Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

Kobliha
Mirka72
| 14. 5. 2010 21:15
Ahojky! Ne u nás voda steče do údolí, mi jsme v 68O metrů nad mořem a na kopci. Jinak těch lidiček kolem rozvodněných toků je mi hrozně líto. Mě kdyby hrkla voda do baráku ,tak se okamžitě stěhuju a to nekompromisně dneska tady nějak extra nelilo ,jen sem tam pršelo ,ale nebylo to tak strašný.Mirka
Kobliha
Mirka72
| 14. 5. 2010 21:09
je tady Kobliží Koblihounka
Ahojky Koukám ,že svítíš zeleně jsi na drátu ?
Mirka
Kobliha
| 14. 5. 2010 18:54
Ahojík Míro
tak včera vínko a dnes si dá Kobliha, na uvolnění a dobrej spánek, manžel není doma, tak se mi vždycky blbě spí
včera to cvičení bylo nějaký vydatný, bolí mě strašně svaly na nohách, hlavně stehna ze zadu, cejtím to celej den při každém kroku................
jinak leje a leje a doufám, že vám tam na jihu nic nehrozí, strašej tím každou chvíli ve zprávách
tak papa Koblík
Veverka
Mirka72
| 13. 5. 2010 22:16
Ahojky Veveruško. Jo práce dost a dost a ještě bude!!! Mi na Hobby nejezdíme,až potom v srpnu na ŽivitelkuJo a zima ještě bude!!! Takže né že schováš bundy na půdu!! Ještě se budou hodit. Zítra jen 6 - 10 stupnů!!! Mě mrskne TAk papa a kožichům zdar Mirka
Kobliha
Mirka72
| 13. 5. 2010 22:09
Ahojky Koblíku! Tak to je dobře ,že jsi protažená aspoň nebudeš kulatá Já jsem si otevřela lahvinku archivního červenýho vína z roku 2008 pravý francouzský Merlot a musím ti říct ,že kdybys byla blíž, tak s ním k tobě mažu, protože to není víno,ale pohádkamňam. Piju druhou decku a po dlouhý době piju tak něco skvostnýho.Já dneska měla roz***ný den po besídkách ke dni matek.Ale zvládla jsem to a mám toho až nad hlavu. Tak papa Mirka
Veverča
Kobliha
| 13. 5. 2010 22:09
Ahoj Verčo
dnes jsem byla cvičit, posilko na míčích a dostaly jsme do těla, že se mi ještě teď klepou nohy , ale dobrý, hlavně jsem na sebe hrdá, protože konečně po té pauze se zádama, pravidelně makám
No a osázeno ??? myslela jsem si, že mám už všechno a asi nemám, včera a dnes jsem dokoupila další, no asi jako ty ještě se něco vejde , manža sice roste, ale bohužel - nedá se nic dělat
jsem ráda, že jsi napsala a to vstávání ti teda nezávidím máš můj obdiv, já lezu z postele v 6 a jsem úplně hotová......................tak papa a brzy ahoj Koblík
Mirka
Kobliha
| 13. 5. 2010 22:01
Ahojky Míro ,
je nás tady pomálu, takže se neomlouvej jestli ostatní prominou a opravdu ráda jsem si prohlédla foto budujícího se doupěte budete to mít jako ze škatulky
už aby to bylo co?
dost se to tady zabrzdilo, ale musím říci, že ikdyž meride není snažím se co to jde a dnes jsem třeba byla cvičit a jsem móc spokojená sice mě bolí všechno svalstvo, ale to je dobře, když bolí, tak se něco děje že
tak budu končit a zatím papa Koblík
Hrošík
Kobliha
| 13. 5. 2010 21:48
Zdravím tě Hrošíku,
no naprosto ti rozumím a moc ti fandím
já jsem dřív (asi ve tvém věku) hubla jenom sportem a tvrdou dietou, vždycky to šlo, když jsem si prostě řekla, že zhubnu, tak jsem zhubla, až nedávno (loni) jsem chtěla dokázat to samé a nic, takže mě ta meridie moc pomohla, protože spolu s tím pohybem to prostě šlo.
No a jaký pohyb, myslím, že je to úplně jedno, třeba i svižná chůze, kolo, brusle, nebo erobik, prostě cokoliv, hlavně se pravidelně hejbat a netuhnout
u mě je akorát stále chyba v tom jídelníčku
namátkou budu ráda, když se zmíníš co třeba baštit večer
tak zatím ahoj Koblík
kobliha
veverka123
| 13. 5. 2010 21:39
ahoj Koblížku,to je dobře,že je mamča už dobrá,hned je člověku lépe,viď.A to,že se už nevrátí do práce,není ntak důležité.Přítelova dcera po té jozkové příhodě taky dostala invalidku,je jí 35 let,ale hlavně,že je na tom tak,jak je,protože to mohlo být daleko horší.
Zase jsem sázela kytky,pokaždý říkám,že už nic kupovat nebudu,ale pak usoudím,že se ještě vejdou.No a jak ty,už máš vše osázeno?
Zítra zase fitko,už jsem si na to tak zvykla,že by mi to snad chybělo.Ještě se neví,jak bude otevřeno o prázdninách,Adam říkal,že tak dva dy v rýdnu,podle zájmu,tak uvidíme.Mrzelo by mi,kdyby bylo zavřeno.
Už je spousta hodin,jdu chrnět,ráno je za chvíli a já vstávám ve čtyři.Tak ahoj a ozvi se.
Mirka
veverka123
| 13. 5. 2010 21:32
ahoj Miruš,koukám,jak budujete,no je to radfost viď,jak z půdy rostou nové bytové prostory.My chceme v letě zbourat starou prádelnu,postavit tam nějaký altán a dvě místnosti se ještě musí předělat.Práce jak na kostele,starej barák,tam by se mohlo dělat od rána do večera a hotovo by nebylo nikdy.Nejhorší je,že můj mužskej chce všechno dělat sám,je sice dobře,že je šikovnej,ale nechci,aby se honil v práci a pak ještě doma,tak ho spíš trochu brzdím.
Tráva roste jako divá a dneska byla docela zima,koukala jsem na počasí a má se ještě ochladit a pršet-To mi štve,chtěly jsme s kámoškou jet do Budějovic na výstavu Hobby,ale v zimě na to kašlu.Zato Moskva má 27 stupňů,což se mi zdá nespravedlivý.
Tak pa a zase napiš,jak je.
to: Kobliha
Hrosikuznebudu
| 13. 5. 2010 10:21
Nj, musela jsem pochopit, že jen prášky nic nezachrání. A musela jsem si přiznat, že kdo v okolí zhubl, tak také musel přemýšlet o jídle a pohybovat se.

