Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
anonym
| 10. 7. 2014 22:31
0
0
Reagovat!
anonym
| 11. 7. 2014 12:17
0
0
Reagovat!
anonym
| 11. 7. 2014 12:49
0
0
Reagovat!
anonym
| 10. 7. 2014 19:22
anonym
| 10. 7. 2014 12:17
kessie1968
| 9. 7. 2014 17:05
anonym
| 3. 7. 2014 14:18
anonym
| 27. 6. 2014 22:12
anonym
| 26. 6. 2014 11:04
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
holky tak Vás tu zdravím jsem tu nová jdu na laparoskopicky asistovanou vaginální hysterektomii,vaječníky také pryč ,plus zip,urologická páska,mám tři myomy které mi činí velké problémy -krvácení takřka pořád a myomy, nějakým způsobem utlačují moč měchýř tudíž mám stres inkontinenci..nebojím se operace,jen doufám že se mé problémy vyřeší,chci se zeptat protože jsem si tu všimla že jste tu některé byli v Pardubické nemocnici,kam jdu také-nastupuji v neděli13.7. je mi 48. jak a co mě čeká,popřípadě co si ssebou vzít co bych případně mohla potřebovat???,jsem takříkajíc smířená a
Jsem 16 dní po operaci a celkem už se dá i něco dělat.Ale je to opravdu o odpočinku.....jelikož to stejně nejde uspěchat a ono tě to dožene
to mě potěšilo,sice kouřím ale to budu muset asi zapomenout ,stačí ta kávička...no,uvidím snad budu bez komplikací a domů se dostanu také co nejdříve,právě tu grilujeme masíčko,no i když se tak trochu bojím už jíst,myslím že zítra v podvečer klystýrek a pak se pár dní na masíčko nekouknu tak si asi dám..
moc děkuji za tu odpověd..již jsem myslela že se snad Pardubičačky nedočkám...přeji ti také super rekonvalescenci,já nevím jak to se mnou bude mám trochu fyzicky namáhavější zaměstnání,tahám těžké,
no a jsem vpořádku
.
ale jiný nálev mě nenapadá




