Anální sex - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Anální sex

Diskuze

análek
slunko
| 6. 2. 2007 14:17
Tak ted jsem se tedy zasmála :). Takový návrh pro partnera je téměř vražedný :). Můj přítel o análním ***u hodně přemýšlí, ale zatím převažuje negativní reakce, řiká, že (teď mi promiňte, cituji doslova), že se "nebude přetahovat s hovnem" :). Dělá si srandu, vždy mě to rozesměje.
Já jsem análek zkoušela a pravda je, že když je na to žena připravená a dostatečně to zvlhčí, je to zážitek, mě se slastí kroutily i prsty na nohou. Z toho vyplívá, že bych si klidně dala říci a zkusím k tomu přimět i partnera. Poněvadž jsem pro očistu střeva a provádím občas klistýr, odpadá problém s tím, čím on argumentuje, lubrikáč taky vlastním, takže asi začnu s jemným naznačováním, třeba se mu to zalíbí , protože mě dost vzrušuje, když mi třeba jen prstem dráždí konečník, aniž by ho zasunul. Myslím, že to pro kluka musí být děsně vzrušující být v tak stísněném prostoru, takže .... co bych pro něho neudělala
Anální sex - dodatek
Sonja333
| 6. 2. 2007 13:57
Ta moje poznámka o porodu byla reakce na příspěvek ze 14.11.
Závidím holkám, kterým se to líbí, chlapi z toho musí šílet radostí. Jenže přemáhat se nebudu, "nepodržím" mu jen proto, aby on se uspokojil a já se modlila, ať to mám už za sebou, o tom *** není... Ale když se vám to líbí, tak gratuluju. S.
Anální sex
Sonja333
| 6. 2. 2007 13:51
No to zní tak děsivě, jako bys popisovala porod (pozn.ještě jsem nerodila)

S bývalým partnerem jsem byla já ta, kdo žadonil, že to chce vyzkoušet. Partnera to nějak moc nelákalo, nakonec povolil. A ejhle, já trpěla jak zvíře, bylo to šílený a ani nevím, co by mě na tom vzrušovalo. Navíc ten pocit, že to není zrovna moc "hygienické"...no což o to, to bych možná i zkousla. Ale při normální ***u řvu rozkoší, zatím tady jsem málem řvala bolestí a nepříjemným pocitem, vůbec jsem si to neužila. Nemyslete si, že jen tak něco vzdám, zkoušeli jsme to několikrát, a přesto hrůza, s gelem, bez, s kondomem samozřejme a stejně.
Ale! Co se nestalo, mně to bylo proti srsti a partnerovi se to zalíbilo!!!
Další partner měl obrovský *** a stále po tom toužil, chápal, že se mi to nelíbí, ale stejně jsem věděla, že ho to mrzí...
No a poslední partner je tím pro změnu taky posedlý!
Z toho vyplývá, že to chtějí všichni chlapi...
S přítelem naštěstí o ***u mluvíme zcela otevřeně, tak jsem mu navrhla, že když si do zadku strčí můj vibrátor a vydrží si to s ním dělat aspon minutu a bude tvrdit, že se mu to líbí, tak do toho půjdu. Od té doby je můj zadek pro *** uzamčen.
anonym
| 9. 1. 2013 13:15
TO Sonja333:

PECKA Tak já mám ty samé zkušenosti. Nynější přítel to má taky rád a chtěl by to,ale já jsem proti, jelikož jsem se vždycky bála že se podělám ( i když vím že on ví že se to může stát a neřeší to,ale pro mě by to bylo ponižující chvíle velkého trapasu) a hlavně když už jsem to zkusila, tak mě to nevrušovalo.....naopak jsem měla pořád pocit,jako by se mi chtělo na velkou . A taky jsem mu řekla ,že at si zkusí narvat roberta do zadku a zkusí si s ním hrát, a pokud to dá...tak já pak taky. Což je proti a já mám vyhráno
anonym
| 16. 1. 2014 10:56
TO Petka J.:
Ahoj, já našla tady http://www.analni-vibrator.cz/…avod-na-pouziti/ rady jak na análek. Tak snad pomohou
anonym
| 24. 3. 2014 10:08
TO Sonja333:
zkusenost s analnim sexem
anonym
| 5. 2. 2007 15:41
Ahojte vsichni

