Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

omluva nováčkovi
Kobliha
| 24. 4. 2009 13:23
Jsem tele,omlouvám se ti PORTIO, zkazila jsem tvůj název. Nikomu to neříkej,neumím totiž psát .Pěkný slunečný den.
***
jirinka
| 24. 4. 2009 13:16
Ta tady se dějou věci! Jsem ráda, že je tu sranda a hlavně, že jsou tu skvělí lidičky. Já už jsem s klukama konečně zdravá, tak je vše hned lepší. Až na ty kila...Prášky papam asi jen tak, protože už se váha nehne ani o deko, tak tomu nerozumim, ale kašlu na to. Až je dojim, tak si dám pauzu a začnu zase na podzim-po narozeninách, snad mi to po druhé půjde lépe. No, ale tady je sranda, tak dost s mýma depresema...Spartakiáda mi nic neříká-osobně, ale vaše hity sem tam znám a oproti současné muzice je to mazec....Také mám vzkaz pro nováčka-je možné, že s Meridií dopadneš jako já. Shodila jsem celkem 7 kilo, víc ani tˇuk. Možná nejsi dostatečně silná a tvé tělo hubne pomaleji. Je ale divné, že je to takhle, když cvičíš atd. Je taky možné, že se ti to teprve rozjede. Vydrž a uvidíš, že to bude v pohodě. Když chceš poradit, tak musíš taky napsat kolik ti je, kolik vážíš a kolik chceš zhubnout, protože to je všechno dost podstatný....pa pa pa
vysmátá čubina
Kobliha
| 24. 4. 2009 11:58
Jo tak čubinka hodná holčinka?? Šatičky,botičky,teď melírek no ty jdeš holka do sebe ,ale to je dobře.Já jsem také nasadila změnu,chodím na solárko, abych nebyla jak ředitelka vápenky a u kadeřnice jsem už byla až na to,že to holka vzala moc z hurta a vzala mi asi 4cm,nejdříve hněv,ale teď je mi to šumák,protože ty kila co jdou dolu mi to vynahrazují. Tak zatím papik a napiš nám Krasomilko .
Nováčkovi
Kobliha
| 24. 4. 2009 11:43
Zdravím porto ,2 kila za 3týdny není zase tak zlé,ale pokusím se ti předat vše co vím .Meridii 15mg , mi doktor nechtěl napsat z důvodů špatných výsledků pacientek - to jest váha nešla moc dobře dolů a hůře ji snášely,ale je možné,že vrámci tvého problému se štítkou to jinak nejde.A teď něco ze sebe : já jsem se léčila také se štítnou žlázou a letrox 100 jsem měla také,šíleně jsem po něm přibrala ,vůbec jsem nemohla ovlivnit váhu a můj MUDr mi tvrdil,že to léky není a nic neřešil.Pak jsem přešla k doktorce na doporučení a výsledek - letrox v žádném případě a mé onemocnění nakonec bylo takové,že mi stačil pouze jodit jako doplněk stravy.Zkuz ten letrox probrat,třeba je tvá doktorka rozumná . Jídelníček máš asi v pohodě a to užívání nevím,já si ho beru hned ráno jak vstanu čož je v 6.h , uvidíme co napíšou ostatní kdy ho berou. Tak hodně štěstí v hubnutí i ve zdraví a dej nám vědět co je nového.
Nový návštěvník
portia
| 24. 4. 2009 11:07
Ahoj Meridiačky,
koukám na diskuze o meridii a ta Vaše mě zaujala nejvíc. Potřebovala bych poradit. Beru meridii 15 a končím 3-tí týden. Shodila jsem jen 2kg, což mě moc netěší a chtěla bych vědět jestli dělám něco špatně. Upravila jsem si jídelníček, přidala hodně zeleniny a sladké nejím vůbec. Sportu sice moc nedávám ( občas in-liny,kolo, lezecká stěna ), ale jsem od rána do večera na nohách. Nemám sedavé zaměstnání. Prášky mi napsala doktorka z endokrinologie ( mám sníženou funkci štítné žlázy, beru letrox 100 ). Recept mi dala sestřička jen tak mezi dveřmi, takže vlastně ani nevím kdy se správně má meridie brát. Beru ji ráno před jídlem, v nepravidelnou dobu ( 7-10h ráno ). Dělám chybu v užívání?
