Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

Mirka
Kobliha
| 28. 5. 2010 21:21
Krásné tulipány Míro
Veverka
Mirka72
| 26. 5. 2010 22:31
Ahojky Veveruško! I tady je ted pěkná buřina,voda už se ani nechce vsakovat do země, jak je to všude nacucaný
Eliška je kouzelná ta se mladým povedlaMíše budou v srpnu 3 roky a pomalu si neumím vybavit, jak byla takhle malá
Adipex mám od dokrorky a rovnou na 3 měsíce. Jestli je šetrnější no nevím. Každý tyhle prášky mají něco a na každýho působí jinakMě zatím nic nedělají,jen mám někdy pocit v puse jako po kocovině aniž bych něco pila
Ta fotka žehliček už je staršíuž jich mám zase o pár víc Tak až budu mít čas tak je nafotím a pošlu do éteru tak papa Mirka
Mirka
veverka123
| 26. 5. 2010 20:48
ahoj Miruš,žehličky jsem zatím žádný neobjevila,ale kdyby náhodou,budu na tebe myslet.Máš pěknou sbírku.Já zase sbírám starý keramický nádoby.Příští sobotu budeme se železem pokračovat,teď za něj docela dobře platí,tak je třeba toho využít.No a zároveň se i uklidí.Snad nebude zase pršet,dneska tady byla hrozná průtrž mračen a bouřka,ještě,že mi to nechytlo někde cestou.
No a jak seš spokojená s Adipexem?Měla by to být asi nějaká šetrnější obdoba meridie,viď?Máš to od doktorky?
Potřbujeme do svatby ještě vymalovat,pak udělat novou hradbu a plot na zahrádce a raděj to nebudu vypisovat,co všechno by bylo ještě třeba.Vždyť to znáš,jaký to je,když má člověk barák.A ten náš už není úplně nemladší,zdědila jsem ho po rodičích.Tak zase brzy ahoj
kobliha a Mirka
veverka123
| 26. 5. 2010 20:35
Eliška
kobliha
veverka123
| 26. 5. 2010 20:33
Koblížku,dneska zase bouřka jako hrom,já se z toho počasdím zblázním a pokud ne z počasí,tak z něčeho jiného.Dneska jsem nebyla ani cvičit,připadfá mi,že den je čím dál tím kratší a to bude zase konec měsíce a já k tomu všemu blázinci musím dodělat fakturyMáme mraky zakázek a šéf má spoustu jiných starostí a je strašně nervní,docela se to s ním zhoršuje,potřeboval by asi úplně vypnout a vypadnout někam mimo,je strašně impulsivní a je vidět,že je toho na něj moc.Bohužel s manželkou už to asi lepší nebude,naučila se komunikovat,jsou tam takové ty pokroky dáli se tomu tak říci,ale jiný už to nebude.Je ve fakultní nemocnici v Plzni na nějakém specializovaném oddělení DIP,dlouhodobá intenzivní péče,chodí tam za ní denně a je toho na něj moc.
Tak teď něco pozitivního,jméno ještě nemají.Jitka chtěla Vojtu,ale Venovi se to nelíbí,že zná nějakýho kluka,který se tak umenuje a je to blbec.Tak zatím je v nominaci David,Michal a Ondřej.Tak uvidíme.Eliška taky roste jako z vody,je už moc pěkná.Pošlu fotku.
Svatba bude v červenci,jen taková malá rodinná,jsou docela rozumní,nechtějí nic velkého,peníze se jim budou hodit spíš jinak.Původně chtěli na zámku v Blatné,ale nakonec si to rozmysleli a bude to v kapli v Blovicích.Je tam moc hezká.
Samozřejmě,že s vámi držím basu,jen nestíhám psát tak často,ale snad se to zase zlepší.
Co květiny?Já ještě pořád dokupuji,Vláďa už to ani nekomentuje,ale nádob mám ještě několik volných a určitě se někam vejdou.Tak papa a napiš.
5000 příspěvek
Mirka72
| 26. 5. 2010 18:49
Ahojky všem píšu 5000 příspěvek na této diskuzya tímto nám chci popřát mnoho dalších příspěvků do této diskuze. Pa Mirka
To: Kobliha§Mirka
Hrosikuznebudu
| 26. 5. 2010 09:54
Ahoj holky.

Děkuji za Vaše rady a zkušenosti. Příznaky jsem měla úplně stejný. Jednou jsem si dokonce ve škole dala (já blbec) kafe a Redbull, abych to tam vydržela. Ve spojení s Meridií jsem čumákovala až do čtyř ráno.

