Diskuze

Zpět na výpis diskuze

Hysterektomie

Diskuze

anonym
| 4. 3. 2014 07:35
Jà zapomínám dávat nick Mám na vás všechny jednu otázku prosím,je normální abych po 14 dnech operace jen Lavh byla pořád tak moc unavená.To mne dost trápí,potřebuju už fungovat s dětma,včera večer se mi z toho chtělo brečet
anonym
| 4. 3. 2014 07:42
TO kony: ahojky sama to ještě z vlastní zkušenosti neznám jsem jak říkají čekatelka pádím až 19. Ale jak jsem tu četla tak je to naprosto normální, prý to múže trvat dýl tak se obrň trpělivostí. Teda lepjeji se to říká, já vím. Přeci jen se hojíš a uvnitř je to na dlouho. Jsi kátce po.
sušinka
| 4. 3. 2014 08:28
TO pa.tj: Ahojky Kony, nastupuji už tuto neděli. Taky se toho bojim. Ráda funguji jak mám. Nebo spíš to potřebuji . Nemám ráda válení a nic nedělání Prostě doma vidim stále nějakou práci, i když ji druhý nevidí Ale představa, že třeba budu kantáre dva měsíce, tak to se zbláznim. Ale co nadělám, že? Chce to trpělivost.
anonym
| 4. 3. 2014 08:37
TO sušinka: Ahoj,Susinko, tak jak je?Co ryma, ustupuje, je ti trochu lip???
sušinka
| 4. 3. 2014 09:04
TO Anna: Zatim mi to přijde stejný. Rýma minimálně, ale mam takové to pálení z nosu do krku. Jinak proplachuji a piju čajíčky. Už to dostala i dcera. Takže mam oba prcky nachlazený Modlim se, abych to do té neděle přežila. Přeci jenom jsem s nima celý den doma. Dneska odpoledne jdu na interní vyšetření a pak už budu jen čekat.
anonym
| 4. 3. 2014 09:24
TO sušinka: Jeje, tak vy jste toho plni cela rodinka!No tak to mas teda vesely Takze nejaka virozka, vid? Snad bude do te nedele lip, uvidis
anonym
| 4. 3. 2014 08:47
TO sušinka: Jsem na tom podobně představa, že budu jen ležet děs. Jenže mam slíbeno že pokud nebudu hodná tak dostanu klepeta a k topení. Jen abych byla do léta fit. Teď gruntuju a rožhodla jsem se že udělam radši i velikonoční výzdobu. Co nadělam asi klapky na oči a pusu na zámek abych moc nebuzerovala. To nevydržim . No hlavně aby se to povedlo a pak se uvidí
anonym
| 4. 3. 2014 09:30
TO pa.tj: tak to jsem mela hodne podobne! Ja na tom byla v puli listopadu, takze gruntig v celym dome, proste generalni, budou Vanoce,ze No a po prijezdu domu z nemocnice jsem taky jen lezela s lezela, binec jsem se snazila neresit, taky jsem obcas se neudrzela a prudila..no nekdy taky jsem prilozila ruku k dilu, jenze me to pak brzo vyhnalo do postele..ono to telo to stejne nedovoli..
anonym
| 4. 3. 2014 09:27
TO sušinka: tak já tady stydlivě teda musím přiznat že se válím v posteli a nic nedělám s velkou oblibou ale co je moc to je moc.A pak mám den kdy naběhnu a makám jak šroub a teď chvilku něco pošůlàm a jsem ko
anonym
| 4. 3. 2014 08:05
TO kony: Je to normalni,neboj se, bude to pak cim dal lepsi. Myslim, ze tak po tech 4*tydnech uz budes citit zlepseni, ale uplne fit budes tak po 2-3 mesicich.Nic neuspechas.…jsi vevnitr rozrezana, telo potrebuje nabrat silu, musis mu doprat dostatek odpocinku, neprepinej se!!!
anonym
| 4. 3. 2014 10:23
TO kony:
