Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
k dietám
loja
| 24. 2. 2009 11:46
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
takže se budu držet kašiček a vody... nemocnici jsem otestovala na podzim při kyretáži a tak kéž by už byl konec března.. 

Jinak já měla z té operace strašnou hrůzu. Ale proběhlo to naprosto v pohodě. Jen mě pořád trošku bolí bříško, jinak žádné problémy nemám. Mě se odlomila týden před operací jednička nahoře 
Ja jsem ted 4 tydny po operaci a tyto stranky jsem nasla az po ni. Coz je skoda,mozna bych se mene bala a byla bych vice pripravena. Kazdopadne ted uz nemam takovy strach,kdyz jsem si precetla,ze jsme na tom skoro vsechny stejne ,po operaci a ze vsem se to lepsi a lepsi a cim delsi doba od zakroku,tak je vsem lepe.ja v to budu tez doufat.
nestoji to za to.
Pa Dana



a nevěděla jsem proč vlastně, zkrátka mi bylo děsně smutno....






