Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

Mirka72
Tinny
| 18. 4. 2009 16:44
To jsem netušila co všechno Meridie z člověka mimo tuků vytáhne. Jo a ženský může být babička hubená? Teď tu byli mladý a oznámili mi,že budu babča. Docela mladá a moc se těším. Hubnout ale budu,aby se mě to mrňátko neleklo až mě uvidí. Jdu si dát s kámoškou skleničku. Snad mě to neporazí. Pa pa
Čubina
Mirka72
| 18. 4. 2009 14:52
Jdu si v klidu v 10 lehnout,přišla 5.hodina.Náhle ve snu se mi zjeví u postele Čubina!Povídá mi:holka zlatá,Meridia to je div,kila opustí Tě v mžiku a zas budeš jako dřív. Proberu se,nikde nikdo.Zase jenom jeden sen.Kouknu z okna ,za ním slunce,začíná nám nový den.Je pondělí tak na váhu po ránu si ztoupnu a pak rychle do kuchyně Meridii chroupnu. A dál už mě nic nenapadlo. Tak čusíky Mirka
Tinny a Luccin
Mirka72
| 18. 4. 2009 14:41
Ahojky! I já jím 5 krát denně a vařím pro 5 až 7 lidí podle toho,jak se to u nás sejde.Snídám plátek žitného chleba s tvarohem nebo sýrem a inst.kafe s mlíkem.Dopoledne jablko a k obědu to co ostatní jen poloviční porci.Odpoledne bud zeleninu nebo bílí jogurt a k večeři co si ulovím ,ba ne to bývá různý .Piju vodu ,nebo vodu s citronem.Kafe instantní a za každý kafe skleničku vody. Ted si vařím jednou denně čaj Osrtopestřec Mariánský se jmenuje.To je na játra.Tak to je asi tak všechno.Tak hezkou sobotu.Mirka
Tinny
Luccin
| 18. 4. 2009 11:38
Ahojky Tak to jsme na tom podobně, já taky jím tak 5x denne, no, spíš jím oběd a pak celý den zobu ovoce a zeleninu. K obědu si dávám bud polivku, nebo nějaký poloviční obidek. Vynechala jsem prozatím z jídelníčku sladkosti a pečivo. No a k pití vodu...a tedka si dělám kopřivovej čaj Tak jsem zvedavá na pondělní vážení, držím palečky. Mějte hezký vikendík
Luccin
Tinny
| 18. 4. 2009 11:14
Ahojky, ptáš se co kdo baští. Tak já jím všechno to co rodinka. Abych vyvářela ještě sobě, tak to bych asi nestíhala. Nehledě k tomu,že u nás v zapadákově není možné zajít si do marketu a nakoupit si nějaké ty lehčí jídla.Jím toho tedy podstatně méně a poměrně hodně zeleniny.Housku ráno klasiku ( u nás tmavý pečivo vůbec není ). Jogurty jedině bílý, ale žádný light. Dělám si ovocné šťávy a ty piju ředěné vodou. Dneska máme roštěnky s rýží a kluci ještě hovězí polévku. Hlavně to rozdělím na 5x denně a málo. Měla jsem taky za 19 dní 5 kg dole. Dneska je to myslím 24 dní a vážit se budu v pondělí. Tak dám pak vědět. A taky zdravím všechny a hezkou sobotu pa pa.
Další nováček
Luccin
| 18. 4. 2009 09:16
Zdravím všechny fajn lidičky v téhle diskuzi Už delší dobu tady čtu vaše příspěvky a říkám si, že musím také něco přidat Meridii beru 17.den, mám dole přesně 5kg. Co se týče nežádoucích účinků, tak žádné nemám, mimo to, že mám celý den velkou žízen, ale to mi nijak nevadí,alespon více piju.Co mi přijde hrozně fajn je to, že nemám vubec chuť k jídlu, no a tím je to, že jdou pak kilíčka dolů.To jsem u sebe nikdy nezažila, nechuť k jídlu No ale co se týče spaní, spím jak mimino. Večer už se nemůžu dočkat, až padnu do postele. Je pravda, že ráno vstávám tedy brzy a sama od sebe. Napadá mi, že tady nikdo moc nepíšete, co třeba jíte za celý den, co pijete a tak...Jestli jíte normální jídla co vaříte doma rodině, nebo si třeba vaříte jen pro sebe..Přeji hezký den a ať jdou kilíčka stále dolů
Kobliha
Tinny
| 17. 4. 2009 22:09
To se máš alespoň na co těšit. Až budeš zkoušet brusle tak si vzpomeň, že nějaká Tinny zase zkouší jestli mycí houba na auto přes zimu neztvrdla. Jestli něco nesnášim je to mytí auta a žehlení. Oboje mě čeká a musím to udělat. K večeři jsem si dala rajčátka a je mi fain. Hlad jsem do dneška neměla a musela jsem se do jídla nutit. Nevím co mě dneska tak přepad. Teď už je to dobrý. Byla to chvilková indispozice. DOUFÁM. Zatím pa pa a spěte všichni dobře a bez divokých snů.
