte vědět, jestli zabral :). Ted ho doporučují fakt častěji a častěji.
pet-tweety
| 3. 3. 2012 16:17
Ja uzivam hlivu ustricnou s rakytnikovym olejem (ktery zesiluje a rozsiruje ucinek hlivy) uz nekolik let (pokud je treba) a jsem moc spokojena. Na imunitu pusobi skvele, mohu jen doporucit! Da se koupit v lekarnach a nebo na internetu: http://www.vegi.cz/…ytnikovym_olejem
Vivianka
| 26. 2. 2012 12:17
opravuji = Wobenzym
anonym
| 6. 3. 2012 16:00
TO Vivianka: Teda to s tím Wobenzymem a rakovinou jsem teda netušila, tto je dost hustý Já ho vždycky brala jako lék hlavně na imunitu a proti zánětům a na namoženiny a otoky třeba po sportu.
anonym
| 31. 5. 2012 20:22
TO Damoclea: Je pravda, že dokonce jednu dobu byl snad i doplácen pojišťovnou, pokud to lékař předepsal na onkologické záležitosti. Což už samo o sobě o něčem svědčí. Jinak já jsem s Wobenzymem nesmírně spokojená. Užívám ho na různé problémy..jak na posílení imunity, záněty...
Vivianka
| 26. 2. 2012 12:11
Rybí tuk Nyní už není povinný, protože pak byla dítka teoreticky zdravá (maximalně po sobě něco pochytala ve školách a školkách) což nebylo výhodné pro farmaceutický průmysl. Pak se vymyslela celá řada "nových a zaručených" očkování a z tělíček se dělají mrzáčci závislí na kdejaké tabletě či injekci.
Osobně láduji syna rybím tukem a jediné co mu občas je, že má v zimě suchou sliznici z topení. S manželem se ládujeme sami Jen synkovi je třeba občas přřipomenout
Nekupuji hned ten nejdražší, volím zlatou střední cestu a taky milujeme ryby.
Přeji mnoho zdaru!
lucka.hoff
| 12. 2. 2012 22:22
Oslabená imunita může mít mnoho příčin. Stejně tak posílit obranyschopnost se dá různými způsoby jako otužování, užívání vitamínů a doplňků stravy, existují i léky na předpis na podporu imunity. Nám se nejvíce osvědčily čistě přírodní produkty české firmy OKG, které nám pomáhají nejen na zvýšení obranyschopnosti, ale také na zažívání či potíže s prostatou. Pokud se chcete o těchto výrobcích dozvědět více, pište na lucka.hoff@seznam.cz
anonym
| 26. 2. 2012 10:45
nechte si vyhledat IMUNITA A HOMOCYSTEIN
anonym
| 31. 1. 2012 19:07
Web plný slev, vyberte si i Vy vaši slevu na míru. Výběr z neskutečných možností :)
http://ehub.cz/…cripts/click.php?…
anonym
| 12. 2. 2012 13:43
TO jindra:
Hledáte způsob, jak být silnější a odolnější?
Bi-iomare- Přípravek obsahuje olej ze žraločích jater, který příznivým způsobem ovlivňuje obranyschopnost organismu.
Kdy Fin Bi-iomare caps pomáhá:

při opakovaných onemocněních typu rýma, kašel, chřipka, nachlazení, angína
omezuje používání antibiotik
pomáhá zlepšit chuť k jídlu
je vhodný pro oslabené jedince, alergiky či astmatiky
ochraňuje organismus před nádorovým onemocněním
zmírňuje vedlejší účinky chemoterapie
podpora hojení ran, ochrana pokožky
podpora kondice a ochrany před civilizačními chorobami
Aktivizuje imunitní systém, podporuje rychlou reakci organismu na infekci

http://www.fcc-finclub.cz/…n-Bi-iomare-caps
anonym
| 16. 12. 2011 10:31
S oslabenou imunitou bojuji již dlouho jak u sebe,tak u dětí....Dobrou imunitu nemají jen Ti co se pravidelně myjí a udržují striktně hygienu, ale Ti co si ji posilují vnitřně a podporují ji pak zdravou životosprávou, pohybem a umějí zvládat stres..... užívání přírodních preparátů jako je aloe vera, enzymy a mlezivo atd. si organismus posílíme zevnitř. Koupila jsem si novinku na našem trhu z kozího mleziva-kolostra....je to první výživa savčího mláděte po narození a dodává kompletní dočasný imunitní systém a je zdrojem energie, tudíž likviduje viry, baktérie a další patogeny z vnějšího prostředí.....a kozí proto, že koza je mimořádně odolný tvor a mlezivo má nízké procento alergenů.....
anonym
| 25. 1. 2012 14:02
TO monikabr@seznam.cz: Je kozí mlezivo vhodné i pro děti?