Moc děkuju za radu.
úsměv na rtu dobrou kartu
cubina
| 24. 4. 2009 07:55
Dobré ranko kočičky,opět hned jak zapnu a čtu jsem vysmátá teď jen v rychlosti jedu ke kadeřnici na dodělaní melírku mám odrost až na zem dpo.více zatim papíček čubinka nikdy zlobíčekpěkný den
a zase ta nostalgie
Kobliha
| 23. 4. 2009 23:52
Jo POUPATA,velký hit co jsme poslouchaly NONSTOP, to byly časy a spartakiáda? Povinná drezůra nechápajících dětí a já mezi nimi,to bylo prostě něco .Čubina zítra vyráží užít si svůj DISCOPŘÍBĚH ,tak snad si udrží své dobré vychování a nebude se chovat jak HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY.Hezkou dobrou,ale vy už stejně všichni spíte(jsem opět za sovu) a klidnou noc..........pa pa
Komunikace s váhou
Kobliha
| 23. 4. 2009 23:37
no nazdáárek,kontakt s váhou je velmi důležitý,momentálně se s ní scházím nejčastěji,takže mi vlastně ani nic jiného nezbývá . Takže čubina to jde zítra někam roztočit? Jedině schvaluju,to je potřeba.Tak si to pořádně užij ,ale ať se přitom vrťění něco nezvrtne. Papánek a hezký spinkánek.........!!!
když se podaří,co se dařit má,když vykvete růže z poupěte
Mirka72
| 23. 4. 2009 22:09
Čusínky Čubíku jo to byli časi,když jsem v Praze na spartakyádě blbnula s dalšími stovkami holkami na Poupata od Davida! To je ale hodně dávno co? Jo nejsem tak stará,ale hodně pamatuju .Člověk se musí odreagovat a nemyslet pořád na to co snědl,kolik toho vypil . Když je dobrá nálada a parta,tak fakt jde všechno líp i to hubnutí je snažší.Tak čusíčky a dobrou nikým nerušenou nocMirka
haló Jiřřřříííí
cubina
| 23. 4. 2009 21:44
Haló haló Jiřřříííí,doufám,že jste s maroděním na tom už lépe a jsi v pohodě?!ozvi se ozvi se a připoj se je tu teď děsná prča papa
LP mám taky pamatováka
cubina
| 23. 4. 2009 21:40
Nazdáreček Mirkuně Lp desky to byla klasika,kde jsou ty doby viď?stejně to bylo fajnový a nějak mě to víc bavilo poslouchat!udělala jsem si z toho vždy rituálek s kamarádkama a zaposlouchaly seno nic!dikobraz byl taky bombovej,alespoň se v tom dalo číst........užívej a dej vědět co novýho no můžeš i starýho pac a......
další bomba ženské zanet
cubina
| 23. 4. 2009 21:35
jasná zprávička,že je to tady tak pohodový,hubneme,dáváme si rady,trochu se povzbuzujeme a také si píšeme co se nám událo atd.připojila jsi se včas piš výsledky a zážitky papinky od čubinky
parádička koblížková
cubina
| 23. 4. 2009 21:30
No tak to je velká parádička mínus 8kilíčka gratuluji a jen tak dále a nadále hlazení váhy to je fakt špička já jí zatim nehladim,i když bych mohla,ale teď jsem na ní prďákovalakaždopádně mé oblíbené kalhoty padají a padají až mi zřejmě zůstanou za chvíli u kolenškoda sice jojo,ale já jsem defakto ráda,to nebudu zastírat juchuchu můžeme si potřást packama jak nám to šlapánkuje,zítra jdu večer trochu zavrtět zadkem a zaházet kozičkama tak jsem si dnes koupila nádherný šatky samo.černý tu totiž miluju a zeštíhluje vysoké podpatečky a hurá do víru velkoměsta a chlapy těšte sepřeji ti dobrou a nikým nerušenou noc
meridia
zaneta05
| 23. 4. 2009 14:44
ok moc dekuji za odpoved ....cetla jsem si tady ruzne prispevky a fakt muzu rict ze tu jsou same bomba zensky ...je to tu super
Dávno
Mirka72
| 23. 4. 2009 13:14
Ahojky jo LP desky !Pryč jsou doby,když jsem stála frontu před Suprafonem na LP Michala Davida To jsem byla ještě tak akorát a s brýlemi!!! Tak čusíky Mirka
Kobliha jásající
Mirka72
| 23. 4. 2009 13:09
Čusíčky tak toTi tedygratuluji! Jen jestli máš na váze dost silné sklo? Abys ho neprodřela než zkončíš s Meridií .Tak čusíky Mirka
nostalgie s Dikobrazem
Kobliha
| 23. 4. 2009 13:07
Čauky Mirko, jasně, že si pamatuju na Dikobraz,byla jsem sice malá Kobližka a některým vtipům jsem vůbec nerozuměla,ale v paměti mi zůstal . Dávno bylo víc věcí, jako třeba mě pobavil můj starší syn, když za mnou přišel (bylo mu asi 11) v ruce držel gramofonovou desku a ptal se mě " Kam se dávají ty velký cédéčka" , tak to jen tak aby řeč nestála. Pa pa Kobliha
Konečně !!!
