život v invaliditě není nuda - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

život v invaliditě není nuda

Diskuze

pro Orlovanku
Dorka
| 31. 3. 2008 12:15
Ahoj Orlovanko, je fajn, že už jsi zdravá. Já měla strašnou migrénu, už je to trochu lepší. Nevím co se to se mnou děje snad ne nic zásadního (asi zas blbnou hormony). S těma zádičkama to musí být hrozné, někde jsem četla, že je máš rovné jak prkno myslím, že tak nějak jsi to psala. Já mám zas pro změnu skoliozu od narození takže taky žádná sláva a furt lítám od jednoho doktora k druhýmu. Na co máš ty náplastě? Znám jen náplastě na hubnutí, ale to bude asi něco jinýho, že?
Včera bylo taky krásně sluníčkově kéž by to vydrželo co nejdýl. Prý se to má od středy kazit a má být zima tak uvidíme. Krásný den, pa
Holky ahojky
Majka33
| 31. 3. 2008 09:06
jak se vám všem vede?Doufám že je už líp a jste zdravé.Mě je už dobře,ve čtvrtek půjdu k obvodní kvůli té krční páteří a musím ještě na kontrolu na alergologií.Zítra musím si jít na gynekologií pro recept na náplastě.Dnes je nádherně.Svítí sluníčko.Hned mám lepší náladu. REZAMKO AMELI DORKO přejí vám krásný prožitý den a hodně sluníčka a hlavně zdravíčko.Pá MAJKA.
ahojky
Dorka
| 29. 3. 2008 13:12
Ahoj holčiny, všechny vás mo zdravím. Jé tak to jsem nevěděla, že řádí virozy. To se dovídám od vás prvně, raděj nebudu chodit mezi lidi všechno hned chytnu a to bych zase byla tam kde jsem byla zas antibiotikách a furt dokola. Snad mě to mine...
Holky, který už marodíte fakt vám to nezávidím. Přeji brzké uzdravení.
Orlovanko, ať ti to u doktora dobře dopadne.
Rezamko, jsem ráda, že je ti líp jo a tu naklíčenou čočku někdy zkus. Můžeš si udělat trochu jen pro sebe a stojí to za to. Já z toho uvařila čočku na kyselo a super.
Ameli, mungo jsem taky jeden čas hodně klíčila a byla moc dobrá chutnala jako oříšky. Dělala jsem z ní saláty mňam
K tomu klíčení, já to dělala ze začátku špatně, teď jsem četla, že se třeba ta čočka musí aspoň 2x denně proplachovat jinak se zkazí a to by nebylo dobře. Tvoří se v nich enzymy a ty způsobují hnití tak nějak. Ještě si pěstuju Bio řeřichu je tam hodně vitamínu C atd. Krásný den, pa
Ameli
Majka33
| 28. 3. 2008 18:57
ahojky vidím že svítiš.Už je mi o něco líp,ale ještě to není ono.Už si umyla okna?Já je taky nemám umyté.V neděli se na ně chystám.V útery půjdu na gynekologií at´se na mě primář podívá.Už mám z toho strach.Aspoń to počasí mi zlepšilo náladu,sluníčko svítilo.
rezama
Ameli
| 28. 3. 2008 16:48
Ahoj Marti, to je dobre, ze uz ti je lip. Zitra uz to bude uplne perfektni, uvidis. Virozy ted radi vsude. Bude to nejspis tim pocasim. Pritel rikal, ze jich v praci pulka chybi...
Taky preju pekny vikend. Ja budu asi umyvat okna, kdyz jsem se na ne pred Velikonocema vyprdla.
orlovanka
Ameli
| 28. 3. 2008 16:45
Majko, to je mi lito, ze ti neni dobre. Budu na tebe myslet, aby ti bylo lip.
Ja uz jsem se te rymy nastesti zbavila a dnes jsem tak mohla vyuzit krasneho pocasi na dlouhou prochazku se psem. Doufam, ze to pocasi takhle vydrzi co nejdele.
Tak at te to co nejdriv prejde. Papa
Dorka
Ameli
| 28. 3. 2008 16:41
Je, ja jsem si dnes do salatu pridavala naklicene mungo. Cocku jsem jeste neklicila, tak to nekdy zkusim.
Napsanych mam 40, ale na tech 20 uz me nic nenapada. No ale mela jsem to tak podobne i s bakalarkou, a tu jsem nakonec taky sesmolila.
