Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
pro katarka
dzara
| 26. 10. 2009 12:57
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.


ale to musíš vědět Ty.


Děkuji za pro mne. ne zrovna příznivou odpověď. Do nemocnice nastupuji 9.10. a na operaci jdu následující den, jako ostatně všechny, jak tu pročítám jednotlivé příspěvky. LAVH bude prováděna v Brně u Milosrdných Bratří. (Zatím tu nikdo o této nemocnici nepsal). 


.
Hezký den Všem 



