Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

Vtipné Mirce
Kobliha
| 16. 4. 2009 12:34
Medvědí Kobliha.......to jsi mě pobavila .Tvůj vzkaz na mě vždy dobře zapůsobí.Jsem ráda,že s tím spaním neblbnu jenom já a budu tedy doufat,že to zase přejde.Na začátku užívání jsem byla za nespavce 14 dní,tak doufám,že teď to bude jen chvilka .Pitný režim je u mě podobný,bez nějakého nucení 3 až 3,5 l. Jinak náladu mám o něco lepší než včera a to jsem opět čumákovala do tmy .To je hnus,když celej barák chrápe a ty máš oči jak švestky!! Ještě mě zajímá jestli jsi dostala Meridku rovnou na 3 měsíce,protože já dostala nejdříve na měsíc,jakože zkouška a potom na 3 měsíce. Půjdu se vyslunit,dokud ještě punťa svítí a zatím papík Kobližka.
Mirka72
Tinny
| 16. 4. 2009 10:19
Díky za přivítání. Teď musím do práce,ale určitě se sem podívám večer.Budu ráda,když si o tom pokecám s lidičkama,který jsou na tom jako já a mají radost z každého kilča dole. zatím pa pa.
Tinny
Mirka72
| 16. 4. 2009 08:02
Tak čusíky a vítej mezi námi 5kg je krásný úspěch.Tak atˇ Ti elán vydrží .Držím palce Jinak hezký den .Čusíky Mirka
Ahojky všem
Tinny
| 15. 4. 2009 23:21
Jsem tu prvně a pročítám si vaši diskusi o meridii. Beru ji 19 dní a mám 5kg dole. Zatím nemám žádné velké problémy jen se dost potím a mám sucho v ústech. Jsem trochu rozklepaná, ale snad to taky přejde.Je to možná tím,že opravdu málo jím. Musím se do jídla nutit, protože opravdu nemám chuť k jídlu i když ,kdyby mi někdo daroval čokoládu tak neodolám. Měla jsem 85kg při výšce 161cm. Začala jsem být docela pěkná kulička.Snad to dotáhnu alespoň na 65kg.Už teď mám velkou radost,že to jde dolu. Přeji vám hezký večer a nějaké to kilčo dole pa pa.
zapoměla jsem
Mirka72
| 15. 4. 2009 21:45
Děkuji za pochvalu beránka tak čusíky Mirka
Medvědí Kobliha
Mirka72
| 15. 4. 2009 21:32
Ahoj Kobliho? Já ted dojíždím 3 platíčko a taky ted hůř spím a zase se mám ten pocit sucha v puse a to piju okolo 4 litrů za den.Ten první týden jsem byla pořád vzhůru a koukala do stropu .A když je úplněk, tak to je hotovo úplně.Hlavně nepropadej depkám.I když děláš vrbu ostatním,tak jedním uchem tam a druhým ven a vše nepodstatné z hlavy vytěsnit. I já si budu muset koupit nové džíny,začínají mi být volné v pase a to jsem si je před 3 týdny koupila!!!!Ale to se nedá nic dělat .Tak zatím pa a čusíky všem Mirka
Gabče
Mirka72
| 15. 4. 2009 21:05
Ahojky Gabčo! I já jsem přestala po dětech dojídat.Ted se najím první.Děti obědvají ve škole a školce a Míša už jí to co mi,ale stejně vařim pro všechny ,protože pak přijdou a lezou pod pokličky, co že bylo dobrého k obědu.Na bruslích jezdim sama,tady jezdí jen holky, kterým je tak 14let .V zimě jsem byla po 21letech na rybníku na bruslích ,ale šlo, to asi jak jezdim na inlajnech .Po Meridii nemám někdy vůbec hlad.Dřív jsem snědla ke snídani tři rohlíky se salámem a ted mám co dělat do sebe dostat krajíček žitného chleba s tvarohem.Ted v neděli budu končit 3 platíčko,tak jsem zvědavá jak na tom budu.Tak sportování zdar .Čusíky všem Mirka
Zapoměla jsem
Kobliha
| 15. 4. 2009 17:06
Mirko,moc ti chválím beránka ,povedl se ti,jsi šikulka.Ochutnat jsi přece musela jak se dílo povedlo.Určitě to byla velká ňamka,už na obrázku je k nakousnutí.Tak zatím pa a hezky si zacvič .,
Ahojky všem
Kobliha
| 15. 4. 2009 16:55
Tak nevím jak začít,ale nějak mě opustil elán a ani humorem moc neoplívám.Nevím co to je,ale na to jak jsem byla v pohodě,je to teď přesně naopak.V noci zase blbě spím,což mě překvapuje,myslela jsem,že už to mám za sebou,hm tak asi ne!!!!.Jsem tip člověka co špatné chvíle,nebo nepříjemnosti vyvažuje humorem a to mi teď vůbec nejde.Každému dělám vrbu,snažím se pomoct,milion věcí na mojí hlavě a výsledek vyřízená Kobliha .Asi zítra půjdu a udělám si radost,koupím si nové menší gatě,začínají mi být všechny volné.Holky měla jste některá problém se spánkem ze začátku,nebo i třeba později?Já prostě spát potřebuju a navíc to zbožňuju,asi jsem byla v minulém životě medvěd.Tak zdravím všechny,zase se ozvu určitě už v lepší náladě pa pa .