Tatu
| 26. 1. 2012 14:27
TO monikabr@seznam.cz: Oslabenou imunitu budeš mít ty a tvé dětí proto, že se řídíš jedním velkým bludem, píšeš ho i ve svém příspěvku a to je domněnka, že čím víc se člověk myje a desinfikuje, tím lepší bude mít imunitu. Opak je pravdou. A zvláště dětský imunitní systém, pokud nemá podněty k tomu, aby se vyvíjel, zakrní, nefunguje, nebo škodí. Těmi podněty je právě kontakt s hlínou a pískem na hřišti, nemyté ovoce konzumované bezprostředně po utržení, mladá mrkvička vytržená ze země a snězená pouze po odrolení rukou a otření o nohavice tepláků, či džínů, kdy mezi zuby ještě občas zaskřípe kamínek a ten sladký kořen má příchuť jílu, podobně jako když se konzumuje brambora pečená v horkém popelu z bramborové natě, při vyhrabávání vyválená v půdě čerstvě otočené při vyorávání hlíz. Je to taky pořádný lok vody z rybníku, kdy si u břehu ve zkalené vodě děcka hrají na vodníka. Tzv. odpovědný rodič, postrádající ale zdravý rozum, všem těmto věcem říká rizika a snaží se své děti před nimi uchránit. Ale tím jim vlastně uškodí. Nazaměstnaný imunitní systém se pak obrátí proti vlastnímu organismu a může spustit autoimunitní reakci, jako třeba autismus, crohnovu chorobu, diabetes... Dobré vyhlídky což? Přečtěte si o tom článek v minulém čísle reflexu, kde je uváděn případ, přemýšlivého a zvídavého otce, který sbíral informace a pak v podstatě vyléčil svého syna stiženého autismem opakovaným infikováním jeho organismu střevními cizopasníky. Tu proceduru našel jako metodu jedné pozastavené a pozapomenuté lékařské studie, která se týkala právě léčení autoimunitních onemocnění zatěžováním imunitních systémů lidí cizopasníky. Ne nadarmo se říkalo špína v bytě zdravé dítě. Jen si vzpomeňte kolikrát týdně vidíte v televizi reklamu na čistící prostředky, které zahubí 99,9 % bakterií a většinu lidí nenapadne, že když něco žije v aseptickém prostředí, může to potom zahubit jakýkoli kontakt s normální přírodou. Lidi jsou nesmyslně posedlí čistotou a já napůl z legrace a napůl se smutkem říkám, že lidstvo se jednoho krásnýho dne vydesinfikuje.
Avatar - Sasanka.
Sasanka.
| 26. 1. 2012 14:47
TO monikabr@seznam.cz: hlavně se zásadně nesmí zapomínat důkladně vydezinfikovat
ty kozy
terezapraz...
| 12. 12. 2011 09:46
Dobrý den,
nemá někdo zkušenosti s kozím mlezivem? Sylšela jsem, že je výborné na posílení imunity...
Děkuji za odpověď
Minimaxa
| 8. 12. 2011 18:40
Na posílení imunity Echinacea extrakt
http://www.mujvzhled.cz/…cea-extrakt-p331
anonym
| 30. 11. 2011 21:53
Nejdůležitější je být v pohodě a bez stresu. Jasně, trocha stresu jednou za čas nikomu neublíží, ale nesmí se to stát ordinérním. To pak naše imunita jde úplně do kopru a hned chytneme někde nějakou vlezlou chřipku. Dobré psychické rozpoložení = cesta k úspěchu. Z podpůrných léků jsem spokojená s wobenzyme , z vitamínů C a na teplotu(když je nejhůř) panadol. Toť má cesta ke zdraví.
