Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

kobliha
veverka123
| 17. 4. 2010 19:11
ahoj Koblížku,vyhřála se dneska na sluníčku?Já docela jo,konečně zase pěknej víkend
Taky jsem vyprala a prádlo bylo za chvíli suchý,z toho mám taky radost,je krásně voňavý.
V posilovně nás Adam honí čím dál tím víc,prý už máme docela dobrou fyzičku,tak jsme včera makali skoro dvě hodiny.Cvičili jsme na strojích,pak šlapali na šlapadle,pak nějaký cviky na karimatce a kliky.Ten můj "stařec"mi docela dojal,udělal 50 kliků,to jsem teda před ním smekla a to pořád říká,že už je starej.Já jich neudělám ani dvacet.Tak papa a hezky si užívej tepla.
Mirka
veverka123
| 17. 4. 2010 19:03
ahoj Miruš,to je dneska ale krásný denJen aby to alespoň vydrželo.Byla jsem skoro celé odpoledne na zahradě,zušlechťovala jsem skalku a další květenu a zasadila muškáty do truhlíků.Ty bohužel budu muset dávat na noc domů,protože ještě mají být mrazíky.Zítra bych chtěla vyrazit na brusle,tak doufám,že si nerozbiju hubu.Ze včerejší posilovny jsem ještě nějaká zmožená,dělali jsme mimo jiné kliky a ještě teď mi bolí ruce.
No a jak tys strávila krásnou sobotu?Jo,malá s jitrničkou je boží.
Naten čaj,co piješ,se zkusím podívat,zaujal mi ten s tou skořicí.Mám od Adama z posilovny čaj z aloe vera s příchutí skořice a je moc dobrej,měl by očistit organismus od toxických látek a zvýšit imunitu.
Tak hezký zbytek slunného víkendu
Kobliha
Mirka72
| 16. 4. 2010 13:39
Já jdu pověsit prádlo tak papa
Mirka
Kobliha
| 16. 4. 2010 13:36
jé tak to jo
no teď už bude teplo, takže to je v pohodě
a s těma prsama jsem měla teda kliku co?
tak jdu něco dělat, už tady mám velký prostoje, teda prosedy ...............pa pa Koblík
Kobliha
Mirka72
| 16. 4. 2010 13:30
To máš takhle chodit v létě a ne v zimě To je jasný že tě pak bolí záda to bud ráda že ti nanastydly prsa to sis mohla taky hezky ublížit myslím kdyby měli kašel
Mirka
Kobliha
| 16. 4. 2010 13:24
no sláva už je tady zase Míra, Míra naše Míra
Mirka
Kobliha
| 16. 4. 2010 13:23
no vážně
ale má to své neduhy, pak mám z toho nastydlý záda
Kobliha
Mirka72
| 16. 4. 2010 13:20

NEKECEJ
Mirka
Kobliha
| 16. 4. 2010 13:18
na co tričko?
takhle chodím denně a je to skoro stejný
Kobliha
Mirka72
| 16. 4. 2010 13:17
6ádosti se vyhovujeZase si mě ukecala máš na mě nějaký dobrý vliv či co Mirka
Holky moje
Mirka72
| 16. 4. 2010 13:16
A takový tričko chci taky tak kdyby jste hoi náhodou některá z vás objevila tak písněte
Mirka --- žádost
Kobliha
| 16. 4. 2010 13:14
Ahoj Míro
tímto tě žádám o výměnu snímku
na tu jedovatku se mi fakt nekouká dobře
díky za pochopení a kladné vyřízení záležitosti
Kobliha česká, plněná a stále stejná
Kobliha
Mirka72
| 16. 4. 2010 13:12

