Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

Mirce
Kobliha
| 9. 4. 2009 21:25
Ahojky,tak upřímě ti gratuluji,dle mého názoru je to super výkon.6,5 kg paráda .Jaký je vlastně tvůj cíl? Na aerobic chodím také,sice jsem chtěla chodit s někým,ale každý se jen vymlouval,tak jsem začala chodit sama a na konec mi to vůbec nevadí.Jinak dnes jsem měla náročný den,takže jídlu jsem moc nedala,zítra to snad bude lepší.Zatím pa pa Kobliha
Jiřince
Mirka72
| 9. 4. 2009 09:46
Ahojky .Tak to já mám k Tobě lán světa .Bydlím v Táboře.A vidíš 3 platíčka to je ještě super,tak neházej flintu do žita,to tě kilčo ještě nějaký opustí.Jinak mám dnes po tom měsíci 6.5kg pryč a je mi skvěle ,je pěkný počasí. Přeji všem krásný sluníčkový den Čusíky Mirka
městečka a vísky
jirinka
| 9. 4. 2009 07:51
Taky jsem se zapoměla zeptat jestli jste někdo ochoten zveřejnit odkud jste, třeba bychom se mohly někdy někdo někde vidět....Já například bydlím v Roudnici nad Labem. Je to u Litoměřic, třeba to někdo znáte.....pa pa
všem
jirinka
| 9. 4. 2009 07:49
Ahoj všem stávajícím a také všem novým! Jsem moc ráda, že se nám tato diskuse krásně rozjela, protože když jsem sem zavítala poprvé, tak bylo těžké najít radu. A dnes je to tu jako na mraveništi - super!!! Děkuju všem co mi drží palečky a podporují mě. Krásně se to čte, ale popravdě....už jsem tak propadla depce, že s kilama dál nehnu, že my vaše podpory nepomáhají, ale přesto jsem ráda, že mi fandíte. Díky všem. Mám radost, že ostatním hubnutí jde téměř samo, ale nebudu tajit, že nezávidím, protože ZÁVIDÍM, hlavně ty nechutě k jídlu. Já neměla potřebu jíst tak první týden a od té doby se musím hodně krotit, protože bych mohla jíst stále. No ale už nyní jsem rozhodlá, že až Meridku dopapam ( mimochodem jsem spatně počítala - mám ješě 3 platíčka ), tak na léto vysadim, beztak budu hodně melounovat, protože melouny zbožnˇuju a nechám si ji zas napsat až tak v říjnu. Mám už taky šílenou chutˇ na pivo!!! Zatim pa a díky díky díky....Jiřina
jejejeje Mirce
cubina
| 8. 4. 2009 21:32
no nazdárek,úplněk?ježiši tak to bude zase nocjsem na tom podobně no uvidíme a budem se informovat dobrou a nikým nerušenou
pro Čubinu
Mirka72
| 8. 4. 2009 21:28
Ahojky Čubino!To bylo jen jedno odpoledne.Ted jím normálně jako dřív 5krát až 6krát denně,ale krotím se. Někdy do sebe nemůžu nic dostat ,tak aspon bílou activii.Zítra je úpněk ,tak snad nebudu výt na měsíc.Je prý extrémní a já , když je úpněk ,tak vždycky špatně spím.Tak ahoj a zítra napíšu ,jak jsem na tom .Tak čusíky
Kobliha-rada
cubina
| 8. 4. 2009 21:27
Ahoj,vítám tě mezi námi hubnoucími po měsíci 5,5kg dole,jde ti to bezvadně a jsme na tom stejně!Měla jsi potíže dát vůbec nějaké kila dolu a to ještě s velkou námahou!Meridie mi pomohla nemyslet na jídlo a hlavně opravdu nemám hlad a ani chuť na sladké!také mám problém něco do sebe vůbec dostat,ale snažim se už jen z toho pocitu,aby mi nebylo špatně!JE FAKT DOST SUPER,že to není tak těžké se prostě nenajíst a ani si to neuvědomovat!ale má to tak být nežrat nežrat alespoň ne tolik jako normálně že?držim palečky a ať ti to jde dál dolu víc a víc a piš jak pokračuješ papapa krásné slunečné dníky
Pro Koblihu
Mirka72
| 8. 4. 2009 21:19
Ahojky Kobliho Tak Tě srdečně zdravím a vítám mezi náma pilulkářkama .Já ted přijela z aerobiku a jsem úplně hotová,tak jdu proběhnout koupelnou,tedy sprchou, udělám si do půlitru vodu s citronem a tak v 22 hodin do hajan.Ráno hupnu na váhu a napíšu ,jak jsem na tom po 1. kalendářním měsíci.Tak ahojky.Všechny hubnoucí zdraví Mirka Papa
Mirka72
cubina
| 8. 4. 2009 21:09
