Endometrioza - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

endometrioza

Diskuze

endometrioza
emi
| 15. 11. 2009 19:54
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím.Když si tak pročítám vaše příspěvky, tak mě začíná opouštět můj optimismus.Já už pátým rokem bojuji s každodenními několikahodinovými bolestmi močáku.Prodělala jsem všechna možná vyšetření a když už doktor nevěděl kudy dál, tak mi v červenci udělali diagnostickou laparoskopii a zjistily endometriozu a cysty.Mám za sebou první injekci analoga a budu doufat, že to k něčemu bude.Samozřejmě jsem měla i každoměsíční bolesti, ale na ty alespon zabral ibalgin, zatím co na močák nic.S přítelem jsme se kvůli mým potížím rozešli, takže otěhotnění v mém případě nehrozí, jak to všichni doktoři doporučují. Hrozně se bojím, že už se těch bolestí nezbavím a hledat nového partnera s těmi bolestmi a potížemi nechci, protože by to nejspíš neustál jako ten předchozíSnažím se být optimista, ale občas to nejde, určitě tu beznaděj taky znáte.Jinak ted zkouším ještě homeopata a alternativní medicínu, tak třeba něco pomůže.Všem vám držím palce, at už máte brzy od těchto trablů pokoj
endometrioza
renetka
| 13. 11. 2009 20:27
tak po dlouhé době

holky, Kubovi už je 18 měsíců, nechala jsem si dát tělísko Mirena a donedávna jsem měla pokoj, myslela jsem, že navždy, ale asi nééééééééje to dva měsíce, co mi zase začaly bolesti, vždycky při menstruaci. No a dneska zase, ale už silnější a jsem přesvědčená, podle toho jak to bolí, že je ta potvora zpět i přes tělísko.
Už mám jen jeden vaječník, tak doufám, že se neusadila tam, sice děti už neplánuju, ale nikdy neříkej nikdy, že jo.
Tak se objednám na gyndu a zjistíme, co se děje, ale už mě to vážně nebaví
endometrioza
kajut
| 9. 11. 2009 14:30
máte někdo zkušenosti s injekcemi dipherline? po týdnu píchnutí první injekce se dostavila silná menstruce, bolesti žaludku a návaly horka a studena... díky za info a odpověd..
endo
dzara
| 2. 11. 2009 16:49
Ahoj,tak jak bylo v lázních????něco úžasného,že??Já byla před rokem právě v Klimkách,a ty 4 týdny jsem si krásně provegetila. Když bude chvilka,tak se spojíme a pokecáme
endometrioza
kajut
| 2. 11. 2009 15:50
ahoj, děkuji za odpověd.. trochu to trvalo, než jsem se zorientovala.. byla jsem ve Františkových Lázních.. Tím, že jsem z Ostravy, chtěla jsem tak trochu od všeho utéct a už mít klid... nepodařilo se.. určitě na nic nečekám... hrozí už třetí operace a já běhám od nemocnice v Ostravě, v Novém Jičíně, Olomouci, nestrané konzultace jiných lékařů a chci věřit, že jsem pro tuto situaci udělala vše.. pokud budeš mít zájem si popovídat..skype-kajutek2..
Moc zdravím.. Kajut
endometrioza
dzara
| 9. 10. 2009 12:31
Mimochodem,pokud jsi z moravskoslezského kraje a užíváš si v lázních....můžu hádat,jsou to Klimkovice?????
