Orální sex - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Orální sex

Diskuze

Miky
slunko
| 10. 12. 2007 20:16
Myslíš ten nástavec na *** s tím vibračním tělískem? Také jsem o něm přemýšlela, pro oživení, vím, že "zúžení prostoru" se mu líbí, občas při misionářské poloze mu dvěma prsty (jako nůžky) obepnu *** a jeho prožitek se mnohem víc znásobí, možná je to obměna kroužku, kdo ví :). Ještě jedna hodně intimní poznámka - můj přítel občas trpí hemoroidy, proto se i z toho důvodu bojím "zasahovat"
Slunko
Miky
| 10. 12. 2007 19:48
No, to je podobný. Já ty prsty třeba používám i bez pusy, když se to dělá jemňoulince, tak je to prý hodně srovnatelný. A to dokončení vyvrcholení, je takto dobré, když to holka nechce do pusy atd....
A k tomu zadečku. On právě nesnese ani abych se mu k tomu otvůrku jen přiblížila, ale já ho rozrajcovala a pak jsem ho tam jemně hladila a nechal se, tak jsem si řekla, že to zkusím dál a pak to bylo bezva...taky jsme zkoušeli svíčku, je úzká a i díky tomu materiálu, to šlo lehce, moc se mu to líbilo. Nikdy bych nevěřila, že tohle si muž nechá, protože fakt vůbec není na nic zvláštního ani na experimenty a tak vůbec....NO a vida....takže to nevzdávej.Proto jsem taky zvědavá, co řekne na ten nástavec na ***, co jsem mu objednala k vánocům...moc se netvářil, když jsem něco naznačila...
Miky
slunko
| 10. 12. 2007 18:08
Já nejdřív myslela, že myslíš POUZE prsty ve spojení s "prdítkem" jak říkáš . Já ruce při orálu používám velice moc, myslím, že tím jde bezvadně dohrát prožitek partnera. Takže když se ústy věnuji žaludu nebo vršku ***u, hraji si rukama s varlaty nebo různě hnětu kořen a okolí, třísla, břicho apod. Baví mě to a vím, že příteli se to moc líbí. Jen do "prdítka" jsem se s prsty neodvážila, je na to nějak opatrný. Ale z vlastní zkušenosti - mě se dráždění zadčku při orálku líbí, je to nečekaně vzrušující
holky
Miky
| 10. 12. 2007 17:51
Jo? Tak to je dobrý. Já se už lekla, abych někoho neuraziila.
No, třeba si nasliním dlaně, prsty a různě ho jemně hnětu přes žalud, uzdičku atd a pak zase pusou...různě to střídám a někdy i zapojím jeho prdítko...Když se to spojí s orálkem, tak se mu to hrozně líbí. A to s těmi prsty třeba dělám i jen tak, místo orál. ***u a chlap říkal, že je to úplně jak pusou a někdy to přímo vyžaduje. Musí se to dělat ale hrozně jemně, spíš jakoby pořád takovými lehkými dotyky, než to nějak třít přímo. Taky to dělám pusou a přitom hladím těmi vlhkými prsty po dolní části ***u, varlatech atd...Také někdo používáte hodně ruce? Já všude jen slyším....vyhulit a hotovo...( pardon)...Já to různě střídám a spokojenost je nad míru...
Hodně intimní
anonym
| 10. 12. 2007 15:27
Mě to docela baví, co jsme schopni na sebe vypustit "do éteru", i věci, o nichž si nepovídáme ani s nejlepšími kámoši... Ale proč ne.
Jsem v ***u poněkud střídmější a některé techniky nemusím. Orál ano. Anál nikdy.
MIky
adelaida
| 10. 12. 2007 15:21
Otázka je, co myslíš těma prstovýma technikama? Já nějak přesně nevím, jestli tušim správně, co si pod tim představit...
Omluva
Miky
| 10. 12. 2007 14:02
To jsem asi přehnala, že? Omlouvám se, tohle je už hodně intimní.
Zkušenosti
Miky
| 8. 12. 2007 22:10
A zkoušela jste některá kombinovat přímo orální *** s různýma technikama pomocí prstů? Já to udělala v 16 jednomu klukovi a byl totálně hotovej.... A co při orálním ***u nějaký pomůcky partnerovi do zadečku? Taky to mám vyzkoušené a říkal, že to byl jeden z nej orgasmů v jeho životě a to si normálně na to místo vůbec nedá sáhnout...
Teplé sperma
Miky
| 7. 12. 2007 18:10
Jasně, spermie se tvoří ve varlatech a v nadvarlatech se shromažďují, jak zralé, tak nezralé......Při ejakulaci putuje sperma s tekutinou chámovodem do močové trubice.....Takže ejakulát by měl mít normálně tělesnou teplotu. Myslím, že to Panoral ví, jen se asi blbě vyjádřil. Ono to semeno není samozřejmě horké, ale lidská tělesná teplota se pohybuje od 36 do 37 stupňů......Některá citlivá žena může klidně rozdíl teploty na ejakulátu pociťovat a nemusí jí to být příjemné. Mám takový pocit, že mi to už kdysi někdo také říkal. Já s teplotou problém nemám.
Panoral
Dedeckova
| 6. 12. 2007 21:51
Nux má pravdu. Jak píšeš "pytlík" je mimo z těla právě proto, že spermie ke svému dozrání potřebují nižší teplotu. Nahlédni do nějaké biologické příručky.
Pytlík je mimo tělo,
anonym
| 6. 12. 2007 21:13
protože spermie potřebují nižší teplotu, než je teplota těla. Toť vědecký fakt, žádný můj výmysl.
Nemusím tě poučovat já, stačí si o tom cokoliv přečíst, třeba i na netu. Myslela jsem, že to dospělí lidé prostě vědí, tak jako vědí, jak vzniká dítě.
Nechci si dělat srandu, horké sperma byl Tvůj výraz a mě překvapil. Proto jsem reagovala.
Prostě když napíšu, že krev je zelená, přece bys taky oponoval, když víš, že je to jinak.

