Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

berusa
jirinka
| 18. 2. 2009 12:27
Ahoj beruso! To ti opravdu gratuluji, protože ja beru tu silnější osmý den a mám dole pouze 1 kilo! jsem z toho zoufalá. Je možné, že se to teprve rozjede? Taky se snažim cvičit, ale s dětmi nemam moc čas. Jídlo jsem taky trochu omezila, ale stejně nehubnu........Mohu se zeptat kolik vážíš, že ti to jde tak rychle dolů? Nechci tě urazit, ale prý je to u silnějších lidí rychlejší....Já mám 80 a rozhodně si nepřipadam krásná........Jirinka
o hubnutí a dietě-meridia
berusa
| 18. 2. 2009 11:44
Ahoj všechny hubnoucí,meridii mi předepsal můj obezitolog,pro začátek beru tu slabší.Mám ji 10 dní a zhubla jsem 6 kilo!!!Mám z toho velkou radost!!Ale pozor,nic není zadarmo,denně příjem potravy do 5000KJ,denně rotoped.První tři dny byly strašné(obzvlášť na tom rotopedu )Ale pomalu si zvykám,i na jídlo i na pohyb.Držte mi palečky,ať se kila ztrácí tak rychle,jak přišly
meridia
jirinka
| 13. 2. 2009 07:32
Ahojky všem. děkuji za podporu a názory. Na cvičení s dětmi opravdu čas moc nemám, ale snažím se. Když ten menší spí, tak cvičim s tim staršim a je to. Uvidíme jak budu vytrvalá, ale do léta chci vypadat jinak než nyní........Držim palce i všem, které hubnou a hlavně - nevzdávejte to! Chce to velkou dávku optimismu. A pište pište ať se podporujeme vzájemně a džíme jako ženy spolu.......Jiřinka
jirinka
jituliiik
| 12. 2. 2009 17:27
Na manželovy poznámky se vykašli, chlapi jsou ***
Hlavně se nestresuj, nebo nabereš ještě víc! Jestli Ti můžu poradit, tak Meridii vyhoď do koše, tou si jen rozhodíš metabolismus, sice jsi nenapsala, kolik měříš, ale podle mě 80 kg ještě není nějak zvlášť velká katastrofa Zkus si koupit třeba chrom, ten tlumí chuť na sladké anebo CLA, s tou má velmi dobré zkušenosti moje teta a jedna kamarádka Nedávej si žádné nereálné cíle, myslím, že i těch 15 kg za tři měsíce je celkem dost, ale to je můj názor. Se dvěma dětmi je asi těžké najít si čas na cvičení, ale ať Ti pomůže manžel a děti pohlídá, když mu vadí, kolik vážíš! Bez pohybu to prostě nejde.
Držím Ti pěsti, buď statečná a nevzdávej se!!
meridia
jirinka
| 12. 2. 2009 08:22
Já vám děkuji za upřímné názory, i když jste mě nepotěšily. Jen jsem to zkusila. Samozřejmě je mi jasné, že nic není zadarmo, ale tak 15kg snad zvládnu. 250kg nemám, ale cítím se hrozně. Nyní asi mnohé zvás budou kroutit hlavou.....je mi 26 let a vážím 79kg. Vážila jsem 54 a ten zbytek jsem nabrala s mými dvěma dětmi.Největší problémy s tím má ale můj manžel. Nevim jestli to některá z vás zná, ale neustálé poznámky na mou váhu jsou dost deprimující........
jirinka
jituliiik
| 11. 2. 2009 18:22
Četla jsi vůbec příbalový leták?
Je tam jasně napsané, že by se Meridia měla užívat ve spojení se stravou se sníženým obsahem energie a zvýšenou pohybovou
aktivitou, jako součást komplexního programu snižování tělesné
hmotnosti, pokud samotná režimová opatření (tj. úprava stravy a tělesné
aktivity) byla nedostatečně účinná.
Posívej se na tenhle odkaz http://www.meridia.cz/…alovy-letak.html
jirinka
jituliiik
| 11. 2. 2009 18:16
Moje mamka zhubla 30 kg za rok a čtvrt a to tak, že omezila tučná jídla a hodně chodila, jiný pohyb u ní kvůli zdravotním problémům nebyl možný.
Zhubnout 25 kg za tři měsíce a to jen s tabletkama, jak píšeš, je podle mě šílenost
jirinka
Kloa
| 11. 2. 2009 16:37
Jirinko, docela šílený plán Pokud vážíš tak 250 kg, tak snad jo, to ti těch 25 kg za ty tři měsíce možná dolů půjdou, i když bez změny jídelníčku a celkově životního stylu, dost těžko.
Jak dlouho jsi těch 25 kg nabírala? Tak asi taková doba bude potřebná, abys je zase dala dolů. A to je potřeba pro to něco udělat.
Nezapomeň, že tyto "zázraky" hlavně hodně odvodňují.
Nevěřím, že tímto způsobem zhubneš, spíše si zaděláš na další kg navíc, rozhodíš si metabolismus a když budeš mít štěstí, tak si neuženeš žádnou zdravotní komplikaci.

