Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
Pro Bikinku, Claudii, Amalku, Bubaka, Saskii
cikinka
| 21. 12. 2009 10:41
0
0
Reagovat!
hysterektomie
sharlock
| 14. 12. 2009 20:13
anonym
| 26. 3. 2013 08:12
anonym
| 26. 3. 2013 16:31
screppycoc...
| 26. 3. 2013 21:13
anonym
| 27. 3. 2013 09:28
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
jak jen mohly. Váhu si taky držím, v nemocnici jsem shodila čtyři kila, a doma nabrala jedno zpět, a snad až budu moct opět chodit cvičit, tak si budu i tu váhu držet. Před operací jsem měla strach, ale když jsem byla na pokoji a byla tam paní po operaci, a řezem o mnoho starší než já, a dodala nám čekatelkám,
byly jsme tři,
. Já sama jak jsem měla na pokoji paní s tímto problémem. Snad by jí nevadilo, že uvedu její případ. 





.



