Orální sex - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Orální sex

Diskuze

Adelaido
anonym
| 29. 11. 2007 14:06
Jsem taky "omdlívací" typ. Při odběru krve, apod.
Ale vážně při nasazování kontaktních čoček, to jsem se až zasmála , promiň. Nějak jsem si to představila...a přišlo mi to legrační.
Adelaida
Miky
| 29. 11. 2007 13:53
No, já to neumím vysvětlit. No a když jsem to polykala, tak mě i docela dlouho pálilo v krku. Asi má nějaký eaný semínko Já to v puse přímo nedržím. Dělám to tak, že když to jde do mne, tak to vypouštím zároveň z pusy. Ani to nepoznal myslel si stejně, že jsem to polkla. Až pak viděl, že ne....Ale můj muž to naštěstí nevyžaduje.
To svoje já mám zase ráda. Někdy ho tím vzrušuju. Kouká na mne, jak to dělám a už to jede
Sperma
adelaida
| 29. 11. 2007 13:40
Ahoooj všem. Nu, když vám to nepřijde dobré, tak je mi záhadou, jak to můžete držet v puse a pak vyplivnout. Přece mnohem jednodušší je, když to vcucnu, hned polknu a je to! Mně to pak vůbec nepřijde. To je tedy pro mě mnohem schůdnější než to vracet přes pusu ven. Příjemější je pro mě, když to hned schovám do útrob a je to. Možná vám to přijde divné, ale já mám problémy s přijetí určitých druhů věcí nebo abych tak řekla osliněných nebo nevábných tekutin. Je mi třeba nepříjemný se napít nějakýho protřepanýho džusu s utvořenejma bublinkama z flašky s dalšíma x osobama, nebo nemusim od někoho kousat zasliněný jabko.. Je mi to prostě nepříjemný. Dřív sem omdlívala, i když přede mnou někdo vytáh oko až na bělmo. Omdlívám i při odběru krve nebo když mi dávali kontaktní čočky.. Takže sem takovej přecitlivka nooo A to říkám proto, že teda nemusim takový podivný tekutiny (nedokázala bych vypít nějakou tekutinu nepříjemnou mi na pohled, třeba sperma ve sklenici - to by mi dělalo dost problém) a tak to řešim, že hned polknu a nevidim to, nepřevracim v puse a je klídeček . Když polknete, tak vám jde vysloveně na zvracení? Já to chápu, že to někdo nemusí, ale říkám, jak to dělám já.. Ať to jde..
Stejně budou za chvíli všude sinice.
Tatu
| 29. 11. 2007 13:15
A zákaz koupání.

Já to svoje ochutnávám pravidelně. Jak už jsem psal, místo kapesníčků, tamponů, ručníků to prostě uklidím jazykem a dám pak ještě polibkem ochutnat své partnerce. Nebo ona mi dá ochutnat potom co přijme semínko do úst. Pro někoho možná šokující, pro mě vzrušující jen na to pomyslím. Možná jsem pro někoho zvíře, ale nature je přeci dneska in. :o))) Stačí se podívat do rubriky Životní styly.
Tatu,
anonym
| 29. 11. 2007 10:53
a Tys to zkusil? Já to svoje nějak nemusím...asi mám nějaký problém se přijmout.

Partnerovi to udělám , ale jen z lásky, tak jak píše Miky, polykání opravdu nemusím. Podržím to v ústech do konce, pak to vyplivnu. Polykala jsem to jen zpočátku, vrámci největší zamilovanosti.

