Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
Rosmarinko
Hana
| 17. 3. 2008 12:27
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Tak jsem konečně zase usedla k PC, abych vám poděkovala za přivítání
a poslala všem moc a moc veliké pozdravení.
. Ráno před operací už jsem dostala injekci a bylo to trochu lepší. Stejně jsem si ale kvůli tomu poležela 24 hodin na JIPce. Občas mi ho naměřili i potom, tak to vypadá, že ho budu muset trošku léčit u praktika.
. To z nich mám radost
- no tak pro změnu močím krev, ale už je lépe.. Koníček je pěkný, mám ráda koně. U nás prší jen se leje
.

jsem našla tuto diskusi ,protože i já jsem měla strach,nevěděla jsem co mě čeká i když mi lékař vše vysvětlil.Myslela jsem si ,že ve 39.letech je to moc brzy, ale díky " VIKTORCE" vím ,že je nás víc a to mě uklidnilo, že nejsem se svým problémem sama.Operace se dala zvládnout to jsem tady už psala. 
.Holky opatrujte se moc a jak se má Rosmarínka?Kdy jí pustí domů?Mějte sehezky.PáááMajka.




