Anální sex - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Anální sex

Diskuze

Jak jste na tom?
Miky
| 6. 10. 2007 13:04
Tak co, už jste vyzkoušely anální ***? Jaké máte pocity?
barbie
Miky
| 30. 9. 2007 14:06


Mrkni se na tyhle stránky, sice je to poradna pro dívky od 10 do 15 let, ale dozvíš se tam vše, co potřebuješ vědět. http://www.divciporadna.***/stranka/tehotenstvi-a-menstruace-
Ahoj a měj se.
Miky
Barbiee
| 29. 9. 2007 20:58
asi sem zrovna na anatomii človeka spala ted už vim že to byla chyba příšte si tu mp3 vytahnu z uši a budu davat pozorkaždopadne diky...
Barbie
Miky
| 29. 9. 2007 14:29
Barbie, nezlob se, ale snad víš, jak žena přijde do jiného stavu, to vás ve škole učili, ne? Stykem do konečníku teda rozhodně ne!
Miky
Barbiee
| 28. 9. 2007 12:58
Tak se nerozčilujte... ale ja to važne nevedela.. ted me tu všici budou mit za blázna.. super..
Toto je vážné téma
Miky
| 28. 9. 2007 11:16
Možná jsem svou reakci přehnala, omlouvám se. Mne tyhle příspěvky ale někdy dokážou docela rozčílit. Už podle věty: " Ve škole nás neinformovali", mi to přišlo jako blbej vtip. Myslím si, že tohle téma si nezaslouží takové hloupé příspěvky. Jsou tady ženy, které s tímto mají opravdu problém a potřebují radu, povzbuzení apod, není to téma pro pobavení.To je můj názor.
Otěhotnět?
Tatu
| 27. 9. 2007 08:38
Barbie
Miky
| 26. 9. 2007 18:06
Prosím tě, kolik ti je, že neznáš základní anatomii svého těla? Nebo si tady děláš srandičky? Pokud máš v zadku, místo střev, vaječníky, vejcovody a dělohu, tak otěhotnět můžeš.
:-)
angelwoman
| 26. 9. 2007 15:37
Nemůžeš Pokud respektuješ to, že co bylo v zadečku nesmí do klína, což je základní věc hygieny. Jinak opravdu otěhotnět nemůžeš.
otehotnet?
Barbiee
| 26. 9. 2007 14:05
heledte.. blbej dotaz...ale mužu pri analku otehotnet??? ve škole nas neinformovali
veep
Miky
| 14. 9. 2007 12:48
Většinou jsi napsal to, co už bylo řečeno. Jinak my ženy víme určitě moc dobře, že se nesmí nic z análního otvoru vkládat do pochvy. Ale děkujeme za radu.
Mala rada
veep
| 12. 9. 2007 23:20
Ahoj, narazil jsem na vase povidani a mozna vam pomuze par rad. Moje bejvala mela rada analek a dokonce bez jakychkoli lubrikantu a ani na to nepotrebovala kdovijakou pripravu,coz mi ted s odstupem casu pripada az nemozne.Ale nebral bych si z toho priklad, z moji stavajici slecnou mame oba analni *** moc radi a praktikujeme ho hlavne v dobe menstruace. Pravidlo hlavne ktereho se drzime je to ze to NESMI bolet,jak to i trosku boli je neco spatne a uz v tu chvilku vnizkaji mikrotrhlinky a to je spatne. A rozhodne doporucuji pouzivat lubrikant ze zacatku klidne nejaky drazsi s ***shopu pozdeji klidne staci detsky olejicek. Jsou gely primo pro analni styk, mozna rekenete ze je to jen bussines a ze to nepomuzue, dle me partnerky ano. A kdyz zaciname s analkem nejdrive ji trosku drazdim prstem, ale pozor staci ostry nehet nebo zadera a bude to slecnu bolet, pak pouzivame vzdy nejakou hracku na "pripravu" a v podstate je to predehra, ona se muze venovat oralku a ja ji mezi tim velice pomalu a jemne drazdim analek, vzdy je potreba chvilku pockat aby se konecnik prizpusobyl,takze cim pomaleji tim lepe, po chvilce uz to muzu delat rychleji a pak odlozim hracku a .....