Ahojky holky
rezama
| 28. 3. 2008 15:20
Zdravím holky moje zlatíčka.Tak už je mě trošku líp.jen mě ještě pobolívá hlava,ale to taky přejde,Jinak Ameli budem všechny držet pěstičky aby ti to dobře dopadlo,ty zkoušky a uvidíš že to dobře dopadne.Dorko tu naklíčenou čočku bych si taky dala,ale asi by mě to u těch mých zlatíček neprošlo.Orlovanko tak se pěkně vylež,třeba jsi chtila taky nějakou vyrózu,u mě to byla,teda ještě trošku zlobí,ale to už nic není. Tak pěknej začátek víkendu papapa
REZAMKO DORKO AMELI
Majka33
| 28. 3. 2008 15:16
moc vás zdravím.Není mi moc dobře,nějak mě bolí břicho a krční páteř,tak polehávám.Ale aspoń to počasí je pěkné.Svítí sluníčko.REZAMKO brzičko se uzdrav a šetří se i ty DORKO.A jak se má AMELI?Holky moje přejí vám pěkný den.Pá MAJKA.
Pro Ameli
Dorka
| 28. 3. 2008 11:30
Ahojky, já budu dnes dělat čočku. Trochu jsem ji naklíčila, aby byla zdravější
Budu ti držet všechny palečky, abys tu státnici zvládla. Jsi šikula když už máš napsaných 20 stran ten zbytek už půjde samo ne? A času máš habaděj. Můžu se zeptat, co vlastně studuješ? Měj se, papa
Dorko
Ameli
| 28. 3. 2008 11:13
Ted jsem se dva dny neozvala, protoze mel pritel volno a tzn., ze okupuje pocitac. Sice me pusti, abych si to tady mohla precist, jenze uz nestihnu napsat. Vcera jsem navic byla az do tri ve skole. Meli jsme naposledy. Ted uz zbyvaji jen statnice. Bojim, bojim. Jednu cast delam ted v cervnu a druhou v lednu. "Nestihla" jsem totiz napsat diplomku. Mam 40 stran a uz netusim co napsat na tech zbyvajicich 20. No ale snad za toho pul roku neco vymyslim. Stejne budu az do prosince doma, takze nemam kam spechat.
U nas dnes konecne sviti slunicko. Jupiii. Co u vas?
Cauky holky,
Ameli
| 28. 3. 2008 11:07
Ve stredu jsem si koupila ten Himalajsky caj, stal me 85 Kc. Jeste jsem ho nezkousela, ale mam bylinkove caje rada, tak snad se to bude dat vypit. Lapacho mi nechutna vubec. Ale co bych pro posileni imunity neudelala.
Alveo mi nabizela kolegyne z prace jeste nez jsem nastoupila na nemocenskou. Ona to pije a moc to vychvalovala. Jenze ja tomu neverim a tim padem by to urcite nemelo zadny pozitivni ucinek. Myslim si totiz, ze takovym bylinnym preparatum a cajum ci kapkam od lecitelu je potreba verit.... Taky je mi divne, ze by nejaky bylinkovy sirup pusobil proti 50 nemocem... http://www.alveo.name/
Zatim se mejte. Jdu pect buchtu a pak varit obed.
Ameli, Orlovanko
Dorka
| 28. 3. 2008 10:57
Ameli, Orlovanko kde jste??
Pro Rezamku
Dorka
| 28. 3. 2008 10:55
Ahoj Sluníčko, jdu pozdravit tebe a ostatní samozřejmě taky Brzo se uzdrav, já se zatím (ťuk, ťuk na dřevo) držím. Půjdu si koupit jitrocelový sirup, protože celý rok pokašlávám. Mám to už chronický a nemůžu se toho zbavit. Když je mi zima tak se to tak nějak zhorší. Stále vykašlávám.. snad mi ten sirup pomůže. Už mě to nekonečný vykašlávání unavuje. Jestli máš nějaký osvědčený recept šup sem s ním Zvykla jsem si na to, že už asi nikdy nebudu úplně zdravá. Mám trochu nabouranou imunitu od antibiotik co já jich snědla no hrůza . Měj se taky pokud možno sluníčkově. papa
jejda taky nikdo nikde
rezama
| 28. 3. 2008 08:10
no to je hrůza,dneska tady opravdu nikde nikdo není.Holky kde jste.Doufám že jste něco nechytily,já měla taky nějakou virózu,ještě mě není úplně dobře,ale oproti včerejšku je to dobrý.Tak se zatím mějte přímo sluníčkově,papapapa.