Jinak ten Tvůj rozbor vody z rybníka, no bak bak bak! Už nikdy nejdu do rybníku!
panoral
Miky
| 29. 11. 2007 10:02
A kdepak je Panoral??? Nějak se odmlčel, to je škoda...
Polykání
Miky
| 29. 11. 2007 09:10
No, to lokly. Fuj, tys to tedy rozebral...hihi Já vím, že to je tak, jak píšeš, ale holt se k tomu musí někdy dojít delší cestou.....
Já jsem párkrát polkla, jen kvůli partnerovi...dělala jsem to pro něj, protože ho miluju, ale taky mi to prostě nechutná, někdy se mi ta i zvedl žaludek...S tím nic nenadělám.
Jinak pokud jsem si přišla na způsob, kdy polykat nemusím a jemu je to stejně příjemné a neochuzuji ho o prožitek, tak se přiznám, že jsem raději......
Jak jsi psal o tom ochutnání mužem, tak to jsem mu navrhla před nějakou dobou a jeho reakce? Fuj, to ani náhodou.....
Lokly jste si někdy v rybníce při koupání?
Tatu
| 29. 11. 2007 08:21
Ano? A to tam bylo rozmíchané bachno, bakterie, prvoci, hniloba z uhynulých živočichů, rybí mlíčí, moč, a možná i sperma ostatních koupajících se a takový problém to nebyl,ne. Já si na to svoje taky musel zvyknout. Každý má přece taky rád sám sebe(mimo sebevrahů). No a když vycházím z toho, že mám taky rád sebe, musím mít rád i své sperma. A moje partnerka, když má ráda mě, má mě ráda se vším všudy.Ale myslím, že se opakuju, i když jinými slovy.
Favoritka
Miky
| 28. 11. 2007 22:12
Vztah není je o tomto uspokojení. Holt si někdy ledacos odřekneme, ale v zápětí nám to je jinde vráceno. Nežijeme jen ***em. Já semeno nepolykám, ale nechám pyj v ústech při vyvrcholení, nepolknu. Ty jsi myslela, že vůbec nesneseš semeno v ústech? Usuzuji podle tvých potíží. Jde to vyřešit i jinak. Např. když si hodně nasliníš dlaň a uděláš takový přechod, tak při té vzrušenosti, to nebude mít velký vliv....Musíš být ale velmi jemná....
Orální sex
favoritka
| 27. 11. 2007 12:47
Manžel má taky rád orální ***, i mě se líbí, když mi to dělá. Na oplátku mu to taky udělám, ale ne dokonce. On by si to strašně přál, abych to aspoň jednou zkusila, ale já se nemůžu překonat. Když si představím sperma, tak se mi dělá šoufl. Moc mě to mrzí, protože vím, že bych tím manžela nad míru uspokojila. Je to ale těžké. navíc trpím na afty a mám takový pocit, že orální *** je proto mým nepřítelem. Zrovna nedávno jsem nemohla ani mluvit, měla jsem plnou pusu boláků, tak si myslím, jestli to není z toho.
orální sex
Miky
| 23. 11. 2007 18:39
Jo, jo, s těma bacilama máš pravdu. Jinak by mne toho zajímalo hodně, třeba něco ohledně techniky, haha ( že by popis jazykového tornáda....????? )
Myki
panoral
| 21. 11. 2007 18:10
To mas to same jak kdyz nektera zena te nepusti prsty do kacenky a druha to primo vyzaduje.Protoze nektera ma strach s toho abys nemel bakterie na prstech ale lizani ji nevadi, to je zajimave kdyz v ustech mas vic bakterii nez na prstech. A tak je to same stim ovocem a slehackou nektera to chce uz jen protoze ji olizujes vsude kde je nastrikana ta slehacka ci polozene ovoce.Bejvala si postrikala slehackou hodne bradavky tak i pupik kacenku a vnitrni stranu stehen a na kraj kacenky strcila banan Jeste te neco zajima??
panoral
Miky
| 21. 11. 2007 15:54
Ty bláho, to je zkušeností. To by mne ani nenapadlo si tam nechat tohle strkat Ale jak jsi psal, každá je jiná..
nux
panoral
| 21. 11. 2007 15:09
A vidis necha samozdrejme ne kazda si necha strcit ovoce do vnitr.Ale kdyz to chce a ji to nic nedela tak proc by to partnerovi neusnadnila???A hygiena potakovem aktu je nutna obou partneru
Ty bláho
anonym
| 21. 11. 2007 06:37
To je teda spotřeba zeleniny! To mi neříkej, že některá ženská si takto nechala po sobě patlat ovoce, do intimních míst, to je důvod k zánětu jak dělanej, a je po lízání na delší dobu!
slunko
panoral
| 21. 11. 2007 03:11
Ahoj Ja stim mam osobni zkusenostStrasne paleni na jazyku a skrabani v rkku,neadlose to nijak utlumit nez stamprdli slivovice!!Vyplachoval sem si pusu ustni vodou a nic nepomahalo,mela takove pizmo ze bylo na me agresivni.Tak se ji sam vyplachoval pred tim ani to nepomohlo protoze pri druhem orgazmu zase zacla mit opet stavisku tu agresivni!Tak sem ji postikal slehackou strcil ji dovnitr banan pomeranc a vubec nic porad to nepomahalo,az rajce ji snizilo tu agresivni stavicku ci sneutralizovalo pak uz me nepalil jazyk a skrabyni sem zahanel sliovoci A bylo vse fajn ohledne oralniho ***u
panoral
Miky
| 21. 11. 2007 00:55



