Prevence proti různým nemocem - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

prevence proti různým nemocem

Diskuze

prevence proti různým nemocem
anonym
| 13. 10. 2007 14:18
Intelektuál není dle mého názoru urážka
Ale v Tvém případě tomu asi bude jinak
A Tvůj názor, že jsou tu většina diskutujících skety mě docela překvapilo, proč sem tedy lezeš? Pěkně se nám dobarvuješ holčičko. Jsem zvědavá, jestli se někdo ozve, když jste tu téměř všichni až na max. 10 diskutujících skety...Mě to tedy rozhodně tak nepřipadá, je tu spoustu zajímavých holek.
Osobně jsem zatím žádnou sketu neobjevila až......na jednu ubohou osůbku , která tu pláče, na všechny nadává a krom 10 osob i všechny uráží...
pomluvy
Kloa
| 13. 10. 2007 13:57
A dané pomlouvačné osobě, které se to týká, bych chtěla vzkázat ať se nad sebou zamyslí. Doufám, že ji tato situace uspokojila, protože z velké části je to i její zásluha, gratuluji
Přeji alespoň jednu bezesnou noc
kajda
Kloa
| 13. 10. 2007 13:41
Kajdo, víš, mi je to ale úplně jedno. O tom, že jsou lidé na diskuzích skety jsem se už přesvědčila, nemusíš mi o tom psát slušní lidi se tady dají spočítat na deseti prstech. A věřím, že právě to je ten důvod proč ses do mě tak pustila, tak doufám, že ses pobavila Nemusíš ani psát o koho se jedná, nezajímá mě to, dokážu si udělat představu, také si o lidech tady myslím své, ale nepomlouvám je, jak už jsem tady byla jednou neprávem napadena. NEPOMLOUVÁM! A pak kdo je co za charakter! Ostatní si nevidí na špičku nosu.
Nejsem žádný všeználek, ani to o sobě nikde nepíšu, leda že bys to zase někde z mého profilu vyčetla Když se mi nelíbí něčí názor, tak mu nenadávám do intelektuálů a do nezkušených, jak jsi to udělala ty, ale napíšu svůj názor, stejně jako ten druhý napsal svůj.
Kdyby sis nenechala od někoho něco nakecat, a opravdu mě ignorovala, stejně jako já jsem to několikrát udělala, tak by byl klid, jenže ty ses chtěla pobavit, rýpat a rýpat. Těžko by na to ten koho se to týká nereagoval.
Vůbec mě nezajímá tvé dítě, ani tvé problémy. Kdybys neseděla u počítače a neurážela slušné lidi, měla bys na uspávání dost času.
A neměj strachy, sama nejsem, ani jsem nikdy nebyla.
Zdar hvězdo!
prevence proti různým nemocem
anonym
| 13. 10. 2007 13:17
Ještě by mě Kloo zajímalo, v čem jsi úspěšná, když jsi psala, že žárlím na mládí nebo úspěch. To, že jsi dostudovala VŠ (ačkoli nevím jaké zaměření) dnes vůbec nic neznamená. Znám nějaké VŠ studenty a Komenský by se dnes za ně musel právem stydět. Zřejmě mezi ně nepatříš, protože jsi mladá a úspěšná...
prevence proti různým nemocem
anonym
| 13. 10. 2007 13:14
Víš Kloa, byla jsem na Tebe v průběhu diskuze upozorněna, přesněji řečeno na Tvé všeználkovství a také Tvé chování a reakce, když se Ti názory někoho nelíbí, možná proto jsem reagovala právě na Tebe. A také jsem byla upozorněna na skutečnost, že Tě ani ignorovat nestačí. Prostě jsi taková a není to tedy jen můj názor. Nečekej ani, že Ti napíšu, kdo další Tě také obdobně odhadl....Rozhodně na Tvé příspěvky nereaguji takto proto, že jsi snad mladá nebo intelektuál, neznám totiž stáří ostatních diskutujících. Ostatně já sama se ve svých 27 letech cítím být také mladá. I přes to, že jsem již mamina a ten můj čertík mi ale sbírá sil... Právě teď se ho snažím uspat a nějak se mi to nedaří...
A Tvou zadnici (viz. přiložený obrázek) Ti rozhodně líbat nebudu, na to máš jistě někoho úplně jiného, pokud nejsi sama...
Čauky Kloa.
Kajdo
Kloa
| 13. 10. 2007 12:49
Nepotřebuju si ulevovat, ale ty asi ano, když o tom tak víš, tobě to možná nevadí, ale mi jo, takže si ulevuj na někom jiném když tě to tak baví. A jestli nějaké chování potřebuje psychologa, tak právě to tvoje Tohle není normální.
