Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
pro Zuliku
inuska
| 17. 2. 2008 18:33
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
-ale my ženský přeci vydržíme hodně...


a půlroční mimino k tomu. Nic jiného mi nezbývalo než pomáhat a nešetřit se. Jinak to nešlo, ale byly i příjemné chvilky a ty stály za to. viz foto z plaveckého kurzu, kde jsem fungovala jako náhradnice 
, držím palce
.

,mě se to zahojilo až v 8.týdnu a doktor říkal, že je to právě tím stehem, který nevypadnul a zanícoval se tam. Vytáhnul mi ho a byl klid.Antibiotika by to měli spravit a než je doužíváš stehy by měli sami vypadnout. Drží uvnitř déle než ty venkovní. Budeš v pořádu.