Jak už jsem psala, naštvala jsem se na sebe, protože to sice nevypadá, ale mám 35% tuku v těle a žádný svaly. Je mi 25 let a nechci na tyhle dobrý léta vzpomínat tak, že jsem radši seděla doma.

Takže jsem navštívila výživového poradce, sestaví mi nějaký pestrý jídelníček a řekne, co dělám špatně (respektive co jím špatně). A ten pohyb prostě musí být.

Nezachránila jsem to ani Meridií, ani Cambridge dietou (sice za 10 dní 5kg dole), ale strašný trápení a následně jojo efekt.

Tak co? Jaký pohyb je nej?
Kobliha
Mirka72
| 13. 5. 2010 08:36
A takhle to vydalo na začátku
Kobliha
Mirka72
| 13. 5. 2010 08:34
A ostatní snad prominou a ještě jednu, když už se teda chlubím
Kobliha
Mirka72
| 13. 5. 2010 08:31
No tak ještě jednu
Kobliha
Mirka72
| 13. 5. 2010 08:28
Ahojky Koblíku! Že by tu byl nával se říct nedá co ?Počasí tak nějak střídavé. Tráva roste jako o život,škoda že se nedá jíst Pořád budujeme v sobotu přijdou na sádroš, tak snad už to dorubnou a bude klid,vlastně nebudeještě povešit a připojit topení. Jo jdu vytvářet nějaké hodnoty Odpoledne mají děti besídku ke dni matek,tak už se těším ,jak budu mačkat oko. Tak papa ahezký den Mirka