Mirce72
Gabriela
| 15. 4. 2009 10:38
Ahoj Miry !!

Přeji hezký den. Po Velikonocích je celkem dobře, sice trochu smutno ( ex nebyl za dětma a ani jim nezavolal a jsou hodně zklamané ), ale je krásně tak bude líp. Dneska přišly nové brusle pro dceru a tak místo kola vyrazíme všichni tři na projížďku. To bude něco, i když je dětem teprve 8 let a já nejsem líná, tak jim prostě nějak nestačím. Umí to líp než já a jsou rychlejší, vždy se moc nasmějem, říkají mi mamka Kopýtko.
Jinak se ti beránek moc povedl, já taky pekla, ale jem mufiny a to proto, že je děti milujou a já ne, tak abych nechtěla hřešit. Celkově nyní vařím jen to co chutná jim a hlavně s nima nejím, to bych nevydržela a ony to chápou.
Moc Tě musím pochválit za váhový úbytek, prostě super a moc Ti to přeji. Já se teď nevážím, protože se mi to zastavilo. Teda oblečení je mi stále větší, ale váha stojí. Třeba to bude tím, že místo tuku začínám mít svaly.... ha ha ha. Ale sama tomu nevěří, každý den neni posvícení.
Přeji hezký slunečný den. Pa Gabča
Gabriele
Mirka72
| 15. 4. 2009 10:16
Ahoj Gabčo!Tak už je po Velikonocích !!!!To pořád člověka nutilo něco zobat.Tak jsem neodolala a dala jsem si i kousek beránka, kterého jsem letos pekla prvně.Dneska jedu cvičit ,tak už se těším.v pátek to odpadlo ,tak jsem jezdila asponˇ na kole. Jinak se cítím fajn mám 7kg pryč.Tak hezký den všem přeji Čusíky Mirka
Ahoj všem
Gabriela
| 15. 4. 2009 07:24
Čau holky !!!

Tak jak jste na tom. Už dlouho nikdo nenapsal, tak se pokusím já. Tady je dnes moc hezky a svítí sluníčko. Jak se Vám všem hubne a co je u Vás nového ? Já nadále cvičím, ale poslední dny trochu polevuji, začala na mne působit jarní únava a tak to nechci přehnat, vždyť kdo by se staral o děti. Má kamarádka Zdenka včera volala, že před týdnem nasadila Meri ( je její velká zastánkyně ) a už po týdnu má 3 kg dole. Patří mezi ty šťastné, kteří potřebují jen pár kileček do plavek a ještě to na ní dost rychle funguje. Šťastná to žena. Budu vás informovat, jak jsme obě na tom a přeji hezký den. Musíme valit do školy.
anonym
| 13. 4. 2009 21:53
jsem taky pod tlakem hubla,máma pořád,jsi tlustá,zhubla jsem jen chvilku ,pak zas nabrala.Dneska na to fakt kašlu,mám zdravotní problémy,tak asi ani nemůžu .Ale nikomu to nevymlouvám a jestli někdo může,takhle shodit,tak to všem přeju.
