Léčitelé duše,těla,zkrátka všeho co bolí..... - Diskuze | E15.cz
Zpět na výpis diskuze

Léčitelé duše,těla,zkrátka všeho co bolí.....

Diskuze

Re:---
Ji Richter
| 8. 4. 2021 19:43
V péči pana léčitele Ladislava Tichého jsem společně s dcerou a manželem asi dva roky. Léčba nám už v mnohém pomohla. Rozhodně mohu doporučit
Bohdana
Ji Richter
| 31. 3. 2021 20:06
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
anonym
| 4. 11. 2016 13:42
Dobrý den,
pozor na "léčitele" Ladislava Tichého (Dobrá energie).
Manželka skončila v nemocnici a stále má zdravotní problémy po "léčbě" pana L. Tichého. Já mám také dodnes zdravotní problémy po jeho léčbě, která proběhla cca před dvěma lety!
Toho pána jsem poznal přes známé, které také léčil, někteří mě varovali, jiní byli "zatím" spokojeni.
Mělo mě varovat chování pana Tichého, ale říkal jsem si no co jsou to bylinky, to mi snad neublíží.
Začalo to nějakou drobností, už si nevzpomínám. Dostal jsem nejprve Bachovy kapky a čtrnáct dnů až měsíc to bylo fajn, krásně jsem spal a cítil se dobře, bylo mi tak nějak všechno jedno a nic jsem moc neřešil. Časem začal pan Tichý přidávat jiné Bachovy kapky a další homeopatika. Na zhoršování zdravotního stavu reagoval, že je to normální, protože se "otvírají staré rány".
Když manželka skončila v nemocnici na interně asi po půl roční léčbě pana Tichého, tuto léčbu jsme ukončili.
Bohužel po tomto experimentu běháme neustále po doktorech se zdravotními problémy, které jsme dříve neměli.
S pozdravem
Karel
anonym
| 17. 11. 2014 18:01
S panem Ing. Richterem má moje rodina velmi pozitivní zkušenost. Zhruba před 2.roky léčil moji 11. letou dceru s epilepsii. Měla 3x týdně noční záchvaty brala léky a od té doby je bez záchvatů potvrzené CT. Nebyla sice onkologický pacient ale léčba byla úspěšná. Choval se vždy seriozně. Určitě bych ho neoznačovala za podvodníka. Těch je opravdu v řadách léčitelů spousta a ani se o nich nepíše.
anonym
| 14. 11. 2014 21:28
Dobrý den,
chci Vás varovat před léčitelem - podvodníkem, jeho jméno je Jiří Richter.Mojí mamince tvrdil, že jí vyléčil nádor slinivky, za 10 dní si vzal 18.000,- Po 3 týdnech po jeho terapii zemřela...
anonym
| 26. 7. 2014 07:15
Kamarádka zašla k paní Jedličkové z Prahy na rodinné konstalace. Měla psych. problémy. Velice si to pochvalovala. Je to zvláštní léčba na dlouhé rozepisování. Nemám kontakt, ale snad na internetu bude. Jsem z Brna a párkrát jsem zašla za paní Dinušovou s migrénama. Léčí energií rukou. Pozoruji u sebe viditelné zlepšení. Kontakt je 728950127.
anonym
| 13. 6. 2014 20:58
Varování před úchylným léčitelem Jaroslavem Spurným: Takzvaný léčitel Jaroslav Spurný, bydlící nedaleko Hodkovic nad Mohelkou, je naprosto nechutný člověk, který léčí tím, že sahá ženám do vagíny.Je to bývalý příslušík VB, který ze sebe dělá lékaře, jedná se o naprostého šarlatána. Je to nejenom má vlastní zkušenost. Je schopen vytahat z vážně nemocných lidí nemalé peníze. Má kasičku slona, prý tam může každý vhodit, co chce, jenomže má velmi dobře spočítáno, co v kasičce bylo před tím, než pacient přišel a poté pacientovi sdělí, že zadarmo neléčí. Léčí pouze nahé lidi. Je to naprostý úchyl.Není to pouze má zkušenost. Kdo chce, ať jde k němu na jeho pravidelné přednášky, stojí to za to..to se pobavíte. Jako první sdělí, že nesmíte spolupracovat s lékařem, ale jenom s ním. Je schopen "vymést" mozek. Pacientovi sdělí, že by neměl sdělovat svému partnerovi, jak probíhá tzv. "léčení". Zážitek s ním je otřesný. - See more at: http://www.amaterskascena.cz/…ika-131220145232?…
anonym
| 16. 7. 2014 20:18
TO úchylný léčitel:
Dobrý den pane/paní, je mi líto, že máte v sobě tolik zloby a že o Jardovi Spurném píšete tak otřesné věci a polopravdy. To si jistě nezaslouží, nikoho nenutí, aby k němu chodil, ani vás ne. Pravděpodobně si to uvědomujete, jinak byste měl/a odvahu se podepsat. Gabriela Martinásková
anonym
| 1. 12. 2014 21:38
TO Anonym: Paní Maritnásková,ta paní nenapsala polopravdy, ale dost jasnou pravdu. Vím, co píši, byla jsem u něho rovněž a nemá smysl se tu přít o to, zda léčitel Spurný léčí či neléčí nahé a zda léčí či neléčí spodem. Prostě je to tak. Mě tak chěl léčit také. A odborník není rovněž, pouze balamutí, je celkem dobrý manipulátor.
anonym
| 11. 9. 2014 11:01
TO úchylný léčitel: mila pani, i kdyz jdete na klasickou masaz, lezite brichem, hrudnikem dolu..k masazi jsou k dispozici zada nebo ta cast kterou chcete namasirovat! Mrzi me, ze mate v sobe tolik zaste vuci Jardovi, ale pokud mate spatnou zkusenost sama jste ve svem zivote neco pokazila. Kazdy sveho stssti strujce! Zpiva se to i v pisnickach.. :) toto vase krive narknuti je opravdu zalozeno na lzi coz potvrzuje i vas strach, ktery vam nedovolil se ani podepsat!
anonym
| 12. 9. 2014 20:03
TO úchylný léčitelVážená osobo,nás,kterým Jarda Spurný pomohl a zachránil nám život a nebo život našim dětem,je strašně moc!Takže vaše odporná pomluva nikoho ani neodradí ani nepřesvědčí!
anonym
| 14. 9. 2014 11:27
TO úchylný léčitel: Vtip je, že přesně ten Jaroslav Spurný z Hodkovic nad Mohelkou má léčebné metody, které mu jednoduše fungují.
Má za sebou stovky vyléčených pacientů, bez ohledu na stav, ve kterém za ním přijdou, na věk, nebo na životní problémy, se kterými potýkají. Podá jim ruku a díky mluvení a vyprávění je dokáže napravit i po psychologické stránce. Ti, kteří dokáží pochopit, co se jim snaží říct se nehoní za pouhou představou života, nepotřebují pomstu, nepřetvařují se. Naopak mají skutečnou a nezaměnitelnou identitu na Zemi, svůj cíl (motor) a učí se naslouchat svému tělu a jeho potřebám. Tito lidé jsou jednoduše šťastní.
anonym
| 14. 9. 2014 12:25
TO úchylný léčitel: Pardon ještě mi to nedá, protože se mi přijde minimálně úsměvné, že Jardu Spurného označujete za úchyla, protože já sama chodím na jeho terapie už od svých šestnácti let. Přišla jsem k němu s nádorem na děložním čípku a dalšími vnějšími projevy jako je pocení rukou. Teď o osm let později mohu říci, že jsem díky němu nejen v pořádku po zdravotní stránce, ale jak jsem již zmiňovala i po psychické. A jako bonus žádné úchylnosti nebo i náznaku jsem po tolika terapií nikdy nezaregistrovala, vše probíhá naprosto korektně, některé úkony na požádání, ale hlavně s účinným výsledkem!!! To mě nutí k zamyšlení, že jste buď extrémně přitažlivá žena (bohužel ani to by nepomohlo) nebo budete takto veřejně osočovat z úchyláctví i vašeho doktora, gynekologa nebo maséra???
Ohledně financí, chcete mi říct, že je vaše zdraví bezcenné? Já sama tolik nevydělávám, ale je to otázka slušnosti jeho čas nějak ocenit a za dobré slovo masírku pro pacienty asi nevytopí Pevně stanovenou cenovou taxu na zdraví si může dovolit tak maximálně farmacie, pro kterou jste pouhý spotřebitel. Jaroslav Spurný, který nemocným lidem skutečně pomáhá si účtovat nic nebude. Což je správné!!! Zkrátka rovnici ZDRAVÍ - HODNOTA si zúčtuje každý sám se svým svědomím ... ;)
Takže já jsem v klidu a s čistým svědomím mohu Jardu doporučit všem blízkým i vzdáleným lidem, kteří potřebují pomoc
anonym
| 27. 9. 2015 09:34
Já byla asi před rokem na "přednášce" Jaroslava Spurného, který bydlí blízko Hodkovic nad Mohelkou a údajně se zabývá vším a prý v pohodě vyléčí i rakovinu. Nabádal, aby ženy nespaly se svými muži, protože prý muži do nich pouštějí spermatem svoje problémy a ženy jsou z toho pak nemocné. Byla to sranda ta jeho přednáška. Ale má hezká akvária s rybičkami, to se musí nechat. To je však jediné, co se mi u něho líbilo, jinak přednáška se komentovat nedá, to bych musela použít silná slova. Ten pán je opravdu mimo a má něco v hlavě jinak a ty kladné komentáře tady píše vesměs on, aby se zachránil, povídala jsem si s ním po té jeho přednášce a používá stejné slovní obraty.. lidé ho prokouknou celkem brzy, bohužel se najdou i tací, kteří na jeho metody přistoupí a dobrovolně, což je smutné, ovšem na druhé strabně se nedivím, když mají problémy, to se pak tonoucí stébla chytá.
anonym
| 18. 12. 2015 11:30
TO Ivana:
Vážená paní "Ivano". Na přednášce jsem byla i já a několikrát a vždy jsem se dozvěděla něco nového a pro mě přínosného. Byly pro mne nádherným zážitkem. Pan Spurný ví o lidském těle spoustu věcí a já jsem vděčná, že díky němu i já poznávám své tělo a učím se ho chápat. Je to člověk, který bere tělo jako celek a ví, že vše souvisí se vším a to v dnešní době je opravdu ojedinělé. Vzhledem k tomu, že k lidské přirozenosti patří i sex (vždyť sexuální výchova se bere i na školách), tak i o tom mluvil, ale pouze okrajově a chvilku. A tedy opravdu "nenabádal" ženy, aby nespaly se svými muži. Pan Spurný je člověk, kterého si nesmírně vážím. Je to člověk přímý a otevřený a pomáhá tam, kde je potřeba. On si nepotřebuje dělat reklamu. Za něj mluví Ti uzdravení. Šárka
anonym
| 18. 12. 2015 12:08
TO Anonym: Moc hezký komentář, s kterým nelze než jen souhlasit. Pan Spurný nikoho k ničemu nenutí. Vše je na dobrovolnosti. Moc si pana Spurného vážím! Jeho znalosti lidského těla jsou obrovské. On ví o čem mluví. Každý rozumný člověk si o tom všem svůj obrázek udělá sám, nikoliv na základě nějaké pomluvy.
Mirka
anonym
| 17. 5. 2016 14:29
TO úchylný léčitel: Máte pravdu, já tam byla, přednášku jsem si poslechla, byla to dost legrace, ale pokud to někdo vezme vážně, tak ty lidi lituju. Ten pán o sobě říkal, že je lékař, jenomže není, takže vědomě lhal. A o tom, aby nespaly muži se ženami, mluvil taky. A vůbc téma sexu bylo pro něho zajímavé. Jak to říkal? Že muži do žen pouštějí do vagíny svoje starosti, ony jsou z toho následně nemocné a on to pak musí napravovat..obrázek si udělejte sami. Tuším, že říkal, že tu ženu pak musí asi 3 dny objímat, aby se z thoho dostala. Chudák jeho manželka a ještě větší chudáci jsou platící oběti. Prostě síla. Nikdo k němu nechoďte, není skutečně normální.
anonym
| 17. 5. 2016 14:30
TO úchylný léčitel Jaroslav Spurný od Hodkovic nad Mohelkou: Máte pravdu, já tu pana Jaroslava Spurného také byla, přednášku jsem si poslechla, byla to dost legrace, ale pokud to někdo vezme vážně, tak ty lidi lituju. Ten pán o sobě říkal, že je lékař, jenomže není, takže vědomě lhal. A o tom, aby nespaly muži se ženami, mluvil taky. A vůbc téma sexu bylo pro něho zajímavé. Jak to říkal? Že muži do žen pouštějí do vagíny svoje starosti, ony jsou z toho následně nemocné a on to pak musí napravovat..obrázek si udělejte sami. Tuším, že říkal, že tu ženu pak musí asi 3 dny objímat, aby se z toho dostala. Chudák jeho manželka a ještě větší chudáci jsou platící oběti. Prostě síla. Nikdo k němu nechoďte, není skutečně normální.
anonym
| 4. 11. 2016 13:41
Dobrý den,
pozor na "léčitele" Ladislava Tichého (Dobrá energie).
Manželka skončila v nemocnici a stále má zdravotní problémy po "léčbě" pana L. Tichého. Já mám také dodnes zdravotní problémy po jeho léčbě, která proběhla cca před dvěma lety!
Toho pána jsem poznal přes známé, které také léčil, někteří mě varovali, jiní byli "zatím" spokojeni.
Mělo mě varovat chování pana Tichého, ale říkal jsem si no co jsou to bylinky, to mi snad neublíží.
Začalo to nějakou drobností, už si nevzpomínám. Dostal jsem nejprve Bachovy kapky a čtrnáct dnů až měsíc to bylo fajn, krásně jsem spal a cítil se dobře, bylo mi tak nějak všechno jedno a nic jsem moc neřešil. Časem začal pan Tichý přidávat jiné Bachovy kapky a další homeopatika. Na zhoršování zdravotního stavu reagoval, že je to normální, protože se "otvírají staré rány".
Když manželka skončila v nemocnici na interně asi po půl roční léčbě pana Tichého, tuto léčbu jsme ukončili.
Bohužel po tomto experimentu běháme neustále po doktorech se zdravotními problémy, které jsme dříve neměli.
S pozdravem
Karel
anonym
| 4. 1. 2018 16:50
TO úchylný léčitel:
Měla jsem to štěstí, že mě má životní cesta nasměrovala k léčiteli Jardovi Spurnému. Je smutné, že se člověk, který je obdařený neskutečným darem a energií, dočká takového očernění, jako je tomu na těchto stránkách. Navíc od někoho, kdo se nepodepíše celým jménem, což samo o sobě vypovídá vše. Sama jsem absolvovala jak přednášku, tak několik sezení. Z pohledu lékaře můžu říct, že má znalost lidského těla se s tím, co zná a ví Jarda nedá srovnat, takže i přesto, že lékař není, tak jako lékařka od něj jeho znalosti čerpám. Přednáška je velmi přínosná pro lidi, kteří chtějí změnit přístup ke svému životu i tělu - navíc jsem měla to štěstí ji absolvovat s lidmi, které Jarda vyléčil (Jejich příběhy byly neuvěřitelné - měly společnou jednu věc - Jarda je vyléčil často i z "nevyléčitelných" nemocí) A co se sezení týče - vše probíhá v naprosto bezpečných mezích a naprosté důvěře. Pacienti se u lékařů také svlékají a nikdo je nenařkne z toho, že jsou úchylové - jen dělají svoji práci. A tím samým způsobem pracuje Jarda. Aby mohl předat energii, tak potřebuje mít přímou cestu k tělu. Pacienti leží na lehátku na břiše přikryti ručníkem, takže vše je v naprostém pořádku. A co se týká jeho energie - je neskutečná a dokáže úplné zázraky. Naštěstí se lidé, kteří jeho pomoc opravdu potřebují nenechají odradit takovými nechutnými pomluvami o kterých se píše jednou osobou měnící si jméno na těchto stránkách. Jsem neskonale vděčná, že jsem měla to štěstí Jardu poznat, protože i přesto, že má cesta u něj není zdaleka u konce, tak se můj život díky němu o mnoho zlepšil.
anonym
| 6. 8. 2011 16:17
Dobrý den,můj známý je léčitel s třicetiletou praxí a velmi dobrými výsledky,bydlící v Litvínově.V případě zájmu Vám rád na tohoto léčitele poskytnu kontakt.Můj e-mail je v.pasta71@seznam.cz
anonym
| 27. 2. 2013 19:09
TO Ladislav: Vážený pane Ladislav,
jsem starší žena a na zahradě jsem hrabila.
Byly mi na prozkoušení doporučeny pouze operace a to jsem proti.
Zatím se mohu hýbat a po operaci bych také nemusela.
Proto se na vás obracím. Mám také artrózu 3. stupně v koleně.
Tak dáte mi kontat?
Hezký večer přeji,
A. Sarkadyová
Nux, léčitelé
1janka
| 10. 9. 2010 14:12
To je naprostá pravda. člověk jde se zdravotním problémem k doktorovi a ten řekne "Kde Vás to bolí?" a to bolest jen zastaví, nikoliv nezastaví její nemoc. Nehledá tu příčinu, co ji způsobuje.
Moje maminka měla bolesti podbřišku. Pořád chodila na různá vyšetření ke gynekologům a nemohli na nic přijít. Až když přišla na běžnou kontrolu s kyčlemi, tak doktor ji povídá, že tu bolest podbřišku způsobuje špatný kyčelní kloub.
Jelikož mě osobně zajímá alternativní medicína, začala jsem se zabývat se přírodními produkty. Doporučila jsem své mamince užívat Osteo KLAS a od té doby žádnými bolestmi natrpí. Pokud máte zájem, tak tento přípravek jsem sehnala na www.zdrave-doplnky.cz.
:-)
Hana
| 11. 8. 2010 10:22
Reikido Reiki Vás nikdo nemusí zasvědcovat, to proudí každým z nás, ať už se zasvědcuje a nebo ne. Každý tomu může říkat jinak, může to být třeba mámino pohlazení, když se dítěti něco přihodí a nebo pouhý úsměv, už ten má sílu energie.
Myslím, že je to tak nějak medializováno.

Já sama mám Reiki asi 12 let . A nezažila jsem žádné zneužití energie. Ono to vlastně zneužívat prostě nejde.
Taky si myslím, že na zasvědcení se nedostane jen tak někdo.Například, kdo s tím má nějaké nekalé záměry, ten použije určitě jiné způsoby.
Ono zasvědcení je vlastně lepší porozumění životu. Ani já sama jsem před zasvědcením neměla stejně jako Zonan nějaké omezení.Bylo to jen takové dvoudenní setkání, stejně smýšlejících lidí.Zasvědcení nám prováděla lékařka a malovali jsme a hráli různé hry, z kterých se dá trochu poznat osobnost člověka.
Ale taky mohu říci stejně jako Zonan, že pokud to tak necítíte a nevěříte tomu, tak to není Vaše cesta a pokud máte nějaké obavy, tak to prostě nedělejte. Třeba to k Vám přijde úplně jinýma pro Vás přirozenýma cestičkama.
Odpověď na tuto diskuzi
Vseprovaszivot
| 10. 8. 2010 20:28
Přidávám článek, protože ten mluví za vše...

http://www.horoskopye.cz/…reakce-na-blbost
Reiki
zonan
| 17. 6. 2010 21:02
Do Reiki jsem byla poprvé zasvěcena v lednu r. 2001. Byla to tzv. Karuna Reiki. Vůbec nic jsem o tom nevěděla. Má jediná informace byla, že pak budu mít teplé ruce! No, neberte to, když máte neustále leďáky. V té době jsem žila stejně, jako většina národa. Jedla maso, občas alkohol. Nekouřila jsem. Žádná pravidla před zasvěcením jsem nečetla. Dá se říct, že v určitém slova smyslu jsem tam přišla "neposkvrněná". Jsem za to vděčná. Vážně. Mohla jsem tak vše zkoušet sama bez jakýchkoliv předsudků, bez neustálého porovnávání, zda to "dělám správně"! Vlastní zkušenosti jsou nenahraditelné. Postupně jsem procesem zasvěcení prošli celá rodina. Víte, jak nás Reiki změnilo? Manžel přestal pít, stal se z něj abstinent. Nebylo to náhlé rozumové rozhodnutí. Prostě jednoho dne zjistil, že mu alkohol nic nepřináší a že na něj už nemá chuť. Já jsem se zas stala vegetariánkou. I já jsem se nemusela do tohoto stavu tlačit násilím. Prostě přišel den, kdy mě maso přestalo oslovovat. Syn je na tom obdobně. Sice maso jí, ale alkohol a cigarety mu nic neříkají. Trochu se tak usmívám nad názory, které říkají, že lidé mají být na Reiki připraveni. Co je to ta připravenost? Je to studium názorů a poznatků jiných lidí? Vždyť každý vnímáme a cítíme jinak! Někdo vidí obrazy, jiný vnímá vůně, další má "jen" pocity. Proč si vytvářet stres tím, že je to u mě jiné, než se píše v knize. Proč se blokovat ve vlastním vývoji, který může být daleko bohatší, než se píše v knize! Já si myslím, že pokud ke mně přijde informace o něčem a zaujme mě, jsem připravena. Pokud se na seminář, či zasvěcení dostanu, jsem připravena. Nemyslete si, není to jen tak, dostat se na zasvěcení. Nepřipravení lidé tam prostě nedojedou. Onemocní, přijede jim návštěva, pokazí se auto, nemají v daném momentě dostatek financí... Je hodně důvodů, proč na zasvěcení nepřijít. Jedna z nejtěžších věcí pro mnoho lidí je nechat věci plynout a poslouchat vlastní intuici, VLASTNÍ MOUDROST. TO VÁS ŽÁDNÁ KNIHA ani VĚDĚNÍ NENAUČÍ! Veškeré informace máme v sobě! Jen jsme zapomněli, kam jsme založili klíč.
Amalkin dennicek
lisina
| 16. 6. 2010 19:53
Krasne clanky-pohladkanie na dusi .A nielen pohladkanie ale aj mudrost....dakujem. Lia.
angelwoman
amalka
| 16. 6. 2010 17:14
Jani, napsala jsi to moc hezky

Prošla jsem některé stránky o reiki, a i když bych ráda "uměla" mnohé z toho, co se nabízí, opět jsem si uvědomila, že takhle ne..... Ale to je pouze můj názor na věc a moje rozhodnutí. Každý z nás jsme jiný a máme svoji cestičku za poznáním, i když taková ta základní "pravidla" jsou pro všechny stejná. A právě některá z nich postrádám v učení o reiki....Chybí mi v tom například jedna z nejdůležitějších věcí - učení a pochopení naší sounáležitosti s veškerým životem, s odpovědností k sobě samému atd. .První bod v pokynech před zasvěcením říká - "... tři dny před se zdržte konzumace červeného masa, drůbeže, ryb.... Tyto potraviny obsahují antibiotika, hormony a toxiny, které mohou narušit váš systém...." ------------ Já, já a jenom já... Ale co ti druzí, které pojídám? Jiný z pokynů říká - " Tři dny před nepijte alkohol.."--------Alkohol je přece nervový jed.... Jak zodpovědný je asi člověk, který ho pije a nebere na tohle zřetel? Další z bodů říká - "Pokud kouříte, omezte množství cigaret na nejmenší možnou míru den předem." Jaký je člověk, když si vědomě dokáže takto dobrovolně škodit? Jaká je jeho úcta k sobě samému a životu vůbec? A jak bude asi ovlivňovat kvalitu energie, s kterou chce pracovat? Nejdřív je potřeba začít u sebe, udělat co mohu pro to, abych neubližoval ani sobě ani druhým, když nemusím....

Nevím přesně, do kterého stupně spadá možnost posílání energie do minulosti nebo budoucnosti, ale trochu mě to děsí.... Víme, kdo vlastně jsme, co je život, jaké jsou jeho zákony, smysl naší existence a mnohé další? Často si nevíme rady s tím naším současným životem a co potom takovéhle "věci"? Nechci nikoho odrazovat v hledání hlubších souvislostí o sobě a všem, vždyť to je jedním z důvodů naší existence, jenom říkám, že je potřeba být i opatrný a "nevzít"hned vše, co se nabízí i když to mnohdy vypadá na první pohled velmi lákavě...
amalka
angelwoman
| 15. 6. 2010 21:44
Ano, to souhlasím Musím říct, že mi se hodně osvědčil kurz filozofie v Nové Akropolis - člověk se dozvídá pomalu nejrůznější učení, moudrost a velké pravdy, ale začíná pěkně od začátku a s pochopením základních věcí se na to nabalují další a další věci, až se to začne všechno propojovat a člověk začne ve všem vidět tu spojující pravdu, která se prolíná vším Mně se hlavně líbí to, že mě to nutí na sobě pracovat a aplikovat na svůj každodenní život. To je podle mě ta nejcennější věc - ne si jen něco přečíst a být intelektuál, který má spoustu informací, ale ty věci, které se naučím, také pochopit a zažít ve vlastním životě - protože zkušenost je nepřenositelná a hlavně neocenitelná A tohle za mě opravdu nikdo jiný ani za všechny peníze světa neudělá
angelwoman
amalka
| 15. 6. 2010 17:33
Moudrost se koupit nedá, ale to víš stejně jako já... A právě s moudrostí a pochopením přichází i to další. ... O reiky jsem kdysi také slyšela i četla, ale když jsem se dozvěděla, že se může u nepřipraveného člověka "otevřít" i něco, co není žádoucí a způsobit vlastně poškození a určitý "chaos" v naší dušičce, přestala jsem se o to dále zajímat, protože sama u sebe vím, že na tohle mám ještě hodně velké "mezery ve vzdělání" a používat nějak cíleně energii není opravdu žádná nevinná zábava a chce to hodně moc znát a vědět o životě....

Dnes je nabízeno tolik různých druhů všelijakých "duchovních" seminářů, zasvěcení, praktik a já nevím, čeho všeho ještě. Myslím si, že není všechno tak úplně bezpečné a nevinné... Zdá se mi, že těch "povolaných" je nějak mnoho a trošku pochybuji o "kvalitě" nebo kompetenci některých. Tím ale nechci urazit nebo jakkoliv znevažovat ty dobré. Naopak, moc si vážím všech opravdových Mistrů i těch, kdo v tomto pracují a skutečně vědí, co činí....

Každý z nás musí sám hledat a vybírat, co považuje pro sebe za nejlepší. Jenom bych radila opatrnost a dobře, dobře vybírat......

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
.Pavlína
20. 4. 2021 19:14
48790
tenebris8
20. 4. 2021 17:07
8
Teerise
20. 4. 2021 14:05
313
♥Jarka*Alice♥
20. 4. 2021 12:57
8212
Uivatel_5512555
30. 3. 2021 19:18
16743
strelenkalenka
18. 4. 2021 23:49
76
Uživatel_5382441
18. 4. 2021 14:02
52
Uživatel_5382441
18. 4. 2021 13:38
26
Uivatel_5518187
16. 4. 2021 23:30
31
Uživatel_5382441
17. 1. 2021 21:27
51
JitkaM
22. 10. 2020 13:49
27
Uivatel_5517691
14. 4. 2021 00:17
434
Supalca
13. 4. 2021 19:44
36
Embre Sadk
12. 4. 2021 18:52
61
katulka125
8. 4. 2021 20:24
240
drahus.nova
18. 5. 2020 22:34
208
kristynasalihova
6. 9. 2017 08:59
16

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.