Orální sex - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Orální sex

Diskuze

X
Pavlina123
| 1. 6. 2011 19:52
Tak bifidus mě hodně pobavil . Vtipné.
No jo!
Tatu
| 6. 5. 2011 08:10
ale jak má vědět předtím, že bude spokojená potom?
T
Tatu
jituskaaa
| 5. 5. 2011 17:48
Já myslím, že tento postoj by měli opustit aji kluci =) přece když vidí spokojenou přítelkyni není důvod mít takovýto obavy =)
No
Tatu
| 4. 5. 2011 15:58
nahodí problém a pak se tu ani neukáže
Myslím, že největší radost bude mít, když pozná, žes to nikdy nedělala. Pak může nastat krásné období pokusů a učení. Jdi do toho bez obav, beze studu, s fantazií a s úmyslem dělat radost a něco nového se naučit. Buď vnímavá.
Je pravda že ten postoj "bojím se abych byla dost dobrá" bys měla opustit. To nech chlapům Jim to nikdo nevymluví.
T
=)
jituskaaa
| 4. 5. 2011 14:30
Holka, jde videt jak sji jeste strasne mlada...Takovy to uvazovani...byt dobra aby on z toho chudacek nebyl nespokojeny..jooo tim sem si prosla taky :D tim si asi musi projit kazda =)

Za prvi - chce to ty sama? pokud ano - opravdu to chces? pokud ne, nenut se do toho, zvlast v tvym veku, oka?

No a pokud to zkusit chces, tak to chce akorat trening, nic vic, myslim ze rady nejsou na miste, kazdymu se libi neco jinyho. Delej to tak, ja tobe se to libi, zkousej si co te napadne. Kdyz mu neco bude prijemny, mel by ti to rict, nebo treba on povzdechne a tak sama prijdes na to, ze tohle mu asi prijemny je.


Ale proboha to uvazovani - "bojim se ze nebudu dost dobra" toho se prosimte zbav co nejdriv jo? Takhle si nic neuzijes. Nezapomen, ze pro chlapi je dost vzrusujici, kdyz se *** jejich partnerce libi, pamatuj na to =)
jak to dělat
Katy1201
| 2. 5. 2011 17:03
nevím jak to svému klukovi udělat pusou, nikdy jsem to nedělala tak z toho mám celkem strach ze nebudu dost dobrá a nebude spokojený, poraďte jak správně na to a v jáké poloze, celkem se i stydímale snad to zvládnu- chci mu udělat radost. Dále je tu jestě jeden problém-mám rovnátka tak se bojím jestli to nebude vadit..máte s tím někdo zkušenost?? Díky za odpověd.
no rada
jack520
| 20. 3. 2011 15:02
chlapům se také jako dobrý začátek (předehra) líbí striptýzek :)
orální milování
mati
| 6. 8. 2009 13:15
Ahoj všichni, mohl by mi některý z pánů poradit, jak správně
uspokojit muže orálně? Díky
re
LadyLay
| 27. 6. 2009 11:07
No právee...ja jak kdy a myslim ze na tom tak uplne nezalezi ,kdyz mu to udelas az uplne do konce nechas to jenom v puse a pak to des vyplivnout... To je jina vec nez kdyz mu v posledni chvili podstrcis kapesnik
beruška
kubíček
| 9. 6. 2009 14:08
Ano, píšeme zde o orálním ***u a my nějak zbloudili do jiných dimenzí, ale není nad upřímnost a zájem. Myslíš si to také? Raději být upřímný a říkat i to, co bolí než lhát a podvádět. Ano, pravda vyděsí, ale než se trápit... Mám ráda inteligentní muže, kteří nemají strach být třeba jednou jedinou tečkou na mém krásném a úžasném těle...ale to je zase jiná kapitola... Rosimka
ještě jednou pro 3.tečku na berušce
Xara
| 8. 6. 2009 22:33
Víš, jak já bych rád zažil rozežraný stýl života a to ostatní? Mě probouzí slunce prvními polibky červánků a romantika je mým osudem.. Nikam se mi nepo..děla..Ale chtěl bych být pěknou způsobnou tečkou na tvém těle... Nebo se o to aspoň pokusit. arch.i@seznem.cz
ještě jednou pro 3.tečku na berušce
Xara
| 8. 6. 2009 22:33
Víš, jak já bych rád zažil rozežraný stýl života a to ostatní? Mě probouzí slunce prvními polibky červánků a romantika je mým osudem.. Nikam se mi nepo..děla..Ale chtěl bych být pěknou způsobnou tečkou na tvém těle... Nebo se o to aspoň pokusit. arch.i@seznem.cz
o berušce
Xara
| 8. 6. 2009 22:21
Jak to Rosimko víš,že se neumím rozhoupat? A že láska (a pravda) zvítězí nad lží a nenávistí? Nejsem prrravdoláskovec a dost o tom pochybuji. Myslím, že pravda spíš zaručeně vyděsí,než co jiného.... O čem si to vlastně píšeme? O orálním ***u? Já nevím,mě vadí ty vypadlé plomby v zubech...a tak Uvádí mě to do rozpaků..Takže asi ne. Radši si to sním sám.. Ale když už,tak pak ovšem ta skořice.........
zboznuji to
bronulka
| 6. 6. 2009 11:55
ja zboznuji *** jako takovi a kdyz je oralni-tak to si libuji.je mi 29roku a mam dve deti.manzel mi to rad dela jazickem a ja nemivam problem dosahnout orgasmuz.jen to polikani spermatu mi dela fakt problem.radeji to mam na brisko a podobne.
Ještě jednou pro Xaru
kubíček
| 13. 4. 2009 09:40
A čistá láska zvítězí nad lží a nenávistí? Tak jsi to myslel?
*** a láska jsou dvě rozdílné stránky našeho uvolněného a rozežraného stylu života, kde každý s každým, .....je to o financích, přepychu, moci, kariéře, ješitnosti, závisti a sobectví.
A kde se podělo to kouzlo romatických procházek při západu slunce?