Sariina
Mirka72
| 17. 4. 2009 21:39
Ahojky jestli to není tajemství ,tak nám prozrad,kolik Ti je let. Tak pa Mirka
hup na váhu
Mirka72
| 17. 4. 2009 21:34
Jinak já se pravidelně vážím v pondělí,tak váhové zpravodajství po třetím platíčku určitě zveřejním.Jo a nějaké kávové dýchánky u mě přes víkend neplatí ,budou nám montovat střešní okna .To abych lépe viděla na ty labutě až poletí kolem!!!!Tak čusíky Mirka
Mirčino labutí jezero
Kobliha
| 17. 4. 2009 21:24
Labutě? Opravdu zajímavé .Čaj určitě zkusím,lepší než prášky.Už jsem také myslela na to,jestli by to nechtělo posílat do žaludku něco přírodního.Na areobic jdu v pondělí,tak už se těším ,dost jsem se teď flákala!! Tak zdravím sportovce čusánek Kobliha
Chybí ještě jedna
Kobliha
| 17. 4. 2009 21:14
Jiřinkooooo,kde se touláš????
Zdraví m
Mirka72
| 17. 4. 2009 21:13
Jinak zdravím nové Lidičky v diskuzy. Čusíky Mirka
Kobliha
Mirka72
| 17. 4. 2009 21:09
Čusíky Kobliho .I mě se na dnešek spalo už dobře.Jen se mi zdálo,že u sousedky sedí labutě na plotě .Tak nevim ,kde jsem k tomu přišla .Koupila jsem si čaj Ostropestřec Mariánský a řikala magistra je to dobrý pít ,že působí na regeneraci jater poškozených toxickými látkami,léky a alkoholem.A je to čaj bez vůně a chuti , jen má takovou našedlou barvu. Pije se maximálně 2 krát denně půl litru,je tam 20 sáčků a stojí 32Kč.Tak jsem si ho uvařila,aby se játra čistila. Taky to mají v tabletach a těch je 30 za 88kč a bere se 1 denně.Dneska jsem byla na aerobiku,tak jsem vyřízená.Tak čusíky Mirka
Tinny
Kobliha
| 17. 4. 2009 20:57
Nazdárek,no pátečky přímo zbožňuju,kafíčko už proběhlo a víkend před námi,no paráda.Ty by jsi luxovala lednici a já jsem zase ráda,když něco sním.Tak třeba dneska,dala jsem si s rodinkou přiměřenou porci večeře,ani jsem to nedojedla, pak mi bylo těžko a měla jsem pocit,že jsem se děsně přejedla .Doufám,že tu svalovou hmotu nebudu nabírat moc dlouho,to by mě asi nebavilo.Ráda bych,aby zítra nepršelo,chtěla bych vyzkoušet nové brusle .Tak hezký večer Kobliha
Čubině
Mirka72
| 17. 4. 2009 20:52
Čusáky tak hurá,našla se a hlavně na Nás nezanevřela.Jo ted s prací je to na prd.Někdo se špatně vyspí a už práci nemáš. Ale nezoufej!Kdo chce dělat tak si práci najde i když někdy to dá moc úsilí.Tak vítej zpátky čusáky Mirka
Sariině
Kobliha
| 17. 4. 2009 20:41
Ahojky,tak teď jsem musela trochu přemýšlet ,jak dlouho baštím tu zázračnou dobrotu,ale jestli dobře počítám,tak je to 6 týdnů a celkem jsem odhodila 7 kilo .Mám radost,to bez pochyb,jen jsem trochu usnula na vavřínech se cvičením a váha je zatím stejná.Trochu chytám energii,tak do toho zase začnu šlapat,protože bez toho to nejde a nic není zadarmo!!!! Tak zatím pa pa Kobliha.