Je to o smůle, neboť tady měli 3 lidé výrok se stejnou podstatou, ale vybrala sis mě, proč? Protože jsem mladá, blbá, ... no vím, ale tohle není důvod, jen to bylo pro tebe nejjednodušší, vybrat si mě, ti ostatní jsou jistě starší, tak i moudřejší - dle tvé teorie - a tak bys jim nemohla nadávat do "intelektuálů" a "nezkušených", jak se ti to zalíbilo na mě.
Neměla jsem ošklivé dětství, ty asi ano když jsi tak protivná a vybíráš si jako terč svých útoků mladé lidi.
Víš, já nemusím nic. Ale ty mi dej pokoj. Nic jiného to nevyřeší, několikrát jsem tvé urážky ignorovala, stejně sis pořád psala své.
Přikládám obrázek, doufám, že to bude fungovat, to je totiž ještě tak jediná věc, kterou mi můžeš
prevence proti různým nemocem
anonym
| 13. 10. 2007 12:47
Pro Kloa:
Nedalo mi to a opět jsem si přečetla ve Tvém profilu, co píšeš o sobě. Docela mě to překvapilo vzhledem k obsahu textů ve Tvých příspěvcích... No, schválně si všichni diskutující prohlédněte profil a zhodnoťte, jestli, to vůbec může být Kloa...Já tomu nemohu uvěřit...
Zdravím všechny, Kajda.
prevence proti různým nemocem
anonym
| 13. 10. 2007 12:09
Pro Kloa.
Děláš to dobře, jedině tak si ulevíš, musíš tu zlobu a nenávist ze sebe dostat, budu Ti dělat takou vrbičku... , ikdyž si teď nejsem zcela jista jestli nejsi spíše zralá na psychologa...Stále se na Tebe však nezlobím a ani se nedivím, že se na Tebe lepí samí rýpalové. To není Kloa o smůle. Musíš se nad sebou velice vážně zamyslet. Nezlobím se na Tebe a neurážím Tě, protože za svou povahu v podstatě nemůžeš, zřejmě jsi měla velmi ošklivé dětství nebo jsi se s tím již narodila a o to Těžší to pro tebe bude. Musíš však být silná, měj se krásně. Kajda.
kajdo
Kloa
| 12. 10. 2007 19:02
Jinak jsem smolař protože mám velké štěstí na takové rýpaly jako jsi ty. Asi mám zvláštní přitažlivost Protože jak jinak vysvětlit, že sis vybrala ze tří osob právě mě. Nebo že by žárlivost na mládí a úspěch
kajdo
Kloa
| 12. 10. 2007 18:57
Dobrý den paní nejzkušenější, nejinteligentnější, ředitelko zeměkoule
Jak jinak mám jednat s primitem jako jsi ty? Prostě nedáš pokoj, dělá ti potěšení se do mě strefovat, tak co mám dělat? Několikrát jsem tě ignorovala, ale tobě to nestačilo a musela sis přidat své. A pak kdo se neumí ovládat To jako myslíš, že se nechám donekonečna napadat a jen tomu budu přihlížet? Vzpamatuj se.
To jako myslíš, že se nechám urážet? A tobě se najednou nelíbí, když ti to vrátím. Dobře vím jaká jsem, nenechám do sebe navážet nějakého ubožáka, protože pokud se mi snaží někdo ublížit, tak to vrátím, i s úroky. To se pak lidem nelíbí, ale mají co chtěli. A neponesu na svých bedrech hříchy všech, to o tobě jsem nevymyslela, tak si najdi tu pravou osobu a mě z toho vynech, zajímavé ale že jsme se tak všichni shodli, dokonce i v tom, že jsi mužského rodu.
Ani neumíš odpovědět na otázky, jen rýpat a rýpat a rýpat ....
Jsi zlomyslný a špatný člověk, s takovými se nekamarádím
Věř si čemu chceš, já věřím tomu co jsem napsala a věřím svému úsudku.
Přeji strašný víkend Sbohem chudinko
prevence proti různým nemocem
anonym
| 12. 10. 2007 18:15
Pro Kloa:
Tak jsi se konečně vybarvila... Musí být smutné poznat, že se člověk vůbec neumí ovládat...Já se pochopitelně na Tebe vůbec nezlobím . Jen ventiluj svou zlobu a nenávist, ono se Ti uleví a nakonec se třeba i skamarádíme. Nevěřím, že jsi tak zlá a hloupá, jak jsi se předvedla svým posledním příspěvkem, věřím, že jsi ve skrytu duše velmi hodná a možná trošku nezkušená...

