Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
laurina, duchodkyne
sl9
| 9. 5. 2010 12:06
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Pro mě bylo nejhorší čekání než jsem dostala oblbováka,pak už mi bylo všechno jedno, pak spíte, a den za dnem se lepšíte, a pak už domů frčíte.
byla jsem 2.12.09. a jak to rychle utekto. Tak vám budu držet mooooooooc palečky.
Claudie


.Jitka
Někdy si myslím, že to tak bude až do smrti.
Ale jsem ráda, že se hojíš, ale tlak máš nízký.
, Už jsem totiž o tom tady četla, jak moc to bolí, a taky že se s tím chodí do nemocnice.
a jo, mám to za sebou. A Vám všem ostatním, co to už máte za sebou přeji hezké jarní uzdravování. Jitka




