Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
pa.tj
| 21. 2. 2014 11:09
0
0
Reagovat!
pa.tj
| 21. 2. 2014 10:59
anonym
| 21. 2. 2014 11:39
pa.tj
| 21. 2. 2014 13:44
anonym
| 21. 2. 2014 18:38
anonym
| 21. 2. 2014 19:46
anonym
| 21. 2. 2014 08:44
anonym
| 21. 2. 2014 08:59
sušinka
| 20. 2. 2014 20:52
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
.
. Nevážím moc no a chodit mi nehrozí,leda sebou plácnout při přesunu na vozík. To je pak prča
Po tom kruhu určitě juknu každá pitomost co pomuže a uleví je super. Co po operaci nějaké léky mazání aby ulevilo?