Kobliha
| 23. 4. 2009 12:50
Nazdáreček,musím se pochlubit, ráno jsem vlezla na váhu a o kilo méně ,tak mám děsnou radost .Celkem tedy 8 dole. Od radosti jsem váhu pohladila a vyleštila její skleněný povrch.Už jí mám zase ráda . Jo cvičení a zelenina dělá své . Tak pa pa všem a pěkný den.
Pro všechny budoucí hubendíry
Kobliha
| 22. 4. 2009 23:29
Nazdárek holky,píšu všem najednou,protože takovejch vzkazů.......to jsem teda čučela .Tady to jede, na chvilku vypadnu a jen se to hemží zprávami .Už je dost pozdě a Koblihy touhle dobou dávno spí,takže to zkrátím: jen tak dál,jsme tu dobrá partička,ať se daří a hezkou dobrou noczítra to vemu podrobněji tak pa pa ospalec Kobliha
Sariina
cubina
| 22. 4. 2009 23:05
Ahojky,zdravím tě a hned ti brusle schvaluji a taky ty tři kilíčka jsou superjen vyčkej času půjde to jako po másle!ty plavečky budou tvoje držim ti palečky a zatim papinečky
Kobliha
cubina
| 22. 4. 2009 22:59
No nazdárek Kobliho,vzkazy od Mirky jsou fakt bomba kurzík si ještě musim vybrat,ale už to bude brzy a vlítnu nato s velkou parádou krásnej ženskejch není nikdy dost a když do toho budou ještě hubenější a hubenější a ke všemu ještě vtipné?!tak to už je opravdu nebezpečná kombinace jen tak dál a hubnutí zdar nazdar
pominutí Mirky
cubina
| 22. 4. 2009 22:52
Čaučik ty vtipálku ta tvá pominutí jsou fakt libová, můžou být klidně častější ať se pobavíme ne?sranda musí být i kdyby na chleba nebylo!Na kurz už se těšim,mám jich víc na výběr musim to ještě vše zvážit a probrat,ale už se těšikuju!pak až budu odbornice na slovo vzaté můžu z vás ještě k tomu,že budete hubeňoučké udělat krasomilkyto byla sranda jako že trochu skrášlit atd.takže pominutí očekávám opět a přeji ti dobrou a zítra pěkný dníček papíček
Gabče
cubina
| 22. 4. 2009 22:46
čůůůůůsííík,ta tvá žravá byla jen chvilková to je jasná teď ti to půjde mnohem rychleji dolu uvidíš?! začne se ti tělo zvykat opět na rychlejší spalování jsem zvědavá zvědavá!na rotoped teď kašli na něm můžeš jezdit až bude hnusně vyraž na brusle velice správně a ať to zvládneš bez nějakého toho zraněníčka papiňák
meridia pro ŽANETU
Mirka72
| 22. 4. 2009 22:20
Ahojky! Já si myslím,že brát Meridii bez toho,aby Tě viděl doktor je hazard.Vedlejších účinků je tam dost,ale záleží na tom ,jak se tělo s tím srovná. A ani nemluvím o tom,že se poslední dobou falšuje kde co a i prášky ,třeba Adipex retard - zlaté vejce se taky tomu řiká,to jsou také prášky na podporu hubnutí. Takže když už tak od doktora. Ale to je můj názor . Dobrou noc Mirka
Kobliha
Mirka72
| 22. 4. 2009 22:06
Čusíky tak to máš pravdu.S úsměvem jde všechno líp. To už psali kdysi v Dikobrazu. Pro ty které nevědí co to byl Dikobraz: To byl humoristický týdeník s anekdotama a stál 1Kčs. Ale to už je dávno.Tak to byla troška nostalgie. Jinak papapa a čusíky Mirka
Čubina
Mirka72
| 22. 4. 2009 21:35
Čusíky tak to je parára,že jdeš na ten kurz Už nebudeme tlusté a ošklivé ted budeme štíhlé a krásné .Jo kdo chce dělat, tak si práci najde.Tak at se ti daří ve všem.A ta básnička,to bylo náhlé pominutí.To se mi občas přihodí. Tak zdar všem aktivitám Čusíky Mirka
Ahoj všem
Gabriela
| 22. 4. 2009 17:45
Čus holky Meridačky !!!