Nux
panoral
| 6. 12. 2007 18:56
Jasne a proc je ten pitlik mimo telo???Ja bych rekl ze pri vyrobe toho spermatu se varlata zahrivaji a maji veci teplotu nez je telo. Samozdrejme ze je o malinko veci ta telpota.A ne ze bys ses mela popalit jak si stoho delas srandu vis. A pred stav si ze sem ochutnal sperma.Samozdrejme svoje s prsou partnerky.
A ted me na to reknes neco dalsiho???Rad se poucim
Nux, panoral
adelaida
| 6. 12. 2007 08:18
No ba.. Horké sperma..To také nechápu. Fakt mě to nikdy nepopálilo.. Tys ho, panoralku, ještě nechutnal, viď? Já jen reagovala, že to holky třeba podrží v ústech a pak to vyplivnou, což mně osobně je nepříjemný to válet v puse, spolknu a je to.. . Ale samo chápu, že to někomu není příjemné polykat, to nezpochybňuji. Pěkné orální dny přeje A.
horké sperma???
anonym
| 6. 12. 2007 06:07
Panoral, omlouvám se, že se vám vměšuji do rozhovoru, ale kdes přišel na takovou blbninu, jakou je horké sperma?
Sperma má normálně teplotu těla, protože se tvoří v těle (ta tekutina, která je nositelem spermatu.
Naopak přímo spermie se tvoří ve varlatech, které nejsou proto v těle, ale mimo ně, aby teplota varlat byla nižší, než je v těle, jinak rychle umírají. Proto když nosí teď chlapi slipy a ne trenýrky, považuje se to za jeden z důvodů snížené plodnosti mužů obecně. Spermie se k té "nosné tekutině" přidávají až cestou ven. Sperma má teplotu vnitřku lidského těla, jako každá tekutina pocházející z těla. Takže má stejnou teplotu, jako vnitřek úst (ženy). Nemůže je vnímat jako horké. Ledaže bys měl horečku.

