Nechce sex, nemá na něj prý chuť - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Nechce sex, nemá na něj prý chuť

Diskuze

maar
Lulu89
| 24. 11. 2008 23:20
Hm...to ne, jen to asi musí být trochu otrlejší povaha...ale chápu, že se tam asi bohužel platí lépe než jinde..

Určitě bych si s ním o všem popovídala, jak to cítíš a že tě to mrzí a jestli na něj ta práce měla nějaký zásadní vliv...pak bych mu dala čas..

Pokud by to bylo vážné, tak bych vyzkoušela nějakou poradnu, terapii..nevím..

ale komunikace vyřeší spoustu problémů, to jsem mockrát poznala..ale někdy je to těžké o něčem začít mluvit..
Lulu89
maar
| 24. 11. 2008 21:26
Mno někomu to přijde, že to může dělat jenom hovado.. nebo tak. Ale je to prostě práce jako každá jiná (myslím tím teď ten střih) Právě, že po 8 letech toho nechla, protože už nemohl. Už tu práci nesnášel.... A bohužel, jsem to odnesla já. Ale rozhodně si nikoho jiného najít nechci... Mám se s ním krásně, miluji ho, jen ten *** mi chybí
maar
Lulu89
| 24. 11. 2008 20:04
Ahoj.
Hm..no já myslím, že práce v ***průmyslu může *** docela dost zošklivit, zprotivit, pokřivit ***ualitu.. Nevím, nedovedu si to představit, co to s člověkem udělá..nedovedu si představit, že to někdo vydrží 8 let..

Mluvili jste o tom? Asi se toho za těch 8 let fakt "nabažil", tak nemá chuť sám začínat..
Jak na něj?
maar
| 24. 11. 2008 19:42
Ahoj,
já mám stejný problém s přítelem. je mi 21 a jemu 25, jsme spolu 5 let a ***uální život máme téměř nulový. Ale tady myslím, že vím v čem to je. Pracoval 8 let v *** průmyslu jako střihač. A ono přeci jen.. koukat na to 8 let - 5 dní v týdnu - 8 hodin i více denně.. To by bylo, aby to nezanechalo následky. Takže nám určitě *** nepomůže. Mě by zajímalo, co myslíte, že by mohlo zabrat na chlapa, jaksi takhle "znalém" On sám se k ***u téměř nikdy nemá. Ale když ho svádím, tak se miluje rád. Jenže, pokud s tím máte někdo zkušenosti, tak to se nedá.. pořád být jen ta co musí začít.. už to na něj ani "nezkouším", nebaví mě to
Děkuji za každou radu. Markéta
linkinka
zonan
| 17. 11. 2008 20:16
Vím, že tato diskuze je věnovaná Tvému problému. Nevím ale, co Ti poradit. Mi osobně připadá zvláštní, že tak mladý muž nemá zájem o ***. Nevím ovšem, o jak častém ***u tu mluvíme. 3x denně nebo 3x týdně, či 3x měsíčně? Sama jsi ještě mladičká a teprve hledáš způsoby svého vyjádření. Probouzíš v sobě ženu, svou hravost, svůdnost ... Není od věci přečíst si nějakou knihu o svádění, mi osobně se třeba hodně líbil film "Madam X" Je to už nějaký rok, co jsem jej viděla, ale snad se dá v půjčovně najít. No, a možná, že i Tobě se bude líbit Vyučování bílé tygřice.
Lucajda
zonan
| 17. 11. 2008 18:04
Tak v tomto případě ještě doporučuji knihu "Vyučování bílé tygřice" od Hsi Lai. Už jen její čtení mě dokonale rozvibruje. Ten cvik mám vlastně z této knihy. Když se věnuji cvičením popsaným v této knize, stává se, že můj už hluboce spící manžel se probudí a občas i vyhání z postele, protože prý na něj "něco vysílám" . No, ale já jsem v tom nevinně . Ty vibrace jsou jakýmsi vedlejším produktem. Nutno dodat, že velice příjemným.
Na ***lini meditaci je dobré si pořídit CD s nahranou hudbou. Najdeš ho na stránkách www.sugama.cz
zonan
n
| 16. 11. 2008 21:22
Ahojky,
díky moc za tipy! Vidíš, Oshovou Oranžovou knihu meditací mám doma v knihovničce a úplně jsem na ní zapomněla . Děkuju za impuls k jejímu prostudování . Tu ***lini meditaci vyzkouším . Taky ten cvik na zvýšení ***uální energie vyzkouším, jen teda nemám zatím venušiny kuličky a ještě jsem ani neuvažovala o jejich koupi, nějak k těmto pomůckám asi musim dospět, tak to prozatím vyzkouším s tou patou...