Čaučíček,to s tím jablkem za den a jen pití vody?no abych se přiznala měla jsem po dva dny to samé a ani jsem neměla na nic chuť!někdy to tak prostě dopadne,hlavně,že nám není špatně!pokusim se tedy též se víc najíst a víc pít a ty se také o to pokus hubnutí zdar nazdar
Jiřince-neboj
cubina
| 8. 4. 2009 21:04
Ahojkynky,máš ještě dvě platíčka,to je dost to máš čtyři týdny.....jejej to ti ještě dolu půjde to si piš uvidíš?!jsi jen prostě zrovna ten jedinec kterému to jde pomaleji....vydržaj vydržaj ať se nemusíš pařit papinky
o hubnutí a dietě
Kobliha
| 8. 4. 2009 19:52
Ahoj,všechny vás moc zdravím.Četla jsem poctivě diskuzi a ráda bych se zapojila mezi vás.Meridii beru měsíc a výsledek je 5,5 kg dole.Jsem dost překvapená jelikož,se snažím hubnout asi 3/4 roku a ikdyž jsem cvičila,omezila jídlo,vynechala sladké,tak mi to moc nešlo.S nadváhou bojuji střídavě již od dětství,takže teď je to pro mě opravdu úspěch.Ráda bych vzkázala Jiřince: moc ti fadím a hlavně bojuj dál,není to snadná cesta,moc dobře to znám,hlavu vzhůru a vydrž!!!Všichni co sem píšou jsou bezva (myslím ty co neupozorňují na chyby v textu) a všem držím palečky.Mám trochu problém s pravidelnou stravou a někdy mám i problém něco do sebe dostat.Máte někdo podobnou zkušenost, popř. radu co s tím?Díky předem za každý vzkaz,nebo radu.Mějte se fajn pa pa Kobliha
čubině
Mirka72
| 6. 4. 2009 21:11
Ahojky !Tak dneska sem měla tak rozlítaný den,že jsem odpoledne zchroupla jen jablko a vypila 2litry vody.Já vím je to málo,ale zítra nikam nejedu ,tak se to vrátí zase k normálu.Tak hubnutí zdar Mirka
smutné Jiřince
Mirka72
| 6. 4. 2009 20:35
Ahoj Jiřinko!!!Nebud tak smutná ,dyt máš ještě měsíc před sebou ,tak musíš doufat,že se to ještě hne.Já ti rozhodně držím palečky tak nezoufej.Tak zatim pa Mirka
cubina
jirinka
| 6. 4. 2009 14:04
Ahojky Cubino! Já jsem se zasekla na 73,5, tkže jsem shodila 6,5 kg, není to moc, ale asponˇ něco. Dál to prostě nejde. Jinak jsem celkově v pododě, depky jsou díky počasí pryč, ale na druhou stranu.....nechce se mi odhalit tělo, tak se peču zahalená....Asi už mi to níž nepůjde, ale prášky doberu. Mám už jen 2 platíčka, tak to spapam.....za ty prachy!!!
kecám
cubina
| 6. 4. 2009 10:58
Ne za tři týdny pět kilo,ale za 14dní třetí týden teď teprve najíždím! jo a Jiřinko co ta tvá depka?koukej napsat ať ti jí můžem vymluvit
Jiřince
cubina
| 6. 4. 2009 10:51
Čaučik,vůbec jsi nenapsala jak ti to vůbec pokračuje s hubnutím a jestli ti už je líp?copak děláš ? tak až budeš mít čásek poděl se budu se těšit zatim se měj nádherně
spokojené Mirce72
cubina
| 6. 4. 2009 10:45
No názdáreček,já ti blahopřejijen tak dál!přesně vím jak se cítíš.....SKVĚLE že? já už mám po třech týdnech pět kilo dole a jsem vysmátá a v pohodě(ono to dělá také to krásné počasí)...ale každopádně nevynechávám a těšim se jak nám to všem půjde jako po másle bez jakých koliv větších problémků!tak se drž a ať ti to pokračuje tak jako doposud a piš piš piš užívej sluníčka a teplíčka
Míše
cubina
| 6. 4. 2009 10:36
Ahojky,koukám jako blázínek co jsi vše musela podstoupit,vím,že to bylo těžké,ale také si myslím,že to po meridii nebylo mám s ní velké zkušenosti a spousta přátel v mém okolí a zatim nikdo neměl tento problém nebo vůbec vážnější!potýkám se samo.s nějakýma vedlejšíma účinkama,ale nějak mi to nazasahuje až tak moc do všedního života!každopádně si myslím,že by sis měla dojít k lékaři ať ti udělá všechny testíky a klidně poté bych jí začala znovu brát,pokud ti vše vyjde v pohodě nebudeš mít jistě problémy!záleží jen na tobě ale......pár těch kilíček na tu svatbičku? no uvidíš papa a sluníčkový den přeji
radosti i starosti
Mirka72
| 6. 4. 2009 08:14