Koblize
Mirka72
| 13. 4. 2009 21:29
Čusíky Kobliho!To u nás chodili koledníci už v sobotu,takže jsem taky omlazená a neuschnu .Brusle jsem už taky vytáhla,vymetla z nich pavouky a zametla jsem si silnici abych mohla jezdit. Tak krásnému počasí zdar a všechny srdečně zdravím. Čusíky Mirka
Radka37
Mirka72
| 13. 4. 2009 21:19
Ahoj Radko Je fakt,že některé ....náctileté to přehánějí,ale ty se chtějí podobat modelkám.Ale ony také zestárnou a přijdou děti,přiberou kila a třeba budou taky řešit jak ta kila schodit. Já už jsem se na sebe nemohla koukat ,koupila jsem si velký zrcadlo až na zem a řekla jsem DOST!!! A ted mám o 6,5 kg mín a cítím se báječně.Už si nepřipadám jako mamut a hned je ten svět hezčí a veselejší .Tak čusíky Mirka
Radka37
Kobliha
| 13. 4. 2009 20:09
Zravím, ,nevím čím jsi prošla,nebo jaké máš zkušenosti,ale věř mi nikdo z těch co sem píší, nechce být vyžle vyhublá..Jde o to dostat se na optimální,váhu při které se člověk bude cítit normálně a ne jako kolos,kterého si každý všimne .Nikdo zde nehubne za cenu zdraví,asi jen pitomec nasadí život za cenu pár kil.Hubnutí pod lékařským dozorem hovoří samo za sebe .Zdravá jsem jak řípa,milují mě mé děti a teď se mi zvedá i sebevědomí .Nemyslím to špatně,klidně dej vědět o sobě víc,zajímají mě tvé špatné zkušenosti.
ahoj
anonym
| 13. 4. 2009 18:19
já osobně,bych už po těch zkušennostech do ničeho nešla,protože asi pro všecky to myslím není,,změnit jídelníček,pohybovat se,dát si nějaký ten čajík,ano.Nechápu,tu dnešní módu být,co nejhubenější, ,Ty mladý holky koukají do časáků,pak z toho,být co nejhubenější,onemocní.Myslím,že nejhlavnější je být zdravá,v pohodě,mít někoho,kdo mě má rád
cubine
Kobliha
| 13. 4. 2009 11:02
Zdravím tě,chci poděkovat za podporu,asi máš pravdu.On totiž život není o jídle,to je fakt.Snažím se jak mi to prostě jde,ale rozhodně to nelámu přez koleno.Měla jsem sice malý problém před dvěma dny.Rozbolel mě žaludek,ale takovím způsobem,že jsem myslela,že snad pojedu na pohotovost. Ve 2 v noci jsem snědla suchý rohlík a čekala s mokrým hadrem na břiše až to přejde.Přešlo to a pak úplně vyřízená jsem šla spát.Teď už je zase vše O.K. a v dobré náladě se těším z pěkného dne a celkových 7 kg dole .Tak pěkným dnům a hubnutí zdar pa pa Koblížek
Gabriele
Kobliha
| 13. 4. 2009 10:44
Ahojky,tak tě také zdravím a pochlubím se svím výkonem v těhotenství..Při prvním jsem přibrala 30 kg a při druhém 24 kg.Bylo to strašné,ale vždycky jsem to tak do roka shodila.Když jsem chtěla, tak jsem prostě hubla.Nevím proč,ale teď už mi to tak nejde a poslední dobou jsem se spíše trápila.S meridií je to snadné a vidím ty výsledky.Na začátku jsem myslela,že ji přestanu brát,protože jsem nemohla spát,byla jsem nervozní a nevěděla jsem co se se mnou děje.Vydržela jsem a vyplatilo se mi to.Na každého to asi působí jinak.Přeju ti hodně štěstíčka,nejen v hubnutí,ale i v osobním životě,asi to není jednoduché,ale zase bude dobře.Drž se a dej vědět pa pa Kobliha
Mirce
Kobliha
| 13. 4. 2009 10:22
Zdareček,tak myslím,že 15 kg hravě zvládneš .Máš v sobě spoustu energie,vyzařuje to z tebe!!!Moc ti to přeju a líbí se mi jak do toho šlapeš,třeba s tím cvičením .Já jsem dnes úplně nabitá,obzvlášť co jsem dostala šupec od koledníků a že jich tady bylo .Odpoledne jdu s rodinkou na brusle,tak to si dám zas do těla .Tak krásný,opět sluníčkový den.Pa pa