Nevím kdy lidé takto smýšlející konečně přijdou na to, že jediná jistota je přestat se ládovat a začít se hýbat
meridia
jirinka
| 11. 2. 2009 16:17
Zdrvim všechny ženy, které hubnou pomocí Meridie. Já ji beru teprve druhý den a kromně totálního sucha v puse nic jiného zatim nepozoruji...zajímá mě jestli je mezi vámi někdo komu se podařilo s těmito prášky zhubnout i bez cvičení a diet a eventuelně kolik. Já potřebuji shodit za tři měsíce 25kg, myslíte, že mám šanci, nebo je to nemožné........!Jiřinka
Karooolinkaa
cceline
| 29. 1. 2009 12:35
Ahoj. Nechci nic říkal, ale jsi blázen! Bez dohledu lékaře nikdy!!! Vím jak se asi cítíš, protože v tvém věku jsem vážila úplně stejně. Ale já v té době se sebou nic nedělala. Dneska mi je 21 a moje největší váha byla 113kg. Ale teď jsem začala chodit k obezitoložce. Ta mi radí co a jak. No a rozhodně léky nejsou to pravý. Protože platí pouze jenom to, že musíš mít větší výdej než příjem aby si začala hubnout. A takový léky, čaje a podobný jsou pouze proto aby ti v tom pomohli a rozhodně za tebe hubnout nebudou. To máš i v každém příbalovým letáku napsaný. Takže bude lepší když navštívíš obezitologa, ten ti bude radit co a jak a taky tě bude hlídat z hlediska zdraví. Mě třeba našli špatnou funkci štítný žlázy atd. Chce to omezit a změnit jídelníček a začít se hýbat. Dobrý stránky jsou www.hejbejse.tv Kdyby jsi chtěla ještě s něčím poradit nebo tak, tak napiš.
Výzkumné šetření Nadváha u žen
alanis85
| 28. 1. 2009 21:41
undefinedundefined

undefined

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o
vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen
pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na www.obezita.kubikula.net

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.

Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.