Přeji Ti krásný víkend.
kačeně
Kloa
| 11. 10. 2007 21:55
Kajdo, jsi nechutná!
Nenechám se urážet a poroučet někým jako jsi ty, protože z takových lidí jako jsi ty je mi zle. Neumíš nic jiného než se do mě strefovat?
A řekni mi vlastně proč to děláš? Dělá ti to radost, nebo si tak ventiluješ své problémy když ti nejdou kšefty s potravinovými doplňky?
S inteligencí začni tedy nejdřív u sebe a pak hodnoť ostatní. Pokud ti na vystudování vysoké školy připadá, že stačí být i hlupák, tak si to zkus, pak je to asi právě místo pro tebe A pro tvou zajímavost, mám už VŠ vystudovanou.
Ničím ti nenahrávám, jen sis našla zálibu v tom se do mě strefovat. Tvou trapnou výmluvu, že tak činíš nerada si tedy strč někam
Ignorovala jsem tě, ale ty sis asi nemohla pomoct a potřebovala jsi ukojit své touhy. Prosit se o omluvu takové spodiny jako jsi ty se nebudu
Lituji tvé dítě, v tomhle vyrůstat
A o něco tě prosím, nevydávej za mě žádné výroky, jako že si myslím to nebo tamto, že jsi přešťastná, že zde nepřispívám na téma potravinových doplňků, protože nic nevíš, se spoustou názorů tady souhlasím, ne však s těmi tvými
Že ti není hamba.
prevence proti různým nemocem
anonym
| 11. 10. 2007 19:39
Pro KLOA:
Opět jsi nezklamala.... Když jsem se podívala na Tvůj profil, docela mě překvapilo, že patříš mezi studující inteligenci, ikdyž koneckonců studovat neznamená být inteligentní...
Promiň, nechci se do Tebe stále trefovat, ale Ty mi vždycky nahraješ... Takže, pokud nebudeš již reagovat, slibuji, že přestanu také. Ahojda kajda.
:-)
hosalka
| 10. 10. 2007 22:05
Posledni vzkaz byl reakci na Vypravecky prispevek .. jen se jeste musim vice skamaradit se zdejsim systemem
Jsem moc rada, ze jsem se sem zaregistrovala!
Clovek se tu dozviiii opravdu spoustu zajimavych veci a precte zajimave nazory!
Dekuji!
kajda
Kloa
| 10. 10. 2007 22:00
Nevím o co ti pořád jde, ale dej mi už svatý pokoj a starej se o sebe a své potravinové doplňky
souhlasím
hosalka
| 10. 10. 2007 21:57
S Tvym nazorem souhlasim a jeste jednou souhlasim! I kdyz je boiologicke zemedelstvi pod nejprisnejsi kontrolou 100% jistota neni nikdy..
A co se tyce odpocinku, spanku..regenerace je vic nez dulezita
Hezky vecer
prevence proti různým nemocem
anonym
| 10. 10. 2007 21:52
Opravuji se, jedná se o poslední tři příspěvky...
doplňky stravy
anonym
| 10. 10. 2007 21:50
Poslední dva příspěvky se mi opravdu móóóc líbily. První velice věcný a druhý velice lidský. A pravdou je, že nemůžou mít všichni na jednu věc jednotný názor...
Jsem ráda, že tu nediskutují lidičky jako Kloa..., ale lidičky se střízlivými a věcnými názory, holky dík...kajda
Prevence
hosalka
| 10. 10. 2007 21:48
Jeste musim dodat, ze jsem zastancem prijodnich zdroju vitaminu .. nejdriv vyzkousim ozkousene vitaminove a bylinne "medikamenty" a kdyz nezaberou prijdou na rada prasky,..
Vim, ze se svym narozem "Ver!" asi nekomu pripadam naivni - ale myslim, ze to opravdu pomaha (aspon docasne! Mam treba vyborne zkusenosti s lecitelem .. alergii mi vylecil bylinkami.
Samozrejme zalezi, kdo ma s cim a s kym jake zkusenosti!