Chvilku jsem tu nebyla a koukám stejně jak Čubina, jak se nám to tu rozjelo a kolik je tu nových tváří.
Musím se s úsměvem přiznat, že mne už žravá přechází, bylo to asi spojené s menstruací. Za poslední dobu jsem neměla takové chutě jako tentokrát, připadala jsem si jako těhotná. Nic mě neuspokojilo a baštila jsem vše dohromady. Nyní se vracím na původní jídelníček a snad bude nějakou dobu klid.
Musím Vás všechny pochválit, jak Vám to hubnutí jde. Holky tleskám, klobouk dolů.
Jinak má kamarádka bere Meri už asi 14 dní a potvora zhubla 6 kg. Je docela hubená a ještě to na ní působí rychle, to má tak někdo štěstí.
Přeji vám všem krásný den. Zítra jdu s děckama na brusle, tak mi držte palečky, ať se nezabiju. Na rotopedu jsem polevila, už nemám tolik času a domáctnost stála ladem dost dlouho, tak si to snad o volném víkendu vynahradím.
Hubnutí zdar. Gabča
opoveď na dotaz
Kobliha
| 22. 4. 2009 12:34
Ahoj,já bych tedy do toho nešla pokud by mi to nedal doktor,ale to je tvoje věc,nicméně pokud se rozhodneš to brát,měla by jsi být zdravá,neměla by jsi se s ničím léčit ani užívat nějaké léky.Je ti 18,chápu,že chceš být super,ale ta váha není snad tak hrozná,nebo kolik měříš,že chceš hubnout? Ať už se rozhodneš jakkoliv,přeju ti úspěchy a žádné problémy .Kobliha
narozená čubina
Kobliha
| 22. 4. 2009 12:18
Nazdárek ,to máš pravdu,tady to fakt jede .Kolikrát se taky řežu smíchy obzvlášť,když čtu vkazy od Mirky. Tak se těšim,že budeš chodit častěji a uděláme tu cestu hubnutí humornější ,to je potřeba,pak jde všechno lépe.Tak čubinko užívej sluníčka,pěkně se uč na kurzu - (jé je to bude krásnejch ženskejch) a zatím pa pa Kobliha
znovuzrozená
cubina
| 22. 4. 2009 11:53
Zdravím zdravím,tak jsem zpátky a koukám a čučim kolik nás už tu je?! to je parádička!nebudu odpovídat a reagovat na starší diskuze,ale jsem mrtvá smíchy z toho co jsem vše přečetla a sen o mě to ja fakt bomba až tam se cpu jinak mi už je fajn a načerpaná nové energie!budu si dělat kurz Vyzážistka a kosmetička,je to stejně to co mě vždy bavilo a baví a taky to hlavně každý říká hurá hurá kašlu na nějaký botičky že holčičky?a taky mám radost z vás jak vám to jde dolu a už se těšim na další diskuze budu tu teď častěji a taky chci častěji reagovat aby mi něco důležitého neuteklo že?pište pište těšim se na vás a přeji vám nádherný sluníčkový jarem provoněný denpapinky papinky

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
24. 4. 2024 19:29
70302
Slavka2
24. 4. 2024 14:25
11818
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video