ještě fotečku s pohledem do budoucí kopelny
esterxx
Mirka72
| 13. 5. 2010 08:19
Ahojky Ester! Tak to že si držíš váhu. Já teda přibrala 4 kila a začala ted chroupat Adipex ,tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá každopádně dám vědět. Cvičení zkončilo ,tak ted jezdím plavat a když počasí a děti dovolí tak i na inlajny Tak se opatruj a díky že jsi se na nás přišla podívat.Holky už jsem moc nechodí Tak papa Mirka
jsem zas tu
esterxx
| 12. 5. 2010 21:53
ahojky všem , tak koukám na vaše diskuze a všichni se pouští do adipexu ... já zhubla po meridii a něco svojí pílí 14kg a zatím se držíme bez prášků3 měsíce. Ale pořád mi to ještě nestačí a chtěla bych jít ještě o 5kg dolů pořád mám nějakých 82kg, ale neni to taková hrůza jako předtím. Tak zítra si jdu taky pro recept... tak zase písnu jinak zdravím Mirku a spol
Hrosikuznebudu
Kobliha
| 12. 5. 2010 19:43
Ahoj Hrošíku
ty jsi mě pobavila ,
nicméně každá reakce vítaná
no to mě mrzí, že se nezadařilo a na tom pohybu fakt něco je, mě by to asi šlo hodně špatně, kdybych se nechodila potit na erobik, tak ti držím palce a můžeš se s námi podělit o svoje úspěchy, popřípadě se svěřit jak se stravuješ v tom totiž dělám časté chyby a to pořád.
Takže hodně štěstí a hubnutí zdar
Kobliha
Veverča
Kobliha
| 12. 5. 2010 19:37
Ahojky Verčo
já myslela, že už jsi to tady vzdala , ale chápu ten frmol a jsem ráda, že jsi pořád tady
Mamka je už dobrá, ale musí brát léky na srdíčko a do práce se už nevrátí, což vůbec nevadí, hlavně, že je v pohodě (ale byly to nervy)
Já se též musím pochlubit, stále si držím pravidelné cvičení a to ikdyž se mi nechce, což bylo v pondělí, ale překonala jsem to a pak jsem byla na sebe hrdá, ve čtvrtek jdu zase a teď už nepovolím , no a zahrádka, to je něco člověk by tam byl pořád, ale mám i dost práce, tak se to opravdu hodně těžko všechno stíhá, navíc kluk teď hraje jarní turnaje, takže času je minimálně
Tak Verčo brzy se ozvi a měj se pěkně
papík Koblík
veverka
Mirka72
| 12. 5. 2010 17:56
Ahojky Veveruško! To nám to tady ¨zkomírá co? Počasí je na prd,jeden den je hezky a druhý den je na ušanku Ale loni bylo taky takhle. Já jedu dneska plavat,aerobic zkončil až zase od září a k němu přibudou i břišní tance tak potom budu jako Anife . Tak se opatruj a papa Mirka
Jdu do toho!
Hrosikuznebudu
| 12. 5. 2010 11:10
Ahoj všem. Musela jsem reagovat na téma Meridia, protože i já s ní mám zkušenost. Už když mi ji lékař předepisoval, zmiňoval, že bez pohybu to fakt nejde. A taky nešlo. Přestala jsem jen mít chuť na sladký a hlad vůbec. Taky sucho v krku, ale alespoň jsem se nutila pít. V noci "čuměla" třeba do 4h do stropu. A úbytek vesměs žádný.

Teď jsem se na sebe konečně pořádně "naštvala". Tak to asi má být. Došla jsem se změřit a zvážit vším možným, poradila se co jíst a co nejíst a začala jsem. Tak snad to bude lepší, páč léto se kvapem blíží.
kobliha
veverka123
| 11. 5. 2010 21:12
ahoj Koblížku,tak jsem tady zase po malé pauze.Stále nestíhám,řekla bych,že čím dál tím víc,jak je ještě práce na zahrádce,tak už mi času moc nezbývá,v práci je to taky trošku hektický.
Co mamika,už je v pořádku?Je to vždycky na nervy,když se v rodině vyskytne nějaká nemoc,ale snad to bude v pohodě.Dcera mého přítele měla loni mozkové aneurizma a nevypadalo to s ní moc dobře,ale nakonec se vše v dobré obrátilo.
Jinak cvičit do fitka stále chodímvčera jsme na šlapadle měly program do kopce a docela hodně mi dneska bolí nohy,ale čekala jsem,že to tak dopadne,hopsaly jsme tam 45 minut a bylo to jak výstup na Sněžku.Zítra máme ve fitku po cvičení přednášku s doktorkou o účincích aloe vera.Tak jsem docela zvědavá,zabývá se tím už asi deset let a mimo jiné to pomáhá i při snižování váhy.
Počasí žádnej zázrak,hodně prší a teplo taky nic moc a to prý má být až do června.
No tak napiš,jak ty,co nového.Papa
všem
terka07
| 6. 5. 2010 20:26
holky nechci vás zrazovat od vší zajeté diskuse, ale ted se docela dobře rozjela diskuse o sibutramiu tak kdo máte zájem tak nakoukněte se tam docela bavíme, jestli to nebude tím zoufalstvím, že nám meridii sebrali ,ale v každém případě se tam sešla fajn parta tak vás všechny zvu, i když zrovna já jsem svých 30 kg dostala dolu dky meridii
Mirka
Kobliha
| 5. 5. 2010 22:37
Ahojky Míro!
nějak mě tady zlobí spojení nevím co se děje na trase, jestli někdo přisedl kabel nebo co
foto je opravdu kuriózní a co se týče těch zelenejch kvákalek, tak se snad letos přemnožily či co, já je tady slyším od rybníka co je dost daleko, nebo to jsou ty žáby od vás .................tak pa pa, zítra se jdu potit na cvíčo a pak podám hlášení..........papík Koblík
Kobliha
Mirka72
| 5. 5. 2010 22:27
Ahojky Koblíku. Tak cvičení odpadá, až zase v září a to budou i břišní tance a na to se teda fakt těším. Tak jsem dneska jela plavčit a super. Lidí v bazenu málo a vyzkoušela jsem i páru s vůní eukaliptu a ledovou sprchu no nemělo to chybu příští týden to zopakuji tady dneska celý den lilo až ted večír přestalo. V rybníku žabí koncert a z druhé strany řvou zase kočky a vedle v ložnici chrápe manžel. Asi otevřu okno a bude po kvákání a i po mrouskání a bude to Tak papa Mirka


