Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
Homolka
vajerka
| 31. 1. 2010 11:44
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Kam chceš jít na operaci si můžeš vybrat máš na to právo. Tak držím palce a přeji štastnou volbu.
Eva



.
.
Dík, že jsi se ozvala na můj příspěvek máme podobné pocity, přeji Ti hodně zdraví . Určitě se ozvu , ale až po delší době , protože s Vámi diskutuji z pracovního počítače - doma nemám . zatím ahoj míla
.
.




