Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
pro všechny
rublicek
| 31. 7. 2009 22:27
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Dlouho jsem tu nebyla-nějak nebyl čas
Já jsem byla na operaci 7.7.řezem od pupíku dolů.Od 20.7.již mírně pracuji a řekla bych,že se dostávám do kondice.Doufám,že to nebude číst můj doktor
ten mi říkal,že mám být doma 2-3měsíce.Nic nenosím,nezvedám-to dělá syn-já jen pracuji na nožkách.Jsem ráda,že jsem se té hrůzy z břicha zbavila.Spím teď skvěle,tělo mi nesvědí,ve dne nejsem unavená a ještě mám o 5kg míň.Měla jsem od toho miomu strašný břicho.Snad nikoho nepohorším,že to napíšu,ale již jsem okusila autoerotiku,jestli je vše ok a je to super
Daniela



a jestli Ti můžu poradit, přečti si naše příspěvky.





