Orální sex - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Orální sex

Diskuze

O
Pavelabc
| 13. 3. 2008 16:30
Jak si tak pročítám diskusi tohoto vlákna, musím říci, že jsem jako muž vážně překvapen kolik jedinců nedopřeje ženě orální ***ík. Já byl naprosto přesvědčen o opaku – tak je to i u nás doma. Že Ti, co trpí nedostatkem O jsou muži…Vážně zajímavé!!!
Lulu
Dedeckova
| 13. 3. 2008 15:45
Určitě nemáš důvod se cítit špatně. Asi je potřeba se nad to povznést, než se trápit. Můj přítel také není pro všechny praktiky, ale beru to jako jeho právo, a neřeším to.
Snoopynka
Lulu89
| 9. 3. 2008 15:47
To určitě není tím...To jsem si jistá.
Spíš se mu to hnusí.. Nemá chuť = je to něco hnusného..
Cítím se hrozně.
pro Lulu89
Snoopynka
| 9. 3. 2008 15:25
Ahojky, a není to třeba tím, že to prostě neumí a nechce se před tebou nějak shodit? Přece jen pořád funduje určitá mužská hrdost a ego, tak třeba jen nechce dělat něco co mu nejde...Taky nad tím často přemýšlím, jestli to třeba pro přítele není "hnusné" tam dole - přece jen se to liší od orálního ***u u mužů, kde nic "neteče"...Orální *** mi ale dopřeje, sice ne pokaždé a ne moc dlouho, ale snaží se mi to aspoň trochu oplácet...Nevím no...někomu to prostě asi nejede a nechce se ani přemoct kvůli partnerce..I když přemáháním by se mu to mohlo ještě víc zhnusit...
orální sex
Lulu89
| 9. 3. 2008 15:05
Ahoj,
tak jsem o tom s přítelem mluvila..Řekla jsem, že mě mrzí, že mi tam nikdy ani nedá pusu..(o orálním ***u nemluvě)
Říkal, že na to nemá chuť dělat to pusou, že ho to moc mrzí, ale nemůže s tím nic dělat, že se to prý třeba změní.. (jsme spolu přes rok)..
Bylo mi ještě hůř, když jsem o tom začala mluvit, pocit, že se mě štítí..
orální sex
Joean
| 8. 3. 2008 22:26
ahojky, jsem trošku nezkušená holčina, a proto bych se chtela zeptat, co se nejvic klukum libi??? zkousela sem svojemu kourit, ale neudelal se, tak sem mu ho potom aspon vyhonila, prosim poradte,.. ale s partnerem se o tom nechcubavit, co se mu libi nejvic, chcu ho prekvapit, prosim poradte mi, jak mu ho mam kourit, dekuju
Pavelabc
angelwoman
| 9. 2. 2008 21:41
Vždyť já jen vtipkuju
Souhlasím-my ženy jsem záhadná stvoření, ale můžeš si výskat, že té po tvém boku rozumíš zase o trochu víc
Angelwoman
Pavelabc
| 9. 2. 2008 20:52
Ty Ještěrko jedna, moc se nesměj . Neni to jen tak pochopit toho "živočicha" dole. Přeci jenom, to co týden krvácí a neumře se vymyká všem normálním pravidlům
pavelabc
Gachna
| 9. 2. 2008 12:42
jooo Tak to jsem moc ráda, že to pomohlo
Pavelabc
angelwoman
| 8. 2. 2008 13:15
Hlavně, že jsi na to přišel vůbec
orální sexík
Pavelabc
| 8. 2. 2008 13:10
Ahoj,

tak jsem včera vyzkoušel na partnerce tu techniku, co mi poradila 3.2. Gachna. A fakt to funguje! Žádný extra tlak, jen sát a lehce přejíždět jazykem. Kdo by to byl řekl... Dnes ráno jsme to prodiskutovali cestou do práce a normálně mě přítelkyně podezřívá, že jsem „trénoval“ někde jinde ….Jen mě teda mrzí, že jsem na to nepřišel sám…
orální sex
slunecnice
| 7. 2. 2008 18:59
Jak říkám,je to o komunikaci.Dovolená je ideální,večer při vínku,oba uvolnění.To se napovídá věcí!Nebo už třeba teď večeře v příjemné restauraci.Mám zkušenost,že se proberou věci,které doma u večeře ani nevyslovíte.Myslím,že nakonec ocení tvojí upřímnost.Oni jsou chlapi na tohle trochu natvrdlí,je lepší jim říct polopatě,co od nich vlastně chceme.
kalkulka
adelaida
| 7. 2. 2008 13:23
Jako to je teda jouda. Tvářit se otráveně a znechuceně???? Ježiškote, když už to nemusim, tak tyhle ksichty teda nevim... to je teda docela sprostý.
Upřímnost
kalkulka
| 7. 2. 2008 11:47
Tak to my se bavíme upřímně, ovšem když vidím jeho výraz a vím že se mu do toho nechce, tak se mi to nechce ani rozebírat. stejně bych z toho nic neměla, když bych věděla, že jsem ho k tomu donutila... No jak psala Lulu, zkusím to rozebrat maximálně na dovolené, tak jsme vždycky oba uvolněni až až nebo spíš než rozebrat tak nenápadně znovu naznačit... třeba naspane po 4 letech změna, i když o tom pochybuji. Jo a mimochodem myslím, že spracha těsně předtím (která je samozřejmostí) stejně nepomůže, protože zvlhnu i přitom pořádně. No myslím, že ten problém bude toto...
Nux
Pavelabc
| 6. 2. 2008 07:35
jj souhlasím s Tebou...To je přesně ono . Upně čestvě vydrhnutá "kačenka" není prostě to pravé
přísloví mužů
anonym
| 5. 2. 2008 23:31
Chlapi mají jedno pořekadlo:

Žena pžed orálním ***em se má umýt, 2x oběhnout barák a pak je teprv připravena k orálku.

Tomu se říká "čistá špína". Já bych to nazvala spíše čerstvou (nežli čistou) špínou, ale jinak souhlas. něco z přirozenosti by zůstat mělo. Chlapi to maj rádi. Dopřejme jim feromony, ale ne starou a nemytou...každá jistě ví, jak to maslím...


orální sex
slunecnice
| 5. 2. 2008 23:08
Zlatíčka,neztrácejte naději,všechno má svůj čas.A i milování se musí člověk učit.Jsem už,slušně řečeno zkušenější ,ale mohu potvrdit,že je důležité,abyste svému partnerovi voněly.Teď nemluvím o sprše,ta je leckdy spíš na překážku,ale o vaší přirozené vůni,která bude vonět každému jinak.Někoho může i odpuzovat,i když se mu líbíte.Já bych netlačila na pilu,jak se říká a nehažte flintu do žita.Nejdůležitější je komunikace mezi vámi dvěma.Držím palce
Kalkulko,
anonym
| 4. 2. 2008 16:13
Tak to je divné, chlapi to bvykla chtělí víc, než my...ale výjimy eistují...

Pomůže jen otevřený rozhovor.
Proč Ti to nechce dělat.
Když bude pádný argument, tak O.K.
Když bude tvrdit, že jsi moc mokrá, pak navrhni čerstvé umytí...
Mmch, čerstvá vlhkost je voňavá, netuším, co mu na tom může vadit.


4 roky je dost dlouhá doba na to, abyste byli k sobě upřímní a nestyděli se říct, co se vám líbí a co ne.

Tobě se líbí mu to dělat?


A což třeba poloha 69? To by nešlo?
Kalkulka
Lulu89
| 4. 2. 2008 15:56
Tak to je fakt smutné, že se trváří otráveně nebo znechuceně.. :( Můj přítel by to jistě udělal, kdybych si o to řekla, ale já si o to nechci říkat...Chtěla bych, aby chtěl on. :( A nechtěla bych, aby to dělal, když je mu to nepříjemné..což asi je, když to nedělá..

Jednou to dělal s chutí a to když byl opilý, to ztrácí zábrany a chová mnohem víc ***uálně..Ale stejně jsem z toho nic neměla..protože asi moc tlačil a já jsem se ani nedokázala uvolnit, raději jsem pak chtěla, ať přestane..

Já bych mu určitě řekla, že mě to mrzí, že se tváří tak znechuceně...taky se chystám si s přítelem promluvit..až budou prázdniny a budeme mít víc dní pro sebe..Když jsme spolu jen jeden celý den a to v sobotu, jsem ráda, že se milujeme a moc to neřeším..v neděli už zase odjíždí..
Dodatek
kalkulka
| 4. 2. 2008 12:48
Mimochodem hygienu dodržuju pravidelně, mnohem víc než on... takže tam problém být nemůže...
anonym
| 22. 9. 2015 14:33
je mi 26 let a jsem ještě panna poraďte mi co mám dělat
aukrocit
| 26. 8. 2018 01:16
TO Anonym:
Najdi si chlapa a nebudeš pana
Já zatím ne
kalkulka
| 4. 2. 2008 12:48
No já jsem s přítelem čtvrtý rok, je můj první, on už partnerky měl, ale za celou dobu mě ani jednou nezkusil udělat pusou. A to jsem mu to několikrát už i řekla, protože on má rád když ho kouřím, dožaduje se toho, ale já ani nevím, jaké to je! ... Vždycky se zatváří otráveně nebo znechuceně, pak se to nějak přejde. Už jsem zkoušela i to, že mu to přestanu dělat, ale nějak vždycky zvládl, že jsem nevydržela a nakonec mu vyhověla. TAk si říkám, že po 4 letech se už toho opravdu nedočkám. Myslím, že problém je v tom, že jsem opravdu hodně mokrá, takže se mu do toho nechce proto. A kdysi to myslím dokonce řekl. Tak nevím, opravdu je to takový problém, dělat to partnerce pusou, když nadměrně vlhne ? Protože nevím, zda ho mám o to ještě někdy vůbec poprosit nebo naznačit... dík.
Gachna
Pavelabc
| 4. 2. 2008 08:34
Ahoj,


