Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

Mirka72
cubina
| 2. 4. 2009 11:05
Čaučík Mirko,jsem ráda,že tu můžu diskutovat a podělit se a vlastně jak jsi psala i nakopnout a být svědkem odhazování kilíček postupně a pěkně pomaličku!těšim se až napíšeš jak ti to jde?!mě to jde bezvadně a cítím se fakt skvěle mám za 14dní pět kilo dole a ještě k tomu to skvělé počásko dnes!to stačí k mé radosti a přeji ti to samé papapa Čubina
hubnout a hubnout
kubíček
| 2. 4. 2009 10:33
Ahojky, tak jsem tady za vámi zavítala a koukám, že chcete zhubnout. Já 2x denně cvičím Bodystyling a ráno na lačno 10ml L - carnitin Multi efect a opravdu můžu všem doporučit. Jiným lékům, nápojům nevěřím. Ale cvičit musíte, bez toho to nejde. Já měla 75kg a nyní mám 69kg, ale chce to pravidelnost a i upravit životosprávu.
pro Petra
Mirka72
| 2. 4. 2009 10:23
Co je s Tebou Petře dlouho si se neozval? tak napiš jak pokračuješ.Pa Mirka
cubina
Mirka72
| 2. 4. 2009 10:10
Ahoj Čubino a všichni hubnoucí!Musím Ti dát za pravdu ,že některé hubneme kvůly chlapum a některé proto ,aby si zvedly sebevědomí.I já v prvním těhotenství nabrala 25 kg něco málo odešlo ,ale většina zůstala.Je pravda ,že jsem i schodila bez léků 12kg,ale to mi umřel tatka a nervy byly obrovské a v té době jsem ještě kouřila.Ale postupně jsem zase něco nabrala a pak zase těhotenství.A tak jsem si řekla dost.Začla jsem cvičit ,brát Meridii ,překopala jídelníček.Ted mi jde váha pomalu dolů a mám radost z každého kila,které mě opustí.Vlastně po přečtení téhle diskuze jsem se rozhodla do toho jít.Tak Vám všem ,co jsem píšete chci moc poděkovat za to nakopnutí. Pa všem Mirka
upřesnění
cubina
| 1. 4. 2009 12:32
omlouvám se,ta má reakce ohledně Jiřinky patřila paní pod přezdívkou denbaden......ale to jste všichni pochopili,ale kdyby náhodou????? užívejte hubnutí a pište výsledky papapapapa
to snad ne?
cubina
| 1. 4. 2009 12:20
Čusík,tak toto určitě chtěla Jiřinka slyšet?! vím,že jsi to nemyslela špatně,ale přesto musím zareagovat!Každý z nás a už tom píšu po několikáté jsme jedinec.....a také z toho vše vyplívá.....! Meridia je tu od toho,že pokud někomu touto formou tzv.normální... hubnutí pomocí cvičením a nějakým způsobem upravenou stravou to prostě nejde?!a není to o vůli veř mi!bojuji s kilama už od svých patnácti let a mám i silnou vůli cokoliv dodržovat,ale deset kilo během tří měsíců jsem neschodila nikdy i kdybych cvičila běhala skákála a u toho nejedla skoro vůbec!každopádně všichni víme,že není nic zadarmo a proto jsme zkusili něco v co věříme a co by nám mělo pomoci,když už nic jiného nepomáhá!jsme rádi,že je mezi námi někdo,kdo se líbí sám sobě...jsem na tom stejně i já se sama sobě líbím i mému okolí,ale já chci v této diskuzi podpořit a být trochu hnacím motorem tomu,kdo si to třeba o sobě nemyslí! Přeji Ti pěkný den
to čučim
cubina
| 1. 4. 2009 11:51
Achooooj všichni,tak jsem opět tady ta nová zaregistrovaná a čučim jako blázen co si mezi sebou píšete? chceme si přeci jen popovídat o něčem co by nám mělo pomoci ke snížení váhy a také abychom se cítili na tomto světě o trochu lépe?!řešit jestli někdo má pravopisné chyby je naprosto zbytečné a urážet se tímto navzájem?každý máme nějaké chybičky,ale při této diskuzi jde o rady a zkušenosti s Meridií o kterých samo. může mluvit je ten,kdo Meridi bere a ví jak působí na něj jako jedince a chce se podělit s úspěchem i neúspěchem!každého z nás motivuje něco jiného!já můžu potrvdit,že skoro každá ženská hubne kvůli chlapovi,ale také pro vlastní pocit a pokud se člověk cití dobře a je mu fajn tak už je vše jasné a od toho se pak vše odvíjí dál a dál....no přestávám moralizovat stačilo že?