Muj pritel stale touzil po analnim ***u. Ze zacatku jsem se tomu branila, ale jednou po krasne veceri a po trose vinka jsem se k tomu odhodlala. A verte mi bylo to uzasne i, kdyz to ze zacatku trochu bolelo. Muj pritel byl ke me velice jemny a zasunoval ho do me pomalu a opatrne, pritom me vzrusoval prsty na mem pohlavi coz me strasne vzrusovalo a ja se stale vice a vice uvolnovala az byl totalne ve me. Nakonec jsem mela uzasny a dlouhy ***. Muzu vsem jen doporucit je to hlavne prijemne spestreni ***u, a sem tam neuskodi si doprat neco jineho nez vsichni uz zname.
anální sex
anonym
| 13. 12. 2006 15:44
ahoj, mě osobně se taky *** do zadečku moc líbí, ale na začátku jsem se taky bála případného zašpinění, ale dá se tomu předejít důkladnou sprchou - nikdy se mi potom nestal žádný trapas Jinak, moc doporučuji, ty pocity se fakt nedají srovnat s klasickým ***em. Jo a pro mě je asi nejpříjemnější začátek tak, že já jsem nahoře, sama si tak určuji kdy jsem připravená...
návod jak na to
anonym
| 4. 12. 2006 10:01
Mám pro vás jednoduchou radu -návod, jak na to...při análním ***u se většinou lidi obávají, že to bude bolet, že to bude "drhnout" a také věcí spojených s hygienou....to vše vyřeší, když budete anální *** provádět ve vaně, do které si přidáte koupelový olej...nebudete potřebovat žádný lubrikant, protože to bude krásně klouzat díky tomu oleji ve vodě a navíc hygiena je také vyřešena, protože jste ve vaně. Navíc pokud máte poprvé strach, tak teplá voda ve vaně vás krásně uklidní a naladí.
anální sex
anonym
| 4. 12. 2006 09:48
Ahoj všichni, musím říct, že anální *** provozujeme s přítelem nepravidelně, ale již přes dva roky. Jak jsem četla zdejší rady, opravdu na to musíte jít opatrně, lubrikant či olej opravdu pomůže...ze začátku máte divný pocit, ale pak se to vytratí vy si můžete užívat úžasný pocit, přítel si to moc přál, mě to lákalo, ale nevěděla jsem jak na to. Teď po pár zkušenostech si to užíváme... nebojte se zašpinění, nijak to neřešíme, nevyprazdňuji se... jde to samo a nic špinavého nemáme..překvapilo mě, že to ani nepáchne.. držím vám palečky
anální sex
anonym
| 14. 11. 2006 18:46
Anální *** není lepší, je jiný. Mně osobně se to taky líbí , prožívám u něj i orgasmu. Já osobně ani nemusím používat lubrikant, když se na to ¨jde pomalu, tělo si pomůže samo . Ale s tím gelem to bude rozhodně bezpečnější, zvlášť napoprvé. Hlavní je opravdu jít na to pomalu, nejdřív to zkusit třeba tím prstem (navlhčeným), potom přiložit *** a poomaaluu tlačit proti konečníku, je dobrý, když se ho chlap ještě drží rukou, má větší jaksi "jistotu směru". Žena musí tlačit proti ***u (asi jako, když se jí chce) a hlavně se děvenko uvolni, snaž se zhluboka dýchat. Musí postupovat pomaličku, když tě to zabolí, tak kousek ven a zase pomalu znovu. Až ho tam takhle pomalu nasune celýho a nebolí to, může začít to krásno. Je to moc osobní zážitek, určitě vás to sblíží. Jo, napoprvé, doporučuju polohu na zádech. Hodně štěstí holky a odvážně do toho
Anal
anonym
| 10. 11. 2006 18:05
Je anal lepší než běžný ***?
Anální sex
anonym
| 5. 10. 2006 10:53
Ahoj lidi !!! Tak tady čtu, že anální *** je fajn... Občas mám chuť ho zkusit, ale bojím se..., že to bude trapné... pro mne, samozřejmě !!! Nějaké to ušpinění.. Jednou se nám s partnerem stalo, že při milování mi zasunul nečekaně svůj úd do zadečku a musím říct, že mne pěkně bolel dva dny.. !!!
Hygiena
anonym
| 5. 10. 2006 10:40
S tou hygienou to asi bude trochu problém. Není tak jednoduché vyčistit své útroby. Ale chlap, co po tom touží, s tím počítá a jen tak ho něco nerozhodí. Tak se toho děvčata nebojte. Horší to bude s tím velkým údem. Doporučoval bych velkou opatrnost ! Kdyby to nějak nešlo, raději zařadit zpátečku. Potrhaný konečník nebude asi to pravé ořechové. Nezapomeňme, že je tu hlavně kvůli vyprázdňování. Ale nechci tě strašit ani od toho odrazovat, protože anální *** je krásný. Věř, že vím, o čem mluvím. Tak s chutí do toho !
Anální sex
anonym
| 5. 10. 2006 10:19
Ahoj Lenčo ! Chápu tvého partnera, protože vaše kouzelné zadečky nás chlapy až někdy neuvěřitelně přitahují. Měl by být trpělivý a vydržet do té doby než se sama rozhodneš mu dát to, po čem tak touží. A hlavně by tě neměl do ničeho nutit. Je to totiž nejlepší cesta, jak něco druhému znechutit. Tak hodně štěstí !
Anální sex ?
anonym
| 5. 10. 2006 10:05
Musím ti Naďo napsat, že jsi vzácná žena a že tvému partnerovi tak trochu závidím. Já ve svém životě(bude mi 51 l.), jsem neměl štěstí na partnerky, které by anální *** nějak zvláště vyhledávaly. Ještě tak laskání zadečku během předehry nebo zasunutí prstu do konečníku při orálku. Ale anální soulož jsem zažil jen několikrát. Pochybuji, že víc než pětkrát. Vidíš, že je to pro mě taková vzácnost, že si ani nepamatuji, kolikrát to bylo. Takže Naděnko, ještě mnoho krásných zážitků při análním ***u !
lubrikant
anonym
| 4. 10. 2006 11:44
Jednak pomalu a hlavně použít nějaký lubrikant...úplně stačí trochu olivového oleje. který je naprosto neškodlivý, ba naopak velmi prospěšný.Některé holky si dokonce vkládají do knečníku čípek, aby to lépe klouzalo.
anonym
| 20. 9. 2013 15:44
nemozeme to skusit spolu---
...
ivavik
| 4. 10. 2006 11:35
pokud mas vnimavyho partnera kterej na to pujde pomalinku bolet to nebude
hygiena
jannie2001
| 4. 10. 2006 10:43
to me taky zajima. Analnimu ***u se nebranim, jen mam vzdy spatny pocit z tohoto a z toho ze to budel bolet . Partner ma opravdu velky ***
anonym
| 3. 8. 2012 11:47
TO jannie2001:
také mám partnera který je opravdu více "vybaven"... Měla jsem obavy ale analní *** mám opravdu ráda a zvládli jsme to úplně v klidu. Chtělo to více času a spoustu lubrikantu a Hlavně klid..prostě to byla zkouška nikam jsme nespěchali ale Hlavně byl opravdu ohleduplny a trpělivý. Teď už si to užíváme běžně i bez gelu :) je to hodně i otázka psychiky
anonym
| 5. 8. 2012 13:52
TO Kati:

Tak zkus http://www.cbdb.cz
pro Naďu
anonym
| 4. 10. 2006 09:23
Naďo, mohla bych mít takovu intimní otázku? Víš, vždycky mě to zajímalo,ale neměla jsem se koho zeptat. Jak je to s hygienou -respektive s tím, že když se ti těsně předtím nechce na velkou, tak je možné, že partnerův *** jaksi zašpiníš, ne?
Anální sex?
anonym
| 4. 10. 2006 08:59
Ahoj Leni, nevíš o co přicházíš, je to nádherné.Doporučuji vyzkoušet Naďa
Anální sex
Lenca
| 1. 10. 2006 18:25
Přítel by chtěl po mě analní ***.zatím ale nemám zájem.jak ho odmítnout aby mu to nebylo líto?mate někdo zkušenosti?napište
anonym
| 8. 2. 2014 00:36
jedine mu podrzet.
anonym
| 15. 2. 2014 15:33
Hodně toho tady dokážete říct!
anonym
| 25. 4. 2014 11:05
TO Lenca:

Já si tam vrazim okurku jednou tejdně na chvilku a nijak mě to nebolí. Gel samo...
anonym
| 2. 5. 2014 14:50
TO Anička:

Já také, ale i s rukou. Je to jen otázka cviku.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
23. 4. 2024 15:31
70295
helena.07
23. 4. 2024 13:42
11812
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video