Jé Kobliha na drátě
pipík
Mirka72
| 16. 4. 2010 13:11
A takhle to vypadalo z druhé starny. Ted už jsou ale všude příčky
veverča
Kobliha
| 16. 4. 2010 13:11
Ahojky Verčo
tak poslušně hlásím, že je mi dobře a mám velkou radost vyléčila jsem se sama bez MUDrů a už jsem to psala pipíkovi, tak tam koukni ať nerománuju
takže vyrazím na brusle, má být pěkně a už se nemůžu dočkat, připadala jsem si jak pecivál a nemohoucí a už toho bylo vážně dost.
Jinak Eliška je moc pěknej brouček a je to radost tihle prckové, to hned člověku zvedá náladu co?
Doufám, že už je ti dobře a přešla ta střevní hrůza ???
Tak se měj pěkně a ozvi se
papík Koblík
pipina
Kobliha
| 16. 4. 2010 13:04
Ahoj pipíku
to je mě líto, že máš nemocnou packu a snad to nebudeš mít na dlouho, uhnala jsi si to nejspíš z té zahrady, jak jsi namáhala ruku, ale dělat se musí, tak je to těžký co?
Já už mám záda v pořádku a pomohla jsem si nakonec sama a to tak, že jsem si udělala pryznic na záda, jen trochu jinej, záda v kříži jsem mázla kafrovou mastí, na to potravinovou fólii a celé stáhnout ledvinovým pásem a ráno mi bylo 50 procent lépe, takže se už začínám trhat z řetězu a asi vyrazím na brusle
prosím tě co je to ten Vacushape????
protože když jdeš s tou packou něco vyvádět, aby to nebylo horší............
tak se drž děvče a dej vědět jak je ........pa pa Koblík
koblížek
pipina
| 16. 4. 2010 10:59
Nazdárek koblížku , taky se hlásím do spolku mrzáčků....chytly ti mě po strááášně dlouhatánský době šlachy na levý ruce.....a tak já vím z čeho jsem si to uhnala(šílela jsem s novým plotostřihem po zahradě ), jen jsem myslela,že když se to leta neukázalo,tak že si daj šlachy pokojtak tu sedím se zafáčovanou rukou a nestačím se divit jak moc levou ruku potřebuju. Jsem sice pravák,ale máme v rodě dělat spoustu věcí levou...zatloukal hřebíky a tak další
ZA chvilku valím na ten Vacushape, tak snad mě zafáčovaná ruka nebude omezovat
Jo a taky to dneska vypadá na slunečno.....a zítra prý ještě líp....slavíme narozky,tak bych se vůbec nezlobila když budeme sedět pod pergolou
Měj se krásně Pipina
mirka
pipina
| 16. 4. 2010 10:48
Ahojky Miruš, teda celkem vám závidím s tou přestavbou podkroví.....šla bych do toho hnedka taky.....už máme i projekt, jenže je spousta věcí co se musí udělat než se do toho budem moct pustit a řekla bych, že to bude na dlouhoJsem takovej nadšenej budovatel...jen mi není dovoleno Tak aspoň letos na zahradě budem robit pergolu s malou kůlnou na zahradní vercajk.
Posílej fotečky jak pokračujete s přestavbou....no ale každopádně pevný nervy přeju....ono nadšení je jenomže pak když se to táhne, je to úmorný.
Měj se fajn
Pipina
PS: nám už tu uklidili kamínky ze silnice,tak už jen to sucho......a tradá na brusle
veverka
Mirka72
| 15. 4. 2010 21:57
Ahojky Veveruško! Jo jo přestavby baráku to je něco,už aby to bylo za náma ono se pak zase něco najde. V paneláku jsem bydlela 26 let a nejradši jsem stejně byla u dědy s babičkou na vesniciTen panelák byla jen taková noclehárna. Když si představím, že lidí co tu ve vsi bydlí, by se do toho paneláku v pohodě vešlo a ještě by zůstalo pár bytů volných Já jsem ted začla k večeři baštit červený grepy.Ty jediný z ovoce na noc nevadí a piju černý čaj Pu-Erh+limetka spalovač tuků a to 3xdenně.Je dobrý a není po něm zácpa. Má i jiný příchutě co jsem se dočetla na krabičce -pomeranč a jablko se skořicí.Tak jen doufám že je taky budou v Jednotě mít .Už aby taky oschly silnice a dalo se jezdit na bruslích. Tady bylo celý den dneska tak hnusno,mlha a drobně pršeloTak se snad už toho lepšího počasí dočkáme Tak papa Mirka