Bohužel, nemám možnost Meridii sehnat. Asi před rokem ji napsala doktorka mámě, ale ta ji nebrala. Ležela tu ladem, tak ji teď beru já. Ale nemyslete si, že jsem nějaký magor a že ji nepotřebuju. Ač mi všichni říkaj, že to není vidět, tak po tom všem měření a vážení, jaxem tu už psala, mi vyšlo nějakých 33% tuku v těle. Což je masakr. Ale prý se mi to bude zase dobře dávat dolů.

Takže kombinuju Meridii a rozumný jídlo. Jenom si musim neřizovat hodiny, páč při Meridii zapomínám jíst (jelikož potlačuje pocit hladu), tak abych si vzpomněla na svačiny a oběd.

Na příště se pokusím naskenovat ten jídelníček, resp. ty recepty.

Tak ahoj a ještě jednou dík.
Veverča
Kobliha
| 25. 5. 2010 22:27
Ahóóój Verčo
diskuze s tímto druhem to jsi mě opravdu pobavila
ten druh už nemá cenu komentovat

nicméně, jsem ráda, že s námi držíš partu a chápu ten frmol, já to mám také a někdy je to fakt náročné.
Takže mimínek bude klučík?? a už vybírá Jitka jméno??
a svatba ? no teda rozhodně se nenudíš co?
A co šéf a manželka? Teda já jsem samá otázka, ale jak jsi tady dlouho nebyla a neinformovala nás, tak se prostě musím zeptat.
Jinak žiju celkem dobře a váha je v podstatě pořád stejná a kdyby bylo nějaké to kilo dole tak bych byla spokojenější, ale nestěžuju si.
Verčo jsem ráda, že jsi se ozvala a doufám, že se zase brzy dostavíš......................tak papa Koblík
Mirka
Kobliha
| 25. 5. 2010 22:17
Ahóóój Mííííróóó
nějak jsem se sem nemohla dostat, to víš měli jsme třídní sraz a Kobliha to trošku přehnala s návratem domů
a když jsem se začala rovnat ze společenskéhpo unavení, tak mě skolila nějaká chřipka, ale už je to o facku lepší, takže jsem na příjmu
tady bylo dnes nádherně a kdyby to tak chtělo vydržet, počasí mi připadá jak u blbejch,
koukala jsem, že Verča nám zůstala věrná, to jsem ráda
Tak se Míro měj hezky a papa Koblík
Hrosikuznebudu
Kobliha
| 25. 5. 2010 22:10
Ahoj Hrošííí
jídelníček v kombinaci s meridií jedině schvaluji a na každého sice meridka působila jinak, ale většinou to bylo tak jak psala Mirka, vyschlá tlamička, oči jak švestky v noci a motor v těle na každodenní činnost, vše se ale poměrně brzy upraví a tělo se srovná
Nicméně, já bych do meridie šla znovu, ovšem teď je to bída, když ji stáhli a tak se tě Péťo ptám, máš nějakou možnost meridii sehnat?
Kdybych shodila ještě pár kilčo, tak bych byla spokojená.
Dej vědět, díky a měj se pěkně
Koblík
Veverka
Mirka72
| 25. 5. 2010 21:36
Ahojky Veveruško! Hurá ozvala ses No jo ty co sedí na zadku na netu to přeci vědí nejlíp jak se hubne
Tady taky bylo o víkendu pěkně. Stále předěláváme a už se to pomalu blíží. V pátek přijede kluk brousit sádroš.Jo ale ještě práce dost a dost Jinak já chroupu 14 dní Adipex. Ještě jsem se nevážila ,ted mi zkončili mé dny a tak ještě počkám.Tak jste měli železnou neděli? Nevyhazovala si náhodou nějaký starý žehličky?Já je sbírám
.Jsem ráda že jsi se na nás přišla kouknout. Pa Mirka
kobliha a Mirka
veverka123
| 25. 5. 2010 21:16
ahoj holky,zdrávím ze západních Čech.Konečně jsem se dostala zase na pokec a zaujala mi ta chytrá paní,co nám radila.Naštěstí jste odpověděly mými slovy.Asi nemá smysl s tímto druhem vést nesmyslné diskuse.
Stále chodím cvičit a stále nestíhám,práce,zahrada,barák,vždyť to znáte.Ale určitě jsem na vás nezanevřela.Ještě do toho bude mít dcera v létě tu svatbu.Jo a miminko bude klukDneska byla Jitka na ultrazvuku,má už 26 cm,takže je to macek.
O víkendu bylo krásně,makali jsme na zahradě a vyklízeli starý věci ze stodoly,odvezli železo do sběrny.Taky jsme grilovali,mužskej měl svátek.Ugrilovala jsem si rybu,mám je ráda.
No a jak vy žijete a hubnete?Já mám váhu stejnou,ale cítím se dobře,spíš jsem zhubla nějaký ten centimetr.
Tak zatím paa ozvěte se.
Hrošínek :)
Mirka72
| 24. 5. 2010 13:33
Ahojky Petro! na mě ti působila docela dobře prvních 14 dní jsem pila jak velbloud to jsem měla PETku přilepenou u huby furt je fakt ,že se mi hůř spalo a v noci jsem počítala pavoukům nožky, protože jsem nemohla spátByla jsem plná energie a jak psala jednou Kobliha "jako motorová myš" .A pak mi taky brněli prsty na rukou. To bylo ze začátku. Pak jsem ruce zase měla jako led ,ale všechno polevilo a pak to bylo už v pořádkuJá chroupala k Meridii Bromelain to je na spalování tuků.A dobrý Tak papa Mirka
Meridia
Hrosikuznebudu
| 24. 5. 2010 10:39
Holky, asi nejspíš Kobliha a Mirka,