Kazdopadne Vam preji, at rozpoznate, co Vam telo tim ci onim naznakem rika .. a hodne zdraviii!
Potravinové doplňky
hosalka
| 10. 10. 2007 21:30
Ahojky
jsem tu taky uuuplne nova a procitala jsem si nektere odpovedi a nazory..na vsem neco bude!Zelenina a ovoce je treba umyt pred zakousnutim - bio potraviny jsou drahe,... ale myslim,ze kazdy tak nejak vyciti a pozna,co zrovna na jeho organismus zabira! Sportovani - je podle me vyborny vybijec i dobijec energie , bylinky - jako treba mata .. matovy caj pri nachlazeni a problemech se zazivanim nenahraditelny (ale u nekoho muze mit byt bohuzel opacny efekt), pak treba zazvorovy caj (z cerstveho nastrouhaneho zazvoru,citronu a medu) - nedavno jsem se presvedcila,ze ma opravdu zazracne ucinky pri nachlazeni a kdyz se jeste kouknete,co ma za dalsi plusyMyslim,ze sem tam potravinove doplnky nejsou k zahozeni..zalezi na kazdem
A zaverem .. podle me je stejne nejdulezitejsi vira,ze opravdu,jidlo do ktereho se poustim je dobre a zdrave a organismus si bude "chrochtat" blahem A kdyz si davam neco nezdraveho .. treba cokoladku - rikam si,ze urcite taky necemu prospeje - treba nervum
Krasny vecer!
Prevence kontra nemoc -
Regina
| 10. 10. 2007 01:56
Užila jsem definici prevence jako takové -
Formulace - Když Tě něco přepadne - bylo míněno tím, že u každého může nastat nemoc či změna zdravotního stavu, zaviněná různámi okolnostmi, kterě těžko můžeme ovlivnit.
Tím míním různé dědičné disposice, úrazy a následky urazú, náhlé příhody, různá infekční onemocnění , nádorová onemocnění, astma a alergická onemocnění, krevní onemocnění, degenerativní změny atd. -
V tom případě je na místě použít léků a různých indikovaných podpůrnách doplňků, které opravdu lékaři užívají, ale jako doplněk léčení. -

V době, kdy je zvýšený nápor na organismus bych se ale opravdu raději obrátila na " živý " zdroj vitamínů než na různé polyvitamínové preparáty - každý jsme jiný a nikdo nezaručí,že mohou vyvolat nějaké nežádoucí reakce -

A zachovávání Zdravého životního stylu není jen o penzích, ale o životních prioritách -
Člověk nikdy neví, co mu osud přinese a někdy okamžik obrátí Tvůj život naruby a proto si nesmíme bláhově myslet, že nám se to vyhne .-
Mluvíš o svých životních zkušenostech, já zase vycházím ze svých životních zkušeností. -
Je tedy vidět ,že opravdu jsme každý jiný a že záleží na úhlu pohledu na danou situaci .
doplňky stravy
anonym
| 9. 10. 2007 20:40
V něčem s Tebou musím souhlasit. Rozhodně s názorem, tedy celkově pečovat o svou tělesnou schránku a to jak fyzickou tak duševní. Dnešní doba je však taková, že v případě, kdy bych chtěla uvedenému dostát, musela bych žít v jakémsi vakuu plněném čistým kyslíkem, raději vůbec nic nejíst, nic nedělat, abych se nestresovala a mít na vše dostatek financí. Je však zřejmé, že toto je utopie. A mnozí z nás si nalhávají, že se tak chová, možné to však není. Pouze to lze částečně ovlivnit, někdy méně, někdy více, ne však zcela. A ne každý má dostatek prostředků, aby to mohl co nejvíce ovlivnit


A proč řešit případ, že "když už nás něco přepadne", když píšeš jak píšeš, tedy "chovat se tak, abychom dosáhli optimálního stavu"...? Protože to prostě v dnešní době není možné. Z některých Tvých vět cítím protiřečení si a malinko potevřená zadní vrátka (reakce na tvrzení, když nás něco přepadne..., tedy nějaká ta nemoc).