meridia
Gabriela
| 12. 4. 2009 21:17
Ahoj holky,
všem Vám tu moc fandím a držím palce. Když budete trpělivé, tak se to hubnutí určitě povede. Já jsem na tom nyní trochu jinak, mám nervy, opustil nás manžel a tak prášky neberu a vyzuřuji se na kole. Je to moje jediná možnost, jinak bych se dala do žraníčka. Bohužel jsem už taková, že při problémech spíš přiberu, než zhubnu. Potřebovala bych asi zašít pusu, protože přiberu i při dýchání. V těhotenství jsem přibrala 20 kg a dolu toho moc nešlo a tak mám kila navíc. Ale věřím, že se v létě vejdu do vel. S, to bych byla šťastná. Když už bez chlapa, tak alespoň a dobrým pocitem ze sebe a z úspěchu zhubnutí. Moc se mi líbí, jak se navzájem všichni podporujete, jen tak dál. zase se ozvu a všem hezký večer. Gabča
Gabriele
Mirka72
| 10. 4. 2009 23:08
Ahojky Gabrielo!Je to paráda,jak se nám ta diskuze během měsíce pěkně rozběhla .Nejsi sama kdo píše,že má nebo měl hodně vedlejších účinků.Jde o to ,jak se tělo s Meridií popere.A i když ted vlastně pilulky nechroupeš, tak Ti držím palce at Ti jde to schazování co nejlépe.Tak čusíky Mirka
Koblize oprava
Mirka72
| 10. 4. 2009 22:58
Ahojky opravuji né 102kg ale 102.5kgTak čusíky.Mirka
Koblize
Mirka72
| 10. 4. 2009 21:35
Ahojky Byla bych ráda ,kdybych schodila tak 15 kg.Začínala jsem na 109kg,ted 102kg .Pomalu vytahuji oblečení co jsem odložila s tím ,že už se do něj nikdy nevejdu a ono ejhle diky Meridii a změně jídelníčku a pohybu,mi zase bude.Já jezdim také sama cvičit.Kamarádka otěhotněla a té druhé to pořád nevychází.Je fakt,že když jsem začala brát Meridii, tak tu bylo půl metru sněhu na dvoře a taky jsem měla depky.Ted je mi skvěle.Když se mění tlak, tak se víc potím.Včera byl úplněk a tak se mi špatně spalo a zdály se mi strašný ptákoviny Tak ahojky Mirka
Gabriele
cubina
| 10. 4. 2009 12:25
Ahoj,tak tě též vítám u Meridiáček chci reagovat na to tvé vysazování kvůli vedlejším příznakům.....mám dost zkušeností i s nima,ale nikdy mě defakto až tak nenutily dělat pausičky,jen v jednom případě....když jsem nebyla v pohodě s náladama tak braní meridie ještě víc prohlubuje depky!to jsem přestala a čekala až budu opět v pohodě a to je zrovna teď a je vidět,že to zabírá a kila jdou doluono to totiž je sice na těch kilech znát,ale já na ně moc nedávám,vidím to na oblečení a to mě ještě víc motivuje!každopádně máš ještě pravdu v tom,že mě meridie nakopla a prostě to zkrátim,kila jdou dolu to je hlavní je mi dobře a tak by to asi mělo být že?přeji ti to samé a budu se těšit na další psaníčko krásný voňavý den
daleké Jiřince
cubina
| 10. 4. 2009 12:14
Čaučíček,jéjéjé to je ale dálka,no ne zase až taková,ale já jsem z Prahy,každopádně proč si někdy neudělat srázeček?já jsem mobilní a no problém se někam přemístit a udělat si pěkný den s mýma chápajícíma Meridííčkama? jo a ještě ke tvé depce Jiřinko,není dobře,že to stále trváměla bys totiž Meridii brát jen když jsi v pohodě,prohlubuje totiž ještě poté větší a větší depky,to je další z vedlejších účinků a mám to i vyzkoušené!beru jí už poněkolikáté a teď teprve zase a opět na mě zabírá a to díky tomu,že v pohodě jsem!před tím mi to šlo též dolu pomalu a zastavovalo se to tak jsem jí vysadila a čekala až budu ok. nato bacha jinak držim palečky a pokus se trochu zatnout a radovat se alespoň z těch mála kil nebo si ty zbylá platíčka nech až budeš opravdu v pohodičce!věř mi pak ti to bude zabírat lépe,vše se odvíjí od nálad!jsem živým důkazem!přeji ti krasné vysluněné dníky papíky
