Sibutramin - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Sibutramin

Diskuze

frisanka
clloette
| 4. 3. 2010 13:34
Dobrý den, napište mi na mejlík a já vám pošlu informace o Sibutraminu, ju? Přeju krásný sluníčkový den a všem hubnoucím pevné nervy a teď už i procházky venku, je totiž nádherně. Krásně svítí sluníčko clloette@email.cz
Mirka
sibutramin
frisanka
| 4. 3. 2010 13:20
Mužete mi holky říct kde ho můžu sehnat, dnes jsem byla u doktorky a ta mi tvrdila že mi nikdo prášky na zhbnutí nepředepíše, že meridia, sibutramin a lyndaxa je všechno stažený
terka07
didinka
| 4. 3. 2010 13:05
no právě,že ho beru před obědem.Ty cvičíš ráno nebo až k večeru?a kolikrát za týden?Já cvičím obden v po a st v 18h a pá a ne ,ráno doma.Já už nevím jak bych se měla ještě víc hýbat.Taky člověk dělá každý den dom.práce,tak fakt nevím.
Já si zkusím ty pročištovací dny a třeba to dolů půjde.Dám vědět za 14dní jak jsem na tom.
pro didinku
terka07
| 4. 3. 2010 11:22
a zkusila jsi ten subitramin vzít až v poledne? Zkus to, na jídle si moc neubírej spíš se snaž jíst pravidelně. Já se td nehýbala na váze skoro půl roku, a ted od pondělí jezdím na rotopedu, nasadila jsem subitramin a mám dole 3 kg a to jím furt stejně. Vydrž i když to bud jn půl kila za 14 dní furt tam něco je hlavně že npřibíráš.
stále nic
didinka
| 4. 3. 2010 10:06
Ahoj holky,tak jsem za 14 dní zhodila půl kila,to je katastrofa.Je to dost málo.Pořád jím takový nic moc jídlo a nic,já fakt teda nevím,kde je zakopanej pes.Myslím,že už se stím spíš trápím.Doma si všichni berou a jí na co mají chut a já se tak držím,že to není ani možný.Když si náhodou něco dám tak pak mám výčitky,ale není to zas tak hrozný.Dnes budu jíst jen zeleninu a pít syrovátka a budu to dělat 2x týdně.Ráno se normálně nasnídám,dám si trošku víc než obvykle a to bych se na to podívala jestli to nebude fungovat.Dám tomu tak 14dní a jestli se váha nehne tak to vzdávám.Sibutramin je pro mě na nic.Vysadila jsem ho a pak zas po týdnu brala a nic.Hlad a chutě pořád stejný.Ted to dělám tak,že když se najím tak za 30min jdu na počítač a tady seím 2h a to uteče jak voda a zas se najím,dělám to tak po obědě,protože odpoledne je pro mě nejhorší,ráno ani tak ne.Tak vy co vám to jde tak krásně tak se džte a těm ostatním držím palečky.Musíme zkooušet no.
prosím o radu
maluvka
| 3. 3. 2010 16:22
Ahojky, jsem na tom teď s váhou dost bledě a proto se chci optat na Meridii i ten Sibutramin. Kolik stojí balení a na kolik je dní? Moc díky
terka07
OliBi
| 3. 3. 2010 14:04
terko07 diky za katalog (ja jsem pak vam napsala mejla), budu vybirat
všem
terka07
| 3. 3. 2010 13:54
Holkýýý mám skvělou zprávu, kdo požívá termokrém od evline na cvičení nebo i na normání mazání, tak dneska mi přešel mailik z firmy, že nejdéle d kon příštíh týdne bude takže sebudeurčo objednávat už nebudu mrznout hurááááá
katalog
terka07
| 3. 3. 2010 13:52
ja bych h poslalale nevimam, kousek výš je uveden můj mail tak se ozvi a já ho přpšlu
prosim o katalog
OliBi
| 3. 3. 2010 13:14
Ahoj, muzu taky poprosit o zaslani katalogu? treba si neco z toho vyberu. Moc dekuji.
anitra
jozinka
| 3. 3. 2010 12:10
No hurá.. konečně nadšenec ze cvičení... já si taky nějak neumím představit teď přestat.. naopak, když v neděli necvičím, sem si řekla, aspoň jeden den oddychu.. tak je to takové divné.. furt si říkám, že něco chybí.. jde opravdu o zvyk.. jako se člověk naučí cokoliv, tak i tohle.. rotoped je určo fajné.. bych taky jezdila.. ale máme 1+1 a rotana a ab rocket stačí.. víc toho sem nenacpu.. to ne... ale i tak jsem spokojená.. tak že.. jen tak dál..
