Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
anonym
| 21. 2. 2015 18:40
0
0
Reagovat!
anonym
| 21. 2. 2015 14:34
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
. A střevní chřipka si tě skutečně nemohla vyčíhat v lepší dobu
... Tak držím palce, ať jsi brzy fit ! 
) jsem si koupila hned na cestě z nemocnice. Já mám totiž těch stehů v pahýlku víc (LAVH plus přední plastika) a paní doktorka říkala, že cica pomáhá i proti tvorbě těch granulátů, co se tady o nich už psalo. Tak jsem neváhala a hned večer nasadila. Prostě - kdo maže, ten jede !
.
. I když musím říct, že jsem za celou dobu v nemocnici necítila žádnou bolest ani při vyšetření, ani při injekcích, ani při vytahování hadiček, ani při vytahování stehů - moc šikovné sestřičky i doktoři i
!
jejda, teda doufám, že takové stehy vypadávají samy a nemusí je lékař vyndavat
já jsem totiž hrozný hrdina
a návaly stejné. Asi je moc brzy 
! ! !




