Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
pro AlcaG
DANDULA
| 28. 1. 2010 14:58
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Mám na ní jít teď, nebo za rok. Navíc tím zabráním možným problémům s děložním čípkem. Myom je asi 4,5 cm, což není moc, ale prý by to při této velikosti mělo být laparo bez problémů, navíc stále roste. Všem které jste mi napsaly a jakkoli mne podpořily, tak moc, moc, moc děkuji. Je to super mít kolem sebe takové fajn holky, i když vlastně pouze virtuální...Ale třeba se někde sejdeme, nebo založíme nějakou neziskovku nebo nadaci, žena po hysterektomii. Už jen tahle poradna je super a pomohla určitě mnoha ženám. Některé z Vás navíc v sobě mají spoustu energie a takovou moc, že nám poserkám před operací dávají optimismus a zbavují nás strachu, že Bubaku? Díky moc a já se ozvu, až budu mít termín...
jsem tak trochu na tom stejně, mám dva měsíce po lahv. a taky jsem byla zvyklá
Zatím jsem nepřibrala nic, jen se ale musím držet střídmě jídla.

/ tak jedu v tepové redukční frekvenci 120 na rotopedu a potom si zacvičím s dvd pilátes , které mi dělá náramně dobře na záda a na stehna.





