Sibutramin - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Sibutramin

Diskuze

hubnutí
clloette
| 8. 3. 2010 23:05
Ahojte holky, tak mám chviličku a zastesklo se mi po někom, kdo je na tom stejně jako já. Taky se pořád snažím ještě hubnout. Vynechala jsem teď sibutramin. Neberu ho cca 14dní a dobrý, sice nehubnu, ale nepřibírám a nemám problém jíst dál malé porce a nemlsám. Jsem spokojená. Trochu vyčistím tělo a za 14dní ho začnu brát znovu. To zase bude rychlejší, vždy na začátku užívání funguje rychleji a lépe, než si tělo trochu zvykne. Tak dám zase vědět, jak pokračuju. Tak se holky držte, jo abych nezapoměla, pravidelně mažu krémíky od Terky a fakt hodně dobrý. Těším se na ten termo, co mě zahřeje. To pak půjdou snad i nějaké cenťáky dolu. Tak papa, musim letět, držte se, pevný nervy a kdyby cokoli, tak pište na clloette@email.cz Jóóóóó a ještě jsem teda zírala na dort od terky, fakt třída, luxus, nádhera. Brala bych ho pak pro manžela k narozkám, kdybys udělala na kšeft. Je totiž škoda schovávat ten talent na doma. Tak papapa a hubnutí zdar a nazdar Mirka
pro plapet
oliv
| 8. 3. 2010 21:25
gratuluji,jen tak dál potěší každé kilečko.. ..já shodila 9 kilo od listopadu ale nějak se to zastavilo tak třeba mi pomuže ten sibutramin,no uvidíme...
první týden je za mnou
plapet
| 8. 3. 2010 20:38
Ahoj ženy. Mám za sebou první týden užívání meridie (k tomu dva týdny cvičeníčka) Dneska jsem se vážila poprvé ode dne kdy jsem nasadila prášky. A hle - rozdíl 3 kilečka Jídlo už jsem taky trochu spravila Jen tak dál Všem dalším přeji takové úspěchy,jaké mám zatím já. A musím říct,že ty 3kg mě pěkně nabudily.
pro terku
oliv
| 8. 3. 2010 20:01
tak to jsou super fígle,to se snažím,máme doma psa výmaráka takže s ním dělám třeba i doma kraviny a s ním mám pohyb nějaký takže aspon něco ,snad to taky trochu pomuže ale ty kolíky to je super,přiznám se,že jsem se i zasmála....ale když tak přemýšlím,muže to být učiný....
pro oliv
terka07
| 8. 3. 2010 19:34
I se zdravotními problémy se dá trochu tělo ošulit. Stačí uklidit byt, mýt okna třeba i dvakrát v měsíci, rozházt si po bytě kolíčky a pak je po jednom pěkně do dřepu sbírat, chodit na procházky a sem tam zvolit rychlejší tempo. Když stojíš tak stahovat zadek:) počkej to neni vtip to myslím vážně normálně stojí a na něco čkáš a stahujš a povoluješ zadek ,vždycky co nejvíc to jd a zas povolit:) to je taky pohyb a formuje se ti při tom zadek jedna dvě:). Určitě příjdeš i na jiné fígli chc to čas a zkouet co tělo unese hlavně opatrně, ale každý pohyb at je jakýkoliv na víc je dobrý. A věř mi, ž tyhle fígle jsem používala a používám dodnes, protože jsem lenoch líná a jen slyším slovo cviční tak mám předem odpor, i když se ted snažím
sibutramin
oliv
| 8. 3. 2010 19:20
Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,četla jsem všechny příspěvky,sibutramin mi přišel ve čtvrtek,co ho beru ztratila jsem chutě což je výborný akorát teda mám problém s pohybem,zdravotní problémy,takže doufám,že mi to pomuže aspon i tak tím,že nebudu jíst jen kvuli chutím,všem držím palečky,držte se
plapet
jozinka
| 7. 3. 2010 07:38
Jedna věc je přejíst prášky a druhá věc je nejíst vůbec... jestliže si do hubutí s pomocí prášků šla s tím, že jen prášky a jídlo skoro žádné, tak jsi blázen a odrovnáš se, jednak to s tebou sekne a za druhé.. efekt.. kterého docílíš.. ano zhubneš, a dost, třeba.. ale vrátí se ti to šupem zpátky..
Jestli to máš v hlavě srovnané a chceš se svou váhou něco dělat.. tak to zmákneš, i když budeš jíst a normálně, věř mi..Já byla taky čuně.. a megácký, občas mě to drapne i teĎ.. ale jak si napsala.. ač si byla přejedená, furt si jedla.. vím o čem mluvíš.. proč si myslíš, že má váha vystoupala na úžasný metráček... tak že..
