Oslabená imunita - Diskuze | E15.cz
Zpět na výpis diskuze

Oslabená imunita

Diskuze

anonym
| 16. 12. 2011 10:31
S oslabenou imunitou bojuji již dlouho jak u sebe,tak u dětí....Dobrou imunitu nemají jen Ti co se pravidelně myjí a udržují striktně hygienu, ale Ti co si ji posilují vnitřně a podporují ji pak zdravou životosprávou, pohybem a umějí zvládat stres..... užívání přírodních preparátů jako je aloe vera, enzymy a mlezivo atd. si organismus posílíme zevnitř. Koupila jsem si novinku na našem trhu z kozího mleziva-kolostra....je to první výživa savčího mláděte po narození a dodává kompletní dočasný imunitní systém a je zdrojem energie, tudíž likviduje viry, baktérie a další patogeny z vnějšího prostředí.....a kozí proto, že koza je mimořádně odolný tvor a mlezivo má nízké procento alergenů.....
anonym
| 25. 1. 2012 14:02
TO monikabr@seznam.cz: Je kozí mlezivo vhodné i pro děti?
Tatu
| 26. 1. 2012 14:27
TO monikabr@seznam.cz: Oslabenou imunitu budeš mít ty a tvé dětí proto, že se řídíš jedním velkým bludem, píšeš ho i ve svém příspěvku a to je domněnka, že čím víc se člověk myje a desinfikuje, tím lepší bude mít imunitu. Opak je pravdou. A zvláště dětský imunitní systém, pokud nemá podněty k tomu, aby se vyvíjel, zakrní, nefunguje, nebo škodí. Těmi podněty je právě kontakt s hlínou a pískem na hřišti, nemyté ovoce konzumované bezprostředně po utržení, mladá mrkvička vytržená ze země a snězená pouze po odrolení rukou a otření o nohavice tepláků, či džínů, kdy mezi zuby ještě občas zaskřípe kamínek a ten sladký kořen má příchuť jílu, podobně jako když se konzumuje brambora pečená v horkém popelu z bramborové natě, při vyhrabávání vyválená v půdě čerstvě otočené při vyorávání hlíz. Je to taky pořádný lok vody z rybníku, kdy si u břehu ve zkalené vodě děcka hrají na vodníka. Tzv. odpovědný rodič, postrádající ale zdravý rozum, všem těmto věcem říká rizika a snaží se své děti před nimi uchránit. Ale tím jim vlastně uškodí. Nazaměstnaný imunitní systém se pak obrátí proti vlastnímu organismu a může spustit autoimunitní reakci, jako třeba autismus, crohnovu chorobu, diabetes... Dobré vyhlídky což? Přečtěte si o tom článek v minulém čísle reflexu, kde je uváděn případ, přemýšlivého a zvídavého otce, který sbíral informace a pak v podstatě vyléčil svého syna stiženého autismem opakovaným infikováním jeho organismu střevními cizopasníky. Tu proceduru našel jako metodu jedné pozastavené a pozapomenuté lékařské studie, která se týkala právě léčení autoimunitních onemocnění zatěžováním imunitních systémů lidí cizopasníky. Ne nadarmo se říkalo špína v bytě zdravé dítě. Jen si vzpomeňte kolikrát týdně vidíte v televizi reklamu na čistící prostředky, které zahubí 99,9 % bakterií a většinu lidí nenapadne, že když něco žije v aseptickém prostředí, může to potom zahubit jakýkoli kontakt s normální přírodou. Lidi jsou nesmyslně posedlí čistotou a já napůl z legrace a napůl se smutkem říkám, že lidstvo se jednoho krásnýho dne vydesinfikuje.
Avatar - Arin
Arin
| 26. 1. 2012 14:47
TO monikabr@seznam.cz: hlavně se zásadně nesmí zapomínat důkladně vydezinfikovat
ty kozy
terezapraz...
| 12. 12. 2011 09:46
Dobrý den,
nemá někdo zkušenosti s kozím mlezivem? Sylšela jsem, že je výborné na posílení imunity...
Děkuji za odpověď
Minimaxa
| 8. 12. 2011 18:40
Na posílení imunity Echinacea extrakt
http://www.mujvzhled.cz/…cea-extrakt-p331
anonym
| 30. 11. 2011 21:53
Nejdůležitější je být v pohodě a bez stresu. Jasně, trocha stresu jednou za čas nikomu neublíží, ale nesmí se to stát ordinérním. To pak naše imunita jde úplně do kopru a hned chytneme někde nějakou vlezlou chřipku. Dobré psychické rozpoložení = cesta k úspěchu. Z podpůrných léků jsem spokojená s wobenzyme , z vitamínů C a na teplotu(když je nejhůř) panadol. Toť má cesta ke zdraví.
Damoclea
| 8. 12. 2011 09:32
TO Gabriela: To můžu potvrdit, co se rozhozené imunity týče nebo prevence proti chřipce týče, na Wobenzym nedám dopustit. A pokud jde o teplotu, u mě vede Ibalgin:)
anonym
| 29. 12. 2011 13:00
TO Damoclea: Tak to jsme dvě. Wobenzym je třída, pokud se něco takového dá říci o léku . Ale s Ibalginem už nesouhlasím, dávám přednost Panadolu rapid v prášku a pokud někomu nesedí paracetamol, doporučuji Aspirin. Ale u Aspirinu pozor na překyselení žaludku.
anonym
| 2. 1. 2012 22:23
TO Libuše: No tak jasné, to je věc "vkusu", co se týče prášků na bolest. A pokud jde o Wobenzym, byl to jeden z nejlepších dárků pod letošním stromečkem:) Já mu doma říkám soukromě elixírek života:))))
veruskajel...
| 18. 1. 2012 11:01
Wobenzym je prostě ověřený lék, který zaručeně pomáhá už řadu let. Na imunitu, po operacích a úrazech, pro zvýšení účinnosti antibiotik je nejlepší. Vychvaluji ho, protože mně nesmírně pomohl po bouračce.
anonym
| 25. 1. 2012 21:21
TO veruskajelenova@seznam.cz: Já se pořád setkávám s nedůvěrou u hodně lidí, což je pochopitelné, lidé dnes obracejí každou korunu a léky jsou drahé. Ale u Wobenzymu se mi to vždycky vyplatilo, a to nejen tím, že mi zkrátil trápení, ale v podstatě při dnešní zlodějské nemocenské člověk dostane ty peníze zpátky a nebo ještě víc tím, že může jít dřív do práce. Ne teda, že bych se tam kdovíjak těšila
Vivianka
| 26. 2. 2012 12:17
TO veruskajelenova@seznam.cz: Wobwnzym má ještě jednu úžasnou vlastnost. V případě, že se v těle vyskytuji rakovinové buňky, mají na sobě jakoby ochrannou síť, kterou náš imunitníí systém už snadno přehlédne. Pak mají volné pole působnosti a začnou řádit. Wobenzym z nich tuto maskovací síť jakoby strhne a tělo si z buňkami už poradí po svém.
Takže je to prevence, řekla bych, že i když už je něco podobného diagnostikováno, věřím, že si tělo poradí snáze i s metastáza buňkami.