hurá
jirinka
| 1. 4. 2009 07:54
Ahoj lidi! Já kokám jako blázen...Chvilku jsem tu nebyla a už jsou tu nové tváře, nové rady a nové poznámky! To je super. Ale kam se poděli ty staří kolegové? Nechci tím urazit nové návštěvníky, ale vypadá to, že ti původní zhubli tolik, že už se jim nechce bavit s otylýma!!!!! Já jsem ráda, že jsou tu další "kolegové", protože každý příspěvek je obohaceí.Mě se váha opět zasekla a navíc se mi tři dny špatně dýchá a dnes jsem spala asi hodinu...Nevim jestli je to Meridií nebo tím, že spim na gauči a už jsem celá zkroucená, ale doufám, že léky to nebude. Přeci by mě toto nepostihlo až ke konci kůry!? Nebo už se mé tělo brání? Nevim nevim, snad to přejde..Pa pa a pište.....
Mirka72
denbaden
| 31. 3. 2009 22:13
Jestli jste si přečetla všechny moje příspěvky, tak přesně Vás všech, které tady bojujete o každé kilíčko a radujete se i z maličkého úspěchu, jsem se zastala....a to někdy i dost radikálně...rozhodně se nesnažím kazit Vám všem tady radost, naopak. Nabídla jsem i pomoc a můj soukromý e-mail, kdyby bylo třeba...ale přece jen... velmi mě zaujala Vaše debata tady...a věřte, že když jsem při prvním těhotenství přibrala 30 kilo, nebylo mi do zpěvu....jste fain parta a svou hláškou o pravopisu jsem nemyslela nic zlého...naopak , ráda přijdu zase...ehm..a jen tak mimochodem, rozhodně bych netvrdila, že nejste žádný češtinář.....interpunkci máte perfektní krásný večer, dámy
meridie
Mirka72
| 31. 3. 2009 14:46
Ahojky teda nikdy by mě nenapadlo hledat pravopisné chyby!Tady se radujeme z každého kila co nás opustí a píšeme si o problémech,které Meridie sebou přináší.Já nejsem sice žádný češtinář a nikdy jsem nebyla.Jsem vůbec ráda ,když nadatluji pár řádek do diskuze a podělím se o radost z toho ,že mám o pár kil mín a že si toho ostatní všimnou.Tak nám nekažte radost tím,že po nás budete opravovat chyby.Pa Mirka
meridia
denbaden
| 31. 3. 2009 00:27
no já vám vlastně vůbec nerozumím.... vy tady napadáte a varujete ty, kteří mají vážné problémy se svojí váhou..nadváhou a obezitou....v poměru věku, váhy a výšky, nemluvě o situaci životní, počtu dětí....tady ti lidé velmi vážně hovoří o desítkách kil...a vy řešíte vaši....omlouvám se..trapnou maličkost v podobě šesti kil...zkuste se vžít do problémů,které mají ostatní..možná zdravotnice..možná víte něco o problémech, o kterých hovoří příbalový leták, ale ty nemá každý...právě proto, že pracujete ve zdravotnictví, měla byste vědět, že psychická pohoda, nebo alespoň vyrovnanost má blahodárné účinky...většinou ale jde o to, že lidé mají komplex z toho, že někdo o nich "nějak" hovoří...neubližujte zbytečně, když nevidíte úplně do problému
leenia
denbaden
| 31. 3. 2009 00:15
prosím tě,,,nechci vůbec rýpat, ale pokud chceš publikovat na netu, dej si bacha na velmi zásadní pravopisné chyby..ne samozdřejmě..ale samozřejmě..promiň mi to, ale nemůžu jinak.... a shozené kilíčka. je taky průšvih...střední rod, čili ta kilíčka, tedy ta shozená kilíčka....a taky ztloustne se píše správně..snad znáš pravidlo slov, která´se píší se "s" na začátku....