Pro tvé dobro budu doufat, že si to v hlavině srovnáš a pochopíš a uznáš, že tak jak si to praktikovala.. byť jeden den, že je to kravina..
Věřím, že budeš pokračovat správným směrem.. držím palečky..
jožinka
plapet
| 6. 3. 2010 19:10
já vím,že to není dobré,jenže taky mám strach,že když začnu jíst,tak nepřestanu. Já jsem totiž vždycky byla taková,že jsem na talíři nenechala žádný zbytky,i když jsem už byla fakt totálně přežraná. Mám strach,abych ty prášky nepřejedla
retravka
jozinka
| 6. 3. 2010 19:02
Ahojda.. obrať se na cloette, určo s tebou ráda probere jak to chodí se sibutraminem...
plapet
jozinka
| 6. 3. 2010 19:01
Se cvíčem super.. gratuluju.. že to tak hezky šlo.. ale.. co šílíš s tím nejídlem? jako nevím no, opravdu s tím nesouhlas.. když člověk nejí, tak je jasné, že to asi oky není co myslíš? no je to tvoje věc, tvoje tělo.. ale běžně se to asi nestává ne? jako s těma práškama určo jíst, častěji ale méně... ale musíš.. nešiiiill jo?
subitramin
retravka
| 6. 3. 2010 18:01
Ahoj,chci se zeptat nevíte kolik stojí ten subitramin.Chtěla jsem lindaxu,kamarádce hodně pomohla,ale než jsem se dokopala k doktorce tak jí stáhli.Tak se chci poradit,máte s práškama na hubnutí dobré výsledky a s jakýma? Díky moooc Petra
Cvičení
plapet
| 6. 3. 2010 13:00
Ahojky. Dneska jsem se po dvou dnech lenošení konečně dokopala vstoupit na orbitrack. Dítě mi spalo ve vedlejším pokoji,takže jsem si pustila včerejší ulici,kterou jsem propásla,a až na to,že se mi ten krám furt sekal,jsem byla fakt spokojená. Šlapala jsem třičtvrtě hodiny a díky ulici mi to ani tak nepřišlo. Navíc jsem konečně,po skoro dvou týdnech cvičení,přestala lapat po dechu po prvních deseti minutách . Bylo to fajn,hned se cítím líp.
Já vím že mi asi všechny napíšete,že jsem úplně blbá,ale musím se k něčemu přiznat - ještě jsem dneska nic nejedla. Vůbec se nemůžu donutit k tomu,abych něco zakousla,lépe řečeno ani nemám chuť a hlad.
Dneska jsem si meridii brala až před dvanáctou,protože když jsem ji brala hned ráno,tak mě večer honila mlsná tak urputně,že jsem si musela zapálit cigáro,i když už skoro 4roky nekouřím. Tak snad to dneska bude lepší
super
jozinka
| 6. 3. 2010 12:12
Tak to jsem ráda... já si taky myslím že je to fajné se tady vypsat, vykecat.. probrat to jak to jde a tak.. člověk má radost i z druhých.. jak vám to jde, když to čte, tak že.. fajné.. jen tak dál děvčátka..
zuzko08 a všichni ostatní
terka07
| 5. 3. 2010 22:57
myslím, že založení téhl diskuse byl naprosto dokonalý krok, je fajn pokecat s někým, kdo má co říct k hubnutí, každá máme svůj zatučený recept jak jsem dokázali shodit ty špíčky na víc a ten kdo ho nemá aspoň vidí , že to prostě jde. Můj jediný recept pro všechny nově příchozí je ten, vyzkoušet kombinaci nás vě´šech co tady jsme Jožinčino cvičení, na které se dala a nakonec zlákala i mě chorobnou lnošku,ale samozřejmě poctivě moji kosmetiku, která funguje, pokud jst poctivé a mažt tak jak doporučuji a v neposldní řadě subitramin od colĺett, který enení podvod a opravdu funguje pro ty, ktré potřbují berličku, protože je trápí chutě tak, že j prostě nedokží ovládnout. Základ máme ale společný všechny tři at já nebo jožinka nebo collette, musíte být k sobě poćtivý, zdravě se na sebe naštvat, zavést pravidelnost v jídle pití, aspoň občas cvičit a nevymlouvat se na nedostatek místa( o tom by Jožinka, která žije v garsonce s dvouletou dcerou a manželem mohla vyprávět) nevymlouvat se na to , že nemáte 2x deně 5 minut čas namazat se kreme za 128,-Kč a spoléhat na to, že si lupnte subitramin a bude vše OK.Možná je tio tvrdé ,ale i subitramin je jen berlička, která pomuže odstranit chutě, ale jak jsem zjistila , dá se i "přežrat" takže pokud to odhodlání ve vás není nemá cenu začít cokoliv dělat. Základ je být na sebe hodně moc naštvaná a dělat to jen a jen pro sebe, ne pro manžela nebo okolí, jen čistě sobecy pro sebe a pak to pujde. Myslím si, že kdykoliv písnete kterékoliv z nás co tady na diskusi jsme a budete chtít s čímkoliv poradit nebo jen se vypovídat a budete mít strach to dát sm veřejně, že určitě odpovíme popovídáme a probreme takže holky, naše heslo je Pryč sw faldama a bikinám zdar!!!!!!!!