Ahojda
rezama
| 27. 3. 2008 12:22
Zdravím holky.Tak co Dorko už je líp?Ono ti to počasí asi moc nepomáhá viď?Nevadí bude líp.Orlovanko a Ameli ten čaj jsem koupila ve zdravé výživě,oni těch Himalájských tam mají spoustu na různé neduhy,ale mě tady ten zaujal,kvůli tomu boji rpoti bujení buněk.No první šálek teda nic moc,je to takovej prostě hodně bylinkovej čaj.Ono nesmíte moc čuchat když se to vaří,nebo louhuje a pak vám bude chutnat.Není špatný,Lapacho je horší.Má ze začátku trošičku nahořklou chuť ale pak jde víc do nasládlé a je to docela dobrý,jen barva je nic moc.Jinak mě na Žluťáku dala paní kontakt na ni že prodává nějaký ty bylinný výrobky,ten přípravek ALVEO,hodně se o tom píše,ale teda zatím jsem na to neměla,ona ta lahvička stojí okolo 1500,-Kč a tak ono to u nás s těma penězma není moc slavný,to víte 3 děti na střední,ale nestěžuju si.Kontakt tedas mám ,nekde,tak kdyby jste chtěli tak ho najdu.Neznáte to některá to ALVEO?
Tak zatím papapapa.

Tak zatím se mějte moc a moc krásně.
pěkný den
Majka33
| 26. 3. 2008 16:44
přeji
Pro Ameli
Dorka
| 26. 3. 2008 09:41
Ahoj Ameli, když je mi hoodně mizerně tak si dám raděj pohov. Jinak musím občas zapojit i toho mého a jak umí hezky uklízet někdy líp než já, ale jen kdyby se mu víc chtělo Teď na Velikonoce mě hezky překvapil, umýval nádobí a uklízel já jsem si to pěkně užívala Ví moc dobře, že nemůžu dělat všechno a tak každá pomoc dobrá.
Taky piju různé pročíšťovací - detoxikační čaje, abych tělo zbavila jedů. Tak třeba zelený čaj je u mě na prvním místě (ale prý dehydruje) tak to střídám s čistou vodou nebo Pí vodou, dále čaj Dobré nálady je moc dobrej, černý čaj atd. Málem bych zapoměla ještě piju čaj z Aloe vera-není dobrý, chutná jak hlína, ale už jsem si zvykla. Měj se krásně, pa
ahoj
Majka33
| 26. 3. 2008 09:05
holky přejí pěkný den.Tak vidím že máme všechny tři hned zasebou narozeniny.Potom to nějak oslavíme.REZAMKO na ten čajík se taky podívám někde v lékarně.A bude dobrý?Holky u nás zase sněží.To je hrůza.A včera večer byla u nás sněhová bouře.BRRRR takové počasí.Kde je to jaro? Zatím paMajka.
cajik
Ameli
| 25. 3. 2008 16:37
Diky za tip. Zkusim se podivat v lekarne. Ja piju pravidelne Lapacho a dalsi ruzne caje na posileni imunity a detoxikacni caje. Jinak pres leto jsem hodne pila stavu z cervene repy, ale ted v zime se to nema. Zeleninove stavy pry ochlazuji organismus.
Vanice uz je tady.
čajík
rezama
| 25. 3. 2008 15:28
Holky které bojujete s podobnou potvorou jako já,já teď začala pít ajurvédský himalajský čaj Shatawari,je prý to proti nekontrolovatelnému bujení buněk a k celkovému posílení,tak uvidím jaký bude mít účinek.Prý jsou ty himalajské čaje výborné,tak pak vám dám vědět jestli to je někde poznat,ale asi to chce delší dobu.Jen jsem vám chtěla poradit pokuid některá taky pijete nějaké ty čajíky proti té naší potvoře.