Ahojky!Zdravím Vás všechny!Včera jsem dobrala druhé platíčko a mám celkem 6 kg dole. Jsem spokojená a začíná mi být oblečení co jsem nosila před těhotenstvím.Cítím se dobře. Míšo můžu Ti říct ,že teda koukám jako blázen na Tvůj příspěvek do diskuze.Je opravdu možné,že se Ti to rozjelo po Meridii a je jen na Tobě to zvážit,jestli do toho jít znova.Ale existují i jiné přípravky,třeba ty přírodní.Jinak Vám všem přeji krásný sluníčkový den Pápá Mirka
medulienka
jirinka
| 6. 4. 2009 08:08
Já tě zdravím Medulienko a rovnou říkám, že koukám co sis zkusila, to je síla. Nejhorší opravdu je, když ženská musí do nemocnice a doma nechává děti...Mě to zatím nepotkalo, ale neumím si představit, že bych ty svý drobečky nechala napospas tátovi! Sice by se postaral, ale máma je máma.... No dost o nemocích a nemocnicích, já si hlavně myslim, že to co tš potkalo s Meridií nemá nic společného nebo alesponˇ minimálně. Ještě jsem totiž nikde nečetla ani neslyšela, že by vyvolávala žlučník-a to jsem toho o ní přečetla dost než jsem se do ní pustila. Na játra to určitě vliv má, ale kdyby to bylo něco šíleného, tak to ani neni v prodeji a lékaři by to jen tak nepsali....Poradˇ se s lékařem a určitě to zkus, když ti s ní šla váha pěkně dolů. To si myslím já a samozřejmně hlavní slovo dudeš mít ty, je to tvé tělo..Tak jako tak ti držím palce, aby tě nepotkaly zas nějaké potíže a kila mizela mizela a mizela....................Atˇ jsme všechny krásné, hlavně spokojené s tím jak nám vše vychází............
meridia
medullienka
| 6. 4. 2009 00:01
Ahoj ženský, moc Vás všechny zdravím a jsem ráda, že jsem Vás tady našla... meridia... při prvním těhotenstv jsme nabrala 20 kg..bohužel moje váha před otěhotnění už byla i tak dost velká a to 87kg takže před porodem sjem měla 107 při výšce 162cm... i když při dítku a domácnosti to byl frmol a km najezděný s kočárem, kamarádky ve stejných situacích hubly a já nikoliv..ostatně problémy s váhou mě provázejí od dětství.. byla jsem zoufalá a p.doktorka obvoďačka mi sama předepsala meridii... začal jsem užívat nějak nějak březen 07 12 dubna tedy za měsíc a málo jsem měla dole 6kg...sucho v ústech tak jak popisujete + trocha nervíků asi patřilo k vedlejším učinkům ale váha šla dolů tak i optimismu a radosti nechybělo..jenže přišel květen a mě odvezla sanitka s nevysvětlitelnými bolestmi a velmi nízkým tlakem do nemocnice... začalo doposud nejhorší období mého života...meridii jsem přestala užívat ,záchvat se však opakovaly, lékaři nemohli přijít na to co se semnou děje... nakonec došli k 7mi násobně zvýšeným jaterním testům a konečn se začalo něco dít a došla jsme k pořádnému vyšetření...28.8 po hrozných 3měsících kdy jsem už jen pila a nemohla nic jíst,nebla se chopná starat o dítě a jen se ploužila jsem se dostala na operační stůl ..vyoperovali mi žlučník a blo dobře... Tak a teď nevím zda meridie byl spouštěč toho všeho nebo nikoliv... Je to 1,5 zpět a mám nedoužívaný tabletky, v létě jdeme na svatbu a to víte nějaký to kg dole by se šiklo ...nyní jsem na váze 89kg a moc sebevědomí to nepřidá... akorát nevím zda po tý meridii šáhnout či nikoliv,protože to co jsem prožila už nechci nikdy zažít a raděj budu tlustá... Máte někdo podobnou zkušenost? ráda bychi Váš názor...Přeju Vám krásný večer... Míša.
meredia
silvie29
| 3. 4. 2009 23:58
ahojky ja ty to prášky brala ,pomohly mi pěkně jsem zhodila ale musela jsem přestat kojit ,(kojila jsem rok a půl )nëdoporučuje se užívat ,když se pokoušíte o miminko .Jak jsem prašky dobrala chutě se vrátily 12kg co jsem zhodila mi polovina se vrátila
Mirce
evik712
| 3. 4. 2009 21:21
Tak to jsem nezkoušela, ale určitě to zkusím . Já mám okolo sebe samé hubenˇoury, takže mi nikdo neporadí. Moc dík za tip.