Pak uz provadime polohy prakticky schodne s normalnim stykem a delame to jako normlane ...
S nejakym spinenim si moc hlavu nelamte, my stim problem nemame a to to delame opravdu casto a pokud se neco nahodou stane, tako co ..... ? nic Jde o to si to poradne uzit a nestresovat se. A jeste jedna poznamka, nikdy si nic nestrkejte s analku do vaginy! pa
anonym
| 18. 4. 2014 18:31
TO veep:

Ty seš ale vylízanej debil ani pravopis to nezná
Někdy tak a jindy onak
Miky
| 11. 9. 2007 13:53
Pokud ses nevyprazdńovala těsně před stykem nebo do hodiny před, nemělo by tam být nic. Pokud nejsou potíže s vyprazdńováním, stolice odejde normálně ven a v konečníku - tam, kam se nejdále dostane ***, by nemělo nic zůstat.
Mně se anální *** líbí, ale jak jsem psala..někdy je to tak, že ani nevím, jak se tam dostal a někdy cítím tlak a nepříjemný pocit. Je to celkově o připravenosti těla, psychika, jestli se na to jde hned nebo až za nějakou dobu ***u atd......Hlavně být uvolněný a i když někdy to jde samo, doporučuju stejně namazat ***, popřípadě anální otvor - nebo obojí - nějakým gelem nebo čímkoliv mastným, aby byla sliznice klouzavá...Pokud si to člověk jednou zažije a pozná jaké to je se vším všudy, líbí se mu to a vrací se k tomu. Ale dělat to pořád taky není dobré. Už proto, že tato část těla je určená ,od přírody, k něčemu jinému
:-)
Medu
| 11. 9. 2007 09:35
Ahoj,
já už to taky vyzkoušela, ale úplně se nezadařilo bylo to hezký, ale trochu mě to pak bolelo, nicméně bolest mě od análku neodrazuje, ale taky spíš to zašpinění...ikdyž sem už "na vlastní oči" viděla, že žádný zašpinění nebylo si připadám jak blázen, ale člověk musí tohle asi překonat. Měl by se člověk vyprázdnit nějak hned předtim nebo jak dlouho stačí?
Holky, přeju hodně hezkých zážitků
Malá nepříjemnost zpočátku, ale celkově krásný prožitek
Miky
| 10. 9. 2007 22:56
Ahojky, souhlasím. Nikam se nežeń. Chce to pomalu a jednou na to třeba dostaneš chuť a rozhodneš se to vyzkoušet z vteřiny na vteřinu. Hodně opravdu pomáhá dráždit prstem anální otvor.....
Jinak s tím ( zpočátku jen kousíček.) ....nemám dobré zkušenosti. Právě ten první pocit bývá nepříjemný, takže když se nepřekoná, nenastane to krásné, co je potom. Ale zase pokud by to nějak bolelo, tak v tom se nepřekonávej, tak jsem to nemyslela. Mělo by to být jen nepříjemné a trochu tlačit. Jen jsem tím chtěla říct, že pokud zkusíš kousíček a budeš cítit pouze to, co jsem psala, neměla bys přestat, protože by se mohlo stát, že příště už to nezkusíš, odradí tě to....snad jsem to správně a srozumitelně popsala.
Při dostatečném vzrušení a při masturbaci, souběžně s pronikáním, by se to mělo brzy pěhoupnout v moc pěkný prožitek a sama bys měla cítit, jak ho tam chceš hloub a hloub.
Tohle jsou moje zkušenosti. Chce to zkusit, ale neboj se toho. Vždy se může přestat.
K tomu znečištění. Mně se to ještě nikdy nestalo a ani jsem o tom neslyšela. V konečníku by žádné zbytky stolice být neměly, nejdále jsou v esovité kličce, teda pokud netrpíš nějakou chorobou tlustého střeva nebo nemáš průjem, zácpu či nějakou funkční poruchou střeva....