kazbek
jozinka
| 3. 3. 2010 12:08
Buď v klídečku.. to se stává.. a myslím, že u mě to bývají mnohem horší věci než chlebík s marmeládkou.. tak že v poho.. a chápu, že sis to jídlo prostě užila.. a o tom to je, jíst s chutí.. nebo spíš, hřešit s chutí..to znám.. Co se kosmetiky týká, vřele doporučuji.. opravdu jo, v žádném případě to nechci propagovat jen proto, že znám terku07 osobně, ale tu kosmetiku používám taky.. a opravdu výsledky jsou.. navíc doporučuji mazat poctivě a pečlivě, já to máznu jak se mi chce a teď jsem objevila..je to pár dní, že na jedné noze, na vnější straně stehna mi mizí takový vylezlý fald a na druhé je větší.. tak že.. jak je tedy vidět.. krémiky fungují dobře, stahuje to.. opravdu jo.. zkus nějaký levnější a pak uvidíš... tak zatím
ahoj po 14ti dnech
anitra
| 3. 3. 2010 08:43
přeji všem krásný den, přihlásila jsem se po více jak 14ti dnech, ale už s rozhodně lepší náladou. Předtím jsem měla krásnou depku a teď... - fakt jsem to potřebovala se tak pořádně naštvat a zadepkovat. Od té doby jsem každý den na rotopedu - jen sice půl hodinky - to mi stačí mám již vyzkoušeno z předchozích let, a výsledky jsou tu. Sice žádný zázrak, ale špekáčky, co mi přetékaly přes sukni, tak jsou snad navždy pryč. Mám z toho šílenou radost, a také z toho, že jsem se zas na rotopedu stala závislou - přes víkend jsem jezdit nemohla a docela mě vyděsilo, že jsem z toho na nervy, rotoped mě totiž fakt baví - nechápu, proč jsem se ještě před měsícem vymlouvala na nedostatek času - ta půlhodinka je vždy k mání. Tak jsem zvědavá, jak budu vypadat za půl roku, to je doba po kterou budu ještě kojit, ale pak hned zaberličkuji se sibu a i s karnitinem - ten je také při cvičení dosti účinný. Moc chci poděkovat všem vašim příspěvkům, neb mě pěkně nastartovali a nanáladovali. Všem držím palečky a ještě jednou díkys. Martina
hubnutí
eminka2
| 3. 3. 2010 08:29
Dobré ráno,pokud by někdo měl zájem o termoaktivní ***m mají ho na skladě na www.silver-sperky.cz.,kdo ho nemohl dlouho sehnat .pa Petra
ahojky všichni
terka07
| 3. 3. 2010 07:26
Tak jsem zase tu a hlásím, že mje bojovná nálada nepominula, včera opět 50 min rotoped a už to šlo něco lépe a ted jsem z něj právě slezla taky, večer asi budu lenošit.JO a hlásím, že za ty dva dny co jsem nasadila subitramin a jezdim poctivě na kole mám 2 kg dole takže mě to motivovalo, že zase vydržim teda aspoň chvilku.Jo ajinak jsem včera po slezení z th orotopedu udělala pěknou ptákovinu, osprchla jsem se, použila sprcháč na hubnutí a na to se napatlala sérem na strie, holky já chodila normálně ve 3 vrstvách a zimní bundě jak mě to studilo no byl to mazec, tak doufám, že to mé trápení bude mít jednou takový efekt než normálně. Kdo nevěří zeptejte se Jožinky, ta mě včera večer viděla jak jsem byla zmrzlá . Přeju všem hezký den a holky žádné chleby s marmoškou,ale když je chut tak je klidně slupněte, ono se to nezblázní,ale nesmí to být každý den
kosmetika
terka07
| 3. 3. 2010 07:21
kosmetika je přeze mne tak písni já pošlu katalog juricovab@seznam.cz
sibutramin
kazbek
| 3. 3. 2010 06:03
Hezké ráno děvčata,
musím se Vám svěřit co jsem včera udělala, jelikož se moje váha za poslední týden nehla ani o kousek a ještě k tomu jsem v období před měsíčkama, což samo o sobě je děs, tak jsem si namazala včera k večeři dva čerstvé chleby s máslem a meruňkovou marmeládou.No velkou radost z toho nemám,ale za ten pocit to teda stálo, fakt jo. No nic budu bojovat dál. Ještě se chci zeptat kde si objednáváte tu kosmetiku. Zkusila bych ji taky, nebaví mě číst jenom na ni chválu a nezkusit ji.Takže dneska se potrestám a půjdu ven se svýma dvěma hafanama a to nbude maso. Pes váží 85kg a fenečka je 1/2roční štěně ta má kolem 35kg. Snad se vrátím
Sibutramin
SilvaS
| 3. 3. 2010 03:46
Nabízím prášky na hubnutí, jsou účinnější než Meridia a Lindaxa a šetrnější, nemají vedlejší účinky a hlavně fungují. sibutraminum@centrum.cz
cvičení
oliv
| 1. 3. 2010 13:14
Tak to vám holky závidím,já cvičením zhubnout nemužu proto musím zkoušet vše co se dá jiného,držím vám palečky.