P.S. posílám fotečku Míši s takovým malým zeleným traktůrkam
Mirka
Kobliha
| 4. 5. 2010 21:31
No Míro, to máš s čajíkama výhodu, já je moc nemusím natož s příchutí zeminy docela tě obdivuju
snad se nám meridka vrátí a když ne, tak se to taky nepos....?? co ??? a co říkáš na to počasí?? to je zase něco viď (teda zima) .......... už aby se oteplilo
tak pa pa Koblík
Kobliha
Mirka72
| 4. 5. 2010 21:25
Ahojky Koblíku! To s mamkou mi moc mrzí. Já taky šílím když jí něco je a já jsem od ní 200kilometrů a nedokážu jí na dálku pomoct. Jinak jsem se dala na pití čaje Puerh Tea a to je síla Chuť hlíny, píšou zemitá chuť, ale ty ochucený jsou lepší. Jinak po ránu zelený čaj Květy japonské třešně a to bumbáníčko Už aby tu Meridii vrátili na trh.Moc se mi po ní stýská po kamarádce žlutomodrý Tak papa Mirka
Mirka a moje další kabelový kamarádky
Kobliha
| 4. 5. 2010 21:09
Ahojky holčiny
trošku jsem tady zaostávala, ale měla jsem mamku v nemocnici a nebylo to moc dobrý
teď už je to snad na dobré cestě a tak využívám první volný čas sem k vám...........
ovšem koukám, že nic moc Veverča a Mirka a jinak nikdo nikde no tak snad se to ještě zlepší
ve čtvrtek jdu hejbat zadkem na erobik, tak se těším i na tu psichyku je to už potřeba
tak se holky mějte pěkně a koukejte písat
pa pa všem Koblík
kobliha
veverka123
| 1. 5. 2010 20:59
ahoj Koblížku,dneska jsme se byli podívat na oslavách v Plzni,byly docela velkolepý,Plzeň plná Amíků,na náměstí hrály folkový skupiny i počasí se docela vydařilo,potom k večeru se ochladilo.Zase se má počasí pokazit,to mi docela štve.A co čarodějnice?My jsme poseděli,popili a pokecali jen tak doma venku u grilu.
Jinak z fitka mi ještě dneska trochu bolí ruce,posilovali jsme je a není to žádnej zázrak.My ženský v nich asi tolik síly nemáme jako kluci,ti to mají nějak od přírody daný.Tak o to víc musíme posilovat.
Co se týče kytek ,u nás je to stejný,Vláďa taky říká,ýe už jich máme dost,ale mně se zdá,že ne.V pátek jsem zase v Baumaxu koupila jednu krásnou fuksii.A určitě to není poslední kytka.
Tak se zatím měj hezky a zase napiš
Ženy,dívky,děvčata
Mirka72
| 30. 4. 2010 18:22
Ahojky spolubojovnice Na večerním sabatu se všechny potkáme Nastartujte stroje a dodržujte letovou hladinu a i hladinu alkoholu v krvy. A po půlnoci šup pod rozkvetlý strom Tak papa Mirka

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
24. 4. 2024 19:29
70302
Slavka2
24. 4. 2024 14:25
11818
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video