endometrioza
dzara
| 9. 10. 2009 12:27
Zdravím.....Taky bych na nic nečekala a nechala si odebrat a zmrazit vajíčka, ať to stojí co to stojí.U endometriozy nikdy nevíš co bude následovat...Mě ji diagnostikovali před 5 lety,když jsem musela na laparoskopii,kde mi z každého vaječníku brali 5o % kvůli cystám ( 5cm a na druhém 7 cm )Už v nemocnici mi primář dal mi nůž na krk,že musím co nejdříve otěhotnět.Naštěstí se nám to po roce povedlo a narodil se mi krásný chlapeček. Asi 4 měsíce po porodu se utvořila další 5cm cysta,která mi jednoho dne praskla,začala jsem krvácet do břicha a následovala operace,kde mi vzali vaječníky i dělohu,to mi bylo 29 let.Ted už řeším jen přechod....Na nic nečekej a hlavně nedoufej,že se to nějak zlepší ......J
KAJUT
kackin
| 5. 10. 2009 19:53
Ahojky,musíš bojovat je to těžky v 28 jsem prišla o 1 vaječník na kontroly jsem chodila pořád ale stejně jsem za 2 roky přišla o druhý. A ted jsem na tom tak že jsem mnela jít v říjnu na operaci a kvuli práci ,ale musim jít až v lednu. Psychika na nule. Jak jsi psala po každé operaci mi bylo taky líp jenže pak zase na novo.Nevim jestli to jde ale nech si třeba odebrat vajíčka , a na nic nečekej já to propasla. DRŽÍM TI PALCE
endometrioza
kajut
| 14. 9. 2009 15:52
ahoj, tak dnes prvně píšu.. nevím jestli léčím psychiku nebo ukrutné bolesti-endometrioza, 1 opearce laparoskopicky.. levý vaječník pryč-7,5cm cysta, částečně pravý a ložiska na dutině břišní.. mám 4 měsíce po operaci.. První měsíc jsem se konečně cítila, jako bych létala.. větší apetit na ***, čisté prádlo-žádné intimky, žádné bolesti.. dnes se vše opět vrátilo do starých kolejí... našli další cystu 3,5cm... řekla jsem si, že udělám vše pro záchranu než se podaří otěhotnět, aby cysta nebyla rychlejší... nyní beru antikoncepci vkuse-marvelon, jsem v lázních a poté za 3 týdny se budeme snažit o miminko.. rozhodně nebudu otálet... strach je větší..ale? je vhodnější přirozenou cestou nebo umělým oplodněním? otěhotnění může trvat a mezi tím hezky rychle roste ta cysta... a co teprv ty bolesti v podbříšku a v kříži.. tupá nesnesitelná bolest- láduji se brufeny, ale co dál... to nejde do nekonečna.. kdo máte víc zkušeností a rad? budu za ně nesmírně vděčná.. nějaké lečitelství? vím, že je nás hodně a všechny hledáme drahocené rady... soucítím s vámi... taky jsem slyšela že cvičení podle mojžíšové je učinné... hlásí do půl roku otěhotnění.. v podstatě utéct endiometrioze máme jen tehdy pokud jsme těhotné nebo to přidusit hormony... a co dál? je to celoživotní boj? děkuji všem za odpověd, cenné rady, informace a vše co mě obohatí a pomůže udělat krůček dál...
endometrióza
Jituska
| 8. 7. 2009 20:16
ahojky je mi 26 let a už dva roky se s manželem snažíme o miminko šly jsme na specializovanou kliniku a tam nám řekly že jsme oba dva v pořádku. Zkoušely jsme to ještě dalšího půl roku a nic rozhodla jsem se jít na laparoskopii kde mi také v nemocnici řekly že je vše v pořáku navštívili jsme proto další kliniku a tam mi s mým velkým údivem oznámily že mám endometriózu vůbec jsem nechápala co to je až teď. Mívám také bolesti v podbříšku myslela jsem že je to nachlazení vaječníku ale co čtu určité články a pročítala vaši diskuzi začínám se toho docela bát. Endometrióza se mi rozlezla i do břicha s tím se prý nedá nic dělat. čekáme na výsledky krve a spermiogramu a poté se uvidí jaká léčba se dá. Chtěla jsem se zeptat co se v takovém případě dává jako první?
Miky
Lindule
| 1. 4. 2009 14:34
depo provera není určitě jediný lék, který je vhodný pro léčbu. Já dostávala každý měsíc injekci diphereline a díky tomu jsem půl roku nemenstruovala. Úplná pohoda a lahoda. Ale myslím, že je moc drahý. Mně ho předepsali v poradně pro sterilní páry v rámci léčby a přípravy na umělé oplodnění.