To je moje masožroutka
koblížek
veverka123
| 14. 4. 2010 15:21
ahoj Koblížku s bolavými zády.To je mi tě líto,docela hodně to člověka omezuje.Tak se kurýruj,at se ti to nerozjede ještě víc.Já dneska byla doma,v noci mi bylo ukrutně zle,bolel mi žaludek a zvracela jsem,rozbolela se i z toho ještě hlava,tak jsem zůstala doma.Teď už je to lepší,alespoň nezvracím,ale ještě to není ono.Jitka s Vaškem to měli v neděli,tak asi nějaká střevní chřipka,či coale dost otravná,vůbec jsem se nevyspala,vylezla jsem z postele až někdy kolem jedný hodiny.Tak ani cvičit dneska nepůjdu,to by nemuselo dopadnout dobře.
Jitka byla včera na ultrazvuku,prcek už má9cm a říkal doktor,že to vypadá a kluka,ale nebyl si jistý,ještě to je špatně poznat.No kluk by se hodil,Jitka dostala od kamarádky,co má chlapečka plno oblečení,tak je skoro všechno do modra.Ono je to jedno i holka může nosit modrý věci.Přinesla si asi 5 tašek,bude mít od ní i kočár a autosedačku.
Eliška taky roste,už je to takový pěkný mimčo.Posílám fotku.
Co se týče té pekárny,taky jsem nějakou dobu přemýšlela,že si ji koupím a jsem ráda,že jsem tto udělala.Chleby peču taky tmavý celozrnný,máme je nejradši.Nějaké recepty tam jsou,něco jsem dostala od známých,taky na netu je spousta receptů.Dají se v tom péct i sladký věci,ale to jsem ještě nezkoušela.
Počasí se pořád nějak nelepší,dneska je zase hnusně,vlastně už je hnusně od neděle,zima a prší,to mi štve.Tak krb si neodpočine,pořád se musí topit,jinak bychom zmrzli.Tak papa
Mirka
veverka123
| 14. 4. 2010 15:05
ahoj Miruš,tak vy takhle přestavujete.Znám to,my taky ještě pořád předěláváme,barák je starej jak metuzalém,jen mít dostatek financí,dělali jsme před časem novou kuchyni s obývací částí,koupelnu,Jitky pokoj a chodbu.Ještě nám zbývá ložnice a druhý obývák.Taky potřebujem zbourat stodolu,než nám spadne sama.Na baráku je pořád co dělat,ale nedovedu si představit bydlet v bytovce,tam bych se asi ukousala nudou a pěkně zlenivěla.
Co se ýče meridie,já tuhle mluvila s tou mojí známou gynekoložkou a taky říkala,že určitě na trh přijde nějaká obdoba meridie,to alli říkala,že není pro nás,že to je pro hodně obézní lidi,tak holt musíme vyčkat.No,já jsem na tom docela dobře i bez tý meridie,ale fakt je,že mě hodně pomohla.
pipina
veverka123
| 14. 4. 2010 14:54
ahoj Pipčo,no to je dobře,že ses zase ozvala.No jo,když je statek,tak je práce na jaře plno,to je mi jasný.Počasí je zase na pr....,štve mi to,protože je dva dny pěkně a pak týden zima jak v Rusku.
Tak už si byla na té zkoušce vacushape?Napiš,jaké to je,něco málo jsem o tom slyšela,ale lepší bude,když informace podá přímý účastník.
Mám taky nový recept na chleba,je moc dobrej,tak posílám:200ml mléka,200ml černého piva,1lžíce oleje,1,5 lžičky cukru,1 lžíce octa,2 lžičky soli,150g špaldové mouky,200g žitné celozrnné mouky,250g zladké bílé mouky,1,5 lžičky droždí,semínka,kmín ořechy dle chuti.Program základní,velikost velký,,barva střední.Dala mi ho kámoška a moc jsme si pochutnali.
Tak zatím ahoj a brzy se ozvi.
Mirka
Kobliha
| 13. 4. 2010 18:57
Ahojky Míro moje neplněná
počasí si teda koleduje je půlka dubna a topení se musí ráno a na večer zapínat, jinak by jsme asi zmrzli.
No a Koblížek plněný jsi odhadla celkem přesně, protože jak nechodím házet zadkem, tak náplň přibývá a zatím nevím jak to budu řešit, ten pohyb mi prostě chybí
ale pořád věřím, že se to brzy k dobrému otočí i to počasí
tak papík Koblík
Kobliha
Mirka72
| 12. 4. 2010 20:41
Ahojky Kobliho! Já jen doufám ,že už to hnusný a studený počasí půjde někam do kopru Nemůžu se nějak pořád zahrát ,tak tu sedím zádama k topení a nahřejvám hrb nohy na ovčí kůži a hrnek horkého čaje na stole. Tak naložit se do horkýho písku a vyhřát se co?

