Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
charlote
Jitule223
| 9. 4. 2010 16:34
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
(tak se teď směju i já). Byl tam pan primář, co mě operoval a chtěl vidět, "jak jsem se mu podařila"!! Holky moje, samá chvála a k tomu dvě věci: pokračovat ve válení, nic
Taky jsem jepoužila hlavně po projimadle.Vody neperlivé ,co nejvíce vypít.Já pila 4.litry.Pěkně to propláchne.Oholit je lepší doma.Mě výplach pochvy nedělali a kanylu dávají až na sále,ale to už je každé jedno,protože jsi už oblblá po prášku.
Holčičky moje budte na sebe moc hodný ana nic nespěchejte.Na ten prach také koukám a vlasy jsou v koupelně taky.Raději se jdu projít.Čekatelky vše bude OK.Oni jsou doktoři na to dnes machři.Držím palečky.
. Nic neni tak dolezite, aby to nemohlo pockat.....zdravim.



Jsem moc ráda, že tu jste