Endometrioza
Miky
| 31. 3. 2009 22:00
Ahoj, ve čtvrtek jsem prodělala laparoskopii. Měla jsem dlouhodobé bolesti břicha, ale nikdo tomu nepřikládal váhu. Stále se to svádělo na děložní vazy, na páteř apod. Nejvíc se mi potíže zhoršily po sportu. Nakonec jsem musela přestat běhat, jezdit na kole....Už jsem se nenechala odbýt a přešla i k jiné gynekoložce. Poslala mě na laparo kvůli ventrosuspenzi - plastiku dělož. vazů a srovnání dělohy. Během operace se toho ukkázalo daleko víc. Měla jsem srůsty dělohy, pravého vaječníku a dg. mi i endometriozu. Nevím jaké stádium, ale typ v douglesově prostoru - myslím, že rektovaginální. Nikdo mi pořádně nic nevysvětlil, na co jsem se nezeptala, to by mi ani neřekli. O té nemoci ledacos vím, ale ta léčba se mi nezdá. Chci se zeptat, jak vás léčí? Mně tvrdili, že neexistuje jiná antikoncepce na léčbu, než depo provera, ale paní doktorka Hrušková z Prahy tuto léčbu naopak neuznává, doporučuje jiný druh antikoncepce. jsem z toho te´d zmatená. Jak to teda je? Depo proveru bych velmi nerada. Kdysi jsem ji užívala po porodu, ale vůbec mi nedělala dobře a přibrala jsem 10 kg za 3 měsíce a to jsem cvičila 3 krát týdně. Také při antikoncepci trpím na migrény a bolesti prsou, proto jsem začala být později proti užívání. Tahle nemoc se ale bohužel jinak léčit nedá, a tak může mi někdo napsat, jakou antikoncepcí se léčí? nevěřím, že pomáhá pouze depo provera, děkuji.
Endometrioza
AAndy
| 5. 3. 2009 11:09
Ahojky všem,
dovolte,abych se taky pripojila se zkušeností s endometriozou.Je mi 25 a minulý rok na podzim mi při operaci cysty zjistili i endometriosu.Taky mi byli divné urputné bolesti při menstruaci,kdy jsem se nemohla první den pohnout z postele. V nemocnici jsem byla 3 dny, v předoperační den mě po vyšetřeních pustili domů s nálevem a druhý den jsem přišla rovnou na operaci.Všechno jsem zvládla,bolesti akorát po operaci.Teď momentálně mám zastavenou menstruaci na půl roku, je to fajn,jelikož po těch každoměsíčních bolestech ( trvaly asi 2 roky) jsem byla psychicky i fyzicky celkem dost unavená,bolesti žádné teď nemám.O endometrioze už toho vím hodně,musela jsem pořád o ní něco studovat na netu,tak největší strach mám z toho,že se vrátí....
Přeji těm,které ji prodělaly,ať se jim už nikdy nevrátí...těm,které mají bolesti,aby se nepotvrdila a když už,ať to co nejlépe zvládnou...jinak prostě všem,ať se jim tahle potvůrka vyhne opravdu velkým obloukem.Mějte se co nejkrásněji.
endometrioza
LucS
| 18. 2. 2009 12:29
Dobrý den, již 3 roky mám někdy po pohlavním styku urputnou bolest
vaječníků, nemůžu se pár minut ani pohnout a řeším to Ibuprofeny než
bolest povolí. Všechny vyšetření mám v pořádku a můj gynekolog mě chce
poslat na laparoskopické vyšetření s podezření na endometriozu.