Pak je na řadě hledat příčinu a v neposlední řadě se naučit mít se rád
anonym
| 3. 10. 2012 14:05
TO Damoclea: Moje dobrá zkušenost je zase s hlívou ústřičnou 800mg. Je totiž hodně silná, taky obsahuje rakytník. Určitě jsem zdravá a netrápím se s nachlazením jako dřív. Udržuje mě fit.
anonym
| 28. 11. 2011 00:18
Omlouvám se, spletla jsem to, takže adresa paní Heklové z nova www.masaze-vracov.blog.cz
anonym
| 28. 11. 2011 00:04
Co se týká slabé imunity,ať už chorobou nebo vlivem prostředí, já dojíždím k paní Heklové do Vracova. Pracuje s bylinkama, dělá různé bylinné očistné a detox procedury, dále se zabývá masážema, čínskou medicínou a spoustou dalších věcí, jsem plně spokojená, nyní jsem objednala i svého manžela a maminku. Tato paní mi byla doporučena mou kamarádkou, která ji navštěvuje s celou rodinou již několik let. Můžu vřele doporučit její
www.masaze-vracov@seznam.cz
medword1
| 12. 11. 2011 20:24
oslabení imunity by se dalo dneska počítat taky už mezi civilisační onemocnění, ze všech stran na nás útočí různé podněty, ať už je to zamoření životní prostředí, voda, vzduch a nebo třeba toxiny, které se do nás dostanou se stravou, na druhou stranu se nám ve stravě nedostává potřebných látek v takové míře, v jaké by bylo třeba, to všechno má na stav obranyschopnosti organismu významný vliv, následky pak pociťujeme v lepším případě jako třeba nachlazení, nebo jako alergie a jiné autoimunitní poruchy až po onkologická onemocnění, kdy poškozenou buňku nerozezná imunitní systém od zdravých a ta se začne nekontrolovatelně množit, hodně v tomhle směru je důležitá prevence a čas od času není špatný podstoupit nějakou tu detoxikační kůru, kdy si organismus pročistíme od toxinů, nejvhodnější k tomuto účelu jsou především potravinové doplňky na bylinném základu, ale je nutno pečlivě vybírat tak, aby byly opravdu přírodní, bez chemické stabilizace a konzervace, především je důležitá kvalita, pokud by chtěl vědět někdo na tohle téma více, napište mi do vzkazu, rád vysvětlím podrobněji
PavlinkaBezBolesti
| 8. 11. 2011 15:35
Imunita se da stimulovat biolampou a to i u deti.

Doporucuji se podívat do online pujcovny biolamp.
Pomohli s alergii a castym nachlazenim.