A rozhodně netvrdím, že doplňky stravy jsou zázračné...? Kdyby takovou pilulku někdo vymyslel, ani nechci domýšlet, co by se stalo...


Též netvrdím, že čím více budu užívat doplňků stravy, tím více budu zdravější...? Je potřeba snažit se co nejvíce zdravě žít, nestresovat se, pohybovat se apod.


Též souhlasím, že je každého věc, zda-li zvolí jako léčbu klasickou (třeba u rakoviny konvenční léčbu chemošku, radioterapii či chir.zákrok) nebo nějakou alternativní. Já osobně věřím té alternativní, ale diskuze o tomto tématu je velmi náročná a citlivá.


Stojím si však za tím, že doplňky stravy dokáží hodně ovlivnit kvalitu našeho života, mám k tomu pádné důvody, tedy zkušenosti.


V opačném případě by mi právem mělo být podivné, že i sami lékaři doplňky stravy užívají a ne v malém počtu...


Mějte se krásně.

PS: A jsem ráda, že je tu spoustu rozdílných názorů, i o tom přeci diskuze je.Kajda
Prevence nemocí -!?! -
Regina
| 9. 10. 2007 17:18
Prevence proti nemocem - je chovat se ke svému tělu tak, aby v případě ohrožení mělo dostatek svých prostředků k překonání choroby -
Jedině tak je možno dosáhnout optimálního stavu. Není to jenom o zdravé výživě, ale o prostředí ve kterém žijeme a jaký vedeme životní styl - . V případě, že nás nemoc přece jen přepadne je pak nutno ji léčit. -


Je na nás jakou léčbu si vybereme.zda klasickou medicínu či nějakou alternativní léčbu. - Pak si ale vždy musíme rozmyslet, zda je ta která léčba pro nás vhodná -
U některých nemocí je přímo kontraindikací -

A u některých je třeba postupovat radikálně, kde prodlení může být ohrožením života -
Prevence -není v tom, že si koupím nějaký doplněk stravy a pak se budu cpát a chovat ke svému tělu macešsky s tím, že až se mu to nebude líbit - opět jej ošidím nějakým jiným prostředkem - to je opravdu velmi naivní a pošetilé . -
Myslet si , že čím více prostředků budu užívat tím budu zdravější a vitálnější. - Tím můžu docilit i pravého opaku - nabourat si imunitní systém a to si pak opravdu můžeme
vyvolat nějaké systémové onemocnění -


