Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
pro hellu
darling11
| 5. 8. 2009 14:28
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.

Alena
. Jsem lempl, ještě jsem do nemocnice nevolala, ale paní doktorka říkala, že je to ambulantní zákrok, v srpnu mají hodně volna, stejně by mě objednali bůhví kdy, tak to nechám na září..nechci si kazit dovolenou (i když v ČR) nějakým lítáním po doktorech.. 
) , tak to si odpustím.. a kvůli poklesu moč. měchýře se prý ve věku kolem 50 může klesat


za nic na světě ho nevyměním
a snad i on mě nee,tak se opatruj