Ameli
rezama
| 25. 3. 2008 15:24
Jsme pěkně naskládáné vedle se že jo.To by jsme měli nějak oslavit.Já teda kulaté nemám,to ale nevadí.Zuby potvora bolí vždycky nejvíc na jaře a na podzim.Asi ta léčba tam vždycky vleze,prý jsou to takový drenáže v těle a tak se to tam občas tak nahromadí.Tak ona ta léčba pořád někde musí být v tom těle zalezlá,no jo hlavně když je nám hej.Tak se měj a za chvilku tam v brně máte vánici,od nás už jde k vám.Tak papapa.
rezama
Ameli
| 25. 3. 2008 15:15
Ahoj Marto, tak si ctu jak jsi byla u zubare, az me z toho jeden zub taky rozbolel. Uz jsem s nim byla dvakrat na prevrtani a porad si neda pokoj.
Co se tyka problemu v rodine, tak byly, jsou a budou. Co vim, je to vsude podobny. Cim vetsi rodina, tim horsi. Mamka ma sedm sourozencu a hadaji se kvuli kazde blbosti. Jednou se nebavi ten s tim, pak zase ta s tou. No hruza, clovek ani nevi co muze rict, aby se nekoho nedotknul. My se nastesti se segrou vubec nehadame, jsme jako nejlepsi kamaradky, za coz jsem strasne moc rada.
Ve ctyricitkach jsi psala, ze ses narodila 27.6. a Orlovanka 26.6. Ja jsem 25.6., tak jsme vsechny pekne za sebou.
Dorka
Ameli
| 25. 3. 2008 15:05
Ja to mam s uklizenim jak kdy. Nekdy me to chytne a to lezu po kolenou a hned zas po staflich a pucuju kazdy koutek a jindy jsem schopna prehlizet psi chlupy na podlaze treba tri dny. Vetsinou je to dane tim jak se citim. Kdyz jsem unavena, tak radsi nic nedelam, protoze vim, ze bych to neudelala poradne a to by me pak stvalo jeste vic nez kdyz neudelam nic. Ze stejneho duvodu nemam rada, kdyz mi pritel doma pomaha, protoze to udela tak po chlapsku a ja to pak musim jit udelat poradne, takze to rovnou udelam sama. Pak vzdycky slysim "co by za to jina dala, kdyby ji doma chlap pomahal...".
Dorko, v jake mestske casti bydlis? Ja v Zabovreskach. Dnes se tady strida slunicko, se snezenim a vetrem. Uz me to neba, ale o vikendu se pry ma oteplit. Hura.
Dorko
rezama
| 25. 3. 2008 14:53
Ono to tady z nás nemá úplně lehké asi nikdo.Ale jak se říká-pokud nejde o život tak jde o ho.....
Neboj počasí se umoudří
Pro Rezamu
Dorka
| 25. 3. 2008 14:48
Ahoj Rezamko, vidím, že to nemáš opravdu lehké. U nás v rodině se taky sem tam přežene mráček, ale pak se to zas uklidní. Bude líp, hlavně aby tě zoubky nebolely.
Kde je to jaro? Už se nemůžu dočkat
pro Orlovanku
Dorka
| 25. 3. 2008 14:44
Ahoj Orlovanko Velikonoce byly v pohodě, mě manžel taky jen tak jemně poplácal. Neuznává bití. Jsem ráda, že mě letos otec vynechal a to jsem se tolik bála. Měj se krásně.
Pro Ameli
Dorka
| 25. 3. 2008 14:37
Ahoj Ameli, díky za poklonu. S tím úklidem to někdy přeženu a pak mám večer úplně vybité baterky. Když já to jinak neumím, když začnu něco dělat tak nevím kdy mám přestat. Doma mi pak nadávají, že se musím víc šetřit a že ten binec počká. Tak je po Velikonocích a teď se budu zas chvíli flákat Ameli, s těma problémama co jsi měla to muselo být hrozný. Já chytla před několika lety Streptokoka a od té doby se v tom furt plácám. Revmatická artritída jsou následky té hnusné infekce. Když mě to revma nebolí tak si to náramně užívám a o to víc se těším ze života. Vidíš, jak málo nám stačí ke štěstí. Přeji ti brzké uzdravení a ať tě ani krček netrápí. papa
pozdravení
rezama
| 25. 3. 2008 14:35
Tak já jsem zpátky od zubaře a sedím u počítače,čekám až mě přijde ta má huba k sobě.Jinak se mějta holky tady pěkně.
Ahoj Sluníčka
Dorka
| 25. 3. 2008 14:26
Ahoj Sluníčka zdravím všechny ve spolek.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
2. 5. 2024 18:43
11853
cudlik
2. 5. 2024 12:35
70398
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video