Myslíte, že se může opravdu jednat o endometriozu? Bolest mám totiž jen
občas, někdy 2krát za měsíc a někdy je pár měsíců úplně bez
bolesti...Dočetla jsem se, že u endometriozi je bolest většinou
opakovaná pravidelně. Nemáte náhodou někdo podobné problémy? Moc děkuji
za odpoveď. Lucie
prosbicka
saris
| 13. 8. 2008 18:08
zdravim vsechny tak mi nasli endometriozu rektovaginalniho septa je to v prepazce mezi pochvou a konecnikem ale nemam nejake velke bolesti vlastne skoro zadne ozve se tak jednou za 2 mesice jako lehke pichani v deloze je jako vlassky orech ted teprve mi nasadili hormonalni lecbu chtela jsem poprosit jestli ma nekdo obdobnou a jake ma zkusenosti je mi 27 a nevim vlastne co a jak dekuji predem za odpoved sarka
Daru
Lindule
| 1. 7. 2008 10:59
to ti nikdo s čistým svědomím neřekne, jestli to je endometrioza nebo ne. To může jenom doktor. A jelikož k němu jdeš už dneska, nemusíš dlouho čekat.
A ono je docela dost dobře možné, že je to jen nějaká "banalita". Uvidíš. A dej vědět.
Endo..
Daru
| 1. 7. 2008 09:51
Zdravím,
jak to tu tak pročítám, víc a víc se přesvědčuju o tom, že asi budu patřit mezi vás.
Trpím neuvěřitelnými bolestmi při menzes, Ibaligin je krátkej pán. Sotva se někam dostanu, chvíli je mi horko, chvíli hrozná zima, potím se, zvracím... Kolikrát ze mě "vypad" i poctivej kus sliznice (cca 5 cm v průměru). Bolesti v podbřišku mívám i mimo menzes, občas udeří tak silně, že mě to v pase zlomí. beru HA Yadine. Při styku mám tupou bolest v podbřišku, často mi však přijde, jak kdyby tam mi tam někdo nasypal jehelníček. Dneska jdu k lékaři, doufám, že mi určí správnou diagnozu a nebude to tahle. Snad to bude jen něco "banálního"...
Kdyby mi na to chtěl někdo říct svůj názor a třeba mě uklidnit, že to nebudu ono, tak budu ráda..
povzbuzení
renetka
| 22. 5. 2008 19:39
Ahoj děvčata, jdu vás zase povzbudit. Jen přiblížím, před rokem jsem podstoupila laparo a museli mi odstranit pravý vaječník, byl úplně strávený endometriozou. Čtyři měsíce na to jsem otěhotněla.
Ve středu 23.4.2008 se mi narodil krásný syn Jakub. Narodil se o 16 dní dřív a vzal to překotně, za hodinu bylo po všem . Malý měl 3050g a 51cm, dneska jsou mu 4 týdny a 1den a už váží 4350g a 57cm. Je to malý obřík.
Tak holky, nezoufejte, určitě se to podaří, já teď jen doufám, že už mi dá endometrioza pokoj a budu navždy zdravá
Renata
anonym
| 29. 8. 2013 15:11
TO renetka: ja mam po 4endometriozu... mela jsem tri operace laparoskopicke pro endometriozu pak pokazde operaci nasledovala 3mesicni lecba dipherelinem a az po 3ti operaci jsem otehotnela po pul roce... nas chlapecek kubik ma 16mesicu a je zrdavy jak ripa :) jenze... v cervnu jsem byla na 4te operaci pro tu samou endometriozu...akorat uz jsem nebyla na sale hodku a neco ale tri a pul hodiny... tak drzte pestickly snazime se o druhe a nejde :,(
Mám endometriózu?
Cynthia
| 23. 4. 2008 15:38
Během měsíčků mě strašně bolí podbřišek, ale bolesti nejsou vždy stejně intenzivní, občas jsem celkem v pohodě a prášky zaberou, ale většinou si menstruaci protrpím, občas zvracím, nemůžu chodit. V noci nemůžu občas bolestí spát. Navíc jsem za poslední půl rok začala trpět bolestmi mimo menstruaci, bolesti na pár dní ustanou, ale pak se objeví, nejsou stálé, jen nárazové. uznávám, že to může být jen rozhozením rovnováhy, protože jsem začala studovat v Anglii.