:-)
angelwoman
| 10. 9. 2007 20:40
To je velmi nepravděpodobné-toho se bát nemusíš.Protože pokud zrovna nemusíš na "velkou" máš střeva čistá, konrétně to, kde se může dostat partner.Určitě bych do toho nešla, pokud jsi nebyla na záchodě nebo máš nějaké zažívací problémy.Jinak si myslím, že dojdeš-li si předtím na záchod a řádně se osprchuješ, není se čeho bát.Jinak samozřejmě v rámci co nejvyšší hygieny bych použila kondom. Ale jinak se do toho nějak nežen, je to pěkné zpestření, ale jen ať si počká, napínej ho...Zase myslím, že pokud jste spolu 2 roky, určitě vás baví milování i bez takového experimtentování...My jsme třeba zase pro vše nové, ale všeho má být s mírou-ať se těmi novinkami a vylepšeními nazahltíme
angelwoman
camaron
| 10. 9. 2007 19:43
Myslim, že než se do něčeho nutit, bude fakt lepší ještě počkat. Přesně za 6 měsíců spolu budeme dva roky, tak pokud to spolu vydržíme, mohlo by to být pro něj pěkné překvapení
Pořád mám ale obavy z "obsahu střev"... holky v dizkusi tvrdí, že po důkladné sprše není klistýr nutný, ale představa že partner při dráždění prstem narazí na zbytky včerejšího oběda mě malinko odpuzuje...
camaron
angelwoman
| 10. 9. 2007 19:13
Jako určitě nikam nepospíchej-já myslím, že na experimentování je času dost Třeba časem změníš přístup a názor...My jsem taky začínali dráždením prstíkem a musím říct, že když si odmyslíš, že je to nezvyklé-potažmo pro někoho možná "nechutné"-je to hodně příjemné Může tě tam ze začátku třeba jen hladit, atd-není kam spěchat. Jinak kdyby na to někdy došlo, tak hlavní je, aby jsi byla uvolněná a použila bych určo nějaký gel.Já jsem jednou byla taková napjatá, prostě se ti pak stáhne zadeček a nejde to Takže se do ničeho nenutit, třeba si o tom v klídečku s přítelem promluv a počkej jestli to někdy navrhne.....Myslím, že začít nějakým hlazením a dráždením v oné oblasti je ok, poznáš, jaké to jsou pocity, jestli se ti líbí a přijmeš to jako normální věc, které není třeba se štítit...Tak držím palce a hlavně se do ničeho nenuť-my jsme si o tom třeba povídali rok, přítel přemlouval, já jsem odmítala, pak mě to začlo lákat, ale pořád jsem to odkládala a pak úplně nečekaně jsme to vyzkoušeli..No, hlavní je opatrnost-někdy stačí i na kousek pro začátek Jo a chlapům se na tom líbí pocit něčeho "zakázaného" a taky je to tam pro ně příjemně uzounké Takže asi tak.Papa
váhám
camaron
| 10. 9. 2007 17:48
Ahoj holky. Můj přítel také před několika měsíci přišel s návrhem análního ***u, ale musím říci, že jsem ze začátku byla dost odmítavá. To jsem vpodstatě pořád, ale po přečtení Vašich příspěvků jsem o tom začala trošku víc přemýšlet a už to tak moc nezavrhuji. Musím ovšem podotknout, že jednou mi partner při souloži omylem zavedl *** do konečníku a potom jsem si několik dní nemohla skoro sednout... Chápu ovšem, že pokud by se postupovalo opatrněji, bylo by to asi o něčem jiném. Stále mi ale vrtá hlavou, jestli si ze mě celou dobu nedělá třeba jen legraci a poté, co na to teoreticky přistoupím, se mi nevysměje, že to nemyslel vážně. Popravdě bych se tomu ani nedivila - pořád stále moc nechápu, jak to může muže tak vzrušovat. Přítel mi nabíl, že bysme ze začátku mohli začít jen s prstem. Nehci nikomu křivdit, ale nepřijde mi moc vzrušující, pokud i partneři strkají při milování "prsty do zadku"... je mi 18, tak si říkám, že k tomu časem jednou třeba víc dozraju, že na anální *** nejsem zatím připravená a třeba se mi to jednou bude i líbit...