Damoclea
| 8. 12. 2011 09:32
TO Gabriela: To můžu potvrdit, co se rozhozené imunity týče nebo prevence proti chřipce týče, na Wobenzym nedám dopustit. A pokud jde o teplotu, u mě vede Ibalgin:)
anonym
| 29. 12. 2011 13:00
TO Damoclea: Tak to jsme dvě. Wobenzym je třída, pokud se něco takového dá říci o léku . Ale s Ibalginem už nesouhlasím, dávám přednost Panadolu rapid v prášku a pokud někomu nesedí paracetamol, doporučuji Aspirin. Ale u Aspirinu pozor na překyselení žaludku.
anonym
| 2. 1. 2012 22:23
TO Libuše: No tak jasné, to je věc "vkusu", co se týče prášků na bolest. A pokud jde o Wobenzym, byl to jeden z nejlepších dárků pod letošním stromečkem:) Já mu doma říkám soukromě elixírek života:))))
veruskajel...
| 18. 1. 2012 11:01
Wobenzym je prostě ověřený lék, který zaručeně pomáhá už řadu let. Na imunitu, po operacích a úrazech, pro zvýšení účinnosti antibiotik je nejlepší. Vychvaluji ho, protože mně nesmírně pomohl po bouračce.
anonym
| 25. 1. 2012 21:21
TO veruskajelenova@seznam.cz: Já se pořád setkávám s nedůvěrou u hodně lidí, což je pochopitelné, lidé dnes obracejí každou korunu a léky jsou drahé. Ale u Wobenzymu se mi to vždycky vyplatilo, a to nejen tím, že mi zkrátil trápení, ale v podstatě při dnešní zlodějské nemocenské člověk dostane ty peníze zpátky a nebo ještě víc tím, že může jít dřív do práce. Ne teda, že bych se tam kdovíjak těšila
Vivianka
| 26. 2. 2012 12:17
TO veruskajelenova@seznam.cz: Wobwnzym má ještě jednu úžasnou vlastnost. V případě, že se v těle vyskytuji rakovinové buňky, mají na sobě jakoby ochrannou síť, kterou náš imunitníí systém už snadno přehlédne. Pak mají volné pole působnosti a začnou řádit. Wobenzym z nich tuto maskovací síť jakoby strhne a tělo si z buňkami už poradí po svém.
Takže je to prevence, řekla bych, že i když už je něco podobného diagnostikováno, věřím, že si tělo poradí snáze i s metastáza buňkami.

Pak je na řadě hledat příčinu a v neposlední řadě se naučit mít se rád
anonym
| 3. 10. 2012 14:05
TO Damoclea: Moje dobrá zkušenost je zase s hlívou ústřičnou 800mg. Je totiž hodně silná, taky obsahuje rakytník. Určitě jsem zdravá a netrápím se s nachlazením jako dřív. Udržuje mě fit.
anonym
| 28. 11. 2011 00:18
Omlouvám se, spletla jsem to, takže adresa paní Heklové z nova www.masaze-vracov.blog.cz

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
VeDuLi
17. 11. 2019 22:31
532
VeDuLi
17. 11. 2019 22:29
35241
♥Jarka*Alice♥
17. 11. 2019 11:41
5920
malabrusin...
24. 10. 2019 17:21
187
vaka89
12. 11. 2019 11:57
53
vaka89
15. 11. 2019 14:30
1177
isaralova
14. 11. 2019 19:52
16732
♥Jarka*Alice♥
14. 11. 2019 10:28
1642
Helen9
7. 12. 2018 14:18
41
ungrova.martina
16. 9. 2015 17:52
26
michaelanavrc
12. 11. 2019 09:30
33
gek.53
10. 11. 2019 15:57
412
lenka3kubin
7. 11. 2019 11:12
287
adigajova
29. 10. 2019 07:07
458
kamila.336
23. 10. 2018 14:14
48
janula.gro...
29. 10. 2019 12:32
3929
lenka3kubin
12. 5. 2019 21:58
142
kuzelovaol...
24. 10. 2019 13:26
341
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud