Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

kobliha
veverka123
| 8. 6. 2010 21:43
koblížku,posílám pozdrav z prohřáté Plzně.Ale jak si psala,lepší vedro,než zima a déšť.Taky jsem se o víkendu trochu přičmoudla,což se mi moc nestává,opaluju se dobře,ale dlouho byla zima a žádný slunce.Byli jsme venku na zahradě a trošku to opečovávali.
Truhlíky jsem měla taky skoro zelený,jen surfinky v závěsu a fuksie kvetly.No ale už to vypadá slibně,když je sluníčko.Taky rajčata moc nerostly,máme je venku,tak mi připadalo,že jsou pořád stejny a ještě kolem nich slídili plži.
Tak to bude asi kozoroží choroba,že nevydržíte cvilku v klidu sedět,Vláďa mi s tím občas vytáčí,přinesu kafe a než se otočím,tak tahá plevel ze záhonu.No ale nic s tím nenadělám,každej máme nějakou úchylku od normálu.Říkám si,že je to pořád lepší,než mít doma lempla.
Co se svatby rýče,pocity asi napíšu až potom,já jsem byla vždycky taková ta tvrdá holka,alespoň na povrch,tak uvidíme,jak to s těma slzičkama bude,dceru jsem ještě nevdávala.Svatba bude opravdu jen malá,rodiče,babi s dědou a svědci,nechtějí nic velkého,obřad bude na zámku ve Lnářích.Fotky pak určitě pošlu.
Včera jsem byla cvičit a ještě dneska mi bolí ruce,docela jsme si mákli.Ani se mi nechtělo,ale když tam dojdu,tak ze mě ta únava spadne a pak se cítím dobře,i když mi bolí ruce nebo nohy
Venku je teď nádherně,pohrávám si s myšlenkou,že bych si v pátek vzala dovolenou,ale nevím,zda to projde.Docela bych se šla podívat do lesa,prý už rostou houby.Jak u vás?
Tak zatím pa.
Mirka
Kobliha
| 8. 6. 2010 21:39
Ahojík Míro
už mě ten kulatej koblínek nebavil, tak trochu květin neuškodí že?
to je manžel hodnej kluk a odměna je na místě, teda to se vám to bude pěkně trůnit v novém
ty králíci ale dost žerou ne? Aspoň ty co jsme měli žrali jak nezjednaný..........
tak papa Koblík
Kobliha
Mirka72
| 8. 6. 2010 21:25
Ahojky ! Tady nekáplo jen se udělalo dusno hnusno a uteklo to asi k Tobě Já suším seno snad pro celou vesnici aspon mě se to zdá ,a né pro 20 králíků.
Jo tak už fakt musím jet pro manžela do hospody, dneska vymaloval koupelnu a záchod ,tak jsem ho za odměnu dovezla vedle do vsi na pivo ated pro něj jedu. Tak papa Mirka
Kobliha
Mirka72
| 8. 6. 2010 21:21
Ahojky Koblíku ! Koukám krásná květena jak se to stalo ,že se z koblihy stala květinka? Není to bouřka že nééé ? Pa Mirka
Mirka
Kobliha
| 8. 6. 2010 21:18
Ahoj Míro
jak je u vás???
tady byl ceďák, ale jako blázen, bouřka, že Alík venku šílela až jsme jí vzali domů, dvakrát jsme byli odpojeni od proudu, ale už snad dobrý, no zase mám ale plnej sud na zalejvání
papa Koblík
ostružina
Kobliha
| 8. 6. 2010 21:14
Ahoj ostružino
prodejci meridie ??????
to je dost podezřelé, když byla komplet stažená z trhu, takže to bych se asi bála
a adipex ti napíše doktor a budeš mít jistotu
pa pa Kobliha
Veverka
Kobliha
| 7. 6. 2010 19:52
Ahoj Verčo
teda víkendík jak vymalovanej co ,
já pomalu za ty dva dny začínám chytat bronz
konečně pěkně a to ještě v týdnu má být dost vedro, ale lepší vedro, než ten déšť a zima, kytky konečně začaly kvést a bylo na čase, nevím jak ty, ale já měla truhlíky zelený a po květu ani památky.
S tím tvým Vláďou jsme úplně stejní, já taky nevydržím sedět, dokonce když máme návštěvu, tak pořád něco odnáším a zase přináším až vždycky dostanu vynadáno ale to jsou asi Kozorozi
takže svatba je už za rohem? Doufám, že nám pak pošleš fotečku jak vám to slušelo a jak se na to připravuješ psichycky? Já nevím, ale až budu jednou ženit kluky, tak budu mít asi vlhký oko (při nejmenším)
Tak se Verčo měj pěkně a dej vědět
pa pa Koblík
verunka.nik
ostruzina
| 7. 6. 2010 00:03
dobrý den, chtěla bych se zeptat někoho z Vás, zda máte nějaké zkušenosti s prodejcem meridky, Adipexu atd. pod nickem Verunka.nik?Děkuji za info
kobliha
veverka123
| 4. 6. 2010 20:17
ahoj Koblížku,tak konečně slunce a teplo Už jsem z toho počasí měla depky.Vždycky jsem přišla domů úplně a zmrzlá a honem rychle jsem zatopila do krbu,abych se ohřála.
No máš pravdu,je nás tu do mariáše,je to škoda,taky si myslím,že hubnutí není jen o meridii,taková ta vzájemná podpora a dobrej pokec k tomu taky patří.
Já to cvičení teď taky malinko flákám,ne,že bych nechtěla,ale časově nestíhám,dneska jsme byli vybírat svatební šaty,tak jsme asi troje zamluvili a ještě se uvidí.Takže mi čeká ještě jedno kolo,co se dá dělat.
No a když jsem byla ve městě,tak jsem samozdřejmě zavítala do květinářství a ještě dokoupila pár kytek,volných nádob je stále dost.Vláďa už ani nenamítal a dokonce dvě vybral.Zítra musí chudák do práce,jsem ráda,že nemusím taky a to má být zrovna hezky,ale bude snad i v neděli,tak jsem říkala,že ho budu opečovávat.Ale on nevydrží nic nedělat,je dost akční.
Tak ti Koblížku přeji hezký víkend no a zase se ozvi.
veverka
Kobliha
| 2. 6. 2010 21:07
Ahoj Veverunko
tak minutu ticha jsem poctivě dala a stále ve skrytu duše doufám, že se nám vrátí
Eliška je krásná, prostě mimínko a andílek v jednom, to je radost viď ty prckové
Já jsem teď měla pauzu s cvičením, protože toho bylo nějak moc, ale jestli se zítra něco nenarodí, tak už jdu, protože mám pocit jak necvičím, že poněkud špekovatím.
Jinak plže házím k sousedům, jsou to bručouni, tak ať se maj ale je fakt, že letos je to hrůza. Slunce žádný, kytky mi nechtějí kvést, za to vrbám a plevelu se daří nadprůměrně. Verčo brzy se zase ozvi, jsme tu už jen ty, já a naše Míra, prostě s meridií odešli všichni, přitom to přece nebylo jenom o meridii že? Tak ať se ti daří a tím to vyhlašuju plžům válku papa a ahojky Koblík
kobliha
veverka123
| 1. 6. 2010 20:38
koblížku,tak jsem tady zase na skok.Mám pocit,že se všichni dběratelé a zákazníci zbláznili,nevíme kam dřív skočit a to hned v pondělí ráno byla u šéfů porada a dostali jsme pěknej spucunk,neboť v sobotu měla být hotová zakázka a kluci byli trošku pomalejší než se očekávalo,tak tam zákazník stepoval tři hodiny a čekal,až to bude hotové,tak jsme to odnesli všichni,co jsme se na tom nějak podíleli.No ale už trošku vychladnul,on je taková horká hlava,fakt je,že kdyby to byl někdo,kdo nás nezná,tak by si u nás příště asi nic udělat nenechal.Tak jsem ani v pondělí ve fitku nebyla a doháněla resty.
No a co počasí,to je ale hnus,viď.Dneska je zima jak v prosinci a ještě průběžně prší.Tak se to snad o víkendu zlepší,pokud meteorologové nekecají.Ráj pro plže.Jak u vás?Už jsem musela dát všude návnady,kinak by sežrali naprosto všechnu zeleň.Slizouni hnusní.
Tak posílám ještě fotku Elišky,aby ses pokochala.Je pěknej cvalda.
Jitce už se taky kulatí bříško,naštěstí jenom bříško,přibrala 3kg,tak to je dobrý.Chodí pořád do práce,ono je to lepší,než když je pak člověk doma celé těhotenství,to se víc válí a jí.
No a jak ty,chodíš cvičit nebo taky máte pracovní fofr?Tak zatím papa a minutu ticha za meridii.
Mirka
Kobliha
| 30. 5. 2010 22:36
teda ty máš ale představivost ,
myslím, že to nehrozí, slepice že budeš mít, to jo,
ale tohle??? to ti nedovolím
my budem pořád mladý, uvidíš
jo jdu chrnět, už mi padaj víka
tak papa Koblík
Draha
Kobliha
| 30. 5. 2010 22:32
Ahoj ještě jednou
Draho, teď jsem koukla na tvůj deníček a musím reagovat, na fotkách vypadáš báječně a co chceš hubnout? Jsi pěkná baba (pardon) , prostě kus
a nadváha??? Žádnou nevidím
papa Kobliha
Kobliha
Mirka72
| 30. 5. 2010 22:29
Koblíku! I já se těším A ted už jdu mačkat oči do polštáře Tak papa Mirka

P.S. takhle budu vypadat v 60ti
Míra
Kobliha
| 30. 5. 2010 22:23
Míro moje nejmileší
tak to mě do 60 čeká ještě 25 let psaní ,
ale pokud budem dál držet basu, tak se na budoucích " X " let těším
draha
Kobliha
| 30. 5. 2010 22:19
Ahoj Draho
přesně tak, meridie je pryč a je to škoda a asi je otázka času, kdy vyplave něco nového,
nicméně Alli vyzkoušela moje známá a hubneš při něm pokud nejíš tučné jídlo, pokud sníš něco co obsahuje tuk, dostaneš běhavku jako blázen, na jednu stranu dobrý (tělo se vyčistí), ale na stranu druhou nic moc, když jedeš třeba dopravou a chytne tě " blátíčko", ale je tady to " ale ", třeba budeš mít jiné účinky a o ty se s námi určitě poděl , budeme rády, když se zase ozveš
tak hodně štěstíčka, nejen v hubnutí ti přeje Kobliha
draha69
Mirka72
| 30. 5. 2010 22:18
Ahojky Draho! No nevím ALLI ,holky na jiné diskuzy psali ,že jsou to zbytečně vyhozené peníze a radši šly do Sibutraminu. Ale to je věc názoru. Tak papa a držím ti palečky . papa Mirka
Kobliha
Mirka72
| 30. 5. 2010 22:11
Moje milovaná Kobliho Mám pocit ,že s touto diskuzí zestárneme a ještě v 60 ti budem psát jak nám Meridie v mládí pomohla ke štíhlé linii a radostnějšímu pohledu na svět Mirka
meridie
draha69
| 30. 5. 2010 22:10
už jsou ztažené z prodeje...byli vyborny.ja po nich zhubla 10 kilo....chci vyzkoušet alli.sama jsem na ne zvedavá...
Mirka
Kobliha
| 30. 5. 2010 22:00
Míro,
jedem další stránku a chtěla bych ti poděkovat za tvojí věrnost této diskuzi
opravdu ta výdrž se cení
Mirka
Kobliha
| 30. 5. 2010 21:57
tady vrabec obecný .................. spojení navázáno, kabel funguje
Koblihááááá
Mirka72
| 30. 5. 2010 21:49
Jéééééééééééééééééééé kabeláž funguje
Kobliha
Mirka72
| 28. 5. 2010 22:03
Orel rozumí! třeba si sedíš na kabelu Tak papa Mirka
Mirka
Kobliha
| 28. 5. 2010 21:59
Míro,nějak mě tady zlobí spojení, nejde mi odesílat zprávy a padá inernet, kabel nám asi nepřeje si po čase pokecat
Vrabec obecný končí spojení z důvodu kabelizace
Koblík obecný
(snad se to odešle)
Kobliha
Mirka72
| 28. 5. 2010 21:55
Asi tak nějak nejdřív zmizely z dortu kytičky a pak zmizel i celý dort Dostali jsme domu výslužku ,ale tam byl kousek podkovy a další rozmanité kousky tak bůh ví kde tenhle zkončil Já zobla jen 2 malé kousky ořechových řezů, vypila za to odpoledne 3 PETky neperlivý vody a byla jsem jak průtokový ohřívač vody A běhala jsem jako srnka
Kobliha
Mirka72
| 28. 5. 2010 21:50
Ahojky! tak to mi spadnul kámen ze srdce že mě nebudeš vláčet po licenčním úřadě a jiných institucích kvůly jedné fotce Tady byla navečír buřina jako prase . Prádlo suším nahoře v obýváku protože to věčné vybíhání ven pro sušák mi už lezlo krkem. To je jako bych běhala překážkový běh z jedněch pantoflí do druhých ,skočit ze zápraží,doběhnout k plotu pro sušák,odvázat ho od plotu bafnout ho a doběhnout s ním zpátky pod střechu A takhle 2x až 3x a připadám si jako pacientka Dr.Chocholouška
Mirka
Kobliha
| 28. 5. 2010 21:42
tééda to je ale dorťánek a jak to, že jsi koštla ???
oslavenkyně ho odmítala nakrojit
Mirka
Kobliha
| 28. 5. 2010 21:40
No nazdáreček Míro
tak jsme se tady konečně sešly, to je dost
práva povolena a opět jsi mě dostala
Koblihoun
holky
Mirka72
| 28. 5. 2010 21:38
Holky Já vám musím ukázat dort ,který jsem nafotila na oslavě jedné vzdálené tetky sice jsem neochutnala ale vypadá báječně Mirka
Kobliha
Mirka72
| 28. 5. 2010 21:32
ČUSÁNKY Koblíku! Vid? jen ted nevím jestli mám práva k uveřejnování snímků ale hezčí jsem nenašla mirka

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Arin
26. 4. 2024 11:39
70313
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:08
11821
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video