meridia
denbaden
| 30. 3. 2009 23:51
víte, slečno, nebo paní, nebo jaksejmenuteje..myslím, že velmi přeháníte, narozdíl od odstatních, kteří tady velmi otevřeně hovoří o své velké nadváze a o bojí s ní, vy jste o sobě neprozradila nic a jen varujete, kritizujete a shazujete..proč to děláte?? pokud alespoň něco málo víte, víte i to, že tento preparát, ač má v příbalovém letáku hodně "možných" ne potvrzených vedlejších účinků, je skutečně lék!!! na léčbu obezity a vy z něj děláte strašáka....že by nedostatek vlastní sebekázně a ztráta kil menší než jste chtěla???takbych to já, nezlobte se, odhadla...nenapadejte jirinku a jí podobné...ony se snaží..tohle není fair
Meridia
denbaden
| 30. 3. 2009 23:35
ahoj JIřino, přečetla jsem už dost tvých příspěvků na to, abych neodepsala..na tento web jsem zabrousila náhodou, protože řeším vymalování pokojíčku našich dvou synů a podle odkazů a zájmu jsem sjela až sem...nechápu, kde máš motivaci..jestli to je rýpání tvého manžela, nebo tvůj pocit, že je něco špatně, jestli to druhé, tak nerozumím tomu, proč slintáš nad tím, že tvoje rodina papá dobroty..buďto si řekneš, že tohle prostě jíst nebudeš a tyhle myšlenky nebudou, nebo to nemá význam..cítíš se ty takhle dobře a jen tě štvou řeči tvého muže nebo jak to je?? jestli chceš hovořit na toto téma, můžeme....napiš mi na e-mail lenka1312@centrum.cz mám dva syny, 13 let a dva roky, při prvním těhotenství jsem přibrala 30 kg. při druhém 18, dnes mám při 174 centimetrech 55 kg....ale nic není zadarmo..a podotýkám, že jsem celý život sportovala a tedy nejsem nějaký rachitický tintítko..osvalená, rozumně,ale zpevněná ale žádná anorektička...chodím cvičit velmi málo sama, nebo s manželem...on cvičí pravidelně už roky..nejenže mě tak velmi podporuje...navíc se líbím sama sobě a i jemu a ještě spolu strávíme čas jen sami dva...napiš
Meridia
denbaden
| 30. 3. 2009 23:21
takže dááámy..asi takhle...Meridia je opravdu legitimní medikament na léčbu obezity, takže to není lék na jiné onemocnění, jehož vedlejším účinkem je odbourávání podkožního tuku - tedy to není třeba notoricky známý Adipex retard, který je lékem na astma a jeho vedlejší účinek je odbourávání podk. tuku, jak jsem výše zmínila. Meridia má ve svém příbalovém letáku napsánu spoustu vedlejších účinků....nejběžnější je sucho v ústech a krku, přirovnávaný k pocitech při kocovině, po tahu....když budete hodně pít, odezní tak po třech nebo čtyřech týdnech... normální lékař Vám ho při standartní váze předepíše těžko...ale jinak velmi dobrý a velmi fungující..pokud upravíte stravu, pitný režim a doporučuje se aerobní cvičení..v případě zájmu dám další praktické rady, vyzkoušené osobně e-mail lenka1312@centrum.cz
Meridia
denbaden
| 30. 3. 2009 23:16
no, to tedy promiň, ale nepřipadá ti stupidní snažit se s manželem otěhotnět a zároveňm shánět prášky na hubnutí???? to je tedy opravdu "divné"
?????MERIDIA
cubina
| 30. 3. 2009 22:19
Ahojky všichni prahnoucí po hubnutí....Nějak jsem se pustila do razení a bla abla a neřekla jsem,že jsem se dnes připojila k vám abych s vámi podiskutovala a přidala nějaké zkušenosti s hubnutím pomocí tohoto jak já říkám zázraku alespoň pro mě!jsem nějaká motanice dnes papapa čubina
a opet meridia