Tak slunce koukej vylézt a pořádně hřát Mirka
Kobliha
Mirka72
| 12. 4. 2010 20:32
jsem tady Koblížku plněný
Míróó
Kobliha
| 12. 4. 2010 20:23
ahojky Míro
tak sláva, že jsi tady , jedna na zahradě, druhá na půdě to je jedno hlavně, že jsi zase s námi a půdičku schvaluju, to bude nádhera, až to bude hotovka co?
Taky jsme si vystřihli půdu a dnes jsem ráda, že je dílo dokonáno a kluci mají pokoje.
Co se týče meridie, pořád doufám, že nám jí vrátí, přece jenom udělala kus práce co?
měj se pěkně a papík Koblík
Pipina
Kobliha
| 12. 4. 2010 20:15
Ahóóój Pipííííí
no to je fajn, že jsi se ozvala a tu zahradu chápu a o to víc jestli je velká jak kráva, já mám pozemeček něco jako telátko a je toho až do pr...
ale důležitý je, že jsi zase tady s námi
no a možná budou zase štěňátka ???? opravdu se tedy nenudíš........................
já jsem zase v mrzáckém provedení, ale snažím se být hrdina a bojuju jako dravec, nesnáším, když mi něco je a tak navenek jsem hrdina a zarohem pak cením zuby
je bezva, že si držíš váhu , já bych potřebovala cvičit, ale je to prostě na pytel, snad až bude teplíčko, tak zmizí tyhle neduhy a budu zase křepelka
tak Pipí, koukej se zase brzy ozvat, udělala jsi mi radost..................pá pá Koblík
Veverča
Kobliha
| 12. 4. 2010 20:04
Ahoj Veverýsku
tak jsem těšila jak už budu alespoň pravidelně jezdit na bruslích, když nechodím cvičit a nejenom, že je to venku na pytel, ale znovu mě vzaly záda, tak jsem asi zase na začátku momentálně dělám všechna možná opatření, aby se to nerozjelo ještě víc, tak uvidím.
Chci se zeptat, když si koupíš tu pekárnu, tak jsou k tomu i nějaké recepty, já po ní toužím už delší dobu a hlavně miluju tmavé chleby, tak jestli by mi to k něčemu bylo.
Ozvala se Pipča tak jsem ráda, že na nás nezapoměla.
Jo jdu si nahřát hrb a promazat hřejivým krémem.
tak zatím pa pa měj se pěkně Koblík
ahojky holky
Mirka72
| 12. 4. 2010 16:05
Ahojky děvčata tak se po delší odmlce zase hlásím do služby budujeme podkroví ,takže času málo. Dneska jsem byla na gindě a povídala dr. že by se měli stahovat i další přípravky na hubnutí např. Adipex. Alli je volně prodejný ale drahý jako pr... Říkala že je to otázka třeba roku než se Meridia na trh opět vrátí, tak že neklesejme na mysli ono to zase přijde. Jinak všem co hubnou moc a moc gratuluji

Jinak na fotečce je podkroví jak vypadalo ,než jsme se do něj dalited už jsou vyzděný příčky mezi trámama a ty jsou přiznaný a tam vzadu jsou dva pokoje a po pravé staně ze předu je koupelna se sprcháčem a wc. Tak ted jen čekáme na sádrokartonáře,snad se ukáže Tak práce a starostí až kam. Tak papa a ahojky šikulky moje Mirka
koblížek a veverka
pipina
| 12. 4. 2010 09:41
Ahojky Koblížku a Veverko, tak se hlásím do diskuze ....musím všechno uvést na pravou míru......já na vás nezanevřela, jen jsem s časem v pr....li
Jaro ukázalo svojí trochu přívětivou tvář a donutilo mě začít makat na zahradě....a protože mám zahradu jako kráva velkou,tak skončím na jednom konci a začínám zase od nova. Do toho se nám začala hárat Žížala...jezevčice....sehnala jsem po dlouhých patáliích jezevčího kluka a jezdili jsme nakrývat. A to nemluvím, že se mi jarně splašily i děti.....mají moc elánu a energie
Jsem ráda,že mě holky tak nějak nutí chodit na pilates.....no bodejď by ne, když jsem zase v zimě prudila já je a vyžadovala pravidelnou docházku
Jináč váha už zase dobrý....po velikonocích jsem zobla ty poslední pilule meridie,abych si srovnala žaludek do miniaturní velikosti a zase začala pracovat na štíhlé linii,,,,,, jsem objednaná na zkoušku na Vacushape....říkala kamarádka, že je to super na cm a hlavně na celulitidu....prý se to nezdá,ale je to makačka, tak dám vědět jak jsem dopadla po první lekci.
Musím jít....dítě mi dětským šroubovákem ničí na co přijde
Tak se mějte krásně šikulky
Pipina

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
anzelen
19. 4. 2024 08:39
11792
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video