V lednu jsem dostala antikoncepci, to byla nejméně bolestivá menstruace za posledních asi 5 let, skoro jsem nevěděla, že ji mám, ale bolesti přišli pár dní po ní, netrvaly celý den, spíš přišli a odešli. Někdy několikrát za den, někdy jen jednou. Doktorka docela koukala, že jsem tu bolest cítila. Menstruace nicméně byla méně bolestivá.
Antikoncepci jsem musela ze zdravotních důvodů vysadit. Dostala jsem menstruaci, bolí mě břicho, ale zatím se to dá přežít, přemýšlím ale, co dál. Studovat v Anglii budu ještě několik let...
Endometrióza
MartinaH
| 20. 4. 2008 12:15
Ahojky holky,

Tak jsem tu nedavno psala, že mám zase bolesti a teď už jsem po 2 laparoskopii a znovu s nálezem ložisek endometriózy.Tentokrát mi to přišlo horší než poprvé.

Sice jsem akorát po vypálení ale pokud se mi to opět vrátí, chtěla bych to zkusit v té Praze, proto prosím, máte někdo zkušenosti s tím pracovištěm U Apolináře?

Díky Martina
Endometrioza-operace
Alho
| 15. 4. 2008 16:00
Ahoj,
je mi 24 let a zřejmě trpím endometriozou. Už 2 roky trpím výtokama, občas bolesti při styku a několik dní v měsící mě šíleně bolí v podpřišku. Podle lékařů jsem zdravá. Může mi prosím někdo z vás říct, jak probíhá ta laparoskopie? Jak dlouho budu v nemocnici, jak to bolí a co jizva. díky moc

Alča
ENDOMETRIOZA
MALIPETA
| 24. 3. 2008 20:51
ZDRAVÍM VŠECHNY CHTĚLA BYCH VÁM VŠEM ŘÍCT,NENECHEJTE SE ODBÍT OD DR!NEJVÍCE MNĚ POMÁHALO NA BOLEST ALGIF.KAPKY JSOU NA PŘEDPIS, JÁ VŠECHNO JINAK VYZVRACELA!ČÍM VÍCE BUDETE PROPADAT DEPRESÍM,TAK VÁM BUDE HŮŘ!MYSLET POZITIVNĚ POMÁHÁ TO!JÁ TO ZNÁM VŠECHNO!!!!!!!!!!!PS:JAK SE MÁŠ LINDULE?CO JE STEBOU?MÁM NOVOU PRÁCI ,TY MAJÍ POCHOPENÍ PRO MOJÍ SITUACI!PÍCHÁM SI UŽ ZASE HORMOMY!ČEKÁME NA DALŠÍ IVF!JAK TY?PŘEJI TI HODNĚ ŠTĚSTÍČKA
Bolesti
habeska
| 12. 3. 2008 17:31
Zdravím všechny,
po zoufalém hledání na internetu, jsem narazila na tuto diskuzi....
Je mi 24 let a již přes 3 roky trpím bolestmi v podbříšku, které se stále zhoršují..nejsou závislé na menstruačním cyklu, prostě přijdou a po nějaké době, dnech zase odezní..v čase ve kterém ale bolesti mám, jsem psychicky zcela na dně, protože bolesti jsou k nevydržení...Nejhorší je, že na mě nezabírá žádné analgetikum ( Indometacinové čípky, Ibalgin, Buskopan, Algifen..), prostě nic...:/
Když přijdu ke svému gynekologovi, vyšetří mě a vše je v pořádku, nikde žádná cysta, nic...
Před nějakým časme jsem měla i bolesti při styku, které nyní při užívání antikoncepce Jeanine odezněly, ale bolesti podbříška se vracejí i při užívání antikoncepce. Antikoncepci užívám průběžně od 15 let a mého lékaře zaráží, že při užívání antikoncepce mám tyto bolesti, protože endometrióza se prý léčí hormonální antikoncepcí.
Jsem již bezradná, zoufalá, psychicky na dně... Rozhodla jsem se tedy objednat k Apolináři v Praze do ambulance pro léčbu endometriózy a podstoupit laparoskopii, i když mám z operace strach :/ Bohužel s těmito bolestmi se ale už nedá žít!