Za Váš čas předem děkuji
V.Kašparová
meridia
DoctorHouse
| 27. 12. 2008 00:33
Ahojky, Meridia vazne funguje,ale pozor na ni..ja problem s nadvahou sice nemam,ale vice mene ze zvedavosti jsem ji zkusila a do tydne byla dole 3kila, takze jsem mela 43 kilo(je mi 26) ..takze jsem musela prestat ji brat,nemohla jsem v noci spat,hdone se potila,nemela zkratka k jidlu vubec chut..je to jako pervitin,jen legalni
meridia
gemin
| 26. 11. 2008 18:08
ahoj holky chtela sem se zeptat kolik cca stoji baleni meridia, akolik se toho bere a tak?ja byla pred par mesici u sve obvodacky (kuli probremum ze jsem behem 6ydnu nabrala 10kil a vypadavali mi vlasy ale na sonu stitne zlazy nic abnormalniho neobjevili) a ptala jsem se ji zda by mi neco nepredepsala to neudelala a rekla at to zkusim schodit ale uz jsou to skoro 3mesice a nic a kdyz jsem tam byla pred tydnem tak mi znovu rekla at jeste pockam ze mam stresove obdobi se zkouskovym obdobim ale to sem mela i predtim a i jiny veci, ale jeste se nevzdavam pujdu tam zase chtela bych tech 10zase schodim a jeste ty vanoce
lindaxa
luciasss
| 27. 10. 2008 18:01
ahoj holky nemate skusenosti s pripravkem na hubnuti lindaxa segra po tom zhubl a18kg ale tvrdila ze nemela chut k jidlu a tu ja mam tak nevim no poradte
Karoolinkaa
Kloa
| 23. 10. 2008 22:10
Ahoj. Podle mě je meridia pro tebe ta nejhorší volba, kterou sis mohla vybrat. A pokud se nezačneš hýbat a jinak stravovat, tak i zbytečně vyhozené peníze. A pokud je chyba jinde - zdravotní problémy - tak by to měl určitě řešit lékař. Neblbni
sas
Karoolinkaa
| 23. 10. 2008 21:55
Ahojky,
jak mám sehnat meridium když mi ještě není 18? (bude za 2 měsíce) a vážím 99 kg... Připadám si hrozně.. Když o tom mluvím s mámou tak mi řekne že to je roztomilý... Jenže mě to moc roztomilý nepřipadá.. nemohl byste mi někdo to meridium prodat???? Já už si vážně newim rady :(
Meridia
Megali
| 4. 8. 2008 23:44
Meridii užíval manžel a velmi výrazně díky ní zhubl (nevím přesně, ale určitě to bylo cca. 10-15kg během jedné kúry). Nicméně tento lék je opravdu silný driák a má i hodně kontraindikací. a rizik. Celé hubnutí musí probíhat pod dozorem lékaře, je nutno pravidelné sledování nejen váhy a BMI, ale i minerálů v krvi. Podle mě je Meridie až tím posledním řešením, pokud hubnutí jiným způsobem opravdu nejde, měla by být předepisována jen obézním lidem s BMI vyšším než 30. Nechápu, že ji někteří lidé pokoutně schánějí a jsou vůbec ochotni brát bez lékařského dohledu, zejména pokud mají "pouze" nadváhu, tzn. nejsou vyloženě obézní. Je to velký hazard s vlastním zdravím.
meridia
jaja80
| 4. 8. 2008 22:35
ahojky beru meridii 4 den od lekaře je tu nekdo kdo to bral a jestli schodil a jak?dekuji
meridia
Evi
| 4. 8. 2008 19:44
ahoj, taky jsem meridii užívala 3 měsíce a nezhubla jsem ani kilo. A ani chutě mi nepolevily.
Moje kamarádka po nich zkolabovala, takže taky nic moc
Meridia
babyba
| 4. 8. 2008 12:57
Ahojky, hodně se setkávám v diskuzích s tím, že chcete sehnat meridii bez lékařského předpisu. No popravdě mně to v prvním okamžiku taky napadlo. Vlastně jsem se ptala obvodní lékařky na možnost předepsání a bylo mi řečeno, že jí nepotřebuji. Tak jsem si zašla k internistovi a ten v první chvíli tvrdil to samé, dokud mi nezměřil množství vnitřního tuku. Když viděl mojí hodnotu, tak jen prohlásil, že mám obezitu a meridii mi napsal. Beru ji necelý týden a musím říct, že bych asi bez předpisu do toho nešla.. Nejen, že mám neustále vyprahlo v ústech (a to vypiju denně tak 4litry vody), ale mám návaly "zimnice". A jak se znám, nemít to od doktora, tak se asi hodně leknu a vyhodím jí rovnou z okna... Pokud skutečně potřebujete zhubnout nic víc než chvilku studu před doktorem Vás to stát nebude A je to lepší kvůli Vašemu zdraví, proč hazardovat?
Chce to jen odvahu a možná pohled na sebe někoho jiného než svůj....
Tak držím palce všem co chtějí zhubnout a skutečně to potřebují
meridia
bengi
| 18. 7. 2008 15:26
cau holky.Chci se zeptat jestli mi některá poradíte co dělat,když jsem po Meridii zhubla 6 kg a po 2 měsících to nejde dál.Začínám mít chuť na jídlo a to jsem před tím neměla díky
Natyno
anonym
| 7. 5. 2008 12:09
No úžasné!
Blahopřeji, gratuluji k miminku, i k Tvým narozeninám. 6e je to nejlepší dáreček?
meridie
natyna
| 7. 5. 2008 07:50
Jestli chceš v nejbližší době otěhotnět rozhodně ne žádnou meridii!Kúra trvá většinou 3 měsíce,ale dlouho působí.Na tohle mne lékař výslovně upozornil.Já jí chtěla také napsat,ale lékař mi řekl,že jestli chci otěhotnět tak mi jí napsat nemůže.No a já už jsem těhotná!
ahoj
anonym
| 6. 5. 2008 16:30
Meridia jsem brala asi dva roky nazpět a můžu potvrdit ,že se po nich hubne docela pohodově.Nedržela jsem dietu a kila šla sama dolů ,ale připadaly mi drahý ,tak jsem přestala a za jeden měsíc jsem měla o tři kg méně. Ale jestl chcete mimčo tak to ti asi nemohu doporučit.Miminko je lepší .Ahoj a tedy na okraj doufám ,že ti nevadí ,že už dávno nejsem nejmladší.
Meridia
Lucy3
| 6. 5. 2008 16:05
Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jestli náhodou nemáte některá zkušenosti s práškama Meridia? Jsou jenom na předpis, ale mě je doktorka nepředepíše, protože na to zase tak tlustá nejsem. ALel mám možnost se k ním dostat, tak jestli máte některá i negativní zkušenosti, nebo jestli nevíte, jestli jsou nebezpečné. Snažíme se s manželem otěhotnět, tak jestli mi nemůžou ublížit

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
26. 4. 2024 23:54
70322
2112Hana
26. 4. 2024 19:12
11824
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video