Sibutramin - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Sibutramin

Diskuze

Na hubnutí
SilvaS
| 27. 2. 2010 12:33
Nabízím prášky na hubnutí, šetrnější a účinnější než Meridia apodobné, sibutraminum@centrum.cz
Na hubnutí
SilvaS
| 27. 2. 2010 12:33
Nabízím prášky na hubnutí, šetrnější a účinnější než Meridia apodobné, sibutraminum@centrum.cz
balim kufry kilčům a cenťákům :)
clloette
| 25. 2. 2010 21:48
Ahojte holky, nějak se mi tu zalíbilo, mám ještě tolik práce, ale nedá mi to. Musela jsem sem alespoň juknout. Mám nového pomocníka a to od terky 07 (snad mám to jméno správně) a to nějaký krémíček na zpevnění, tak už se do toho musím dát, začnu pěkně stehýnkama. Pak bych chtěla vyzkoušet i další krémíky. Určitě to, ale chce pravidelné užívání, aby byly vidět výsledky. Tak musím začít a jsem zvědavá, všichni si to chválí, tak snad i mně to pomůže. Mám od té stejné značky i krémíky na obličej a na paty a ty už používám pravidelně a fakt musím pochválit. Měla jsem problém se suchou pletí na obličeji a mám ji teď takovou hezkou jemnou a hedvábnou. (už mi manžel neříká sušenko). Tak se vrhnu ještě na ty nohy a břicho, ještě tak 5kg dolu a budu spokojený člověk
Jinak jsem četla něco o setkání, holky strašně moc ráda. Přemýšlím, že bych po neděli zajela tam k vám. Tak se domluvíme a ráda vás osobně poznám. Papa Mirka, jdu makat
Všechny holky držte se, určitě to dokážete, stojí to za to....
krémiky
jozinka
| 25. 2. 2010 19:54
Co se kosmetiky týká, opravdu vřele doporučuji, používám jí tak cca 3-4 měsíce a centimetříky jdou faaakt dolů, super.. kamarádka maže cca měsíc zpevňovacím krémikem prsa a taky moooc spokojená.. tak, že u mě vede kombinace... sem tam lupnu sibu.. už je pravda že moc často to není... cvičení.. u mě - magor, vím.. 45 min. denně, jídlo? no jak kdy? vždycky to ukázkové není.. a krémiky.. na ty nedám dopustit.. opravdu pěkně modelují figuru.. ač nemám 60 kg, i tak, opravdu je to vidět..
Clloette a terka07
jozinka
| 25. 2. 2010 19:51
Vzhledem k tomu, že jsem na MD, tak můžu kdykoliv tak nějak.. a jsem pro .. s Joži můžu vždycky... bez ní po domluvě doma.. ale jsem pro..pokecat si, určo to bude fajné.. se těšíííííííííím
pro collette a Jožinku
terka07
| 25. 2. 2010 19:44
Holky takže kdy naplánujeme to společný kafe? Mirko ,Romčo at už s dětma nebo bez nich, měli by jsme se domluvit a udělat pořádný mejdlo v cukrošce ba ne to byl vtip řádná cukrárna ,ale pořádný kus flákoty a pivko
pro všechny
terka07
| 25. 2. 2010 19:42
Holky já z vás všech mám takovou radost, je vidět, že když se chce jde všechno jen to hce se na sebe naštvat, at už si pomáháme čímkoliv v jednom se shodneme, bez omezeních to prostě nejde.Dneska jsem probírala skříň a abych pravdu řekla, tak tam toho moc nezůstalo, ještě v loni v létě jsem si řikala, že určit šaty nebudu vyhazovat, další rok budou dobrý a ted šli, z jednoho prostého důvodu, i když váhově dolu nejdu, tak ceňtáky jsdou furt takže na mě všechno visí,ale takvým způsobem, že zužit to prostě nejde. mamina nade mnou stála a koukala jak blázen, ona sama bere subitramin od collette a má za měsíc dole přez 4 kg, maže se krémíkama od Eveline takže ode mne, takže ji mizí kde co, do toho se nechala uvrtat na pár cviků v čemž je zas odborník Jožinka. No vidite to jak jsme tu všechny užitečný kor když se spojíme . Takže i když to někomu nejde tak jak si představuje, tak vydržte, všecho chce svůj čas. Jo a kdo tvrdí, že když se přestanou brát prášky že zas přibere tak já jsem zářivý případ toho, že je to kec, nepřiberete já je neberu už od předvánoc a váha se ani nehne, takže každý svého štěstí strůjce. Buď se udržíte i bez prášků a jde to a nebo se neudržíte a pěkně se propapáte ke své původní váze a přsně jak píše Mirka i Jožinka to teda už přece nechceme