Přeji hezké Velikonoce z nostalgické Opavy a nechť naše životy jsou pouhou jednou tečkou na mém těle. Víc teček by už jsme neunesli.
Rosimka
pro milého xaru
kubíček
| 13. 4. 2009 09:25
Ahoj, já bych zase chtěla být beruškou... Od narození jsem Štír, takže ano..znám se a vím, že raději dávám než beru. Ale opravdu jsi myslíš, že mě následuješ? Ty, který se neumíš rozhodnout, rozhoupat a samotný ***? Možná jsi vyjímka a já Ti křivdím. Potom se teda omlouvám...
Ano.. lidi jsou kvůli ***u a ne naopak..to s Tebou musím souhlasit, ale ta neutuchající rozkoš na konci tunelu....
Marti
Xara
| 11. 4. 2009 00:51
Zkus ho nadopovat skořicí!
No jo Rosimko
Xara
| 11. 4. 2009 00:48
Děti, věk,kouření, cholesterol, ICHS,stresy a cokoliv další jsou přirozeným nepřítelem ***u. ....Musíš si uvědomit,že *** není kvůli lidem, ale lidi jsou kvůli ***u a jeho následkům, tedy dětem....Stejně jako květinky..ty taky nekvetou kvůli ženám a květinářstvím,ale nýbrž kvůli motýlům.... Já osobně bych chtěl být za čmeláka. Xara
Ještě k naši milé Rosimce
Xara
| 11. 4. 2009 00:35
Hezké Velikonoce a trochu nostalgického povzdechu nad tím, že jsi z Bílého města Opavy, to za prvé, za druhé to, že jsi Štír....doufám, že víš, co znamená Štír ve Zvěrokruhu a v ***u.... já jako Váha jsem až na 2.místě za Štírem.,v tamtom...ovšem za na námi je ještě spousta snaživcůAle co...stejně zvítězí jen čistá láska v tom správném finančním kurzu a množství...To je ta bolest...Je to o tom. O zabezpečení,i když stopy náklonnosti se najdou...
Rosimka
Xara
| 11. 4. 2009 00:21
Ještě k tomu ***u... Myslím,že se obecně dost vytrhává ze souvislostí..Že by měl být přirozeným doprovodem duševního vztahu...no snad i nejspíš vyvrcholením.. K orálnímu ***u, na který v tom fofru ani kolikrát nepříjde,si myslím, že je dobré,aby ten BÁJEČNÝ pojedl dosti SKOŘICE..Hned to dostane jiný šmak...
Poznámka: Pokud by to po vás nějaký muž chtěl,tak ať to ukáže,jak se to dělá...Já to zkoušel a konec ejakulacio per os.............! NEDÁM TO ŽÁDNÉ!
pro fkabl od rosimky
kubíček
| 10. 4. 2009 17:20
Ahojky, žena k orálnímu ***u musí mít vztah, musí chtít ona sama, jinak to nemá cenu. Ale je celkem Tvá přítelkyně sobec, když to od Tebe vyžaduje a ona Tě ústy odmítá. Já miluji uspokojit muže orálně, je to pro mě strašně vzrušující a ten pocit spokojeného muže....Ale nutit nemůžeš, to by nedopadlo dobře..proti její vůli...
dvojí metr na orální sex
fkabl
| 10. 4. 2009 09:07
Moje přítelkyně přítelkyně odmítá orální *** (vzít si do pusinky mě). Tvrdí, že to není jen u mě. Že s tím má problém obecně a u každého. Na druhou stranu miluje, když provádim orální *** já ji. Nějak to proste nechápu, nechci ji nutit, abych ji *** nezprotivil, ale vim, ze dlouhodobě to bude problém. Já orální *** prostě miluji, víc než samotný styk