všem..
jozinka
| 5. 3. 2010 21:25
Moc bych chtěla poděkovat všem vám které sem chodíte.. přidáváte své zkušenosti, a tak.. je to opravdu fajn, si pokecat.. to teda.. a hezký víkend všem..
zuzanka06
jozinka
| 5. 3. 2010 21:24
Vítám tě mezi námi..myslím že ve zprávičkách tady odkaz na blog terky07 co kosmetiku nabízí je.. ale ať nemusíš hledat, tady je..http://blanka73.blog.cz/ ... jukni tam.. opravdu krémiky jsou fajné.. chce to mazat 2x denně jak doporučují, ale fakticky super.. sama je používám už pár měsíců a super.. opravdu jo..
A že nemáš vůli..buď v klídku, já nikdy nebyla cvičící, mazací typ a teď? prostě jak vidím úspěch, tak mě to žene dál.. chce to vydržet... nejsem ukázkovej typ, pač si myslím, že v jídle hřeším často a ráda... ale.. co, člověk si nesmí ubírat tolik zase ne.. ono všeho moc škodí..zase... tak že..
Budu ti držet palečky aby si na sobě zapracovala taky.. a jak si na tom? s váhou? tak zatím..
prosba o katalog
zuzanka06
| 5. 3. 2010 20:59
ahoj holky,jsem tu nová,už v týdnu jsem si přečetla snad všechny vaše zprávy a zjistila jsem,že každý,kdo zatím vyzkoušel nějaký ten krém na hubnutí,tak je spokojený.Taky bych chtěla být spokojená,takže bych chtěla poprosit,zda by mi ho někdo nemohl poslat,nebo dát návod,jak se něj dostat.Jinak vám musím všem říci,že se mi tyto stránky fakt moc líbí.Ta paní,co upekla ten masový dort,no nádhera,fakt velká šikula.Už jen při pohledu jsem bojovalasama se sebou,abych nevstala a nešla zkontrolovat lednici,zda se v ní něco nekazí .Ale,odolala jsem.Protože jsem to chtěla dopsat.Taky mě neskutečně nadchla uživatelka jozinka.Musím vám vyseknout velikou poklonu.Prohlídla jsem si vaše přiložené fotky a strašně moc vám to sluší.Jste vážně dobrá a hlavně s velikou vůlí.Což mě bohužel jaksi schází.Mějte se všichni hezky a jestli mi někdo pošle ten katalog, budu ráda.díky.ahoj Lucka
plapet
jozinka
| 5. 3. 2010 14:11
ahojda.. vítám tě tady mezi námi..pevně věřím tomu, že se ti nějaké to kilečko podaří sundat.. s pomocí meridie to bude jistě do začátku snažší.. tak hodně štěstí..a budem se těšit na hlášení jak si na tom ju?a hlavně neztrácet hlavu, když to nepůjde dolů extra rychle.. podstatné je, že to dolů jde.. a ač bereš meridii, tak doporučuji pravidelně jííííst, ač nemáš hlada..
ahoj holky
plapet
| 5. 3. 2010 13:22
AHOJKY, jsem tady nová. Pěkně jsem si pročetla všechny Vaše příspěvky tady a musím říct,že jsem opravdu dost nabuzená. Beru 4.den meridii a na jídlo nemám ani pomyšlení. Ráno když se vzbudím,tak si ji hned šupnu a nemám hlad až do odpoledna. Zatím jsem se nevážila,ale moje váha před začátkem užívání byla necelých 90kg. A to mám 10 měsíců po porodu. Přibrala jsem během kojení 10kg,které jsem shodila po porodu. Před otěhotněním jsem Vážila 70kg a někdy i míň,takže bych se chtěla dostat na svou původní váhu - a kdyby to šlo,tak i míň Snad se mi to povede,jako třeba Jožince atd.