clloette
eminka2
| 25. 2. 2010 19:11
Děkuji moc za pomoc kterou jsi mi poskytla subitraminem jsem moc ráda,že to jde .Změnila jsem svůj styl změnou jídelníčku,piju mooc vody a ted i cvičím na rotopedu.Ted jsem si objednala nějaké krémiky n azpevnění tělíčka tady od kolegynky terky 07 už se těším až je budu mít.Sibutramin mám ještě na cca 10dní ,ale chci už potom bojovat bez tabletek,uvidím jak mi to půjde.Takže začala jsem 28.1a doposud mám dole 8,3kg.i centimetříčky jdou hezky dolů.Budu nadále pokračovat a dávat vědět jak na tom jsem.Díky moc Petra
clloette
jozinka
| 25. 2. 2010 07:25
Ahojda Mirko..díky, že si sem zavítala...vystihla si to přesně, nejde jen o to spolknout prášek a zázraky dějte se.. chce to výdrž, a snažit se snažit se a snažit se..
S tím tvým hubnutím je to super, mám z toho radost.. hlavně si mě pobavila tím, jak píšeš, "hlavně já už ty kila zpátky nechci.." fakti pěkný.. jak když slyším sebe... tak pěkný den.. a ať se daří..
sibutramin
clloette
| 24. 2. 2010 23:56
Ahojte šikulky,
mám chviličku, tak mi to nedalo a musela jsem se za vámi přijít podívat. Mám strašnou radost z vašich úspěchů. Je to dřina, já vím, není to jen spolknout prášek a on za mě hubne. Je to o pevné vůli a sibu jako berlička je opravdu perfektní. Já sama bych to bez něj nedokázala. Jen jsem vám chtěla napsat, že teď po 3měs. jsem zkusila sibutr. přestat brát, abych věděla, co to udělá a mohla vám napsat. Neberu ho už týden a chovám se stejně, jako bych ho brala. Asi to byla dostatečně dlouhá doba na to, aby si tělo zvyklo na nové stravovací způsoby Za ten týden se mi podařilo zhubnout 0,5kg, tak jsem šťastná, protože ty poslední kilečka jdou pomalu
Takže zatím nepociťuju, že by měl nastat nějaký jojo efekt. A hlavně, já už ty kila zpátky nechci, takže se budu snažit dál. Tak zase běžím, musím dát do kupy dnešní objednávky, aby mohly i další z nás hubnout Držím vám všem palečky a přeju pevné nervy a vydržte, nejste v tom sami. Kdo by chtěl s něčím poradit a budu-li vědět, tak mi pište na clloette@email.cz Dobrou noc Mirka
verca66
didinka
| 24. 2. 2010 20:58
Ahoj Verčo,já jsem to vysadila a zkouším to znova a dávám si ho po obědě,protože já se celý den držím a pak odpoledne to na mě dolehne a chci pořád něco jíst a taky mám chut na sladký každý den,ale můžu ti říct,že ani tak mi to nepomáhá.No nic,když už jsem za to zaplatila tak to doberu a pak zas to bude jen na mě,jako před tím.Jinak je mi divný,že to na tebe taky nepůsobí,když máš trošku naváhu,těm co mají víc na hubnutí tak jim to jde,ještě jsem neslyšela,že ne,až od tebe.Stejně,když změníš jídelníček,tak zhubneš i bez těch prášků,protožre jestli je bereš tak jsi taky ho taky změnila,ne?Jestli zhodíš tak je to jen tvoje zásluha a né sibu,myslím,že ten tě navodí psychicky,když už ho člověk beere.No uvidíš,dej mi vědět,jak ti to jde,já jich mám taky ještě pár,zrovna zítra se budu vážit,tak uvidím.Měj se a písni jak ti to jde,hlavně se nevaž každý den,stačí jednou za týden napiš si na papír kolik máš a važ se ráno.Pa
Marbulka
jozinka
| 24. 2. 2010 19:53
Jjj.. sibu je sper berlička, to teda.. ono by to možná šlo i bez toho.. ale.. taky jsem toho názoru.., je prostě super.. tak jsem zvědavá, jak se s tím do léta popereš.. ale jistě bude úspěch..