cubina
| 30. 3. 2009 22:09
Ahoj Mirko,mám velké zkušenosti s braním tzv.naší záchrany Meridia!jak už jsem psala a reagovala na vaše úspěchy i neúspěchy v hubnutí.....myslím si,že to ve slabším podání bude mít rochu delší dobu trvání než se dobereš k výsledku tobě vyhovujícímu!každopádně to chce výdrž!co se týče těch vedlejších účinků,mě to postupně postupovalo a vystřídalo,ale jsou to jen takové drobné překážky pokud ti opravdu není zle!je to na jedinci a taky na tom jak to vnímáš i ty sama!nesmíš tomu moc podléhat a brát to jen,že máš prostě vetší žízeň a pít a pít....držim palečky
meridia
cubina
| 30. 3. 2009 21:58
Jiřinko,jde to sice pomalu,ale už máš alespoň nejaké vysledky.nevzdávej to!brala jsem jí také a to před rokem a zhubla jsem za tři měsíce 10kilo a poté jsem jí ještě brala opět po dobu tříí měsíců v návaznosti po sobě a šlo to stále dolu bomba výsledek! teď jsem začala opět,samo.,že do plavek a taky se budeme více odhalovat že?chci se zeptat jak ti je teď?máš už ty vedlejší účinky trochu zažité s každodenním fungováním?
meridia
Mirka72
| 30. 3. 2009 18:32
Ahojky jmenuji se Mirka je mi 37let a mám 3 děti 11,6 a 18 měsíců.Nabrala jsem dost kilo a ted shazuji pomocí Meridie.Začala jsem při váze 109kg 9.března a k dnešnímu datu mám 105kg.Beru Meridii 10mg.První týden jsem pořád měla žízen a špatně jsem spala.Ted se to srovnalo a je mi fajn. Chodím dvakrát týdně cvičit aerobik.Ráda bych schodila tak 15kg.Tuhle diskuzi jsem přečetla celou a všem hubnoucím přeji mnoho úspěchů v hubnutí.Tak zatím ahoj určitě se ozvu pa Mirka
meridia
jirinka
| 29. 3. 2009 17:16
Ahojky lidičky, tak jsem byla jistými návštěvníky na dlouhou dobu odrazena a chtěla jsem přejít na jinou diskuzi, ale jsou tu i tací, které mám ráda, tak jsem opět zde. Dlouho se u mě stejně nic zvláštbího s váhou nedělo, ale nyní jsem se trošku hla a dnes jsem na 73,5 kg. Není to ono, jde to u mě nějak pomalu, ale asponˇ něco Doufám, že ostatní také slaví úspěchy....myslím ty, kteří užívají Meridii, která nás tak hrozně ohrožuje na našich životech...No to by stačilo, tak já se zase co nevidět ozvu....Pa pa všem JIŘINA
děkuji za podporu
leenia
| 18. 3. 2009 09:54
Chtěla bych vám poděkovat za podporu a váš názor. Ano je to s Meridií opravdu tak, ale je také pravda,že je to každého věc , jak se svým tělem a zdravím naloží.Píšete,že se potýkáte s nějakými kily navíc. Mohla bych poradit, napište mi lenkatarabova@email.cz
Přeji hezký den
Proč se rozčilujete....
cceline
| 17. 3. 2009 17:26
Ahoj. Proč se tak rozčilujete? Někdo napíše svůj názor, nebo vás chce jenom informovat nebo poradit nebo tak, a vy z něho hned uděláte protivníka co vám něco zakazuje??? Ale zkuste si najít na netu příběhy lidí co to berou nebo brali.. Najdete toho hodně... Já ji nikdy nebrala, ale podle toho co jsem si přečetla byla převaha toho že jak jí vysadili, tak vše nabrali, nebo si rozhodili metabolismus a jen málo kdo si po vysazení dlouhodobě schozený kila udržel (maximálně rok). To je vše, to jsem četla, chtěla jsem to jen říct, jestli to víte. Já o ní taky uvažovala, ale tohle mě odradilo. Ale tím vám NIC NEZAKAZUJI!!!
Takže hubnutí zdar a kilíčka dole udržte.... (to je pro mě taky problém... pořád bych něco zobala...)