pro didinku
terka07
| 5. 3. 2010 12:47
didi blbneš ty krémíky co máš oba dva jsou na hubnutí a je jedno jestli používáš tyhle nebo termo rozdíl je v tom, že tyhle chladí a termo hřeje hubne se po obou.collette má ode mne krém na zpevnění kůže hubnoucí ještě nezkusila bud jsm to blbě napsala nebo jsi to špatně pochopila
terka07
jozinka
| 5. 3. 2010 12:36
No tak šikula megácká teda..na to že jsem ráno viděla jen ten kousek, co si měla hotový, tak finišová podoba luxus fakticky že jo.. bys mohla dělat na kšeft.. hračička.. paráda...
terka07
didinka
| 5. 3. 2010 12:15
jo já vlastně nemám žádnej na hubnutí,já mám to co ty ten krém a sérum,že jo?
blbě jsem to přečetla.
terka07
didinka
| 5. 3. 2010 12:13
To jsi dělala fakt sama?jestli jo,tak je to luxusní,koukala jsem jak blázen.Jsi dost šikovná.No mazec.
Ted ke krémíčkům.Když bych chtěla ten temokrém ted mám od tebe ty dva tak který mám poůžívat,abych pak mohla dát ten termo.Psala jsi colette,že je dobře,že nepoužila ten na hubnutí,tak mi porad ju?
Díky
holkýýý já mám takovou radost
terka07
| 5. 3. 2010 10:20
a vůbec se to ntýká našeho hubnutí udělala jsem synovi k 8. narozninám dost, ale abych měla trochu lepší svědomítak je slaný, přikládám foto. Tohle až slupnu tak mám ty vyšlapaný kila zase zpátky. Takže kdybych se neozývala, tak furt šlapu na rotopedu Jo a jožinko zitra tě kus taky čeká přeci ho nsežeru sama
Sibutramin 20mg
SilvaS
| 5. 3. 2010 09:13
prodám Sibutramin 20mg, napiš na sibutraminum@centrum.cz
pro didinku
terka07
| 4. 3. 2010 21:15
já ted od začátku týdne jezdím každý den 50 minut na rotopedu a jde to po půl roce končně dolu a docela rapidně
punkfichka
jozinka
| 4. 3. 2010 19:38
Ahojda.. vítám tě mezi námi... Věř, že ztracené není nic.. pokud si odhodlaná s tím něco dělat... tak to půjde, věř mi.. po pročtení této diskuze je nej kombinací sibu od cloette, krémiky od terky07 a trocha cvičení jak to praktikuju já.. a uivdíš, že to půjde.. nebo se na prášky vykašli..a půjde to třeba i bez nich co myslíš
Nováček
punkfichka
| 4. 3. 2010 16:51
Ahoj,

chtěla bych se s Váma podělit o svůj problém.
Všechno začalo, když mi diagnostikovali alergii na lepek a na mléčné výrobky. Babičky, tetičky začaly vařit péct hromady jídel a laskomin a já jedla a jedla, protože mi bylo líto to nesníst, nebo vyhodit protože jsem věděla, jak moc jsou tyto potraviny drahé. Dlouho to na sebe nenechalo čekat a já jsem přibrala 12kg. Jsem z toho neštastná. chtěla bych zpátky svou původní váhu. Moc dobře znáte, když jednoho dne zjistíte, že vám jsou všechny kalhoty malé, nebo je jen tak tak zapnete. Už ani nenosím sukně, tílka nic takového. Ani mezi lidi se mi nechce chodit. Proto, když jsem našla tyto stránky, svitla mi naděje, že přece jen není všechno ztraceno a že to pomocí sibutraminu dokážu. Když to dokážete vy, tak proč ne já? Držím všem palce a hlavně sobě at zase nespadnu do toho bludného kruhu. Přeju krásný den. Terka
pro clloette
terka07
| 4. 3. 2010 15:40
To jsem ráda, a to jsi nezkusila nic přímo na hubnutí, slíbili naskladnění termokrémů tak ti pak dám vědět. já ted používám zeštíhlující a zpevňující sérum a je to mazec jaká mi je zima, takže už se těšim na termo, to musíš zkusit:) j supééér
terka
clloette
| 4. 3. 2010 13:36
Ahojky terko, ráda bych poděkovala za kosmetiku, teď používám na zpevnění a zdá se, že je to super. Snažím se pravidelně už pár dní a mám pocit, že se mi i zjemnila pokožka. Opravdu chválím. Děkuju papa, zase letím. Mirka

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
2. 5. 2024 18:43
11853
cudlik
2. 5. 2024 12:35
70398
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video