Biolampu biostimul jsem si pujcila domu na 30 dni.

http://www.pujcovnabiolamp.cz nebo http://www.bezbolesti.eu

Doporucuji volat urcite poradi. jen doufam ze se nebudou zlobit ze uvedeni tel. 608 067 742
anonym
| 13. 10. 2011 15:32
foto Hledáte způsob, jak být silnější a odolnější?

http://www.fcc-club.wbs.cz/…se-zralokem.html
yoyinka
| 12. 10. 2011 21:46
Mě oslovily zelené potraviny, které dodávají tělu kromě vitaminů a minerálů i enzymy. Vřele doporučuji. Jsem tak nadšená, že jsem se rozhodla ke spolupráci a výrobky prodávám. Podívejte se na web, co všechno dokáží, nebo mi napište na e-mail xan00@centrum.cz, ráda poradím a Vaše zdravotní problémy mohu konzultovat s firemním lékařem.
anonym
| 12. 10. 2011 11:08
Já mám moc dobré zkušenosti s bylinkama.Měla jsem celkovou vyčerpanost organizmu po porodu a trpěla migrénama.Kámoška mi doporučila jednu paní která se tím zabývá už léta a má to vyskoušené.Musím říct,že mi to fakt pomohlo a ještě jsem nečekaně schodila asi čtyři kila,ale nevím jestli to bylo bylinkama,nebo lítáním kolem mimča Ted nevím jak se to jmenovalo už je to rok spátky,ale mám na paní kontakt tak kdyby měl někdo zájem:mirelia.bylinka@gmeil.cz
janinkakol
| 28. 9. 2011 13:18
Mému synovi výborně pomohly na posílení imunity výrobky firmy OKG, jsou to čistě přírodní produkty, zájemci o více info pište na email Janinkakol@seznam.cz
anonym
| 1. 9. 2011 12:35
Dobrou zkušenost s Profizymem můžu potvrdit. Po operaci mi urychlil hojení a otoky velký jako nevim co okamžitě zmizely.
anonym
| 30. 8. 2011 13:07
Ještě před pár měsícema bych se tý dizkuse klidně zůčastnila, ale pak sem najela na Profizym se kterým sem stoprocentně spokojená.
souboh
| 27. 8. 2011 15:19
Dobrý den všem,
tento týden jsem se zúčastnila zajímavé internetové přednášky, na které se hovořilo i o imunitě a jejím posílení. Dovoluji si Vás nezávazně a zcela zdarma na ni pozvat. Přednášku absolvujete doma u svého PC, k ničemu nebudete nuceni, budete jen poslouchat, případně se ptát, pokud budete mít nějaké dotazy. Další přednáška se koná ve středu 31.8.2011 od 20 hodin a trvá cca hodinku. Kdo má zájem se jí zúčastnit, pište na email: souboh@seznam.cz
Všichni jste srdečně zváni.
anonym
| 25. 8. 2011 15:33
Tohle vedro je pro organismus hrozná zátěž. Pokud vás taky trápí neustále přehřátí a únava organizmu, zkuste Profizym. Já jsem ho dostala jako dárek od přítele a ráno mi už nedělá problémy dostat své unavené tělo z postele.
anonym
| 24. 8. 2011 16:10
Pokud vím, tak na i na takovéto problémy je vhodný Profizym. Sklidňuje žaludek a podporuje obranyschopnost těla a problémy s nafouknutým břichem jsou fuč. Věř mi.
anonym
| 24. 8. 2011 15:34
Funguje Profizym i na zažívací potíže a nafouklý žaludek. Původně jsem myslela že to je následek menstruačního cyklu ale bolesti a nadýmání nepřestalo ani po jeho skončení.
anonym
| 22. 8. 2011 16:26
Nevzdávej to, vyzkoušej čistě přírodní enzymy Profizym. Já jsem ho zkusila a zbavila sem se snad všech obtíží se špatným trávením, nafouklým žaludkem atd. Navíc jsou v želatinové kapsli, takže snadno kloužou do krku a dávkování je třikrát denně po dvou kapslích. Myslím, že 30 a šest to už je rozdíl.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
22. 1. 2021 06:51
7835
novacka11
21. 1. 2021 20:11
25
Lenana
21. 1. 2021 19:53
25
Valenka2
20. 1. 2021 08:13
273
..Magda
22. 1. 2021 07:54
45747
JitkaM
17. 1. 2021 22:44
52
Uživatel_5382441
17. 1. 2021 21:27
50
ivuse24
17. 1. 2021 21:13
35
Gachna
13. 3. 2008 17:17
12
Marceluska
14. 2. 2014 13:00
6
bbaron
4. 1. 2021 15:49
134
Uživatel_5389634
19. 12. 2020 21:21
67
Lenana
12. 12. 2020 19:54
49
Strni
15. 3. 2020 16:40
170
Uživatel_5389634
29. 6. 2020 21:14
50
bobinka222
11. 8. 2016 11:09
80
Uivatel_5492201
30. 11. 2020 12:32
893
Uivatel_5491705
27. 11. 2020 02:21
16740

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!