:-)
angelwoman
| 10. 9. 2007 11:35
Mé první reakce byly dost rozpoluplné Taky mi to ze začátku připadalo takové nechutné, ale má to něco do sebe (provozuje-li se to jen občas a pro zpřestření) a myslím, že nás to i s přítelem sblížilo...nikomu jinému bych to nedovolila, protože kupř. v poloze zezadu kdy klečíte, vás má partner úplně ve své moci a je to přece jen hodně citlivé, takže provozovat jen s milujícím, vnímavým a ohleduplným parterem Dlouho jsme se s přítelem o tom bavili, plánovali jsme to snad tak přes rok....No pak jsme to jednou vyzkoušeli a můžu říct, že jsem měla stejný pocit jako Miky-prostě byl najednou tam ani jsem nevěla jak a vůbec to nebolelo Podruhé už bohužel ano..ale mám vyzkoušené, že je dobré, když vás tam předtím partner dráždí a jste uvolněné-pak to jde v pořádku.Já ale tedy nedám na gel dopustit-protože kdo maže ten jede P.S. Dřív bych se k tomu nikdy neodhodlala, ale jsem ráda, že mám přítele, který mi pomáhá překonat různé přesudky i stud....
Análek
Miky
| 9. 9. 2007 17:45
Moje první zkušenosti a tímto ***em byly děsné. Přítel mne nijak nepřipravil a prostě ho tam strčil, mně bylo 16 a hrůza. Tolik to bolelo, že jsem to už nikdy nechtěla zkusit.
S manželem jsme to zkusili asi až po 7 letech vztahu. Byli jsme trochu připití. Šel na to z boku, já zády k němu. Nejdříve mi dráždil clitoris a *** nejprve zasunul tam, kam patří. Potom ho přiblížil k zadečku a lehce mne s ním dráždil u análního otvoru, postupně ho zasouval dál. Ani jsem si to neuvědomila a byl celý ve mně a já sama jsem si ho tam zasunovala víc a víc. Chvílemi bych ho chtěla i dál Přetočili jsme se do polohy zezadu, já jakoby téměř ležela na břiše s nadzvednutou pánví, on měl ruce pode mnou a stále mi dráždil clitoris. Tahle poloha se mi moc líbí a *** je takhle krásnej. Mám ho tímto způsobem silnější a krásnější, než normálně. Při poloze zezadu je všechno uvolněné a *** může hluboko. Vůbec nebylo třeba použít žádný gel, byla jsem tak vzrušená, že bylo mokré vše kolem. Jen bych chtěla říct, že zpočátku je to většinou nepříjemné, u mne jen někdy a trošku to bolí, ale pocity, které jsou potom, no, nádhera. U mne je důležité to dráždění clitorisu, bez toho bych to nesnesla. Provozujeme anální *** už 3 roky a je to moc fajn. Doporučuji vyzkoušet.
análek
artep
| 11. 6. 2007 20:47
ahoj první anální styk jsem měla se svým manželem,bylo to skvělí.Nebyl ani klistýr a v pohodě.Jen postupem času si ho raději dělám,než na to hupsnem.Není sice vždycky,ale je to taky moc pěkný..ještě že ho nemá tak velkýho
zašpinění...
jajaja
| 11. 6. 2007 19:44
análek jsem párkrát zkusila a potvrzuji jedinečnost zážitku... bohužel, stala se nehoda a od té doby zařazuji zpátečku, mám obavy z dalšího faux pas. Ačkoli jsem byla vyprázdněná, dokonce jsem tehdy zkusila i klystýr, přesto se "to" stalo a teď mám strach... škoda
Anální sex
anonym
| 11. 5. 2007 19:57
Zdravím,tak koukám jaké tu jsou na anální ***ík kladné odezvy,přítele to také vzrušuje,nakonec jsem i já odsouhlasila,že to zkusíme,ale teda zatím to moc nejde.Problém je ve mně,protože on se prostě do mého zadečku s jeho ***em nedostane,nedokážu se pořádně uvolnit,i když se snažím tak jakmile do mě jde,tak se mi instinktivně začne zadeček spíš stahovat.A ještě další problém i když máme zvlhčeno a přítel použije jen prstík,mívám takový divný spíše pálivý pocit,nevím proč,ale je mi to nepříjemné.Vlhko je,ale vadí mi ten pocit.Také bych si chtěla análek užívat,ale je možné,že jsem spíš z těch,kterým to je víc nepříjemné než příjemné.
