Prevence proti různým nemocem - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

prevence proti různým nemocem

Diskuze

Kombuchu
anonym
| 26. 11. 2008 21:49
hotovou v obchodě (lékárně) nekupuj, je sice chuťově přijatelnější, zato ale mnohem slabší a podezřívám výrobce, že ji ještě dosycují kysličníkem.
Doma dělaný kombuchový čaj má zcela jinou sílu. Když si zprvu zvykneš na tu chuť, můžeš pak dělat silnější (déle nechat zrát) a to je pak supr, jak to perlí, štípe až v nose, to úplně cítíš.

Návodů máš na internetu desítky. Ale já to nijak nehrotím. Prostě silný černý a hodně sladký čaj. Přidáš houbu a nálev z předešlé láhve (asi 10% obsahu).
10 dní nechat zrát.
čaje
angelwoman
| 26. 11. 2008 21:32
Kombuchu bych taky někdy ráda zkusila-ale udělat si ji sama doma, ne kupovanou. Jenže to neumím

Vilcacoru mám doma taky, míchám ji s lapachem, zvyšují se tím účinky. Ale i jako samotná je dobrá To jsou opravdu zázračné čajíky na imunitu
prevence
anonym
| 26. 11. 2008 21:25
Já piju kombuchový čaj, ale jen sporadicky, největšími pijáky tohoto elixíru jsou u nás manžel a syn. Každý klidně vypije půl litru denně.