Kdyby byly tyto prostředky zázračné, již by bylo lidstvo bez nemocí - To je můj názor i když se to někomu nebude líbit za tím si stojím .-
doplňky stravy
anonym
| 9. 10. 2007 15:33
Opět jsi ukázala svou inteligenci...
vypravecka
Linda
| 8. 10. 2007 10:20
skvěle napsané, souhlasím úplně se vším. Já moc fandím bio stylu především z důvodu šetrnosti k přírodě, ke zvířatům, kosmetiky netestované na zvířatech atd.
Na bylinky nedám dopustit, i když je léčba s nimi o něco zdlouhavější.
Jinak před rokem byl v televizi ČT2 dokument o vitamínových doplncích. Výsledky byly zajímavé, většina neměla žádné výsledky, alespoň však nepoškodily zdraví testovaných lidí, jako např. vit. A, ten v nějaké studii dokonce ukázal nákazu lidí rakovinou plic u kuřáků. Dělali také testy tabletek na obsah látek. Z toho vyvodili např., že když lidé zapijí vodou ty vit. které k rozložení potřebují tuk, byly k ničemu. A naopak, když testovaní jedli těsně před užitím vit. rozpustném ve vodě.
Na závěr ukázali lidem výsledky jakých dosáhli a ptali se jich jestli je budou užívat dále. Někteří samozřejmě reagovali, tak že už si to nikdy nekoupí. Mě ale zaujala odpověd ženy, které dle výsledků ukázali, že vit. který užívá jejím tělem prošel bez využití, a ona odpověděla, že ho bude i nadále kupovat - to mluví za vše.
Taky si myslím,
anonym
| 8. 10. 2007 09:28
že pokud jíme vyváženou stravu, máme dostatek domácího sezonního ovoce a zeleniny, necpeme se sladkostmi a pokrmy typu rychlého občerstvení konzumujeme jen vyjímečně, tak má naše tělo všeho dost na to, aby mohlo správně fungovat. Je to hlavně byznys a tan nám bude vždy tvrdit, že něco potřebujeme, ale záleží jen na nás, zda jejich reklamám budeme věřit. Co se týká Bio a Eko produktů, tak tomu moc nevěřím, to, že při jejich pěstování se nepoužívá umělých hnojiv je jen slabá stránka. Vždyť na tyto plodiny , když prší, také padá dešťová voda, která není 100 % čistá. Taky tyto rostliny dýchají znečištěný vzduch a totéž se dá říci i o vodě, kterou jsou zavlažovány.
Takže, dle mého názoru, nikdo nemůže říci, že jeho produkty jsou stoprocentně bio nebo eko. Samozřejmě, že jsou tyto produkty zdravější, ale jak již tady dost diskutujících uvedlo, hlavní síla spočívá v užívání bylinek, které taky (již z výše uvedených důvodů nejsou zcela prosté škodlivin) a hlavní je šetrné zpracování surovin. Já například dávám přednost zmrazování (pokud to jde) před sušením nebo zavařováním. Důležitý je taky dostatek klidu a dostatečný spánek. Všem nám škodí dnešní chaos a přepracovanost. Často si kladu otázku, zda to neměli naši předkové jednodušší. Je pravdou, že neznali a nepoužívali tolik dnešních prostředků usnadňujících nám práci, ale žili klidněji, skromněji a hlavně zdravěji.
Vím, že mnoho z vás nebude s mým názorem souhlasit, nikomu jej nevnucuji, jen jsem zde uvedla svůj názor.
Kajda
Kloa
| 7. 10. 2007 22:38
Kajdo, vidíš nemusela jsem to ani vypisovat do profilu, že jsem mladá, hloupá, nezkušená atd., vždyť ty jsi na to všechno hnedle přišla gratuluji A předně vím, že na diskuzích nemohu mít už z tohoto důvodu svůj názor. Ale z jakého důvodu ty ano? Že bys snad spolkla všechno vědění světa? Ale že ti zrovna já ležím takhle v žaludku Nezačala jsem s tím, i když jsem si to myslela už od začátku této diskuze. Taková poznámečka pro tebe, o "hvězdných" vitamínech na naprosto přírodní bázi tady už hodně lidí ví. Asi si to už velice uvědomuje i administrátor tohoto webu, jinak by ten příspěvek nebyl vymazán.
Ke všem dalším tvým příspěvkům říkám, ano ano má paní.
prevence proti různým nemocem
anonym
| 7. 10. 2007 21:11
Mimochodem Kloa, Tvá reakce odpovídá Tvému věku, takže na Tebe se opravdu, ale opravdu vůbec nezlobím... Kajda.
prevence proti různým nemocem
anonym
| 2. 10. 2007 12:04
Pro všechny zůčastněné, jmenuji se Kateřina a jsem mamina na matěřské dovolené s 15 měsíčním klukem Matýskem. A rozhodně nejsem Kojak, Šimanský či rada Vacátko a už vůbec ne abcd či efgh...
Vzkaz pro Lenku, Vladu a Kloa:
Holky nestresujte, škodíte jen svému zdraví a bez rozumu napadáte diskutující....Nevím, jak Vás přesvědčit, ale omluvu po Vás nevyžaduji..... Mě dokáží urazit jen inteligentní lidé, ve Vašem případě to vašk zcela výjimečně budu brát jako omyl... Ahojky.
prodejce
Kloa
| 2. 10. 2007 09:52
Jo, Kajda je prodejce alias kojak a abcd. Takže je to i chlap a ne ženská na mateřské. Nenechte se nalákat.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
26. 4. 2024 23:54
70322
2112Hana
26. 4. 2024 19:12
11824
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video