Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
jééé
Majka33
| 28. 3. 2008 16:35
0
0
Reagovat!
Přání pro všechny statečné a báječné kočky na této diskuzi
Rosmarine
| 23. 3. 2008 18:21
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.





.Přejí hezký den.
.Jinač přejí všem krásný den a moc zdravíčka .Vaše Majka.
To, že se mi už zahojily jizvy po laparoskopii prý neznamená, že je vše zahojené i uvnitř - přece jen to byl prý velký zákrok. Jen to teď chce čas na zahojení. Tak mám radost, že to není nic špatného a trpělivosti se holt musím trochu naučit.

Ale díkys, naštěstí se cítím v pohodě
Jojo

. Ještě zbývá se poslechnout



