Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
hysteroktomie
Blanche
| 21. 4. 2009 10:43
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Musim rict,ze dnes se citim trosku lepe vidim to na pozitivni den.Dokonce mam i chut neco delat.Takze pujdu umyt okna nez me ta chut prejde.Jak uz tady nekdo napsal,,nejlepsi je neco delat at to utika a clovek pak prijde na jiny myslenky".Takze zatim preji vsem krasny den a drzte se
Po vyšetření jsem začala krvácet,takže zase chodím s vložkou. 


Krásný den přeju Dana
Bydlím v Radimově.Ahojky Eva
. Nicméně vím, že v ÚVN ve Střešovicích jsou hrozně fajn.
,si ještě krátkou dobu po operaci