Jožinka
terka07
| 1. 3. 2010 12:34
To koukáš viď jsem se ráno rozhodla no ještě aby mi to vydrželo
terkaO7
jozinka
| 1. 3. 2010 12:26
No tak to čučím teda.. rotoped.. pěkněěě...to si mi udělala radost, hlavně že mě říkáš, že jsem blázen jak cvičím že..
ale jsem opravdu důkaz toho že to jde, když se chce.. navíc v našem obřím bytě o velikosti 43 m2, 1+1 fungujeme já, manžel, dcera - necelé 2 roky, a dětičky manžela z předchoz. manželství 15 let holka a 12 let kluk.. a cvičím.. i přes to že tu jsou.. prostě místečko.. byť malé se na to cvíčo najde.. tak že... mám ze sebe radost, to se ví...
trh
oliv
| 1. 3. 2010 12:25
zkusím to,mám ti napsat muj email?
pro oliv mrkni sem
terka07
| 1. 3. 2010 12:19
pro terku
oliv
| 1. 3. 2010 12:17
Vím že je to risk ale nutí mě okolnosti zkusit vše.
oliv
terka07
| 1. 3. 2010 12:16
dietolog, dříve i obvoďák a gynekolog, ale ted s tím dělají docela fory, mimo to všechny léky na hubnutí jako meridie, subitramin a Lindaxa byli staženy z lékáren po celé evropě, takže jedině černý trh
ahoj
oliv
| 1. 3. 2010 12:10
Děkuji za přívítání,ale je to lék na předpis,takže kdybych se rozhodla ho zkusit,který lékař mi ho musí schválit a předepsat?
tak a je to tu
terka07
| 1. 3. 2010 11:58
začíná teplo, slunec leze ven a tak jsem se rozhodla, že je na čase začít něco dělat, snažila jsem se hlídat celou zimu a docílila jsem toho, že jsem nepřibrala, což mi vyhovovalo protože jindy za zimu jsou tak 4kg na mě, letos nic. N ale váha se od podzimu nepohnula, takže jsem to dneska vzala z jiného konce a proprvé za celou dobu mého hubnutí vlezla na rotoped. Hoplky to byl masakr 50 minut jsem šlapala jako blázen, pak jsem slezla, klepali se mi nohy, ruce no a byla jsem další pul hodinu k nepoužití no jo to je ta moje lenost. Nicméně, ale pak jsem se cítila nádherně, docela fajn pocit, takže se na to vrhnu, jsme zvědavá jak dlouho mi to vydrží, mimo to jsme vyhrabala zbytek subitraminu a nasadila ho tak jsem zvědavá jaký to bude mít účinky po tak dlouhý době, no pár kileček do léta by se ještě hodilo sundat,
pro oliv
terka07
| 1. 3. 2010 11:55
Rozhodnutí je opravdu jen a jen na tobě, ale já bych teda subitramin ani nic jiného neriskovala, když chceš otěhotnět a kor uměle , přeci jenom každý lék at už je sebelepší je zásah do organismu, já osobně bych to neriskla, začne jaro tak nezoufej, třeba t pujde i bez berličky, nesmíš mít hlad, jez pravidelně hodně pij a uvidiš, moc ti držim palečky
ahojda
jozinka
| 1. 3. 2010 11:44
Zdravím tě.. a zároveň tě tu vítám.. sibutramin je určo účinej, ale je jen na tobě jak se rozhodneš.. určo bude tvé rozhodnutí správné..
sibutramin
oliv
| 1. 3. 2010 11:18
Aho,j jsem tu nová,mám problém otěhotnět,pujde to jen umělém oplodněním ale to nemužu podstoupit pokud nezhubnu,jsem u dietoložky,shodila jsem asi 8 kilo za 4 měsíce,ale už to přestávám zvládat ten hlad a chut na jídlo,táhne mi na 30 let a potřebuji shodit více kilo co nejdřív at mužu mít miminko,mám i jiné zdravotní problémy takže cvičením to nepujde ,takže myslíte ženy že mám vyzkoušet tenhle přípravek?docela dost mkě to vše trápí,nyní mám 105 kilo a ještě aspon 10 musím dát dolu a obávám se že už to nepujde.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
2. 5. 2024 18:43
11853
cudlik
2. 5. 2024 12:35
70398
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video