Rosimka
Xara
| 4. 4. 2009 00:17
Ještě je zlé, když má žena špatně opravený chrup a řeže to....Kdybych viděl, že to žena pozře a vyplivne,už bych to více neudělal.....Dá se říct,že i podle tohoto chování se dá na leccos usuzovat
Rosimko
Xara
| 4. 4. 2009 00:11
děkuji. Orální *** je něco velmi důvěrného, mezi mužem aženou,ale taky zásadního v tom, že to ,co dokáže žena přijmout důvěrně do těla z jakýchsi zahadných důvodů orálně odmítá,i když během dne pozře nesčetně mnoho horších a škodlivějších látek. Patrně je zde i rozdíl v chuti. Ale to já, jako muž nedokáži posoudit...Mě to chutná.
:-)
kubíček
| 1. 4. 2009 13:10
Ahojky, já orální *** mám taky ráda, vždy se mi to líbí a polykání miluji, tu chuť a ten pocit spokojeného muže.
:-)
marti2
| 28. 3. 2009 16:55
Ahoj,já dělám orální *** ráda příteli.I si to nechám nastříkat do pusy a i někdy polykám.Jemu se to moc líbí.Dřív jsem to neměla ráda,nedělala jsem to,až mýmu současnýmu příteli.
pro XARU
kubíček
| 28. 3. 2009 11:09
Jasně, nemůžeš nutit do něčeho, co protějšek nechce, potom to nemá cenu. Každý orální *** může vnímat jinak, mě osobně se to líbí a měla jsem z mužů dojem, že je to pro ně velice vzrušující a líbí se jim to. Ale asi to tak není, jsou i muži jako ty, kteří to moc nevyhledávají. Zase určitě máš praktiky, které máš rád. Źena po dětech musí být logicky unavená a zájem se ztrácí, ne úplně, ale je to tak. Ovšem záleží na muži, jak jí třeba doma pomůže, pohlídá a potom je to zase o něčem jiném.
pro malfox 007
kubíček
| 28. 3. 2009 10:59
Ahoj, nezáleží na věku manželky, jde o to chtít. Spíše mě zaráží, že nechce ani klasický ***, že se spolu milujete moc málo, to je podivné. Nemá třeba někoho jiného? Nebo v tom bude jiný zádrhel, neinklinuje třeba k ženám? Důvodů může být hodně. Nic neděláš špatně, doporučuji si o tom všem v klidu promluvit, vše je o komunikaci, musí se o tom mluvit, co má kdo rád, co ho vzrušuje a pod. Já třeba raději orální *** nez klasický, moc mě to vzrušuje, když ho vezmu do pusy, dlouho si s ním pohrávám a potom to polykání je úžasný pocit pro mě, je to nádhera. Když si to dělám sama, tak taky tna orální *** myslím, líbí se mi to. A jak dlouho jste spolu?
nic ? ckk
Xara
| 28. 3. 2009 01:05
Niky, jsem muž a to, co jsi psala, by se mělo tesat do kamene. V ústní dutině je veliké množství škodlivých a přímo choroboplodných bacilů,přesto se lidi líbají(mimo Eskymáků,ti si o sebe třou nosy). Kdežto jiné dutiny těla nepřinášejí taková nebezpečí,pokud se jedná o zdravého jedince.(feministky promiňte...zdravou jedinkyni) ***X

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Dana51
27. 4. 2024 08:12
11826
Remi - Mirka
27. 4. 2024 07:31
70323
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video