:-)
anonym
| 10. 5. 2007 18:18
Ja se s partnerem jednoho dne trochu priopila vinkem, on o neco vic.. A kdyz jsem byla na nem na konickovi, tak jsem si jeho ***em parkrat prejela pres konecnik. Moje prijemne pocity a hlavne jeho vzruseny vyraz me prekvapil natolik, ze jsem si ho do sebe zasunula.. Je to pro zacatek nejlepsi poloha, holka si muze sama zvolit rychlost zasouvani, pripadne prestat. Poprve to trochu bolelo, je potreba se naucit uvolnit se! Ale zaroven to bylo tak krasny, ze vazne doporucuji zkusit!! A chlapi to fakt vzrusi neskutecne! Lubrikant ¨nepouzivame, staci dost naslinit. Tak holky do toho!
Análek
anonym
| 10. 5. 2007 17:49
Ahojda, tady taky Marcela-Marcelinda. Já A miluji, je to super a vše pěkném o něm zde napsané je pravda. Nadto, stačí předehra a žádné olejíšky a krémy nejsou vůbec potřeba, jde to samo a *** je daleko větší než do vagíny a také jiný. Při troše tréninku se pak do A vejde cokoliv, takže není potřeba se bát poškození. Opravdu strašpitlům doporučuji, zahoďte hloupé a puritánské konvence, žijete jen jednou !!
blaženost
Sajula
| 10. 5. 2007 13:18
všem co se bojíte ušpinění radím:nebátse,stačí si před stykem dojít na toaletu a vyprázdnit se!!!Také vy které se bojíte bolesti nebo dokonce toho že se do vás váš partner nedostane...nebojte se!stačí použít obyčejný kuchynský olej,nanesete jej na *** i váš zadeček a uvidíte jak do vás vklouzne... ,opravdu,anální *** nebolí,musíte na to jít jemně a něžně a pak už nebudete chtít přestat!s pozdravem Sára
Análek
anonym
| 17. 3. 2007 17:22
Ahojda holky, musím se přidat. Předně je pravdou, že análek, tj. A je fantastické a častěji více oragsmické než styk do vagíny. Vesměs po vydráždění rukou a hlavně jazýčkem není žádných krémů potřeba a kdo má jaksi těsnou ***inku, což je dobře, ten si jí může snadno rozcičit - připravit masturbací. Čímkoliv co je bezpečné, čisté a po ruce. Vcelku bez problémů pak každá zasunete do zadečku i lahev od šamponu, či dokonce okurek, nebo i lilek, to vše jde a bez zdravotních následků. Nějaký óbr *** je pak směšná sranda, tak se nebojte. Vyprázdnění stačí zcela běžné a ve vaně tomu trochu pomoci rukou. Sliznice je totiž stejně čistá a cokoliv, to je navíc až hloub ve střevech a ne v místech, kde ke styku dochází, Jasně se před ***íkem nesmíte cpát čočkou, zelím atd. Je to nádherné a jak to jednou zkusíte, už od toho nebudete chtít ustoupit a pozor, totéž platí i pro pány, kteří jsou ale stydlivější než my, ale i pro ně je analní styk zážitkem, takže zde můžete oplácet!!! Marcela
análek-jak s kým
kecka
| 16. 2. 2007 13:50
Můj první anální styk nedopadl slavně. Partner mě doslova natrhl. O několik let později s jiným to bylo naprosto fantastické. Velmi se mi to líbilo. Dnes je to ale jiné. Nynější manžel to po mě chce, ale šel na mě dost hrubě a signál "dost" nebral v potaz. Prostě mi ublížil ačkoli jsem to byla já, kdo anál chtěl první. Pokoušeli jsme se o to několikrát, vždy to bylo fiasko.Zařekla jsem se že do toho s ním už nepůjdu, prostě záleží s kým do toho jdete a jak si důvěřujete.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
26. 4. 2024 23:54
70322
2112Hana
26. 4. 2024 19:12
11824
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video