Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
Premenstruační syndrom
cikinka
| 20. 4. 2010 10:35
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Neboj Ty to zvládneš!
Budeme Ti všichni držet palečky.Ty stavy po operaci jsou různé.Já mám ted návaly v noci a špatně spím.Je ale spousta preparátů tak snad něco zabere.Hlavně se snaž být v klidu před operací.Ahojky Enzilka
.Docela se toho začínám bát.Je mi 49 let, již několk let beru Trisequens, protože menstruace si u mě dělala taky co chtěla, takže jsem zvědavá, co to se mnou udělá, až ty hormony přestanu brát.Ach jo!!!

.Ve středu to je 4.týdny a pořád trochu špinim.Je to normal?Jinak je mi dnes docela fajn. Koupila sem si halenku a udělala si radost,jo a taky okurky do skleníku.At jsou vitamínky.Myslím na Vás .
!!! Manžel má rýmečku, takže je úplně nepoužitelný, ale i bez rýmečky nemá o nějaké něžnosti zájem
, prý si počká, až to půjde "všechno".
.



Jája

Jeste tet citim bolest v leve casti bricha a tak mam strach,az to u nas probehne dam vedet.