Máte někdo také takové zkušenosti a nějakou radu jak přežít tyto strašné bolestivé stavy?
Uvažovala jsem i o těhotenství, i když nevím, zda-li by se nám to s přítelem vůbec podařilo, pokud mám endometriózu a jak jsem se zde dočetla, ani těhotenství endometriózu bohužel neřeší! :/
Vím, že nejlepší řešení pro mě je asi yní podstoupit laparoskopii a počkat na ortel lékařů...
ENDIMETRIOZA
irus
| 8. 3. 2008 12:29
AHOJ VŠECHNY.ja taky jsem měla bolesti vpodbřišku asi 7 měsice,pořad jsem jse lečila s antibiotika na zanět,ale pořad jsem měla hrozni bolesti.ale ne jednom vpodbřišku nebo i mezi žebrama na levou strany a vzadu na lopatka a ledvinama.pred měsic a pul jsem byla na laparo tak mi zajistili endtimetrioza,začala jsem brat antikoncepcije jeanine,bez pauzu,ale bolesti mám pořad.ale víc mám vzadu na celou levou strany anevím co mám dělat.máte nekdo takovy problemi,co máte endimetriozu,nebo jednom vám boli podbřiškou.moc vám děkujem za každy odpověd,a za každa řada. a držim vám palečky na všechny aby vám vše dobře dopadlo.
Poraďte mi prosím
medulenka
| 2. 3. 2008 17:26
ahojky,jmenuji se lenka,je mi 22let,a už mě 5let bolí podbříšku, vždy když jsem to říkaladoktorům tak mí říkali,,to není v naší kompetenci,pak mě poslali neurologovi ten mi dal jen cviky,ale nic mě nepomohlo, tak jsem s tima bolestma žila do teď.Před půlrokem jsem se dostala k jiné doktorce,zjistila mi cystu 3cm,pak jsem jí ekla o mích bolestech v podbřišku,řekla že mi udělá laparoskopii,ale že musím obehnout doktory neurologa a zda to nemám se střev.tak jsem šla neurologovi, ajako předtím jsem se zarazila u něj dal mi cviky?????

Co teď gynda mě nepošle na lapaloskopii, když jsi neurolog myslí že je to ze zad,proosím napíšu vám co mě bolí,prosím poraďte mi zda to je endometrioza.dekuji

Bolí mě to už 5let ale a teď je to hrozné, bolí mě to při milování, když ráno vstávám tak nemůžu dojít na záchod,bolí mě to pří močení(když tlačím), když skáču v náručí se synocem, třeba jen když stojím nebo sedím tak mě tam píchne, až jsi musím sednout nebo do drepu.někdy mě to tam jen tlačí. také trpím nespavostí, je mi na zvracení, mám černé kruhy pod očima. prosím poraďte mi jsem psyhicky na dně
Endometrióza
MartinaH
| 29. 2. 2008 11:20
Ahojky holky. Chtěla bych se svěřit s vlastním příběhem a protože málokdo zná tyto problémy, potřebuju si pokecat s někým kdo ví jaké to je.Je mi 24 let. Před 2roky jsem začala mít bolesti v podbříšku na obou stranách. Gynekolog mě samozřejmě léčil na zánět a půl roku jsem brala různá antibiotika. Pak mě poslal do nemocnice a tam mi při laparu zjistili ložiska endometriózy na obou vejcovodech. Je ale zajímavé že už 6 let beru antikoncepci a je to asi nanic. Také se u mě neprojevuje zvýšení bolesti během menstruace. V podbříšku mě bolí pořád stejně při i mimo menstruaci. Teď mě bolesti zase začali trápit a doktor mě už zase láduje práškama. Bolesti mi trochu ustoupili, ale asi to bude jen ztlumení po tich prášcích.Myslíte, že je jasné že se mi vrátila endometrióza? Jsou to úplně stejné bolesti i při tom vyšetření to bylo jako tehdy. Já ale pořád doufám, že to nebude zase zpátky.