Bohužel si poslední dobou začínám přiznávat, že snížení ***uální energie není jen užíváním HA a spánkovým deficitem, na které jsem to neustále sváděla, ale asi i nějakým vyhasínáním několikaletého vztahu s přítelem, sice si jinak strašně dobře rozumíme, ale jiskra tam už nějak chybí a z nás se, ač nechceme, stávají spíš nejlěpší kamarádi..... věřím tomu, že kdyby se nám podařilo jiskru a vzájemnou přitažlivost vzkřísit, dostavila by se i ***uální energie, ale bohužel nevím, jak na to. Každopádně díky za tipy, cviky vyzkouším i tak
anonym
| 14. 3. 2012 16:38
TO Lucajda:
To bude dobrý . jestli v tom nebude něco takového http://www.***keshlednuti.cz/ ?
Kuličky
linkinka
| 11. 11. 2008 15:24
Mám kuličky, ale já nemám problém s chutí. Tu má můj přítel
Lucajda
zonan
| 11. 11. 2008 06:43
Taky jsem měla chvilkově nedostatek chuti na ***. Teď si uvědomuji, že začala spolu s užíváním HA. Ovšem dá se to překonat. HA beru stále, ale mám pár fint, kterými si pomáhám.
1. tanec ... Vážně, něco tak "maličkého" mi pomůže rozproudit energii. Úžasná je Oshova ***lini meditace, která ve 4 fázích rozvibruje a zklidní tělo a mysl.
2. cvik na zvýšení ***uální energie: do pochvy si vlož venušiny kuličky a usaď se se zkříženýma nohama na zem (turecký sed). Zadeček si podlož polštářkem. Nadechuj se nosem a současně stahuj poševní i řitní svaly. Představuj si, jak těmi svaly nabíráš energii a pošli ji k srdci. Zadrž dech a počítej do desíti. V této fázi si můžeš představovat, že se Ti zpevňují a zvětšují prsa. Pak vydechni ústy a představuj si, že ten výdech proudí srdcem ven, poševní a řitní svaly uvolni. Toto opakuj alespoň 24x (já jsem to ze začátku zvládla pouze 5x) a postupně zvyšuj až na 48. Pokud nemáš venušiny kuličky, sedni si tak, že jednu patu přitlačíš k vulvě. Je to trochu náročnější, ale jde to.
3. stejně doporučuji venušiny kuličky
Věk
linkinka
| 10. 11. 2008 16:39
Mě je 18 a mu 24.

Se mi moc nelíbí, že si zvykl. Bych chtěla, aby si zase odvykl :)
věk
kalkulka
| 10. 11. 2008 12:33
A kolik je vám teď let ? Třeba to taky hraje roli.

A nemůže mít přítel pravdu? Pokud jste se milovali málo a on se přizpůsobil, tak teď mu to stáčí méně. Ale nejsem chlap :)

My se vídáme taky dost málo, *** máme tak 2x za měsíc a já jsem si na to taky zvykla... s přítelem začneme za půl roku bydlet, tak uvidíme, zda si zvykl i on nebo jak se "sžijeme"
to znám :o)
n
| 9. 11. 2008 22:31
U nás je to naprosto opačně, přítel by chtěl, já bych psychicky taky chtěla, ale fyzicky ta chuť nějak většinou není.... Já vidím největšího viníka v antikoncepci, předtím se mi to nestávalo, teď ji beru 3 roky a je to v tomto směru bída U Tvého přítele to asi antikoncepcí nebude , ale příčinami může být i stres, spánkový deficit, nedostatek jiného pohybu (když člověk sportuje, je nějak na všechno víc energie a chuti ), nebo nesprávná výživa (např. moc těžkých jídel).
Takže problém by mohlo vyřešit upravení a odzravení životního stylu, případně co takhle zkusit nějaká přírodní afrodisiaka? Já vím například o santalovém dřevu, oleji ylang-ylangu - jejich oleje nebo koupelové esence jsou velmi účinnými afrodisiaky, silně afrodisiakální potravinou je prý i řapíkatý celer (to mi tvrdil zrovna včera kamarád, sama jsem ještě nezkoušela ). Pokud budete někdo mít tip na nějaká další afrodisiaka, případně na jiné zlepšováky, tak se ráda nechám inspirovat .
...
Chandlerka
| 9. 11. 2008 21:04
Tohle může být čímkoliv. Třeba je teď ve stresu nebo má víc práce. A navíc na podzim se do toho taky chce lidem míň:) A nebo jestli to není třeba i tím že si představuje třeba něco trošku jiného - třeba zkus nějaké dráždivéprádlo-třeba podvazky:) a nebo nějaké pomůcky a tak... Někdy je super i společné koukání na ***... Zkus s ním promluvit jestli nemá třeba nějakou fantazii kterou by chtěl uskutečnit... Určitě se tím "ledy" prolomí...To by nebyli chlapi, aby se jim do toho nechtělo
Nechce sex, nemá na něj prý chuť
linkinka
| 9. 11. 2008 18:35
S přítelem chodím 4 roky a náš vztah byl celku dobrý, občas to zaskřípalo, ale zase se urovnalo. Začali jsme spolu chodit v mých 14ti letech, jemu bylo 20. ***uální život proto u nás zpočátku prvních dvou let vázl. Občas jsme se spolu milovali, ale bylo to zhruba 1x za měsíc. Příteli to vadilo, ale nějak to překousl.

V poslední době já mám poměrně větší chuť na ***, ale přítel ne. Když už ho laskáním k ***u přesvědčím, tak je na něm znát, že to dělá z donucení a jen kvůli mě. Zkoušela jsem s ním o tom mluvit, tvrdí mi, že jinou ženu nemá, a že důvod proč to nechce je ten, že si zvykl *** nemít.

Nevíte co mám dál dělat? Ráda bych, aby *** zase chtěl.

Děkuji vám za odpovědi...

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Remi - Mirka
28. 4. 2024 08:56
70339
2112Hana
27. 4. 2024 19:41
11828
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video