Díky za radu. Určitě vyzkouším. Obavám se ale, že to nebude stačit. Ten tlak je u partnerky hodně důležitý – ke konci. Třeba u normálního ***u se k orgasmu dopracuje jen v poloze „na koníčka“ (u ostatních jen opravdu výjimečně). Ještě bych dodal, že ten „správný“ pohyb musí být veden přes klitoris ze směru od pupíku k zadečku – obráceně to prý zas tak příjemné není – to je již prý lepší ze strany na stranu .


Ještě bych se trochu vrátil k předcházejícím příspěvkům. Pokud mohu mluvit sám za sebe, tak když se partnerka osprchuje ráno, jde do práce a večer máme ***ík, tak mi O nedělá problém provozovat (chutná mi a líbí se mi její vůně). Samozřejmě je jiná věc pokud přijde upocená z fitka nebo cestuje v letě hodinu pražským přeplněným MHD, kde je 50 a více stupňů .
orální..
Lulu89
| 3. 2. 2008 17:15
Právě, že já mu to dělám často..
On už to zkoušel, i když jsem byla okoupaná..ale já jsem se styděla a neuvolnila jsem se..ale je už to delší dobu, rozhodně to pokaždé nezkouší...Já si myslím, že je jeden z těch, kteří to nemusí..
Vlastně mi to ani tolik nechybí, mám radši normální milování..Ale asi proto, že si myslím, že on to dělá nerad..a taky proto, že jsem tomu ani nemohla přijít na chuť.
Vidíme se jen o víkendu, někdy na to i zapomenu a mám radost z normálního milování..tak to moc neřeším.. ale pak si na to někdy vzpomenu, když jsem sama a zamrzí to..
No a kdybych se zeptala..ani bych nechtěla slyšet, že to dělá nerad..
Pavel abc
Gachna
| 3. 2. 2008 00:26
vestli ti můžu poradit. Zkus její klitoris vsát mezi rty a zuby, jak bude v puse a bude tam lehký podtlak, tak přes něj přejížděj lehce jazykem. To ani nebudeš potřebovat nějak velký tlak... To fakt stčí
Pusou
Pavelabc
| 2. 2. 2008 21:52
Zdravim diskutujici skupinu,
oralni ***ik se supr: Jen mam takovy "postreh" . Partnerku jazykem a rty nedokazu privest az k orgasmu, protoze proste nedokazu vyvynout takovy tlak na to spravne misto. Vypomaham si "nakonec" temer celym oblicejem a pak to jde
lulu
Dedeckova
| 25. 1. 2008 22:14
Taky bych to tak nedramatizovala. Netrap se tím, že ses neosprchovala (určitě nejsi jediná!), já nemyslím, že v tom by tkvěl hlavní problém. Jsou chlapi, kteří tohle moc nemusí, anebo si prostě nevěří. Není se čím strestovat, buď k tomu dojdete nebo ne.
orál
Gachna
| 25. 1. 2008 21:55
Lulu, myslím že to že jsi se neumyla a on se pak tvářil tragicky... přijde mi to trošku přehnaný. Když jsem orál zažila poprvé taky jsem tedy rozhodně nebyla čerstvě vylezlá ze sprchy, přítuláka jsem taky nikdy nehnala aby se nejřív vypucoval. Zkus třeba začít ty. Nebo si o tom popovídejte, vždyť dneska se mluví o čemkoliv. Zeptej se ho co přesně mu nesedlo, a jestli to nechce zkusit ještě jednou... Přeci milování se taky napoprvé nemusí povést a lidi to neodradí
..
Lulu89
| 25. 1. 2008 18:28
Já vím, ale to víš, že mě to mrzí..Kdyby to šlo, tak bych přetočila čas a udělala všechno jinak..Hodně jsem se kvůli tomu trápila a zůstalo to do dnes. Už si s tím tolik nelámu hlavu, ale trápí mě, že s tím přítel nikdy nezačne..a na druhou stranu se bojím, takže jsem v tu chvíli i ráda..Mně to nijak nechybí, spíš se jen bojím, jestli si on nemyslí něco špatného..On říká že ne, ale prostě je mi trapně pokaždé když si na to vzpomenu..

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Dana51
27. 4. 2024 08:12
11826
Remi - Mirka
27. 4. 2024 07:31
70323
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video