Ahojky, jsem tu nová, ale ráda bych se připojila do debaty. Jsem 5 týdnů po Lavh a stále nejsem uplně fit. Ale myslím, že je to normální stav. Jeden den se cítím dobře, tak vyrazím na pohodovou vycházku, nebo toho doma více udělám, někdy stačí nákupy ve městě a druhý den pak jen spím nebo ležím...Nejsem zvyklá se válet, před tím jsem docela sportovala, měla náročnou práci, ted se těším na kolo, ale zatím více jak vycházky nedám.
anonym
| 4. 3. 2014 13:04
Zdravím všechny,všem, které to teprve čeká, držím pěstičky a nebojte, dá se to vydržet. Doufám, že vám všem vše dobře dopadne a i po té operaci se nic neobjeví. Jsem 13 dní po výkonu, cítím se dobře, žádná únava, jen problémy buď s neudržením moči a nebo to je tekutina která odezní,j jak říkal gynekolog.. Ale to se dovím až po urol. vyšetření. Pevně věřím, že to bude gut. Jinak doma nic nedělám, většinou polehávám, posedávám, občas něco doma drobného pošolíchuju, jako asi každá, prostě jsme ženy a nevydržíme nečinně sedět,ale nepřeháním to. Unavená nejsem a vycházky moc zatím neabsolvuji, neboť to není zrovna příjemné, když pořád ze mě něco teče a nevím co to je . Takže držte se Páček
anonym
| 6. 3. 2014 20:33
TO Marcí: Držím palečky, aby ti to dobře dopadlo. Měla jsem podobný trabl, jen to dopadlo jinak než bych si přála. A moc mě chybělo, když jsem se nemohla podělit nebo zeptat někoho, kdo to zažil. Ale nechci strašit, mooooc ti přeju ať to klapne a je vše O.K.
anonym
| 4. 3. 2014 13:06
TO Lentilka: vítám tě lentilko,tak jsem ráda holky že to píšete,uklidňuje mne že je to asi tak normální,ikdyž nejraději bych byla kdybychom byly po týdnu hned fit
anonym
| 3. 3. 2014 19:46
Ahojky, dnes jsem obdržela výsledky předoperačního vyšetření, zítra nástup a ve středu na sál. Snad jen LAVH. Nervičky pracují na plné obrátky. Ale my ženy vydržíme dost.
anonym
| 3. 3. 2014 20:00
TO Jeanna: to jsme vsechny mely nervy na plne obratky, ale zvladly jsme to a ty to taky das!!! Niceho se neboj, budu ti drzet pesticky a vsechno bude ok
anonym
| 3. 3. 2014 20:02
TO Anna: díky. Pak písnu své "zážitky"
anonym
| 4. 3. 2014 06:57
TO Jeanna: neboj, budes v poho
anonym
| 4. 3. 2014 07:45
TO Jeanna: Drž se a určitě napiš. Mě to čeká tak hltam každý příspěvek. Pa
anonym
| 11. 3. 2014 09:37
TO Jeanna: To je super, ze to mws za sebou ted jen hodne odpocivat, pit a spinkat.Uvidis, den po dni to bude lepsi a
lepsi, hlavne opravdu odpocivej, nikde dlouho nepostavej a bude to ok
anonym
| 11. 3. 2014 13:56
TO Anna: určitě budu odpočívat, pít, relaxovat i spinkat. Jen ten "klid"... Jsem zvyklá být pořád v pohybu, mezi lidmi a to mi pomalu začíná chybět. Vycházky jsem dostala, ale zatím se necítím nikam jezdit.Maximálně procházka po zahradě a hurá do pelíšku.
anonym
| 11. 3. 2014 15:46
TO Jeanna: ten klid je ale taky dulezity , tak to moc nepodcenuj.Ja jsem take ty vychszky mela po propustenin z nemocnice, ale uprimne, byla jsem rada, kdyz jsem si dosla na wc nebo dosprchy.Vstavani bylo hrozne.
Al e jak uz jsem psala,bude lip
anonym
| 4. 3. 2014 07:25
TO Jeanna: držíme pěstičky,ať jsi brzy doma a fit.
anonym
| 3. 3. 2014 14:08
Marci a co máš za problémy at jsme taky když tak připravené,jak dlouho jsi po operaci?