Chápu
kali02
| 16. 3. 2009 08:22
Je pravda, že jsem si svou obezitu zavinil sám, jenže já nepotřebuji sundat 6 kg, ale 25. Hmmm.. dost.. ale půjde to. Už jsem to jednou dokázal a to bez prášků, to je také pravda, ale za jiné situace.Nyní jsem pod dohledem lékařským, tak když něco nebude v pořádku, tak samozřejmě skončím.Dodržoval jsem tzv. správnou životosprávu několik let a bylo vše v pohodě, ale jsem typ člověka, že když jsou velké nervíky, tak doslova a do písmene žeru.Takže: životosprávu mám upravenou a ted si pomocí těch prášků odvyknu žrát.Navíc..je mi 45 a to už se ta kilča neshazují tak snadno jako dřív. No a na 6 kilo? To by mne doktorka hnala sviňským krokem..jenže teď vážím tolik, že ty prášky jsou menší zlo. A to je celé.


Petr
Pro Petra
leenia
| 15. 3. 2009 22:55
Přála bych ti,aby si po Meridii shodil a až ji přestaneš brát znovu nenabral.Víš ani se nastydín ani nemám problém jít k lékaři.Potřebovala jsem shodit 6kilo,které mi zůstaly po třetím těhotenství.Za dva měsíce je mám dole a s přírodními produkty,které taky něco stojí.Takže v penězích ten problém nebude. Je mi 40 let, mám 170cm a 55kilo. Už 2 měsíce jsem nepřibrala ani gram a jím úplně všechno. Ano na Meridii nadávám, protože do zdravotnictví dělám a vím jak jsou někteří lékaři naučeni starým věcem a o nové se nezajímají.Je to škoda,když kolem sebe vidím mladé lidi, jak se cpou práškama...Mám 3 malé syny a svého zdraví si vážím, abych tu pro ně byla dlouho.
Takže taky zdravím
Lenka
Jirinka
kali02
| 15. 3. 2009 20:28
No, vidíš.. já si to myslel, že to tak nějak bude... vynechal jsem pouze pečivo a sladkosti, jinak se vůbec neomezuji.. jo a knedlíky..snad to půjde dobře.


Pa, Petr.
kali02
jirinka
| 15. 3. 2009 19:03
Souhlasim s tebou Petře.....! A mimochodem - 2,5 kila za pět dnů?! Čumim a tiše závidim! Kecam, závidim ti sakra nahlas!!!!!!!!!!!!!
Ach joooo
kali02
| 15. 3. 2009 18:19
Zase jeden človíček se vztyčeným prstíčkem..Neberteeee, je škodlivá... vážená..PRDLAČKU. Všechny testy mám v pořádku a po 5 dnech užívání 2,5kg dole. Jen jestli to není tak, že se někteří stydí zajít k lékaři, dalším se zdá drahá, a tak dále.. kdyby to byl lék tak strašně škodlivý - nebyl by na trhu a lékaři by jej nesměli předepisovat. Ano, někomu nesedne a ten musí hledat jiné cesty...ale řečičky typu NEBERTE TO...ty jsou na nic..spíše jen závist..oni mohou..a já.. jsem líná nebo v lepším případě nemohu.


Brát jí budu, pokud mi škodit nebude.


Zdárek, Petr.
oprava
jirinka
| 15. 3. 2009 11:29
ne spostě cvičení, ale spoustě cvičení!!!
meridia
jirinka
| 15. 3. 2009 11:27
Já vám děkuji i za takovéto připomínky a rady. Možná to tu ode mne vyznělo blbě, nebo to tu někdo nepochopil, a proto to napíšu jinak....Toto jsou stránky o hubnuti s Meridií a dělíme se zde o naše zkušenosti s ní. Jestli chce někdo propagovat zdravý životní styl, tak atˇ si o tom najde jinou diskusi. Já si tu chci pokecat s lidma co maj asi problém jako já a rozhodli se ho asi řešit jako já a nepotřebuju tady poslouchat rady a zdravim jídle a spostě cvičení!!!! Sbohem...

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
19. 4. 2024 19:29
70260
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video