potřebuji od Vás radu.

Psala jsem tu o vypracovaném jídelníčku, ale chtěla bych to ještě proložit Meridií, protože mi vždycky zastavila chuť na sladký.

Můžete mi, prosím, napsat, jaké zkušenosti s ní máte? Sucho v krku a chování nezmara (jako po 3 Redbullech) znám.

Děkuji, Petra.
Kobliha
Mirka72
| 20. 5. 2010 23:11
Myslíš jako na zadku a pročítat diskuze o hubnutí?


Ne !!! Já jsem se rozhodla být ještě po 3 dětech hezká a přitažlivá,aby se moje děti za mě nestyděli a neposlouchaly,že mají tlustou mámu. A aby manžel, když se přišmrncnu a hezky oblíknu,mi řekl,že se mu i po těch 13 letech líbím a že mě miluje. Tak papa Mirka
Mirka
Kobliha
| 20. 5. 2010 23:00
Míro néé, neblázni ,
vyzkoušej nějakého poradce, nebo změň "životní styl"
ale rozhodně neseď na diskuzi
tak papík Koblík
Kobliha
Mirka72
| 20. 5. 2010 22:46
Ahojky ! Asi se nad sebou zamyslím a začnu zase žrát abych těch 21 kilo nabrala co nejrychhleji zpátky,aby mi nesežraly moly to odložený maxi prádlo ve skříni Tak papa Mirka
plaváček
Kobliha
| 20. 5. 2010 22:39
Míro, tak to je bezva ,
já dnes nestihla cvičení a dost mi to mrzí, ale někdy to prostě nevyjde,
diskuze se rozrostla o další příspěvěk
tak ti nevím ?
neměly bychom se nad sebou zamyslet ???


pa pa a dobrou noc
Koblík
Kobliha
Mirka72
| 20. 5. 2010 22:33
Ahojky Koblíku! Já včera byla plavčit a super a dneska odpoledne,jsem byla na nákupech. O hokeji jsem slyšela a moc jim to klukům českým přeju . Tak papa Mirka
SvobodovaP
Mirka72
| 20. 5. 2010 22:25
Drahá paní ,slečno nebo co jste!Vy si myslíte ,že jsme seděli na ***ce u netu a četli si diskuzy cpali se Meridií a hubly?? Ne ne kdepak. Překopali jsme jídelníčky ,cvičili jsme a navíc ted jsme spokojené, protože nám ta CHEMIE pomohla se opět cítit hezčí . A že by jsme hladověli? Vůbec ne!! Možná jsme jedli daleko víc než předtím,ale zdravěji a pravidelněji a o tom to je!! Můžete sem psát donekonečna ,to je vidět že nemáte co dělat a sedíte na zadku na netu a myslíte si že jste nám to natřela. Ale to jste DÁMO na velikém omylu!!! Protože takovýhle lidi ,jako jste Vy nás absolutně nerozhodí!!!!
Mirka
Kobliha
| 20. 5. 2010 20:30
Ahoj Míro ,
jak je u vás, tady dnes teplo a co víc vyhráli jsme v hokeji
a byla to nádhera, tady burácelo celý město
dnes jsem cvíčo nestihla, ale jestli bude o víkendu pěkně, tak to hnedle napravím na " in line "
tak pá pá Koblík
SvobodovaP
Kobliha
| 20. 5. 2010 20:26
Já fakt nevím co na tohle říct,
milá paní, nebo slečno, takových příspěvků už tady bylo.........
nabízejte své názory někde jinde, my jsme tady zhubly sice díky chemii, ale jsme konečně spokojené a v pohodě
Jsem zvědavá jak dlouho vás bude bavit sem psát........
Meridia
Pharma
| 19. 5. 2010 22:49
Mam k dispozici Sibutramin15mg, coz je stejna miligramaz jako Meridia. Dale pak jeho silnejsi obdobu Sibutramin20mg. Vse originalni dovozove leky z USA, v zadnem pripade Cina, ci nejake podomacku vyrobene falsifikaty. Adipex, Xenical ci jine leky na hubnuti z lekarny take. Pharma1@email.cz
Hrosikuznebudu
Kobliha
| 19. 5. 2010 20:48
Ahoj Hrošíí
už jsem ani nedoufala, že se ozveš, ale zní to pěkně, jak tě naprogramovali zajímalo by mě jestli ty recepty jsou náročné na přípravu, protože u mě je trochu problém s časem, mám co dělat, abych nakrmila rodinu a poslední dobou mi nezbýval čas udělat pro sebe třeba k večeři salát a tak jím s nimi, ale ikdyž si dávám menší porce, není to správný...............přeji ti aby jsi měla výsledky a když budeš mít náladu, nadhoď jen tak co třeba máš k obědu, nebo k večeři, díky a měj se pěkně...............Koblík
To: Kobliha
Hrosikuznebudu
| 19. 5. 2010 15:57
Ahojda.