Koblize
cubina
| 10. 4. 2009 12:02
No názdáreček,od toho jsme tady abychom se všichni podporovali ne?nám tu můžeš defakto říct vše?!a s tím jezením se netrap vůbec to tělu nemusí škodit někdy málo půstu nevadí a každopádně když jsi v pohodě a nemáš depky tak to tělo bere zásoby z tvé nálady?!vidím to na sobě,tomu jídlu též nedám a je mi dobře,venku krásně kila jdou dolu tak jídlo prostě není to co by bylo na prvním místě.....to je jako když jsi zamilovaná po dobu několika měsíců také nemusíš jíst a vůbec to člověk neřeší!a máš u toho vlastně i bušení srdce nespavost atd.budu se těšit na další info.papinky od čubinky
:)
Gabriela
| 10. 4. 2009 07:23
Ahoj všem, ráda bych se s Váma podělila o své zkušenosti s Meridií. Začala jsem jí brát při váze 74 kg a výšce 164 cm. Brala jsem jí asi dva měsíce, ale s přestávkama. Bohužel se u mě objevily špatné příznaky, bušení srdce, dušnost, pocení a nespavost. Po domluvě s lékařkou jsem brala léky na zkoušku vždy týden a týden pauza. Tak to šlo 1,5 měsíce, příznaky odezněly po třech týdnech, ale pokračovala jsem dál v pauzách. Musím říct, že jsem málo, ale pravidelně jedla moc necvičila, hodně pila. Za celou dobu jsem zhubla na 66 kg, což mi stačilo. Jak někdo říká, že se po vysazení přibere, tak u mě to tak nebylo a váhu jsem si udržela dva měsíce. Pak jsem se rozhodla pro další hubnutí, ale už bez Meridie. Moc nejím, ale pravidelně a hodne jezdím na rotopedu. Za 14 dní jsem zhubla 4 kg, ale je pravda, že s velkou fyzickou zátěží. Hodně mi pomáhá při jízdě hlasitá rytmická hudba a nejezdím v kuse, vždy po 15 min 5 min oddech. Holky můžu Vám říct, že mi Meri pomohla, ale vedlejší účinky byly děsné, ale po vysazování se to rychle zlepšilo. Všem Vám držím palce s hubnutím, pro mě Meridie znamenala nastartování hubnutí a pocitu, že to jde. Držím palce, ale pozor, znám hodně lidí, kterým to nic neudělalo, ale bohužel i ty, kterým uškodila. Nepodceňujte příznaky a poraďte se s lékařem, vždy se nějaká cesta najde. Hezký den
Jiřince
Kobliha
| 9. 4. 2009 22:22
Ahoj JIřinko,nepropadej depkám,ikdyž se to snadno říká .Já jen nechápu,jednu věc ,proč ti doktorka napsala tu silnější Meridii,když tvá váha nebyla tak katastrofická a možná stačila ta slabší 10mg.Tu beru já a navíc,když mi ji doktor psal,říkal že silnější by mi ani nedal,jelikož s tím měly pacientky problémy.Konkrétně ji špatně snášely a výsledky s úbytkem váhy nic moc.Jen předávám názor co jsem slyšela .Jinak Roudnice je trochu z ruky,bydlím u Prahy,každý budem asi z jiného konce.Můžem si podat ruce,melouny můžu také,jen ta chuť mi teď chybí.Tak pa a drž se!!!
cubine
Kobliha
| 9. 4. 2009 21:40
Ahojky,také se snažím jíst,nebo alespoň minimálně něco do sebe dostat,ale jsem hrozná,nebo spíše nezodpovědná.Do práce si vemu jablko,nebo activii a jelikož nemám pocit hladu,tak na to jednoduše zapomenu.Nejvíc mě ničí myšlenka,že si vědomě škodím a nedávám tělu co potřebuje.Jinak jsem ráda,že si můžeme psát a mohu to někde říci.Okolí mě totiž moc nechápe natož,aby mě podporovalo.Raději už nic neříkám.Tak zatím papa Kobliha

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 22:38
11789
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video