Moara98
jozinka
| 24. 2. 2010 19:52
jo jo.. tak to se někdo má.. tiš závidím.. tak na tom nikdá asi nebudu.. ale i tak.. jsem spokojená, i když nebudu mít nikdy váhu jako ty.. ale nevadí.. tak hodně štěstí..
jozinka
Marbulka
| 24. 2. 2010 17:20
Je mi jasné že hned to nebude...do léta je ještě trochu času , ale ráda bych prostě po pár letech zase vylezla v klidu ven v plavkách aniž bych se styděla
A teda Sibu je super berlička
Moara98
Marbulka
| 24. 2. 2010 17:18
Tak to jsme na tom podobně.
Já měřím 164cm a začínala jsem hubnout na necelých 67 kilo a už jsem se necítila. Teď mám 62 a cíl je ještě 5 a budu to spokojeně udržovat snad
jozinka
Moara98
| 24. 2. 2010 14:19
měřím 160cm, těch 70kg už bylo fakt moc, jednu dobu jsem těch 55 měla a bylo to akorát
Marbulka
jozinka
| 24. 2. 2010 12:49
Tak super.. gratuluju.. 5 kg.. no sice to nebude hned tak.. asi .. ale půjde to.. jsi šikulka, že to nevzdáváš a nedáš se odradit.. super..
tabletky od cloette chválí všichni, jak tak na to koukám... to je super... hlavní je, že má kdo pomáhat.. hezký den všem..
Moara98
jozinka
| 24. 2. 2010 12:47
tak vidíš že jdou kilča dolů.. chce to čas a nehlídat si tu váhu den co den... gratuluju.. a prosím tebe jak si vysoká? 55kg chceš dosáhnout? tak to u mě asi nikdy nehrozí... ale přeju ti, aby ti to vyšlo.. hodně štěstí..
kazbek
jozinka
| 24. 2. 2010 12:44
Super.. gratuluju ti.. člověka to těší, tomu věřím a znám to od sebe.. každé kilečko dole mi vytvořilo úsměv na rtech.. tak že.. jen tak dál..
účinky Sibutraminu
Marbulka
| 24. 2. 2010 11:44
Ahojky,
já jsem měla měsíční dávku tabletek od cloette a zhubla jsem za ten měsíc 5kg
Pak jsem si dala pauzu a nabrala zpět kilčo. teď jsem zakoupila zase měsíční dávku a od včera je beru.
Mám modrobílé kapsle. Necítím extra účinky, ale třeba chuť na sladké mě opravdu přešla a mám menší hlad. Prostě se mi líp dodržuje ta životospráva . mě stačí už jen dalších 5kg a budu spokojená
váha
Moara98
| 24. 2. 2010 10:38
tak jsem dneska vlezla na váhu a místo 69kg na mě koukalo 67kg, kéž by to šlo až na 55kg.