Já jsem si teď oblíbila čaj Vilcacora, protože jsem ho koupila svému nemocnému tatínkovi pro posílení imunity, ale zjistila jsem, že mi také velmi sedí, a tak ho piju i já.
nachlazení
angelwoman
| 26. 11. 2008 21:12
Co používáte v tomhle nevlídném zimním období, abyste posílili svou imunitu? Zajímají mě hlavně přírodní věcičky, ne prášky z lékárny. Já piju čaj s echinaceou a mám taky echinaceový sirup, do čajíků si přidávám zdravý med, občas si do čaje přidám zázvor, piju lapacho na posílení imunity....
Jinak používám do aromalampy éterické olejíčky jako eukalypt nebo rozmarýn, které posilují imunitu, čistí vzduch a ničí bakterie.
A jaké finty na udržení bacilů od těla máte vy?
Prevence proti nemocem
Hansa
| 2. 2. 2008 19:43
Probiotika jsou vhodné jako prevence proti nejrůznějším nemocem, ale také mohou hrát významnou roli při léčbě závažných i méně závažných chorob, virů a dalších onemocnění. Probiotika posilují imunitu a aby prevence byla co nejúčinější, chce to probitoka s množstvím 5 miliard živých organismů, což splňuje InClever, který používá naše rodina včetně dětí.
čaj
Johanka
| 1. 2. 2008 23:11
Zdravím, děvčata, -můžete mi některá poradit, jaký čaj je nejlepší proti zvyšování hladiny cukru v krvi? Cukrovku ještě nemám,ale hodnoty krevního cukru mi pomalu stoupají. Chci dosáhnout snížení. Máte s tím některá zkušenosti? Dík za radu.
Potrav. doplňky
Miky
| 24. 11. 2007 11:42
Nejdůležitější je vyvážená strava, to už tady zaznělo, ale vždy to holt tak úplně nemusí jít a nějaké ty doplňky jsou k užitku. Já např beru vlákninu. V určitých měsících, hlavně na zimu ještě přidávám vit C, a zinek. Nevidím na doplňcích nic špatného.
prevence proti různým nemocem
anonym
| 19. 11. 2007 13:05
Ahoj Luate. Vše jsem obdržela i jsem již reagovala. Měj se krásně Kajda.
prevence proti různým nemocem
anonym
| 11. 11. 2007 21:15
Jinak by mě Luate zajímalo o jaké konkrétní doplňky stravy se v Tvém pípadě jednalo, můžeš postal i soukromou zprávu, aby se nejednalo o reklamu...
prevence proti různým nemocem
anonym
| 11. 11. 2007 21:13
Ráda slyším názor další osůbky, která má pozitivní zkušenosti s kvalitními doplňky stravy. Chtěla bych zmínit, že by se doplňky stravy neměly státi dogmatem životního stylu moderního člověka. Nicméně se setkávám častěji s názorem, že právě "ony" doplňky se čím dál častěji stávají nepostradatelnou součástí Našeho života.Přeji všem hezký zbytek víkendu. Kajda
prevence proti různým nemocem
luate
| 11. 11. 2007 07:13
Můj kolega se nechal očkvat proti chřipce a za týden onemocněl. Já i má rodina řešíme prevenci kvalitními potravinovými doplňky, jsme v pohodě. Hezký den.
prevence proti různým nemocem
anonym
| 7. 11. 2007 14:10
BioAndrea
Ahojda, to víš, že budeme rádi za každého slušného a rozumně uvažujícího človíčka, tedy musím hovořit pouze sama za sebe, ale ostatní se určo přidají. Zkusím se po, Tebou zmiňovaném autorovi poohlídnout. Řekla bych, že se bez vyjímky ztotožňuji s Tvým názorem. Tedy doplňky ano, ale musíme tomu hodně pomoci sami. Neexistuje žádná kouzelná pilulka, po které by byl člověk zdravý a třeba i štíhlý bez vlastního přičinění. Jen by mě zajímalo, jaké doplňky užíváš, ikdyž třeba jen občas. Klidně mi to písni soukromou zprávičkou, aby to nebyla reklama...Měj se krásně Kajda.
Ahojky:)
BioAndrea
| 6. 11. 2007 08:56
Ahojky,snad nevadí že se přidám k Vám do diskuze.Určitě nejsem odpůrcem doplnˇků,sama je užívám,ale podle mého je nejlepší prevencí zdravý způsob života.Velice se zajímám o zdravou stravu,jsou mi velmi blízké knihy od Gillian Mckeith,četl jste je někdo?Jestli mohu doporučit,tak velmi ráda.Mě otevřely oči.V poslední z názvem:Přepněte na zdravé jídlo- a neohlížejte se zpět,je 28dení jídelní program,sama jsem jej vyzkoušela a musím říci,že se cítím skvěle. Ze začátku to bylo pro mě těžké(jedná se o racionální stravu),ale podailo se mi vydržet a rozhodně nelituji.
Chřipka
Miky
| 5. 11. 2007 18:38
Taky si myslím, že je očkování proti chřipce zbytečné. Viry se pořád zdokonalují a zdokonalují. No, možná pro staršího člověka bych to brala jako takovou prevenci, že ač zmutovaná chřipka, tak by měl být lehčí její průběh. Jinak zdraví, mladí lidé se s ní vypořádají bez větších problémů. S tou kamarádkou je to smutné, hm, manžel má asi něco podobného. Ještě čekáme na vyšetření. Přechází pořád nějakou tu chřipku, snad co ho znám. No a už takový rok, spíš dýl, mu je zle a má další příznaky a nedávno mu zjistili leukocytozu a aritmie.
co dodat
Kloa
| 5. 11. 2007 18:01
Všem, kteří posíláte Kajdě soukromé zprávy můžu pouze vzkázat, že jsou slepí a zbabělci. Protože kdo se bojí za vlastní názor nesmí na diskuze
Ještě dodatek
anonym
| 5. 11. 2007 15:08
Moje kolegyně (má kolem 25 let) přechodila chřipku (no, spíše jich bylo několik, těch chřipek ), a důsledky se dostavily až po půl roce. Má zánět srdečního svalu, byla mnoho měsíců na nemocenské a už nikdy nebude úplně zdravá.To je u tak mladé holky fakt smutné.
očkování proti chřipce
anonym
| 5. 11. 2007 14:51
Já celkově očkování moc nemám ráda, ale to spíš u dětí mi to vadí, jak se do nich během prvních 2 let života napíchají různé nemoci...
U dospělých-proč ne, je to na jejich uvážení.
Já bych na očkování proti chřipce nešla, sami lékaři říkají, že každým rokem virus mutuje a loňská vakcina bývá už neúčinná.
Vím, že rizikovým skupinám (třeba diabetikům) to pojišťovna hradí.
Zdravý člověk v produktivním věku obvykle chřipku přežije bez následků, pokud ji nepřechodí.
prevence proti různým nemocem
anonym
| 5. 11. 2007 13:12