Tak to je mazec No, je to moc hezky napsáno, to se ti musí nechat. Když si člověk představí popisu atd...no, asi moc super, určitě víš kdy kam pokročit a natož jak, že? Ale já jsem, bohužel zadaná....
miky
panoral
| 21. 11. 2007 00:49
Napred ti budu cumlat ousko krkcek az ucitim ze se zacinac pritlacet mou hlavu pokrocim na prsa a budu si hrat s bradavkama tak dlouho pokud nebudes svirat nohy k sobe.Budu pokracovat niz na pupik na pod brisko a kousnu te do slabyni to v tobe zamrazi,drazdenim postevacka se zacinas chcet a kacenka se zacina otvyrat sam od sebe olizuji frajtr i postevacekA uz ses vlhka a pekne se chvejes rozkosi,stridavim olizovanim a sanim sviras nohy k sobe a uz brzo budes citim v tobe velke napeti a cekam jak ho nadherne uvolnis
panoral
Miky
| 21. 11. 2007 00:36
Zdravím nového uživatele. A jakýpak jsi ty orální odborník? jsem jen zvědavá.....
Adelaida
panoral
| 21. 11. 2007 00:27
Ahojky to je asi pravda stim ze to nemusi kazdemu stejne chutnat vsechno.Ale bez oralniho ***u to neni ono to spravne orechove
Nechutna to bez
panoral
| 21. 11. 2007 00:22
Ahoj vsem oralni ***ualnim odbornikum
Tatu je prostě milovník :-)
adelaida
| 13. 11. 2007 12:09
A dyť my víme
Zkušenosti jistě.
Tatu
| 13. 11. 2007 11:56
Ale ten velice kladný vztah k této praktice se u mě formoval v pubertě. To jsem žádnou praxi neměl, abych mohl posoudit líbí-nelíbí. Zkrátka jsem o tom snil jako o něčem úžasném, co se skoro vyrovná souloži a už mi to zůstalo.
Doplnění
adelaida
| 13. 11. 2007 09:15
Ještě pro upřesnění, s tím odporem..to nemyslím zrovna polykání..to prostě některé ženy nemůžou a i když mezi ně nepatřím, tak to chápu. Jako asi někdo nemůže já nevim krupičnou kaši a je jim z ní špatně, tak to prostě nemůžou a s tím se nedá nic dělat. On to asi taky nikdo nedělá, že by si to nějak natrénoval (tedy nevím, dle mého názoru), ale bud´ to prostě udělá nebo ne. Já to prostě prvně zkusila a šlo to, tak toto osobně neřeším. Ale k tomu jí teda určo nenut´, jinak myslím, že k vylepšování je tam prostoru dost..
Pepyk
adelaida
| 13. 11. 2007 09:00
Hi Pepyku..to s tím podobným problémem jako myslíš, že Ti nechce dělat partnerka orální ***..nebo teda dělá, ale není to ideální.. ? Popřemýšlela jsem a napsala Ti pár tipů do soukromý zprávičky, tak určo mrkni! .. Ale jak říkám, je to individuální.. Problém jako Tvoje partnerka já osobně teda nemám a chápu, že z toho nejsi nadšený.. Škoda, že ona nechápe, že kdyby na to šla jinak, tak pro ni uděláš všechno.. Nemyslím, že k tomu má a priori odpor, ale nechuť něco měnit a zkusit to jinak.