Evíkovi
Mirka72
| 3. 4. 2009 21:17
Ahojky a nezkoušela jsi třeba bylinkové výtažky na pročištění organizmu?Třeba by Ti to pomohlo.V lékárně určitě něco mají,když by Ti stačilo jen 5 kilo.Tak ahoj Mirka
Jiřince
Mirka72
| 3. 4. 2009 21:06
Ahojky Jiřinko ! Jo není nad svou postel!!!!! I já když spím jinde,tak jsem celá bolavá.To je fajn,že Tě to už netrápí.Pa Mirka
dotaz
evik712
| 3. 4. 2009 21:03
Dobrý večer všem. jsem tady úplně poprvé, i když vaše příspěvky už pár dní čtu.Potřebovala bych poradit, jak zhubnout asponˇ 5kg. měřím 165cm a vážím 57kg. Vím, že pro někoho můžu vypadat jako cvok, ale je to dost nepříjemný, když vám po porodu zůstanou kila . Mám plnou skřín´hadrů, na který se můžu jen dívat!!! Malýmu jsou 4 roky, takže se motám hlavně okolo něj a manžela. Zkoušela jsem chrom a cvičení, i na adipex došlo, ale nic. Ani kilo dole. A to se opravdu nepřežírám! Poradťe mi něco, prosím prosím. Pořád tady čtu o Meridii, ale to mi asi nikdo nenapíše. Nedá se něco sehnat , co by pro mě bylo vhodný??? prosím ozvěte se někdo. Díííííík Eva.
pro vsechny
attrattivo
| 3. 4. 2009 15:06
Ahojik, jsem tady nova a uprime, nikdy jsem na zadne diskuzi nebyla zaregistrovana. Beru Meridii druhym tydnem a chci se jen zeptat jestli ma nejaka pani nebo slecna zkusenosti s gynekologickymi problemy s uzivanim Meridie!
Cetla jsem celou diskuzi a doufam, ze me nikdo nezacne napadat za gramaticke chyby nebo za to, ze nejsem uplne obezni. Je mi 26 let, merim 157 a vazila jsem pred tydnem 65 kg. Chci jen zhubnout maximalne 10kg a byt zase stastna a vyrovnana jako driv. Jsem na dietach uz od svych 13ti let a muj metabolismus je tak i tak rozhozeny. I kdybych jedla cele dny jen salaty, stejne uz nic nezhubnu. Vzdy bylo velmi tezke si vahu udrzet. Proto jsem pristoupila na Meridii, byla mi zaslana od kamaradky. Takze ani nejsem pod lekarskym dohledem.
Dekuji za jakekoliv informace o vyse uvedenem problemu. Pekny den vsem a doufam, ze vam sviti v Cechach slunicko!
dech-ovka
jirinka
| 3. 4. 2009 08:07
Ahoj všem! Mé dýchání je opět v normě, tudíž to bylo opravdu z blbého stylu spaní-spíš z toho gauče....To je má jediná novinka, protože kila stojí a stojíZ Meridie už mi zbývají jen 2 platíčka a začínám mít deprese, že to nejde tak jak jsem si představovala. Někdo zde nedávno psal, že má 177 cm a 55 kg!!!!! To je provokace co!? Kvůli takovým babám se nesnášim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
čubina
Mirka72
| 2. 4. 2009 11:33
Ahojky Čubino! Jak jsem psala začla jsem 9.3. na 109kg a dnes 103.5kg.Jsem spokojená když to takhle půjde dál tak to bude perfektní.Jiřinko tuž se a nebo vyměn kanape!!!Tak čauky Mirka
haló
cubina
| 2. 4. 2009 11:12
ahojky Jiřinko,doufám,že to tvé dýchání je už lepší,určitě to bylo z toho gauče!každopádně dej vědět jak ti je a jak vše probíha!někdy jsem měla stejný pocit,ale pak jsem zjistila,že to je.....hádej z koho?no jasně z chlapa!ty nám dávaj,ale mi se nedáme a hubneme sice pro ně.....,ale víc kvůli sobě!tak nato myslikuj ať se nestresuješ!papík dolů kilík

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
19. 4. 2024 13:25
70252
♥Jarka*Alice♥
19. 4. 2024 12:19
11797
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video