sibutramin
kazbek
| 24. 2. 2010 09:20
Ahoj holky,
takže týden je za mnou a můžu potvrdit, že se sibutraminem to opravdu jde.Za týden mám 3kg dole. Je teda pravda, že jsem opravdu omezila přísun jídla ve večeních hodinách. Možná je to taky nedostatkem spánku-už aby skončila olympiáda . Takovou radost z pohledu na váhu jsem dlouho nezažila. Mám sibu od clloette a fakt funguje. Mám teda trochu větší žízeň a takový divný pocit dopoledne v puse,jinak pohoda. Tak já se zase ozvu a doufám, že s dobrou zprávou.Jo a taky konečně začíná to jaroooooooo
terka07
Moara98
| 22. 2. 2010 08:58
To bude asi ono, mám totiž takového zvl.přítele, který má pocit, že pořád něco jím
:-)
jozinka
| 22. 2. 2010 07:45
Tak vám všem milé dámy a holky přeju příjemné pondělní ránko.. konečně nám leze venku puchejř a to ránko se zdá snesitelnější, nemyslíte? já vím až poklušu do práce a nebudu doma na mateřský, tak to tak zvesela brát nebudu.. ale jo, teď si to užívám.. je to pozitivní, neříkejte že ne.. Musím přidat zkušenost sousedky, je jí necelých 60 let, bere sibu od clloette cca měsíc, používá kosmetiku od terkyO7, co sem chodí a má dole říkala necelé 4 kg, což si myslím, že je hezké.. tak že..jde to.. trošku se snaží hlídat v jídle, myslím si, že i pitný režim se jí upravil, ač jindá málo, hoodně málo pila.. tak že to vidím tak... nezoufat po pár dnech jo.. a vydržet.. čas ukáže.. všem držím palečky a ttěším se na příspěvky.. všem pěkný den a týden..
mora98
terka07
| 21. 2. 2010 21:09
A jíš dostatečně? Hlad by jsi neměla pocitovat ani při dietě, chce to jíst opravdu 5x deně a hodně pít 3 l vody deně
3.den
Moara98
| 21. 2. 2010 18:35
hlavně teď přemýšlím, zda to je hlad - je to takový divný pocit mezi kručením a nevolností
subitramin
eminka2
| 21. 2. 2010 14:59
ahoj holky četla jsem zpětně příspěvky a píšu ze své zkušenosti.od clloette jsem si koupila subitramin 20mq jsou bílomodré poslala mi je v sáčku a u toho byl lísteček s cizím nápisem subitramines .,protože jsem si koupila jen polovinu tabletek tak to nemám v originále a výsledky si přečtěte.na mě to působí,teda jestli to jsou ty prášky nebo změna jídelníčku nevím,ale já mám výsledky tak nezoufejte a pokračujte.Petra
3.den
Moara98
| 21. 2. 2010 14:25
Tak jsem také začala brát Sibutramin, dnes je to 3.den. Zatím ale nemám pocit, že by se něco dělo. Hlad mám pořád, žízeň žádnou. Snad se to srovná.
klobouk dolů
jozinka
| 21. 2. 2010 12:56
Tak super.. konečně někdo na koho to působí.. super.. gratuluju..jsi šikulka.. že to takhle hezky jde.. na druhou stranu je mi líto těch, kterým to nejde, pač je mi divné, že by to bylo zrovna sibutraminem, nevím... no.. chce to čas... a nesledovat se den co den..
subitramin
eminka2
| 21. 2. 2010 09:58
Ahojky holky,tak to já mám joné zkušenosti.po dobu co beru subitramin,jsem změnila i životosprávu jsem od 28.1do dneška shodila z97kg na 89,4kg.V pase a bocích jsem ubrala skoro 7cm přes zadeček a prsa 4cm.na mě to asi působí jinak ,ale je fakt že denně vypiju 2-2,5l vody a 3xza týden jezdím na rotopedu.Jsem opravdu ráda ,že se mi to daří a budu pokračovat prášky mám ještě tak na 10-15dnů a pak budu jen dodržovat jídelníček a uvidíme jak to půjde.Všem co to nejde ,jen chci aby to ještě skusily uvidíte,že to půjde.my co máme asi více kileček navíc to jde rychleji,než těm co potřebují shodit třeba 5kg.Držte se půjde to ,ale chce to trpělivost myslím,že mi to ted taky půjde trochu hůře,ale nevzdám to ,ale i tak mám radost z toho ,že se mi kilečka nedrží a fakt to fuhguje.Pa mějte se tu pěkně,a napište jak vám to jde.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
2. 5. 2024 18:43
11853
cudlik
2. 5. 2024 12:35
70398
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video