I když, jak už jsem zmiňovala, jsou halt muži, kterým se nezavděčíš ani jako bohyně ***u Ale to už jinde jsme, je to jiná vesnice.. Hodně štěstí
to Adelaida
Pepyk
| 13. 11. 2007 07:52
Ahoj Adelajdo,
Mám podobný problém jako ty. Jsem se svou partnerkou něco přes 5 let a každý náš *** začíná tím, že provádím orální *** partnerce a to z 90% až k orgazmu, bouhužel ona to bere jako předehru, takže hned jak se vzpamatuje, tak na mně "skočí" a jde se na věc. Co se týče orálního ***u z její strany, tak je to jen zřídka kdy a většinou téměř ze 100% to je jen tehdy, když potom nedojde k ***u samotnému (je mi 24, takže o nějakých problémech s erekcí nemůže být řeč) a to když nemůže v době menstruace, nebo když prostě nemá náladu na ***, tak aby se neřeklo a bere jako s donucení. Navíc ho dělá jen za určitých podmínek tzn. že musím ležet na zádech, ona se mi pravou paží položí na břicho, abych náhodou něco neviděl a ještě musí být pro jistotu tma. Co se týče vyvrcholení, tak se o nějakém polykání nedá ani mluvit. Vždycky to dokončí rukou na mé břicho a vítězně mi podá papírové kapesníčky. Névím, jak toto vnímají ženy, ale takový konec vždy zazdí i ty sebelepší předchozí pocity a spíš abych cítil po tom radost, když se k tomu po dlouhé době odhodlá, tak jsem spíše jen zklamaný a naštvaný. Samozřejmně jsem se s ní o tom snažil několikrát bavit, že bych na to chtěl vidět a že když už to nechce do pusy, že by se mi líbilo, kdybych se jí mohl udělat alespoň na prsa (o nějakých svých dalších přáních jsem se raději ani neodvážil mluvit), ale takováto debata vždy končila tím, že se naštvala a řekla něco ve smyslu jestli se ti to nelíbí, tak to nebudu dělat vůbec. Jsem z toho celkem zklamaný a vím že tím částečně trpí i náš partnerský vztah, ale nevím, co mám udělat pro to, aby se to nějakým způsobem změnilo. Pokud Vás někoho něco napadá, tak mi prosím napište.

Děkuji Pepyk
Tatu,
anonym
| 12. 11. 2007 21:24
Jk nic nevíš??? Jaká literatura v období puberty???
Já myslela, že mluvíš z vlastní zkušenosti!
:o)))
Miky
| 12. 11. 2007 15:58
NAZDAR
Jo, Tatu by nám ukázal....
Vůně, pachy
adelaida
| 12. 11. 2007 15:09
No jo, je to halt složitý, každopádně orálnímu ***u zdar
Nepřehánět
Tatu
| 12. 11. 2007 14:45
Nevoní, přes veškerou hygienu,jen když jsou tam nějaké patologické jevy. Tak jsem to myslel.
Já jen vím že nic nevím Všechno jsou moje výmysly, nebo otisky touhy vybuzené poučnou literaturou v období puberty. To asi ovlivňuje můj vztah k orálnímu ***u nejvíc.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Dana51
27. 4. 2024 08:12
11826
Remi - Mirka
27. 4. 2024 07:31
70323
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video