Všem,kteří mi posíláte soukromé zprávičky moc děkuji za podporuKajda
prevence proti různým nemocem
anonym
| 5. 11. 2007 08:05
Holky, máte tu někdo zkušenosti s očkováním proti chřipce. Nejde o mě, ale moje babička s dědou se o to nějak více zajímají. Já jsem očkování nikdy nepodstoupila a tak nevím, jestli to vůbec má nějaký význam. Vzhledem ke skutečnosti, že chřipka jako taková má prý okolo 64 různých kmenů a vakcíma je vyráběna vždy pouze z několika, které jsou nejčastější a u kterých se předpokládá, že se vyskytnou, mi to zbytečné opravdu připadá....Ikdyž u starších lidí to bude asi něco jiného. Ty budou mít určitě daleko těžší průběhy a budou se s chřipkami hůře vyrovnávat. Díky Kajda.
PS:Všem přítomným se omlouvám za další opravdu zbytečnou
slovní přestřelku....Příjemný den a začátek týdne.
prevence proti různým nemocem
anonym
| 5. 11. 2007 07:59
Už nebudu raději na nic reagovat.....
dodatek
Kloa
| 5. 11. 2007 02:03
Kajdo, všimla jsem si, že už jsi se ze sesnamu mých kamarádek vymazala. Díky.
Ale proč tedy nejdříve takový proslov, že snad ani nevíš o co tě žádám a kde se ze mě snažíš udělat nemožného člověka? Když šlo jednoduše a bez sarkastických poznámek a urážek napsat, že už jsi to udělala a ze seznamu umazala. Ale proč mě neznemožnit když je příležitost že?
Tím má komunikace s tebou končí, to jediné tížilo mé srdíčko
kamarádka Kajda
Kloa
| 4. 11. 2007 23:56
Kajdo, nesnažím se rýpat, dělat dusno nebo co to tady popisuješ a o mě píšeš To opět si odpusť, nebylo ani žádné předtím, nevím kdo tady začal útočit na inteligenci a věk, takže klid a nohy v teple Nevím co to tady hraješ jaká jsem strašná osoba, která si na tebe zasedla či co. Opak je pravdou, to ty sis mě tady z těch všech lidí vybrala, mohla sis vybrat kohokoli, ale rozhodla ses pro mě. Ozvala jsem se ti jen proto co jsem uvedla v tom posledním příspěvku, kde jsem napsala jen holou skutečnost, že tě asi zajímal seznam mých kamarádek, v opačném případě si nedokážu představit, jak ses na onen seznam dostala. Slušně jsem ti tak oznámila, že jsem tě již dříve upozornila na to, že nejsem žádná tvá kamarádka, tak se mezi ně nemáš řadit. Uvedená jako kamarádka jsi do očí bijící. Tedy v tom je chyba.
Tak mě prosím z tvých útočných vět vynechej, nechci tady dále s tebou něco rozebírat a řešit a být terčem tvých nejapných poznámek, v opačném případě bych taky mohla prosit o to kdo mě zbaví Kajdy jako kamarádky? Nejde mi to.
prevence proti různým nemocem
anonym
| 4. 11. 2007 21:07
Nevím co dělám špatně, když se snažím si Tě nevšímat Kloa??? Jsi to opět Ty, kdo tu dělá zbytečně dusno. Asi Ti musím hodně ležet v žaludku, když do mě po tak relativně dlouhé době klidu začínáš opět nezjištně rejpat K zamyšlení je i ta skutečnost, že jsi zde mezi všemi jediná....S nikým jiným problémy nemám? A pokud si tě já nevšímám a neatakuji, v kom je tedy ta chyba...? Je tu vůbec někdo, kdo mi poradí, jak se jí zbavit???Děkuji všem.
kajda - kamarádky
Kloa
| 4. 11. 2007 15:06
Kajdo, musím se docela smát asi tě má osoba natolik zaujala že tě tak zajímaly mé kamarádky, že ses mezi ně sama zařadila, ale jak už jsem napsala, s takovými jako jsi ty se nekamarádím, tak to prosím naprav
prevence proti různým nemocem
anonym
| 1. 11. 2007 12:42
Prevence je velmi důležitá, avšak pro mnoho lidí zbytečná, ale bohužel jen do doby, než se objeví první zdravotní komplikace. V mnoha případech je však již pozdě, jako v uvedeném případě. Ačkoli to byla rakovina, ikdyž vyléčená, přišla jsi o některé důležité orgány, či jejich část, nesmíš usnout na vavřínech. Ty jsi odkázaná na kvalitní potravní doplňky bohužel do konce života...Samozřejmě za současného upravení stravy a dalších.....Ahoj Kajda. Jinak na Tebou uváděné www stránky juknu...
Prevence
anonym
| 1. 11. 2007 12:42
Takže jsi po operaci...
A myslíš, že kdyby jsi brala ty přípravky, tak bys nádor neměla? Jak jsi na to přišla?
Prosím, neber to jako žádný útok, mě to prostě zajímá, jak jsi k těm přípravkům došla a proč si myslíš, že jsou ty "správné".
Rozhodně je důležité, že už jsi jakž takž zdravá. To každopádně. A přeji Ti jen zdraví.
Ale s těmi preparáty bych to nespojovala, nezlob se.
Nux
anonym
| 1. 11. 2007 11:10
no já upozorňuji na tu prevenci.Na tu jsem já před operací nemyslela.Nemám ledvinu a část slinivky proto jsou pro mě důležité produkty na trávení a posílení imunity....Produkty mě pomohly dát se do kupy až po přeléčení na onko.
Dano,
anonym
| 1. 11. 2007 10:41
je fajn, že ses uzdravila.
Nicméně nemůžu věřit, že pouze díky potravinovým doplňkům.
Musela nastat ještě jiná změna, než jen koupě několika krabiček těchto přípravků.
Jak to vypadá s nádorem dnes? Přece se neztratil?
Prevence a potravinové doplnky
anonym
| 1. 11. 2007 09:21
Dnes jsem zdravý člověk i když jsem v částečném invalidním důchodu. Do r. 2000 jsem nepřemýšlela o tom ,že bych měla dbát na PREVENCI-vždyť nejsem vůbec nemocná. V září r.2OOO se mi změnil život-RAKOVINA -ledvina nefunkční,nádor vrostlý do slinivky. Já to nevzdala. V r.2003 jsem začala používat tyto doplnky stravy.Dnes neberu žádné léky a jsem v naprostém pořádku-na onkologii jen jednou za rok.
prevence proti různým nemocem
anonym
| 29. 10. 2007 19:40
Kupujeme je již oloupaná a v BIO prodejně, 100 g stojí okolo 20,- kč. A s tou aktivací enzymů jsem se dočetla na netu, je to prý nejlepší, je na pár hodin nechat namočit ve vodě.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Peggi
17. 4. 2024 22:03
70238
2112Hana
17. 4. 2024 18:51
11781
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video