Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
anonym
| 25. 2. 2015 19:25
0
0
Reagovat!
tarbik
| 22. 2. 2015 16:08
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.

Toho se taky dost bojím 

Říkala mi jedna známá, že její kamarádka bere nějaké hormony po hysterektomii a v šedesáti vypadá na padesát. Že by to byl ten elixír??? Ten vápník si nech předepsat od doktora. Ty co jsou k dostání bez předpisu, nejsou nijak účinné.
, vyděsila jsi i mě. Jsem o dekádu před tebou a teď si barvitě představuju, co se to ve mně děje. Chtělo by to nějaký elixír
.Já mám už 11 let po normálním přechodu a poradili mi v nemocnici ještě VÁPNÍK. Nestačí prý v normální stravě, chce to přidat několikrát do roka "ozdravnou kúru" tablet. Třeba rozpustných.
.


), dobrovolně a ráda jsem si pobyt v nemocnici prodloužila. Takový režim a klid jako tam teda doma rozhodně nemám 