Nalezené čubině
Kobliha
| 17. 4. 2009 20:28
Tak upřímě musím říci,jsem ráda,že jsi zpátky .Mrzí mě co se ti přihodilo a bohužel platí pravidlo v nouzi poznáš přítele.Já těch dobrých přátel poznala jen opravdu málo a také jsem zažila to překvapení a zklamání,když pak o něco šlo!! Buď nad věcí,ikdyž to bolí a mrzí,ale za čas bude dobře. My na tebe volaly,jedna za druhou a málem jsme se nedovolaly.Tvoje váha je už velmi slušná ,lehce závidím......co to melu,těžce a hodně závidím,ale přeju ti to a gratuluji.Tak už se nikam neztrácej a měj se pěkně,pa pa Koblížek.
Sariina a všechy boubelky
Tinny
| 17. 4. 2009 19:34
Ahojky ženský, Tak sláva páteček a kafíčko v klidu. Dneska mám takovej hlad, že když otevřu lednici tak mám pocit, že mam bulimii. Vyluxovala bych jí od shora dolu. Ale pochopitelně vydržím a nacpu se nějakou zeleninkou. Moje váha byla kdysi také 52 kg a budu ráda, když se dostanu na 65. Někdo z vás tam píše,že mu teď váha stojí. Myslím ,že Kobliha. Možná nabíráš svalovou hmotu a to se na váze neukáže, ale budeš hubnout na objemu. To nemám ze sebe.To bylo v televizi v tom Jste to co jíte. Tak žádné depky z toho,že váha neukazuje míň. VYDRŽÍME. Pa pa
..
Sariina
| 17. 4. 2009 13:57
původně jsem chtěla na svojí bývalou váhu 50kg,ale jsem realista,takže by mi ke štěstí stačilo 55..určitě budu podávat informace...jinak kolik už jsi celkem dala dolu??
jedním vrzem všem
cubina
| 17. 4. 2009 12:51
Všechny Vás zdravím stálice i novice jsem zpátky kočičky,ale měla jsem teď dost vypětí a to nervové dala jsem výpověď v práci a to po pěti letech prodávání milovaných botiček!no spíše se to vyhrotilo z obou stran,ale to už teď není důležité,jen mi bylo smutno a líto nějakých věcí.....a to pro dobrotu na žebrotu!jsem povaha za každého se být a zastávat a za mě? jsem zklamaná určitýma lidma od kterých jsem to nečekala!no nic!život je není peříčko že? a já se vzpružim!ale udělaly jste mi radost vy,že mě voláte a chybím vám to je super jste zlatíčka meridiový každopádně čučim jak se stále mění situace ohledně hubnutí u všech starých i nových držáků?!já jsem se teď dostala s váhou opravdu dolu a to je teď co mě opravdu ale opravdu těší měla jsem 70kg při výšce 173cm a teď mám 62kg,nikdy jsem nebyla až tak moc,ale nikdy to není ono a chceme furt níž a níž!jinak co se týče vedlejších účinků tak je to každý den jinak,někdy fajn někdy trochu čumákování do tmy a suchá držtička.......! určitě jste si všechny užívaly sluníčka a já vám všem držim palečky a to opravdu upřímně a díky za podporu dám se trochu do kupy a zase ozvu díky díky a papinky od čubinky
Sariině
Kobliha
| 17. 4. 2009 12:18
Ráda bych tě přivítala mezi hubnoucími . Tak vzhůru do boje s nadváhou !! Já bych se ráda dostala na váhu co máš teď ty,takže minimálně ještě 10 dolu .Jaký je tvůj cíl? Budu držet palečky a určitě dej vědět jak pokračuješ.Zatím ahoj a pěkný den.Kobliha
Mirce
Kobliha
| 17. 4. 2009 12:02
Poslušně hlásím.....noc byla lepší,sice jsem se budila,asi tak 5-krát,ale vždycky jsem usnula,takže celkem dobrý . Pro změnu mě od rána bolí hlava,dost na mě působí změna počasí.Mirko jak jsi na tom z váhou? Já se už týden nemůžu hnout z místa!! Stojím si na svích 7 dole,tak vyčkávám.Trochu si za to můžu sama,nebyla jsem víc jak týden na cvičení,buď nebyl čas,nebo jsem se na to necítila,kvůli tomu nespaní.Tak zatím zdareček pa pa Kobliha
Nováček
Sariina
| 17. 4. 2009 11:12
Přejí krásný den všem "příznivcům"Meridie Jedním dechem jsem přečetla všechny příspěvky v diskuzi...Musím říct že jsem mezi Vámi opravdový nováček.Léky užívám teprve 6-tý den a zatím mám jen klasické "vedlejšáky" jako většina uživatelek,co jsem tak četla...(neustálá žízeň a poprvé v životě nechuť k jídlu) Jsem ráda že jsem nalezla smysluplnou diskuzi,kde na každém řádku není jen nabídka či poptávka po Meridii. Ráda bych se také podělila o svou výchozí váhu,ale já to beru podle zrcadla,jak se vidim ale tak přibližně mám asi 76kg a 159cm(to vím přesně)Ráda bych se k Vám zapojila ,budu ráda když se o průběhu té nekočné války s kily,budu moc s kým podělit.