Jen reakce na náš poslední rozhovor.

Konečně jsem obdržela jídelníček od výživové poradkyně, ale zároveň jsem vymohla i jídelníček na cca 30 dní od kamarádky od fitness trenéra. Ten je trošku drsnější, ale výsledky úžasný.

V obou dvou je 5 jídel. Poradkyně se hodně ptala na to, co mám ráda a co ne. Můžu i Kofilu. Celý i s měřením mě to přišlo na 1250Kč včetně receptů.Takže hurá na to.
Mirka
Kobliha
| 18. 5. 2010 21:09
Přesně, ti co mají opět vodu v barákách musí prožívat něco co si nikdo z nás nedovede představit a že je mi jich líto je slabé slovo, pomalu se na to nechci dívat ve zprávách, protože hned se do toho vžívám a je to prostě děs !!!
Baby box v Táboře není ??? Škoda, ovšem to ale neomlouvá tu dámu co tohle udělala, tak snad ho tam brzy dají, aby se toto už neopakovalo

Kobliha
Kobliha
Mirka72
| 18. 5. 2010 20:58
Ahojky ! V Táboře baby box není ,ale myslím že po tomhle se budou snažit aby tam byl.Je to smutnýTed se vítr utišil a zatahlo se ,tak doufám že nepřijde nějaký fofr. V Troubkách zase začlo pršet. ty lidi jsou chudáci a je mi jich moc líto. Před 13 lety přišly o baráky a ted tam mají znovu vodu v barákách . Nemůžu na to ani pomyslet,jinak bych to oželvila Mirka
Mirka
Kobliha
| 18. 5. 2010 20:33
Ahojík Míro

tohle nepochopím, na co máme baby boxy???
já chápu, že se může člověk, vlastně ženská dostat do problému, ale tohle teda ne!!! je to fakt moc smutný


u nás je hlavně větrno, deštivo vůbec, ale už, aby byl pátek, má být ***i a hlavně Kobliha jde na třídní sraz to bude mazec, neviděla jsem ty svoje záklaďáky 21 let
včera jsem se potila na cvíču a ve čtvrtek znovu, tak jsem ráda, doslova tím žiju a o to víc, když jsem nedávno nemohla dolézt pomalu ani na WC
tak papa a dej vědět jestli je mimínko v pořádku
Koblík
Kobliha
Mirka72
| 18. 5. 2010 20:19
Čusánky Koblíku! Nevím jak u vás,ale u nás větrno a ani kapka. Zato na Moravě to je síla. A dneska v Táboře našel pán při procházce se psem v igelitce miminko To je děs co se dneska děje. Já zítra jedu opět plavat a už se těším až si protahnu hřbet Tak zatím papa Mirka
Mirka
Kobliha
| 14. 5. 2010 22:01
Ahoj Míro
to jsem ráda, že vám nic nehrozí a chudáci ti kdo mají problém, to musí bejt strašný se docela divím, že u vás moc nepršelo, tady doslova lilo celej den a přestalo až kolem šestý, no jsem zvědavá jestli takhle bude až do úterka, jak hlásili, víkend před námi a s tímhle počáskem, to bude teda něco...................tak se měj a dobrou Koblík

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 22:38
11789
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video