Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
cervik
anonym
| 13. 6. 2008 18:11
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
taky jsem se divila dostala jsem dvoje prášky na užívání, jedny jsou místo kapaček v tabletách a druhé proti zánětu. Doktorka mi říkala, když mě propouštěla, že mi to pěkně srůstá a stehy vypadají časem ne zrovna.



jj..dnešek byl taky nepříjemný, mě hlava bere už druhý den, naštěstí to prášky zvládají a nerozjede se mi migréna na tvrdo, kdy je lepší zalézt jako pštros hlavou do písku..

.Asi to je tím počasím.Je dnes o něco chladněji a pořád prší a jsou bouřky.Ach jo.Tak všem přejí jen a jen zdravíčko
.
tak zatím ahoj všem 

Jojo