já a endometrióza
damona79
| 19. 2. 2008 13:53
Ahoj všem ,
taky bych se s vámi ráda podělila o svou zkušenost s endometriózou. Taky jsem do roku 2006 nevěděla, že něco takového vůbec existuje. Je mi 28 let, právě v roce 2006 jsem se rozhodla, že vysadím hormonální antikoncepci a už dva měsíce po vysazení se mi v pravém třísle objevila bulka, která vždycky strašně bolela v období menstruace, což jsem si nedovedla vysvětlit. Mj. ani lékaři ne. Nechali tedy na mě rozhodnutí zda bulku odstranit nebo ne. Rozhodla jsem se, že ano a po následné histologii bulky se zjistilo, že jde o endometriózu. Bylo mi řečeno, že na takovém místě, se s tím ještě nesetkali. Takže jsem prošla hormonální léčbou a vůbec nedoufala, že bych měla to štěstí a podařilo se mi přirozenou cestou otěhotnět (jestli vůbec)......ale po půl roce od vysazení hormonální léčby se povedlo! Takže momentálně jsem v 18.týdnu těhotenství a od endometriózy mám prozatím klid. Těhotenství je zatím bez problémů, tak doufám, že to tak i zůstane. Po zběžném přečtení vašich článků se ale děsím toho, co mě čeká v budoucnu, protože vím, že endometrióza je onemocnění chronické...nicméně momentálně jsem vděčná za těhotenství a móóóc ho přeju každé z vás, které o to usilujete. Držím pěsti!!
LINDULE
MALIPETA
| 5. 2. 2008 20:33
ASI MÁŠ PRAVDU,NEŽ TAKOVÉ KOLEGINĚ!MNE KONČILA SMLOUVA K NOVÉMU ROKU,TAK MI VEDOUCÍ SLIBOVAL,ŽE MI TO DÁ OD NOVÉHO ROKU NA ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK A POK UŽ NECHTĚL A JÁ JSEM TEDKA UŽ RÁDA!HROZNĚ JSEM SE TRÁPILA A BREČELA !TO UŽ PAK NEŠLO=JAKO,ŽE JSI VYMÝŠLÍM,ŽE NEJSEM NEMOCNÁ,ŽE JSEM JEŠTĚ MLADÁ A ABY TO MIMINKO BYLO MANŽELA,ŽE KDYŽ MŮŽOU VYMĚNIT DĚTI,TAK I SPERMIE!PŘÍJDE MI TO STRAŠNĚ NEFÉR!JÁ VIM,ŽE JSOU HORŠÍ A BOLESTIVĚJŠÍ NEMOCI,ALE ENDOMETR.TAKY NENÍ ŽÁDNÁ SLAST!JÁ JSEM MĚLA NESCHOPENKU NA INĚKCE A ODSÁTÍ A PAK I NA TRANSFÉR!ŠLO TO JEN JSEM NEUSTÁLE SPALA A NAFOUKLÁ JSEM TAKY BYLA!MÁŠ PRAVDU,TAKY ZAČÍNÁM BÝT APOLINÁŘEM ZKLAMANÁ!NASADILI MI ANTIKO,JÁ ŽAČLA KRVÁCET I MIMO!VOLALA JSEM TAM A ŘEKLI MI,ŽE TAM NEMAJÍ ZÁZNAM,JAKO ŽE MI BYLA PŘEDEPSÁNA !JAK TAK ČTU,TAKY TO NEMÁŠ JEDNODUCHÝ!JÁ MAM DLOUHÝ PROTOKOL A ASI 3.3-4.3 MÁM PRVNÍ INĚKCI DO BŘICHA A PAK DALŠÍ A DALŠÍ INĚKCIČKY!!!!!!!!!!!!!ZAJÍMALO BY MNĚ,JESTLI NEKDO S ENDOMETRIOZOU OTĚHOTNĚL U APOLINÁŘE NA IVF?ALE FURT DOUFÁM

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
..Hanka
25. 4. 2024 17:42
70307
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Jaroslava Svobodova
25. 4. 2024 12:31
407
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video