Tinny
Kobliha
| 16. 4. 2009 22:47
Ahojky,to s tím spaním je fakt otrava,ale co se dá dělat.Jsem bojovník a když už jsem se dostala tak daleko,budu prostě bojovat dál.Díky Meridce mám opravdu výsledek.Asi je to jen nějaké obdobíčko a přejde to.Zítra budu na tuty fit cítím to,ospalé oči,padá mi hlava,tak to jdu zalomit a krásným snům zdarek. Pa pa
Mirce
Kobliha
| 16. 4. 2009 22:38
Máš pravdu,dnes byl fakt divnej den.Snažila jsem se celou dobu nedat na sobě znát,jak moc mám celý den problém něco udělat.Zítra bude líp už dost bylo fňukání.Mám už i unavené oči,tak snad už budu dnes chrápat!!!!! Zítra podám hlášení,jak jsem se prochrápala nocí.Hezkou dobrou noc pa pa
Koblize
Mirka72
| 16. 4. 2009 20:59
Čusíky !Tak mě Meridii paní doktorka napsala rovnou na 3 měsíce ,asi když viděla těch mých 109 kil a jedno hezčí než druhý ,tak abych tam nechodila každý měsíc, tak mi je napsala najednou.Dneska jsem si byla dát změřit tlak a měla jsem nižší 110/85 jinak mám normálně 130/85.Ale to bude asi změna počasí.Proto se mi i spí špatně.Dneska stejně byl nějak divný den.Nic mi nebavilo.Doufám ,že to bude zítra lepší i když mám moc lítání ,prodala jsem auto ,tak ho jedu přihlásit na novou majitelku.Tak zatím čusíky.Pa.Přeji hezký den Mirka
Kobliha
Tinny
| 16. 4. 2009 19:51
To ti teda nezávidím s tím spaním.To já mám ještě jednu nohu na zemi a už spím.To se mi hůř spalo, když jsem se snažila zdravě a málo jíst abych něco shodila. Poslední jídlo kolem pátý a do postele jsem musela hlady omdlít. Pak se teda špatně usínalo. A kila dolu nešla. Jen co jsem shubla 30dkg, tak jsem se napila a měla jsem o půl kila víc. Zlatá Meridie.Měla jsem taky strah z vedlejších učinků, ale zatím docela dobrý. Snad se taky dočkáš a bude se ti spát dobře.Přála bych ti to. Je fakt,že celý den jsem na nohou a večer toho mám plný zuby. Já taky tolik nepiju. Když do sebe dostanu litr tak to je co říct i když mám sucho v krku. Pa pa.
Kde jsou?
Mirka72
| 16. 4. 2009 17:42
Čusíky ! I já volám halooooo Jiřinko a Čubino co je s Vámi?Už jste se delší dobu neozvali jak jste na tom.Tak písněte chybíte nám tu Čusíky Mirka
Kde jsi cubino
Kobliha
| 16. 4. 2009 12:58
Haloooo cubinoooo,kde jsi kam jsi se ztratila???
Tinny
Kobliha
| 16. 4. 2009 12:51
Zdravím tě Tinny, 5 kileček parádajen tak dál. Ty změny které pozoruješ jsem měla také a k tomu tu báječnou nespavost.Po dvou týdnech to přešlo a teď je to tu zas,ovšem už jen to nespinkání.Každý to má asi trochu jinak .Zatím se měj fajn a dej vědět jak pokračuješ .Kobliha

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
26. 4. 2024 23:54
70322
2112Hana
26. 4. 2024 19:12
11824
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video