Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
hysterktomie
magdala
| 3. 2. 2008 22:29
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
tak jsem dneska koukla a koukám
a koukám co tu je příspěvků...přeji krásné uzdravování všem .. co jsme po operaci a těm kdo jde na operaci držím palečky krásnou neděli
posílám sluníčko na dobrou náladičku

Hanka

Olina
mirča1
Bojím se aby se mi to nevrátilo.Primář mi řek že je to možné,mám strach.Asi bych to podruhé neunesla.Mám dvě děti 8letou holčičku a 3,5letého chlapečka,tak už kvůli ním musím bojovat.Proto musím chodit tak často na kontroly a prý už to mám doživotně.Jsem ráda že si můžu s váma tady o takových věcech popovídat.
Ahojky Orlovanko ! Pokud Ti něco říká číslo 735 14, tak je vše jasné a já si myslím, že je, a proto Orlovanka zdraví Orlovanku !!! Přeji Ti strašně moc zdravíčka, protože vidím, že si "užíváš" mnohem více, než většina z nás. Hodně síly!!!



