Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
Taky se přidávám
Majka33
| 15. 4. 2008 11:02
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
MÁME 100 STRÁNEK 
.
.


Ale možná je to tím, že jsem se začala víc hýbat a už tolik neodpočívám...

- ono to u mně nebylo úplně super ani před operací, tak to olejík asi moc nezlepší,ale aspoň to nebude "drhnout"
Jinak prý je dobrý minapend balance tobolky a ještě něco z červeného jetele. Tak jestli máš vaječník tak by ti to mohlo pomoci. Nám bez vaječníků asi nic moc.
.