Jinak kdybych si mohla vybrat mezi tepným a studeným spermatem v ústech, rozhodně bych volila to čerstvější, tedy to právě teplé.
Adelaida
panoral
| 5. 12. 2007 22:14
Ale kazde nedela dobre polknout horke sperma.Tak proto nektera to radci necha schladnout na teplotu kterou ma v ustech a pak to muze polknout. Sperma ma vetsi teplotu nez je telesna teplota,byt je to otrosku veksi telpota ale je Kazdy mame svuj styl jak pri oralu tak pri milovani I jak rikala myki jde to dokoncit naslinenou rukou ani to chlap nepozna pokud je to jemne a dokaze to delat tak jak pusou stejne
Myki a Kozliku
panoral
| 5. 12. 2007 21:53
Sem tu vis taky pracuji.
Jo kozliku nektera zena to potrebuje jemne a nektera brutalne A jedna je za chviku a druha to potrebu je hodinu.A nez dojdes jak ktera to ma rada tak to chvili trva.Hlavne ji musis pozorne sledovat jak se pri cem chova a jak to proziva.A taky ji musis ujistit aby se dokazala uvolnit pekne a prozivala cele milovani
A uvidis ze si to zacnes uzivat sni stejne pekne
Angelwoman
Miky
| 1. 12. 2007 19:04
No, to je taky možný
Kozlik
Dedeckova
| 1. 12. 2007 14:57
Asi tak, jak psaly holky. Záleží na psychickém stavu. Obecně bych ale řekla, že pomalejší tempo je lepší. Vím, že někteří muži to nechápou, protože u nich se síla orgasmu tolik nemění.
k Angelwoman
Kozlik
| 30. 11. 2007 20:39
No jo to poznám, jenže ona třeba vzdychá, že to vypadá že už to bude a já se tak snažim a najednou se zas zklidní. A jedu asi na novo nebo fakt nevim.
Určitě závidí...
angelwoman
| 30. 11. 2007 19:45
..nebo se prostě jen chtějí vyspat Pamatuju si, že jak mi bylo asi 10, tak jsem byli na dovči v Chorvatsku a byli jsem s bráchou na pokoji ((bylo to takové letní chatky s 4 pokoji) a najednou se v noci začaly ozývat hrozné rány s vedlejšího pokoje...bála jsem se a vzbudila jsem bráchu a onajen, že se nemám být a poučil mě o tom, co se ve vedlejším pokoji děje Tehdy jsem to těm lidem ve vedlejším pokoji fakt zazlívala-časem člověk mění názor
Angelwoman
Miky
| 30. 11. 2007 19:38
Tak to je psina Z toho si nic nedělej, u nás si o tom nejspíš taky povídají. O nás ale asi né, to by mi neříkala o těch druhých. I když nevím, možná mi tím chtěla ledacos naznačit. Jestli oni ti lidi nezávidí
Miky
angelwoman
| 30. 11. 2007 19:25
O tom mi ani nemluv Jednou to na nás s přítelem nějak přišlo a hrozně jsem pospíchali k němu domů a oni tam mají takové blbé dveře od bytu, které se špatně zavírají...No a tak jsem na to hned bez dlouhých cavyků šli a myslím, že jsem teda byla hlučná až moc - nemohla jsem si ale pomoct A když jsme odcházeli, zjistila jsem, že jsem ty dveře nedovřela a byly celou dobu otevřené... Tak jestli nás chodili sousedi poslouchat, to musela být síla...potkali jsme na chodbě jednu paní a ta dost divně koukala, myslím, že jsem byla červená až za ušima doufám, že si o tom celý barák nevyprávěl
Angelwoman a Kozlik
Miky
| 30. 11. 2007 19:15
Nedávno mi říkala sousedka, že prý v noci nemůžou spát, protože ti pod nimi strašně křičí při ***u. Nevěděla jsem, co mám na to říct, protože také občas křičímA bydlíme nad nimi Chudáci
Jinak k té otázce: je to asi opravdu podle okolností a způsobu, kterým ji stimuluješ. Mám to podobně jako Angelwoman. Někdy na mne něco působí dokonce trtochu jinak, než kdykoliv předtím. Záleží tady na spousta věcech. Takže i když to partnerce déle trvá, nemusí to znamenat, že něco děláš špatně.
orální sex
angelwoman
| 30. 11. 2007 18:08
Jinak jestli se jí to líbí poznáš podle toho, jak vzdychá, atd, ne? Alespoň u mě to funguje výborně - v umakartovém bytě bych asi bydlet nemohla
Kozliku,
angelwoman
| 30. 11. 2007 18:06
u mě neznamená, že čím rychleji, tím líp..Jsou určité techniky, kterými mě přítel přivede k vyvrcholení za chvíli, ale někdy je mnohem lepší takové to protahování, oddalovaní a pak je to jako smršť Záleží na náladě, konkrétním rozpoložení, atd.
orál
Kozlik
| 30. 11. 2007 17:02
čus bus. Já mám orál taky rád a neznám chlapa co by neměl. Holce to dělám, ale někdy na ní moc nepoznám jestli to dělám dobře nebo ne. Ona totiž častoo dělá to samý. Řekl sem si, že se to dá poznat podle toho jak jí to rychle trvá. Je to tak a nebo se vám to může i líbit a někdy to trvá dýl normálně?
polknout?
zviratko
| 29. 11. 2007 22:00
ahojky,tak me muj pritel chutna se vsim vsudy,on je vegetarian a ji zdrave,ale obcas je to asi nejaka chutova nalada,tak mi to nesedne a nechutna mi.Ja jeho semeno obcas spolknu a obcas ne a ucuknu,to zacinam delat casteji,ale ne kvuli nechuti,ale spis mam problem s tim,ze ten trysk spermatu je moc prudky a i kdyz se snazim v puse nejak koordinovat co se deje,tak me proste ten prudky uzky trysk nakopava,snazim se to premoct,ale proste v posledni dobe se mi to nejak nedari.Nastesti milackovi je jedno jestli to vyplivnu nebo polknuale toto me malinko stve,vadi to taky nekomu,nebo jsem jediny exotme to docela mrzi
Nux
adelaida
| 29. 11. 2007 21:39
Ježiš v poho, co by se mě dotklo??? Sem asi divnej člóbrda s tim omdlíváním, založim na to asi téma.... A zpět k orálu..
:-(
anonym
| 29. 11. 2007 18:47
Jéje, tak to je vážné.

Promiň, jestli jsem se tě svým příspěvkem dotkla, netušila jsem, že je to až tak moc...
Čočky
adelaida
| 29. 11. 2007 15:22
Slyšela sem, že víc lidí nesnese kontaktní čočky. Prostě mi tělo nepřijalo to cizí těleso.. Mám blok si je nasadit, tak mi je tam dal po dlouhých peripetiích doktor (mám problém i držet otevřenou pusu, když by mi dávali injekci u zubaře). Chvíli sem je měla, pak se mi udělalo strašně zle, černo před očima a šla sem na zem.. Krev - o tom ani nemluvim..

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
..Magda
27. 4. 2024 13:01
70325
Dana51
27. 4. 2024 08:12
11826
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video