anonym
| 3. 3. 2014 16:53
TO kony: Hojky, jsem 12 dnů po operaci, nejdříve to byly silné křeče v podbříšku při větrech a stolici, ty postupně odeznívají jak začínají střeva na plno pracovat. Čištění proběhlo super, odeznělo i malé krvácení, upozorňuji, že to nechce opravdu nic těžkého tahat ani nosit. Ale asi po 9 dnech jsem začala pociťovat, že neudržím moč. Dostala jsem silné nucení na močení a i docela časté. Myslela jsem, že mám zánět močovodu. Začala jsem studovat na netu, co to vše je a znamená, začala jsem provádět i cviky na stahování svalů a zadržování moči. Když po čtyrech dnech to nepomohlo, zašla jsem dnes jak jsem psala na gyndu s tímto problémem. Dle ultrazvuku a ostatních vyšetření to vypadá na vše v pořádku, poslal mě na urologii, zda mám v pořádku močový měchýř a trubici, aby vyloučil, že je to únik moč. Dále mi sdělil, že by to mohla být tekutina, která vytéká z poševního pahýlu a to se časem upraví a zmizí. Takže teď jdu ve čtvrtek na urol. vyšetření a uvidím. V tom lepším případě pokud se jedná o tekutinu, tak mi to odezní, v tom horším případě mě čeká další operace, dle toho co se zjistí. Jsem hotová
anonym
| 3. 3. 2014 18:05
TO Marcí: tak to jsme skoro stejně,já jsem dnes 14 dní.Tak držím palce ať je to brzy v pořádku.Mně zas trápí ta cysta,která nezmizela,taky se bojím že skončím pod nožem brzy zase
anonym
| 3. 3. 2014 18:23
TO kony: :tak s tím co máš ty bohužel nemám zkušenosti, ale budeme si držet pěstičky navzájem, určitě to bude dobrý, musí to být dobrý, když už jsme se na to daly, přeci mi neříkej že kvůli jedné nepříjemné věci jdeme, odstraníme a druhou dostaneme
anonym
| 3. 3. 2014 19:00
TO Anonym: no musí to být dobré,,musíme věřit
anonym
| 3. 3. 2014 19:15
TO Anonym**: kony holky, pekne napsany, taky mam pocit,ze s jednou vci jdu a druha se ukaze, nebo v dusledku toho stane
Ale musi to byt dobry, proste MUSI
anonym
| 3. 3. 2014 09:45
Vali ahoj,také jsem vykoupila lékírnu,před tím než mi dr dala Oestrogel,vzhledem k tomu,že ho užívá i ona sama a i sama říkala,že šetrný je.Já jsem měla stavy motání,nemohla jsem spát,nonstop mě bolela hlava ,ale fakt hrozně a pocení.Ze začátku jsem užívala jak máš tu plochou odměrku-dávkovač celý,prostě jsem vždy vymačkala po celé té délce proužek,a to jsem si rozmazala na stehno nohy.Po týdnu jsem byla znovu na světě,ted už si dávám tak půl odměrky,kdyby jsi něco ještě chtěla vědět tak písni.

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
rozvita.ruze
27. 6. 2026 17:58
17105
Valeria Petruhina
31. 5. 2026 10:39
84
Zuzana Zuzana
26. 5. 2026 13:39
16834
ŽaludPokusnÝ
6. 5. 2026 09:39
12
Káča Říhová
29. 4. 2026 10:54
48
Katka Riedlová
28. 2. 2026 23:20
7
Sabice Ryskova
24. 2. 2026 16:30
44
Zixin Feng
16. 7. 2022 07:03
747
Sabice Ryskova
18. 2. 2026 10:55
286
Dominyka C
5. 2. 2026 11:41
43
masa
15. 8. 2013 16:49
13
Jaroslava Vlčková
27. 1. 2026 17:02
10836
Katka Riedlová
27. 1. 2026 00:04
51
Lucie Tupa
13. 1. 2026 18:57
101
kacenkaj
11. 12. 2025 12:24
280
Anna Vodičková
7. 12. 2025 17:26
25
Suzanka L
3. 12. 2025 13:31
5
Alka...
27. 6. 2026 21:34
75127